Classic sex

This topic contains 22 replies, has 2 voices, and was last updated by Avatar of Sunčica Savić Sunčica Savić 2 years, 6 months ago.

• Author
    admin
    Keymaster

Njezna napaljena Bojana

Ne znam kako mi se našla na listi prijatelja na fejsbuku. Vjerovatno je bila jedna od onih tinejdžerki koje su tek postale punoljetne i koje mi je moj blesavi drug s vremena na vrijeme znao predložiti da im pošaljem poziv, što sam i radio. Ali, nikada nisam pričao s njima. Na Bojanu sam obratio pažnju kada je lajkala nekoliko mojih postova. Ušao sam na njen profil i uživao u stotinama slika koje je pravila sama, mobitelom. Prelijepa, isticala je svoje obline, svoje duge, prelijepe noge, uzak struk, fantastično oblikovanu guzu srednje veličine. Velike grudi, prelijepo oblikovane, mamile su mi udahe… Isticala ih je uskim topićima, duboko dekoltiranim haljinama i majicama. Nizale su slike na kojima je u helankama, uskim šorcevima, bade-mantilu, kose vezane peškirom, na kojima se isticala ljepota njenoga nježnoga i mladoga lica. Duge, izvijene obrve, krupne oči i punačke senzualne usne odavale su mladu i lijepu djevojku, koja je samo naizgled mirna. A, u stvarnosti… Bojana je bila prije svega napaljena, mlada i prelijepa ženka, koja je činila sve da to sakrije. Poslao sam joj poruku i rekao da sjajno izgleda. Počeli smo pričati i nekoliko dana se družili na chatu, a onda sam joj ponudio da se upoznamo. Došla je na dogovoreno mjesto, odjevena u stilu prave dame. U uskoj, plavoj haljinici čija dužina je diskretno otkrivala njene divne butine, prekrivene takođe plavim svilenim čarapama. Dekolte je bio otvoren toliko da čovjek poželi odmah da je zgrabi za grudi, ali i da mu bude jasno da to ne može svako. Uzbuđenje u meni je raslo svakim njenim korakom, svakim zvukom njenih štikli koje su odzvanjale u tihoj nedeljnoj noći. „Ako nemaš ništa protiv, predlažem da idemo u sobu koju sam rezervisao.“ – odlučio sam odmah krenuti u akciju, skoro uvjeren da neću biti odbijen. „Da, zašto gubiti vrijeme.“ – koketno se nasmijala opivši me mirisom parfema kojim je ispunila auto i dubokim glasom od kojeg mi je zastao dah. Brzo smo stigli u hotelsku sobu, preciznije apartman, nasuo sam joj piće. Sjeli smo jedno preko puta drugog, gledali se i ćutali. I ona i ja željeli smo isto. S tim da me Bojana provokativnim osmijehom palila još više, čekajući moj prvi korak. Rekao sam joj da ustane sa čašom u ruci. Stao sam kraj nje uzeo joj čašu i prislonio je njenim usnama. „Pit ćeš iz moje ruke, Bojana.“ – mirno sam joj rekao dok sam joj polako sipao vino u usta, zagrlivši je nježno oko struka. „Jesi li siguran?“ – pitala me, podižući lijevu obrvu. „Više nego siguran. Bit ćeš moja mala, nježna uspaljenica, koju ću imati kad god poželim.“ – stao sam joj iza leđa i primaknuo se usnama njenom vratu, toliko da osjeti moj dah. Obrazima sam joj dugu, bujnu kosu sklonio u stranu i sasvim nježno usnama počeo maziti vrat. Ruke sam sklopio oko njenoga struka i dlanovima prelazio po stomaku, intenzivirajući pokrete usana i jezika od golih ramena, preko vrata, sve do iza uha. Bojani se oteo jedan dug uzdah kada je svojom oblom, tvrdom guzom dotakla nabreklinu na mojim pantalonama. „Zar si već napaljen?“ – pitala me trudeći se da sakrije svoje uzbuđenje, koje je odavao način na koji mi je gurnula jezik duboko u usta. Ljubili smo se dugo, uživao sam u njenim putenim usnama, rukama sam je neprestao mazio po stomaku i bokovima. Pokušala je da ih pomjeri do svojih grudi, ali namjerno joj nisam dozvolio. To je natjeralo da me još žešće ljubi i intenzivnije se svojom guzom trlja o moj ud. „Ooooooh…“ – oteo joj se dubok uzdah dok je butinama stezala moju ruku koju sam približavao njenom međunožju. Odvezao sam joj čvor haljinice na vratu, koja je kliznula do struka. Bojanine prelijepe grudi štrčale su u providnom, svilenom grudnjaku plave boje. „Bojana, sva u plavom.“ – šapnuo sam joj na uho, a onda spustio glavu niže i usnama joj stegnuo nabreklu bradavicu preko grudnjaka. „Joj… Mmmhhh… Lijepo mi je… Dobar si…“ – zgrabila me rukama za obraze i još jednom duboko gurnula jezik u moja usta. – „Dolazi ovamo…“ – povukla me za okovratnik košulje i gledajući me zavodnički u oči kretala se polako unazad. Kada je stigla do kauča, pokušala je početi igru u kojoj će dominirati: „Na koljena, robe! Liži mi malenu!“ Mirno sam je pogledao i pomilovao po obrazima… Vrhovima prstiju sam prešao preko njenih sisa, stomaka i spustio joj haljinicu još niže, tako da je lako kliznula niz njene vajane noge na pod. I gaćice su joj bile plave. „Bojana, sva u plavom… Baš si lijepa.“ – mirno sam joj govorio i prelazio pogledom od stopala, sve do njenih očiju, koje su se ucaklile od uzbuđenja. – „Pokušavaš dominirati, ali ti loše ide… Droljice!“ – prstima sam joj podigao bradu i prešao jezikom po usnama. Poljubio sam je i pomilovao po guzi, a onda je jako stegnuo. Odmaknuo sam se od nje i pogledao je. Spustio sam ruku između njenih nogu, prstima lagano prešao preko providnih gaćica na kojima se ocrtavala njena lijepa vlažna pičkica. Zadrhtala je kada sam joj jagodicom srednjeg prsta dodirnuo klitoris i zagrlila me rukama oko vrata. Poklopio sam dlanom njeno međunožje i nježno je milovao primičući se njenim jedrim grudima. Duboko je uzdahnula osjećajući kako jezikom klizim po procjepu njenih sisa. Spustio sam se niže i ponovo usnama stegnuo bradavice preko grudnjaka. Osjećaj je bio fenomenalan, uživao sam dok sam ih lagano grickao i stezao usnama. Bojana je teško disala poluotvorenih usta i zatvorenih očiju. Nisam prestajao da joj mazim malenu preko gaćica, a grudi preko grudnjaka. Igrao sam se njenim prelijepim sisama, uvlačio ih duboko usta, lizao ogoljene dijelove, a onda ih zubima oslobodio. Usne su joj zadrhatale kada sam navalio na njene gole, lijepe grudi. Jako sam ih stegnuo, priljubio jednu uz drugu i nastavio da je izluđujem lickanjem bradavica. Spustio sam jednu ruku niže i vješto smaknuo gaćice sa njene malene. Njena vrelina, sokovi koji su je skroz ovlažili, napalili su me toliko da sam snažno poželio da joj nabijem kurac u usta, a prste u pičkicu. No, suzdržavao sam se, uživao sam u njenom mladom, nježnom, jebozovnom i napaljenom tijelu. Zagrlio sam je lijevom rukom oko struka, a drugom sam nježno mazio njenu malenu. „Oh… Jebi… Jebi me…“ – glas joj je drhtao, usne jedva dodirivale moje. Stezao sam joj guzu i primaknuo je bliže sebi, da na stomaku osjeti moj ud u punoj erekciji. Pokušala je da se spusti na koljena, ali joj nisam dozvolio. Okrenuo sam je od sebe i pokretima ruku joj dao do znanja da želim da se naguzi na kauč. Vješto se oslonila koljenima na rub i rukama na zid. Prizor je bio fantastičan, ljepota njenoga tijela me ostavljala bez daha. Još više sam smaknuo njene gaćice u stranu i nježno joj gurnuo prst u rupicu. „Uuu-ha-haa…“ – oteo joj se jecaj, od kojeg sam i sam zadrhtao. Nagnuo sam se i jezikom polako počeo da klizim od dna leđa do vrata, pohlepno sam je zažvalio, zavlačeći ruke ispod i masirajući njene sise. Vratio sam se poljupcima niže i zubima joj svukao gaćice do koljena. Pičkica joj je bila prelijepa, vlažna, vrela… Nježno sam je dodirnuo jezikom i pomazio po guzi, a onda počeo da je lickam milujući joj noge, od bokova sve do zglobova. „Ti si jedno divno, lijepo, napaljeno mačence…“ – okrenuo sam je u sjedeći položaj i svukao joj gaćice. Bojana je sve teže disala, iščekujući moj sljedeći korak. Nasmijao sam joj se izazivački i nježno zaronio između njenjih prelijepih grudi, stegnuo sam ih nježno, priljubio jednu uz drugu i jezikom i usnama ponovo prelazio po njenim bradavicama. Sve teže je disala, zabacila je glavu unazad i zamrsila prste u moju kosu, pokušavajući da se svojim međunožjem priljubi uz mene. Namjestio sam je oslonjenu leđima o naslonjač, a stopalima o rubove kauča. „Sad ću da te izjebem jezikom, Bojana…“ – rekao sam joj, prelazeći jezikom i usnama po njenim nogama, od stopala, preko listova i unutrašnje strane butina. Stegnuo sam joj butine i njena nabrekla, lijepo sređena mačkica, poče još više da vlaži. „Haghh…“ – oteo joj se neartikulisan zvuk kad sam nježno gurnuo jezik između njenih oteklih usmina. Krenuo sam prema njenom klitorisu, nekoliko puta prešao po njemu, a onda se vratio niže i dotaknuo ulaz u njenu ljepoticu. Butine su joj se stresle kada je osjetila jezik u njoj. „Jel voliš jezik u svojoj pičkici, Bojana?“ – pitao sam je i počeo nježno jezikom da lickam oko njenih usmina, po klitorisu, između usmina. Bojana je teško stenjala, ukočenog tijela, i povremeno lupala rukom po kauču. „Ne čujem, droljice, voliš li jezik u svojoj i po svojoj pičkici.“ – intenzivirao sam pokrete jezikom, kružio sam jezikom po njenoj prelijepoj, vlažnoj i nabrekloj ljepotici, a onda joj usisao klitoris. „Voo… liiiiim… Haaaggghh… hhh…“ – tijelo joj se ukočilo, noge zadrhtale u predorgazmičkom grču. „A, jel voliš jezik u guzi?“ – prstima sam joj raširio malenu i pustio da se sokovi iz nje sliju prema ulazu u njenu guzu. Uživao sam u prizoru… Postavio sam dlanove ispod njenih polutki jače joj rastegnuo pičkicu, a onda jezikom počeo razmazivati sokove strasti po njenoj uskoj guzi. „Kkkk… Haggg… hhh…“ – pokušavala je doći do daha širom otvorenih usta. Ovlažio sam jedan prst u njenoj pičkici i vrh nježno gurnuo u guzu, klizeći jezikom od ulaza u nju do klitorisa. Snažno počupala za kosu odižući karlicu uvis, okrenula je glavu u stranu i urlajući počela svršavati na mojim ustima: „AAAAAAAAAAAA… AAAAAAAAA… AAAAAAAAAAA…“ – uvijala se pod mojim rukama, trljala malenom o moja usta, pokušavala rukama jače da me priljubi uz svoju pičkicu, iz koje je obilno vlažilo. „OOOOOO… OOOOOO….“ – svršavala je divlje, a ja sam intenzivirao njen orgazam stežući joj nabrekle sise, nemilosrdno, štipajući joj bradavice. Nisam prestajao da je lickam, ližem, ljubim… Sjeo sam na pod i oslonio glavu na kauč. Čvrsto sam joj stegnuo guzu i okrenuo je na sebe. Rašririla je noge i oslonila se rukama na zid. „Mmm… Još… Još… Jošššš…“ – režala je dok sam je lizao po stomaku i pomjerao jezik prema njenoj uspaljenici. Pomjerala se bokovima i pičkicom prelazila po isplaženom jeziku. Još više je raširila noge i njeno uspaljeno međunožje se skroz otvorilo. Stegnuo sam polutke njene lijepe guze, razmaknuo ih i zavukao jezik sve do ulaza u nju. Bojana se stresla kada je osjetila kako jedva vrhom jezika dodirujem njen anus i divljački počela da se trlja pičkicom o moja usta. Čvrsto sam je stegnuo za bokove i zaustavio, a onda počeo da usisavam nabrekli klitoris i da je jebem jezikom. „Oooo, daaaa… daaaa… aaaaa… aaaammm… Jebi… Jebi… Jezikoooom… DaaaaaJjjj…“ – drhtala je, jecala i svakog trenutka očekivao sam da još jednom svrši. Kada se ukočila i širom otvorenih usta pokušavala doći do zraka, izvukao sam se ispod nje, brzo se oslobodio pantalona i usmjerio glavić na ulaz u nju. „Bojana…“ – procijedio sam kroz zube i lako gurnuo vrh tvrdog kurca u njenu vlažnu pičkicu. „Aaaaaaaaa…“ – vrištala je osjećajući kako centimetar po centimetar nabrekli ud prodire u njenu usku pičkicu. Zastao sam na trenutak… Srce je počelo ubrzano da mi lupa od želje da joj ga nabijem do kraja, da razvalim njenu lijepu pičkicu, da joj se nježno i lijepo tijelo slomi od orgazma… Spustio sam ruke na njen struk, stegnuo ga i umjerenom brzinom počeo da je jebem. „Jače… Jače… Neću milost… Jače…“ – jecala je i udarala se po guzi. U meni se probudila zvijer! Prelijepa Bojana, nabijena na moj kurac… Njena divna, nježna koža, njene grudi… Ljepotica, čije se lice grči od silne strasti i želje da bude izjebana… Počupao sam je za kosu, izvio je prema sebi i ona se sama nabila do kraja na nabrekli tvrdi kurac, svršavajući glasno: „AAAAAAAAAA… DAAAAAAAA… DAAAAAAAAA… OOOOOOOO…“ – udarala je rukama u zid cijedeći sokove iz svoje malene i osjećajući kako mi kurac, duboko nabijen u nju, pulsira. Osjetio sam da neću moći još dugo izdržati, ali nisam izlazio iz nje. Dahtao sam, jako joj stezao struk, a Bojana je svojim vaginalnim mišićima masirala nabrekli i tvrdi kurac, okrećući glavu prema meni. Marčilo mi se, znojio sam se… Srce mi je divlje lupalo, počelo je da mi se vrti u glravi… Bojana je kleknula ispred mene i jezikom prešla duž tvrdog, pulsirajućeg uda… Malo se pridigla i dodirnula ga svojim grudima, a onda svojom nježnom rukicom usmjerila prema ustima i usisala samo glavić. Škripao sam zubima, ukočio se, žmarci su prošli cijelim mojim tijelom dok je ova napaljena ljepotica svojom rukicom nježno drkala moj kurac koji je do pola bio u njenim ustima. „Svrši po meni… Svrši…“ – snažno mi ga je drkala i usmjerila prema isplaženom jeziku i otvorenim ustima. „OOOOOOOO… HAAAAAAA… AAAAAAAAH…“ – urlao sam dok je sperma u jakim mlazovima zapljuskivala Bojanine obraze, usne, jezik… Zamrsio sam joj prste u kosu i nabio joj ga u usta… Posljednje kapi iz mene iscijedila je stežući ga jednom rukom i usnama i jezikom… Dugo sam stajao gledajući kako ova lijepa, mlada, zadovoljena ženka mlohavim udom kupi spermu sa sebe i oblizuje je… Nadrkavajući ga, zavodnički me pogledala i nasmijana pitala: „Možeš li još jednom?“

admin
    Keymaster

ANA

Ana i ja smo imali specifičan odnos… Daleko najdulje tipkanje, najintenzivnije, najiskrenije, a bogami i najpreverznije… Kako sms-ovi, tako kasnije i mms-ovi…. Ana je bila djevojka koja je bila 3 godine mlađa od mene, koja je živjela sa roditeljima u skučenom stanu na posve drugom kraju države i nimalo mi nije padalo na pamet da vozim do nje, obavimo sex negdje vani u autu, a ni ona nije putovala prema meni… Oboje smo imali želju da provedemo nekako više od jedne noći zajedno… Oboje smo kanili provesti neko određeno vrijeme skupa.. Ali radi njenih roditelja to nije bilo u mogućnosti..

I tako je vrijeme prolazilo, mi smo se zbližavali.. Skoro pa svakodnevno tipkali i tipkali, pričali telefonski, navečer slali mms-ove, pričali fantazije jedan drugome i tako… Crnokosa cura smeđih očiju, lijepih predivnih cica solidne trojkice, guze lijepo oble i čvrste, lijepih nogu a nadasve još ljepše pičkice… Ta slatka medena ružičasta rupica imala je predivan maleni klitoris koji je bio mrvicu tamniji, al zvao te je na cuclanje svaki puta kad bi se ukazao mms na mom mobitelu… Nekad je bila glatka i skroz obrijana, nekad je bila zarasla, a nekad podšišana i uređena…. Kod Anuške se to nikad nije znalo…

Vrijeme je proticalo, ja sam karao što sam stigao, bogami ni ona nije zaostajala… Dapače, cura se uspjela pojebat sa nekoliko frajera odjednom i uspješno su je dva brata karali neko vrijeme u talonu.. Znali smo jedan o drugome doslovce sve.. Od najmanjeg problema što nas muči do najprljavije tajne što imamo ili o čemu maštamo.. JEdan zdravi otvoreni odnos… ALi nedostajalo je samo sexa u toj cijeloj priči… I nekako smo uspjeli i to iskombinirati nakon jako dugo vremena.. Na ljeto je trebala otići k svojoj tetki koja je na moru imali neku radnju pa je tamo trebala radit kao radnica a sobu je imala na katu kuće.. Samo je bilo pitanje da li je tetka liberalna ili konzerva koja će joj branit potrebe.. Prvo je trebalo ispitat detaljno…

Već krajem svibnja je Ana otputovala tamo i nekih mjesec dana obrađivala tetku da li postoji neka mogućnost da se i ja priključim k njoj na nekih 5-6 dana.. Malo po malo se opustila sa tetkom i pričala o svemu… Čak su se dotakle sexa i vrata mogućnosti su bile otvorena.. Tako samo isplanirali da ću ja doć do njih ubrzo… A to brzo je bilo prvom polovicom srpnja jer sam imao neke obaveze u gradu.. Brzo je došlo to vrijeme, ja sam spremio krpice, sjeo u auto i pravac na more… Stigao sam nakon nekih 5h vožnje do njihovog mjesta, nazvao Anu i pronašli smo se bez ikakvih komplikacija..

A kad smo se našli, to je bio kao susret dugogodišnjih prijatelja…. Ali prijatelja sa povlasticama… Odmah na susretu smo se pošteno izljubili.. Zabrijali onako dugo i savršeno, osjećaj je bio savršen a oboje smo uživali u tim poljupcima.. Kad smo prestali sa ljubljenjem, uputili smo se tetkinoj kući da se raspremim.. Upoznao i sam tetku koja je bila lijepa žena za svoje 50-te, još dobrostojeća gđa koja je imala svoj obrt i svoju kuću.. Lijepo lice, cice dobre velike i masne što mi se svidjelo i privuklo na njoj.. Ali ja sam došao ovdje jebat Anu, a ne tetku.. Tetka je samo mogla bit bonus… A sa Anom su se mnogi bonusi izdešavali…

Ana me je odvela u svoj sobičak, bacio sam stvari i odmah smo prešli na posao.. Zatvorili smo vrata i nije bilo drugog nego da se zabavimo međusobno.. Poljupci su letjeli na sve strane dok smo divljački skidali odjeću sa sebe.. Njena majica na bretelice nije dugo izdržala na njoj, zapravo sam spustio bretelice dolje, cice su iskočile van… Skidala je ona sa mene hlače i majicu.. Sekunda dvije kasnije, ja sam bio u boksama a ona u tangicama koje sam samo povukao i divljački strgao.. Njena frizura je bila izbrijana u početnom slovu mog imena.. To me samo više napalilo da sam svukao bokse i pokazao je karu..

Bacio sam ju na leđa, krevet se zaljuljao od siline kako sam ju odgurnuo, raširio sam joj noge i počeo divljački lizat pičku.. Sve više cijeli jezik joj je prekrivao pičku… Bila je sve vlažnija od mojih lizova i sve luđa… Lizao sam ju cijelim putem.. Od klitorisa pa sve do šupčića.. Nisam mogao a da ne zabijem kurac u nju.. Silno sam he želio, silno sam ju čekao i samo sam mislio da je jebem..

Ugurao sam joj svog macana u pičkicu, skroz do kraja, postavio noge na moja ramena i pumpao u jednakom stilu.. Bolje tako pumpat nego radit sklekove, zar ne? Ulazio sam u nju sve brže i brže, Ana je tiho stenjala i vrtila svojom guzicom dok sam ja pumpao sve brže.. Lizao sam joj noge dok sam punio tu slatku malu pičkicu..

Okrenuli smo se pa je ona zajahala mene.. GRebla me je po prsima od užitka što napokon jaše moju karu, a ja sam uživao u pogledu na nju.. Sve brže i jače je skakala po mojoj kiti a ja sam bio sve luđi od užitka.. Kara je ulazila unutra van dok su je mala slatka Anina pičkica ispuštala slatke sokove po njoj.. Uzavrela pičkica je bila sva vlažna i mokra od uzbuđenja.. Stiskala je mišićama mene, guštala se totalno u jahanju mog kurca.. Uzeo sam joj obje sise u usta, bradavice primio zubima i grickao ih.. Ana je samo još više uživlala u tim mojim pokretima…

Digla se sa kite, okrenula mi svoje dupe i nasjela se pičkom opet na mog kuronju.. Ja sam samo gledao i uživao u pogledu na njeno dupe.. Gurnuo sam joj prst u usta pri tom simulirajući pušenje kurca… Oblizala mi je prst a ja sam ga samo spustio prema njenom dupetu i ugurao ga u šupak.. Jahala me je a usputno sam ju nabijao prstom u dupe.. Svojim rukama je mjesila malo moja jaja malo svoje cice dok se nije utaborila na pičkici trljajući svoj klit… Ubrzo je svršila prvi puta, pa drugi put i treći put u naletu orgazama, a ja sam samo jebao i mislio kako da ne svršim već da ju jebeš još dulje… Ali nisam mogao, kraj se bližio… Ana kao da je to osjetila, digla mi se sa kurca i ručno me obradila.. Tako jako da je pola sperme završile na njenoj pičkici, a druga polovica je završila na meni…
    Ana kao prava majstorica je prvo polizala spermu sa mene, a onda posisala ruku s kojom je obrisala pičku…

Zalegli smo jedan kraj drugog, zapalili cigaretu i počeli priču kako šta i gdje… 5 dana nas je očekivalo, morali smo napravit neki plan… Ana je radila od 10-18 a tetka je otvarala u 8 i preuzimala opet posao u 18 pa do kraja 22h.. Svako veče nam je bilo slobodno i odlučili smo ga iskoristit najbolje što možemo… Popušili smo cigaretu, otišli do kupaone goli jer je tetka još uvijek bila radila..

Oboje smo krenuli pod tuš, ali kako smo znali svoje najprljavije tajne znali smo da će ovaj tuš sigurno imati drugačiji završetak… Naime, oboje smo željeli isprobati piss.. Oboje smo željeli osjetit tuđu mokraću kako klizi po našim tijelima.. Otvarala nam se sad savršena mogućnost…

Ja sam legao u kadu dok je Ana zatvarala vrata.. Pogledala me je i znala je šta želim.. Šutke, samo onako pogledom.. Postavila je noge na rubove kade, čučnula se nada mnom, protrljala malo pičkicu i počela me tuširati sa svojim toplim pissom.. Njena topla tekućina me je cijelog tuširala i moja kita se počela dizati polako… Stavio sam jezik taman ispod da osjetim i okusim njenu mokraću koja se mješala sa preostalim njenim sokovima i pokojom kapi moje sperme… Tako popišan, tako napaljen sam joj polizao pičkicu dok je ispuštala posljednje kapi.. Unio sam se toliko jezikom u nju da je svršila za nekoliko trenutaka..

A onda je došao red na mene.. Na moj poludignuti kurac da popiša nju.. Kleknula se u kadi, a ja sam počeo polako pišati.. Sve brže je tekao mlaz iz mene, a Ana je samo otvarala usta i bližila se mom kurcu.. Moja žuta tekućina ju je tuširala, a ona je gutala i gutala… Palilo me do ludila, tako jako da mi je kurac još više rastao u visinu… Taman kako je ispala moja posljednja kap mokraće, Ana se oblizala, povukla me rukama u nju.. Stavio sam kurac u nju, ruke položio na njenu glavu i počeo ju jebat.. Gutala je moj kurac sve dublje i dublje.. Slinila je po njemu i tražila još više grubosti pa sam ju počeo vuć za kosu dok mi je pušila..

Nisam htio da svršim a da je ne pojebem pa sam izvukao kurac iz njenih usta, izašao iz kade onako još mokar od njene pišaline i mog znoja, okrenuo ju, podigao guzu u zrak i polako ugurao vlažni kurac u njenu guzicu… Polako je ušao glavić, ispustila lagani bolan zvuk, a to me je ohrabrilo pa sam počeo gurat sve dublje i dublje.. Kurac je bio u njenoj guzici, a ja sam trpao sve brže i brže… Ubacio sam još koju brzinu više i želio sam joj svršit po guzici.. Nakon par minuta žestokog analnog sexa, izvadio sam kuronju, navukao kožicu još nekoliko puta i izbacio svoje sjeme po njenoj čvrstoj guzici….

Vratio sam se u kadu, pustili smo tuš i napokon se otuširali kako spada.. Prali smo jedno drugome tijela koja su se izvijala pod dodirima i toplim tušem… Oprali smo se detaljno, razmjenjujući poljupce i nježne poglede puna razumjevanja i totalne opuštenosti.. Nakon tuša spremili smo za van, malo pronjuškali po gradu i vratili se doma.. Tetka je bila još budna pa smo se malo podružili s njom, onako iz pristojnosti.. Ali negdje oko 1 smo se uputili u sobe.. Koliko god smo željeli ponovit jebačinu, moram priznat da me je svladao umor, što od vožnje što od sexa pa sam ipak samo zaspao…
    A Ana se samo privila uz mene i zaspala u mom zagrljaju…

admin
    Keymaster

Sasa

Evo odlucila sam da vam posaljem moju pricu.Imam 18 godina i veoma sam otkacena i volim lep provod a sve se dogodilo ovako.

Moji prvi susedi su odavno odselili u Nemaèku zajedno sa njihovim sinom,mojim drugom iz detinjstva sa kojim sam se uvek igrala kao mala devojèica.

On je bio stariji od mene neke tri godine ali to nije bilo važno dok smo bili deca.Medjutim došao je rat i on je otišao u Nemaèku.To je bilo pre 11 godina i od tada ga nisam videla.

Sve dok jednog dana nisam dosla kuci i ispred njihove kuæe ugledala auto.Pitala sam mamu ko je to dosao,ona je rekla da su dosli nasi susedi na odmor.Pitala sam je:¨A Saša?¨

Rekla je:¨Ne brini i on je tu sa njima¨

Nisam znala kako da se ponasam da li da odjurim njemu i da ga zagrlim kao nikada ili da ne poduzimam nista.Celi dan sam provela razmisljajuæi o njemu.Jos uvek nisam mogla poverovati da taj Sasa kojeg sam toliko puta sanjala da je on konacno tu.

Navece su oni dosli malo kod nas da se ono ispricamo i vidimo i da bar malo pokusamo nadoknaditi tih izgubljenih 11 god.

Kada je zazvonilo zvono otvorila sam vrata.Negovi roditelji su bili bas onakvi kakvih sam ih se secala ali pored njih stojao je visok momak,crne kose i nebesko plavih ociju.Znam da je uvek imao lepe oci ali su se sada bas isticale.

Njegovi roditelji su usli a ja i on smo nepomicno stojali na vratima kao da je vreme stalo.Jedva smo izustili jednu rec kada nas je moja mama ugurala unutra.

Sela sam na fotelju a on je sedeo preko puta,i nije skidao pogled sa mene a ni ja sa njega.Tako smo se sutke gledali i meni je svasta padalo napamet.I onda smo poceli razgovor vecinom na nemackom jeziku:

-Pa ne mogu da verujem koliko si izrasla.Na slikama koje ste nam poslali pre neke dve godine si izgledala tako detinjasto.-rekao je Sasa

-Vreme brzo ide a i ja sa njim.A i ti si se mnogo promenio,sto je bilo za ocekivati.-jedva sam izustila ja.

-Da mi je neko pricao da cu ovako da sedim ovde i da gledam u tebe tako lepu i zgodnu ne bi mu poverovao.Rekao bi mu da nije moguce da se ti mozes tako promeniti.-rekao je on.

-Nekako mi neugodno ovako pricati sa tobom posle toliko godina a secas se kako smo bili bliski kada smo bili mali.Bio si kao brat za mene.-rekla sam to i nekako se cudno osetila jer sam sada tog svog ½brata½ kako sam mu rekla gledala sa nekim cudnim sexualnim nagonom.

-A ne treba ti biti neugodno,pa mi smo stari drugovi.-rekao mi je to i tako me sexy pogledao da sam se ja istog trena zapalila kao vatra.

Onda sam mu uzvratila sexy pogled i malo ali skroz neprimjetno oblizala svoje usne što je i on primetio.

I tako se ta noc blizila kraju oni su krenuli.Rekao mi je da bi me voleo videti.A odgovorila sam mu da smo sada blizu i da cemo se svakako videti.

To vece sam tako lako zaspala mastajuci o njemu koji mi je sada bio blize nego ikada.

Ujutru sam se probudila i otisla da doruckujem.Dok sam doruckovala mama mi je rekla da treba nesto da odnesem Sasinoj mami.Tako da sam se odmah posle doruèka veoma skockana i doterana uputila njima.

Usla sam u dvoriste i videla da nema auta ali sam se ipak uputila prema vratima.Pozvonila sam a onda se na vratima pojavio on onako bez majice i smo u nekoj trenerci.Telo mu je bilo mrak,videlo se da trenira nesto jer onakvo telo ne moze samo da se oblikuje.Izgledao je kao Apolon.Prvo sam stojala bez reci i onda zamuckujuci rekla zasto sam dosla.On me pozvao unutra jer njegovi nisu bili tu.Kao da me neko gurnuo ja sam usla.

Zacudila sam se kako su lepo spremili kucu za tako malo vreme.

Sela sam na trosed a zastori su bili navuceni jer je on izgleda tek ustao.

Poceli smo razgovarati o onako bezveznim stvarima.Onda je on seo do mene na trosed i polako me zagrlio ispocetka onako drugarski.I tako dok smo sedeli tu poceo mi je govoriti:

-Jer znas da sam se zacudio kada sam video koliko si lepa.-rekao je on.

-I ja sam kada sam videla tebe onako bez majice uhhh prosto da ne poverujem da si ti onaj zgoljavi malac sa kojim sam trckarala po poljima.-rekla sam ja

I nakon toga smo usuteli.Onda on prekide sutnju i rece:

-da li znas sta bi sada voleo?

-Ne reci mi.-rekla sam ja

-Voleo bi te poljubiti.Da li smijem?

-Pokusaj.-odgovorila sam.

Onda smo se poljubili tako snazno i poceli smo milovati jedno drugo po nasim lepo gradjenim telima.Posto je bio bez majice bilo mi je lakse da ga milujem.On je mene polako dirao i ljubio po vratu i po grudima.Posto sam na sebi imala samo jednu tanku majicu na bretele uspeo je brzo da me skine i polegne na krevet.Ja sam njemu skinula trenerku i osetila kako je vec tvrd.

Polako je skinuo i moju suknjicu i gacice dok nisam ostala gola pred njim.Onda me poceo ljubiti po vratu,grudima i spustati se sve nize prema pupku.Otisao je u kuhinju i doneo kocku leda i polako trljao oko pupka sto me dodatno napalilo i sto je pokazalo da ima dobrog iskustva sa zenama.

Prepustila sam se da mi radi sto god hoce.

Polako je poceo da ljubi i lize moju macu a ja sam pravo uzivala dok je lizao moj klitoris.Pocela sam stenjati sto je bio znak da cu da svrsim.Gurnuo je prst u moju picu i poceo da gura sve jace sa dva ili tri prsta a ja sam pocela da trljam svoj klitoris kako bi mogla svrsiti.Kada sam svrsila preuzela sam kontrolu i ljubila ga polako se spustajuci prema pupku i njegovom vec tvrdom kurcu.Skinula sam mu bokserice i pocela da ljubim i da pusim njegov kurac.I tako sam ja pusila a on je uzivao.

Ahhhh….ttttoooo……ahhhh…..jaaaaa-stenjao je on

Je li lepo?-pitala sam ja

Ddddaaaaa…aahhhh.-rekao je on

I tako sam ja pusila kao kakva profesionalka a on je lezao nepomicno,onda je svrsio meni u usta.

Obrisala sam se i zajasila ga.Polako sam njegovu krutu kitu zabila u sebe.

Pocela sam sve jace da se nabijam i nabijam.

Ahhhh…..ahhhh…daddadd….kkkakko jjjeeee lleeeppoooo….-Govorila sam ja oblizujuci usne kao da jedem najsladju cokoladu ne svetu.

Jesssssteeeee-derao se on.

Onda smo promenili poziciju nagela sam se a on je gurnuo svoj kurac u moju vrelu picku.Tako mi je prijalo.

On je gurao prvo polako a onda sve brze i brze i brze.

Ahhhhhhhhhhhhh Bbbboooozzzezzeeeeeeee-viknula sam ja.

I tako smo jaukali od uzivanja.I konacno smo svrsili,svrsio je u meni

A ja sam videla kako iz moje pice curi njegova sperma.

Legli smo jedno pored drugog i polako se mazili.Dok sam ga mazila osetila sam kako se njegov kurac opet stvrdnuo.Opet sam ga zajasila i poceli smo da se jebemo kao u pornicu.Ja sam vrtila bokovila nabijajuci se na njega.Cinilo se da su se casovi plesa isplatili.

On je jaukao i uzivao ljubeci me po trbuhu i usnama.Grickao je moje bradavice i ja sam osetila sladak bol.I tako smo se jebali,jebali i taman kada je trebao da svrsi ja sam uzela njegov kurac i pocela da pusim sto je njemu godilo opet mi je svrsio u usta.
    Onda smo se poceli smejati i legli smo jedno pored drugog.

Malo smo lezali.

On me ljubio i grickajuci moje uho sapnuo:

-Bila si odlicna-i nasmejao se.

Ustala sam obukla se,obrisala spermu sa sebe.

I dok smo se ljubili za pozdrav on je tri prsta gurnuo u moju picu i opet me karao prstima i trljao klitoris tako da sam opet svrsila i zadovoljna otisla kuci.

Ovo iskustvo smo ponovili nekoliko puta sve dok nije otisao u Nemacku.Jos uvek se vidjamo kada dodje na odmor i radimo mnogo ludje stvari zajedno cak se sexamo i preko telefona.Naravno ja imam momka ali on o ovome ne zna nista.Mada razmisljam da sada kada Sasa dodje napravim sex u troje.Pa cemo videti da li ce moj dragi pristati.Toliko od mene.

Irena

admin
    Keymaster

Zovem se Nina i imam 26 godina. Imam decka vec 2 godine sa kojim se izuzetno dobro slazem. Volimo iste stvari, slusamo istu muziku, zajedno gledamo filmove… Jednom recju, potpuno odgovaramo jedno drugom. Spremali smo se ove godine da idemo na more, i kao svaki normalan par odlucili par meseci pre toga da odemo u teretanu na“zatezanje“.

Poceli smo zajedno da vezbamo, medjutim, meni su pojedine sprave bile preteske pa sam se odlucila za fitness klub. Moj decko je nastavio da ide u teretanu, a ja sam pronasla dobar fitness klub koji mi je potpuno odgovarao. Zbog prirode posla mogla sam na vezbanje da idem jedino uvece, kada je treninge drzao Ivan, mladi misicavi momak mojih godina. Uz njegove instrukcije veoma brzo sam napredovala u vezbanju sto me je zaista cinilo srecnom. Guza mi je bila kao izvajana, a i sise su potpuno cvrsto stajale, sto se mom decku najvise i svidjalo.

Jedno vece otisla sam kao i uvek na trening, medjutim, bili smo samo Ivan i ja u klubu. Ja sam kao i uvek, pocela sa vezbama za guzu, kada mi je Ivan prisao i poceo da daje instrukcije da podizem nogu vise. Osetila sam da je napor veci, ali sam nastavila jer sam znala da ce to dati mnogo vise efekta. Onda se desilo nesto neovekivano: Ivan mi je pomilovao guzu i rekao da tako lepo dupe odavno nije video.

Kroz mene kao da je prosla neka struja, sva sam zadrhtala od njegovog dodira. On je ukapirao da sam „spremna“ za takvo vezbanje, stao iza mene i rukama poceo da mesi moje sise. Bradavice su mi se odmah ukrutile od njegovog dodira, a onda sam na guzi osetila nesto tvrdo: njegov ukruceni kurac! Ivan je jednom rukom nastavio da mi stipa bradavice, a drugu zavukao u moj sorc i napipao ulaz u moju vec vlaznu pecinu. Malo mi je mazio klitoris, a zatim zavukao najpre jedan, a zatim dva prsta u mokru picu.

Ja sam kao omamljena mesala guzom i sve vise se nabijala na njegov kolac koji je pretio da iscepa tkaninu sorca. Zatim sam se okrenula, a on mi je zabio jezik do grla, sto sam ja jedva docekala. I dalje mi je gurao prste u vlaznu picku a ja sam pocela da mu skidam majicu i milujem snazne, maljave grudi. Jenim pokretom skinuo me je golu, gricnuo vec bolne bradavice i polegao po klupi, a jezikom zapalacao po mom vrelom medjunozju. Mislila sam da cu eksplodirati, toliko me je dobro lizao. Onda smo promenili polozaj, on je legao a ja sam mu polako skinula sorc.

„Mmmmm, daj mi ga, hocu da ga posisam“, rekla sam dok sam mu skidala poslednji deo odece, a onda sam uzviknula od zaprepascenja i divljenja: „Auuu, jebote, koliki ti je kurac“! Pred ocima mi je zaigrala dzinovska kurcina prosarana venama, najduzi i najdeblji kurac koji sam ikada videla. Pokusala sam da je stavim u usta, ali nije islo: bila su suvise mala za takvu ekstremno veliku batinu. Lizala sam mu glavic kao sladoled, jezikom sirila rupicu na vrhu i rukom drkala koren njegove zivotinje. „Oooh, to, lizi mi jaja“, zamumlao je Ivan, ja sam uhvatila usnama njegov ogroman testis i usisala ga celog.

„Taaako, a sad cu te jebati“. Polako sam se popela na njega i samo vrhom picke nasadila na tu ogromnu kurcinu koja mi je rastegla usmine do kraja. On je rukama mesio moje sise sto me je silovito uzbudilo, pa sam se pocela nabijati na trofej sve vise. Ogromna debela kurcina je do pola nestajala u mojoj pici, a ja sam sve brze jahala.“oooohhhh, kako je velik, nikada nisam jahala ovaakvog buzdovana, hocu da me jebes odpozadi“. Spustila sam se na kolena i rukama oslonila o pod, a rasirila noge da primim prelepi veliki kurac da me zestoko izjebe. Ivan je stao iza mene, uhvatio me rukama za kukove i silovito sjurio kurac pravo u moju guzu.

„Aaaaaahhhhhh, idiote jedan, aaaaaaaaahhhhh, iscepao si me, jjjjaaaaooo!“ Zavristala sam od bola jer mi ga je nabio pravo u nerazradjeno dupe, imala sam osecaj da me je skroz iscepao. Suze su mi potekle od bola, a on je nastavio da gura kao pomahnitao. „Rasturicu ti to kurvinsko dupe, vise nikada neces moci da se jebes sa manjim kurcem jer ces samo moj traziti, napunicu ti to malo dupe spermom pa ce da potece iz tebe“.

Mocna kurcina prosto je cepala moj supak, ja sam i dalje vristala od bola, ali me je to polako palilo. Uskoro sam osetila kako se i sama nabijam na njegov kurac, bol je presao u zadovoljstvo, pa sam pocela da trazim da ga nabije jos jace: „Tucaj me tom prekrasnom kurcinom, moj decko ima upola manji kurac od tvog, jebi me u dupe kao najvecu drolju, od sada sam samo tvoja“.

To je i njega zestoko popalilo, nabio ga je jos 2-3 puta i onda poceo svojim crevom da prska po mojim ledjima. I ja sam pocela zestoko da svrsavam, celo telo mi se treslo od uzitka dok su sokovi lili iz moje pizde kao vodoskok. Znala sam da posle takvog kurca necu moci vise da uzivam sa drugim, pa sam od tog dana redovno dolazila na „treninge“ sa privatnim „uciteljem“- uskoro sam postala njegova licna „kobila“ koja je jedva cekala da na nju naskoci mamutski, konjski kurac.

Sunčica Savić
    Keymaster

—> VOLIM DA SE JEBEM. <— Prolece 2011 godine.. Pripreme za svadbu jako dobrog porodicnog prijatelja.. Odavno znam da mladozenja ima jako zgodnog druga ali nikako nisam bila u situaciji da ga upoznam.. Znala sam da ce biti na svadbi.. On mi je bio cilj vec duze vreme.. Inace jako sam zgodna,imam velike grudi,lepo lice i mnogo volim da se jebem…. Uzivam u sexu potpuno,volim sve da radim i ne stidim se da pricam o tome.. Elem,dosao je taj dan i kao po obicaju prvo smo isli kod mladozenje.. U jednom trenutku dosao je i on,moja zelja vec neko vreme..Izgledao je kao bog,siroka ramena,preplanuo ten,prodoran pogled od koga mi se pickica odmah navlazila… Nikad ga nisam upoznala ali po prici o njemu sam shvatila da bih zelela da me jebe.. Videla sam i par njegovih slika.. Zvao se Ivan. Upoznali smo se,pogledali i desilo se… Strast je bila primetna i znala sam da ga zelim sto pre.. sve je teklo kao na svakoj svadbi,odlazak po mladu,opstina,crkva i konacno odlazak u salu… u toku veceri gledali smo se non stop. ja sam plesala najizazovnije sto sam umela,gledala ga,sve je bilo jasno.. medjutim,on je dosao sa devojkom,ja sam povela decka i znala sam da nista ne moze odmah da se desi.. posle nekoliko dana,javio mi se porukom,uzeo je moj broj od mladozenje.. nesto kratko smo se dopisivali i pitao me je da se vidimo,na sta sam ja pristala.. rekao je da ce doci po mene u 22 pa da cemo se tada dogovoriti gde cemo.. ja sam se sredila bas lepo,zelela sam da ostavim sto bolji utisak i naravno da ga zavedem.. pozvao me je i rekao da je stigao.. sela sam u auto i odmah me je poljubio. rekao je :“Jebote,toliko si dobra da sam morao da te poljubim.. mnogo si jebozovna,zelim da te jebem sto pre“.. meni je pickica vec ovlazila previse,bila sam u helankama i osetila sam da sam totalno mokra. nisam progovarala ni rec.. krenuo je da vozi,rekao je da idemo kod njega.. u jednom trenutku sam uzela njegovu ruku i stavila je ne moju pickicu.. preko helanki.. osetio je koliko sam vlazna.. „koliko ti je vlazna pickica jedva cekam da se udavim u njenim sokovima“.. krenula sam da mu otkopcavam slic sa namerom da mu slasno popusim ali on mi nije dozvolio.. „neee,to je iznenadjenje,hocu da te mucim,da me molis za kurac“.. shvatio je kolika sam pojebulja i iskoristio to.. inace je stariji od mene 10 godina. stigli smo,usli smo u stan i odmah je poceo da me ljubi,uzdisao je i samo ponavljao „kako si dobra jebote,jedva cekam da te napunim“ poceo je da me skida i ostala sam samo u tangama i stiklama.. imala sam crne tange i visoke crne sandale.. izgledala sam savrseno.. ljubio me je po vratu,lizao mi uvo,uzdisao i ponavljao kako ce da me razvali kako sam zasluila da me dobro izjebe i da ce me jebati celu noc.. uzeo je moje grudi u ruke i mesio ih,lizao mi bradavice,grickao ih a moja pickica je gorela.. tako mi je trebao njegov kurac.. rekla sam „mnogo zelim tvoj kurac daj mi ga“.. precutao je i nastavio da me ljubi,legla sam na krevet a on je poceo da mi ljubi stomak,butine,prepone.. disao mi je u pickicu koja je curela nenormalno.. tako je bila zeljna.. u jednom trenutku se skinuo go i tada sam zanemela.. imao je ogromnu kurcinu kakvu do sada nisam jos videla.. mnogo sam je zelela u sebi. rekao mi je „sada cu da te izjebem kao najvecu drolju,to i jesi“ skinuo mi je gacice i poceo da me lize,da me jebe jezikom,mnogo mi je prijalo,nabijala sam se na njegov jezik,zelela sam da svrsim,ali on je znao tacno kada da prekine i da mi ne dozvoli.. i tako me je izludjivao u krug nekoliko puta a onda je ustao,okrenuo me sa strane i zabio mi kurac do kraja… ispunio me je celu,istopila sam se u trenutku.. obozavam osecaj kada mi je pickica ispunjena kurcem i kada ga stiskam i osecam punu velicicnu.. „kako ti je uska pickica,ahhhh,koliko si dobra,jebem te kurvice.. “ urlao je i palio me jos vise tim recima,zelela sam da nikada ne prestane.. podigao me je na sebe i rekao jebi me.. pocela sam da se nabijam kao luda,mesala sam i primala kurac do kraja.. „jebi me,progutaj ga pickicom, ahhhh kako dobro mesas.. kakva si drolja,kako se nabijas,jebacu te dok ne poludimo“ rekao je. nastavila sam ludacki da mesam i da se nabijam,stiskala sam pickicom njegov kurac „ahhhhh kako ti je veliki,obozavam tvoj kurac,kako me dobro jebes,samo nastavi“… skinuo me je sa njega i naguzio… tu pozu najvise volim, obozavam osecaj kada me razvaljuju odpozadi i kada osecam kako mi jaja udaraju po klitorisu.. obozavam osecaj da sam njegova i da me razvaljuje.. „kako volim da ga primam,samo nastavi,razvali me“ „pokidacu ti pickicu,neces moci da hodas“ nastavio je da me razvaljuje,vristali smo,ja sam se gubila u talasima zadovoljstva,razvaljivao me je jako,priblizavala sam se vrhuncu i pocela sam da vrstim „blizu sam,jebi me,ahhh nemoj da stajes,jace… napuni me spermom,zelim da me punisss“ stavio mi je prst u guzu i rekao je „tako je malena,samo se nabijaj,svrsi,daj mi, dolaziii… punim teeeeeeeeeee“ „ahhhhhhh“.. svrsili smo zajedno,napunio mi je pickicu.. trebalo mi je nekoliko trenutaka da dodjem sebi i onda smo oboje legli,iznemogli i vracali se polako u normalu.. u tom trenutku mu je zazvonio telefon i on je skocio,izasao iz sobe i nesto pricao,nisam cula.. ispostavilo se da mu je devojka poslala nekoliko poruka da mora da dodje po nju na neki rodjendan,nema kako da se vrati kuci i on nije odgovarao i ona ga je pozvala.. smorili smo se oboje kada smo shvatili da moramo da se rastanemo ali nismo imali puno vremena,obukli smo se i krenuli,trebao je mene da odveze kuci i onda da ide po nju.. seli smo u auto i krenuli,vozio je kao manijak da bi na vreme stigao po nju.. u jednom trenutku mi je zavukao ruku u helanke i poceo da mi mazi pickicu,gurao mi je prste u nju,ja sam skinula helanke i podigla jednu nogu da mi lepse ulazi… stao je sa strane na auto put, i poceo da me lize,gurao mi je jezik duboko,nabijao mi prste i u jednom trenutku je rekao dodji… odgurnuo je sediste i izvadio kurac i ja sam sela na njega.. bilo je neudobno ali previse sam zelela jos jednom da ga osetim.. automobili su prolazili pored,ali mi se nismo obazirali.. jebali smo se tako neko vreme,mesio mi je sise,stavljao prst u guzu,bilo mi je predivno i pocela sam da svrsavam „tako je mala,daj mi,svrsi za mene,primaj ga,ahhh kako si dobra“ kada sam svrsila gurnuo me je sa sebe i nabio mi glavu na njegov kurac,pocela sam da ga pusim,lizala sam ga,gutala sam ga,nije mogao ceo da mi udje ali videla sam da mu se svidelo.. „kako si dobra,kako ga dobro pusis napunicu ti usta spermom,gutaj ga,uzmi ga droljice,to,to,ahhh tako je, evo gaaaaaaa gutajjj sveeeee ahhhhh“ napunio mi je usta,progutala sam sve i na kraju ga oblizala.. na brzinu sam se namestila,sredila i nastavili smo.. sve vreme mi je mazio pickicu koja je samo nastavila da vlazi.. stigli smo,poljubila sam ga i izasla.. posle nekoliko nminuta stigla mi je poruka:“pusis i jebes se za desetku,moramo da ponovimo“.. odgovorila sam mu :“znam,jedva cekam“

Sunčica Savić
    Keymaster

“ MAJSTOR“
    Cekala sam vec cela dva sata cekam na majstora da mi popravi kabinu na kadi.. Vratila sam se sa posla i zelim sto pre uci u kupatilo. Ne znam uopste zasto nisam zvala nekog drugog majstora, nego na ovog ´preporucenog´ cekam vec satima. Pocinjem se nervozno skidati, vec odustala od toga da ce majstor popraviti moju kabinu. I taman kad sam krenula uci u kadu, cujem zvono na vratima..
    O boze, ovo mora da je opet ona komsinica sa treceg sprata, curi joj moja klima, pa curi I meni… pa nikom nista. Otvaram nervozno vrata, a na vratima mladic, savrsenog tela u prljavoj trikmajci I radnim pantalonama. Hmm, pocrvenela od stida, sto na sebi imam smao tananu trikmajicu. “Udjite slobodno, mislim u kupatilo“. Boze, potpuno me je pogubio.Zelela sam da ga imam, da ga osetim..pa i da snimim dobar pornic. Majstore, hocete sok? – Ne pijem, dok sam na radnom mestu! Hm, pa to je lepo, al ne nudim Vam alcohol, vec sok. –Svejedno, na duznosti sam! Njegova hladnoca I odmerenost u komunikaciji, jos vise je uznemirilia moje telo. Nekoliko puta sam otvarala I zatvarala vrata kupatila, ne bih li videla kako se njegovo telo uvija I kako to strucno obavlja. Zelela sam da osetim ovaj mladi kurac, pun snage u sebi. Kada je zavrsio, pozvao me je iz kupatila da vidim da li mi se svidja. Usla sam i ostala odusevljena prizorom. Bio je potpuno go u kabini. Valjda je procitao moje misli cim sam mu otvorila ulazna vrata. Usla sam u kabinu bez reci, a njegove su ruke mazile moje telo. Mirisljavom kupkom je mazao moje ledja spustajuci svoje snazne ruke niz moja ledja, sve do dupeta. Pikica je pocela da vlazi i da se siri. Nisam uspela da izustim, a on je podigao moju nogu i otpozadi zavukao svoju alatku u moju navlazenu vaginu.
    Dobro napravljena kabina, nema sta. Osetila sam kako njegov glavic probija svoj put polako, ali opet snazno. Uzdisaji su se otimali, a ja sam se savila malo ka napred ne bih li celu kitu osetila do kraja. Malo me je bolelo, ali sam kroz nekoliko sekundi osetila neverovatan uzitak. Kita je rasla sve vise I vise u meni, dok je on vesto mesao, dodirujuci svaki nerv mojih napaljenih odaja. Voda je klizila niz nasa tela, dok se on zahuktavao I ubrzavao ritam. Osecala sam da cu eksplodirati I nesvesno sam pocela ubrzavati ritam. Vriska mi se oteo, a zadovoljstvo je treslo moje telo. Izvadio je svoju kurcinu I posuo moju guzu gustom belicastom tecnoscu koja se slivala niz nju…

Sunčica Savić
    Keymaster

Studentski dom

Razumela sam…- prekide me i Dunja
    Samo to može dvojako da se shvati. Ili karaš ili te karaju…Pornici su cist dokaz za to – rece uz osmeh
    U ovoj sobi vlada anarhija i ne dopiru nikakvi zakoni…- pokušao sam da budem duhovit.
    Šta bre, sviraš kurcu? – ja sam tada ostao bez teksta. Da li je to ona ista Dunja koju sam želeo da muvam? Ne… To mora da je bila nekakva greška.

Izvini…- tada je malo zazvučala normalnije
    Samo sam htela…
    Je li te karao neko skoro? – tada sam se i ja izbezobrazio – Izgleda da nije… Mogo bih ja… A, šta kažeš? – ja sam navaljivao, dok se ona pribirala zbog obrta situacije
    Još mirišeš na jebačinu… Dođi da te dokrajčim…
    Šta bulazniš, jado? – Dunja se izmače iz mog zagrljaja.
    Hej, vas dvoje! – prekide nas Silvija na koju sam, bar ja, bio zaboravio – Bez svađe, molim! Nego… Odoh ja do Mire, ona je u 311, a vi se zabavite malo…

Dok sam se ja opasuljio, Silvija nesta poput izmaglice. Dunja i ja ostasmo sami. Buljili smo jedno u drugo kao da po prvi put vidimo – ona muškarca, a ja ženu.
    Pa? – upita me ona, oblizujući usne zabacujući dugu, plavo ofarbanu kosu na ramena.
    Šta, pa? – upitah i ja.
    Hoćemo li da radimo mi nešto pametno ii da ja ne gubim ovde vreme s tobom…
    A, šta smatraš za pametno? – pravio sam se lud, ne skidajući pogled sa njenih sisa.
    U šta bre, bleneš, kretenu? – malo se ljutila Dunja.
    Pitam se…- počeh ja.
    Šta ti imaš da se pitaš? Imas li čime da razmišljaš kada se pitaš? – te njene reči mi se nisu bas dopadale – Možda i za tebe važi kao i za sve naduvane sportiste ono…- ali sada joj ja nisam dao da dovrši misao. Nisam stigao ni da odreagujem od iznenađenja, jer se ona, sva zajapurena u licu, ustremila ka meni i već je sledećeg trenutka njena ruka bila na mojim mudima i kurčiću, koji kao da je jedva dočekao to. Ma koliko da je bila povređena tim mojim pitanjem, njen je stisak bio isprva snažan, a kasnije blag, da bi prerastao u milovanje zbog čega je moja batina bujala.

Ne čekajući na dalji razvoj situacije, tog sam trenutka odlučio da ja budem kapiten jebačkog tima. Jedva sam dočekao da joj nabijem jezik u usta, osećajući blagi miris Silvijine pičke. Toliko me je to bilo napalilo da mi je lagano padao mrak na oči od navale uzbuđenja koje me je obuzimalo. Nije se ni malo otimala. Čak šta više, pripijala se uz mene s takvom maznošću, da nisam više imao snage da stojim na nogama, već sam je položio na krevet. Da, isti onaj na kome su se ona i Silvija jebavale.

Hoću da me jebeš, ali samo pod jednim uslovom…- dahćući progovori.
    Kaži…
    Hoću da mi svršiš u guzu…- tada se oslodi odeće i objaši me.
    Stezala me kolenima, dok je lagano klizila niz moju kurčinu, grčevito ga stežući za koren.
    Mogla bi malo da mi popušiš…- obnevideo od njenih sisa promucah, dok sam osećao kako me obliva vrelina njene napaljene pičke i širi se kroz telo.

Nasmešila se ..spuštajuci se polako. Stegla mi je kurac u korenu i prinela glavić ustima, mazila se njime, lizala ga pa njime pomilovala obraze, vrat, bradavice velikih sisa. A onda ga je zaglabala, usisala duboko u usta. Osecao sam kako raste, ispunjava njenu usnu duplju i ulazi sve dublje. Njen jezik palacao je okolo glavića, zavlačio se u mokracni kanal, dražio ga svakim potezom. Ulepljene bruce su joj dražile nozdrve, golicale joj bradu, bežale na jezik, ali je ona uporno nastavljala da kroti zmiju koje se dočepala. Osećao sam njene zube i jezik svuda po stablu svog uda i još niže. Grizla mi je i ljubila nabrekla muda. Jezik bi joj povremeno zalutao ili dobrovoljno došao u procep moje zadnjice i insisistirao na tome da se probije kroz mali smeđi otvor. Počeo sam da se propinjem da je navlačim na već pomahnitao kurac.

Mislio sam da ću da poludim kad ga je izvadila iz usta i dalje čvrsto držeći za koren…

Podizala se lagano puštajući da joj usisavam jednu pa drugu bradavicu, a onda me je u momentu opkoračila i natakla se na stožer. Dok ga je puštala da uđe u njenu utrobu, pridržavala mi je kitu jednom rukom, a drugom poput prave profesionalke širila vec dobro ovlaženu rosulju. Mala se spretno naticala usisavajući milimetar po milimetar kurca dok ga nije primila skroz da bi se potom namestila još nekoliko puta, malo promešala i zadovoljno prokomentarisala:88370_10big

– Ovo je najbolja batina koju sam zajahala u skorije vreme…

Njene sise su počele da skakuću pred mojim očima, njišu se i podrhtavaju. Oslonila mi se na ramena i počela da se izdiže. Činila je to sve brže i brže, jače i jače… Kurac mi je divljao u njenoj utrobi. Kako je samo bila dobra! Jaja su mi se napinjala. Želeo sam da ih ispraznim u njenu pičku, da je napunim semenom, zalijem… da je prskam po faci i bacim je na kolena. Samo sam je još jače uhvatio za struk i nabio na kurac. Odlučio sam tada da je pocepam od kurca. Mislio sam da je zajebem tako što ću da svršim dok je ona na meni, ali je Dunja budno pratila svaki moj trzaj i, taman kad sam mislio evo ga… ide…- ona siđe s mene.

– Hajde…- okretala mi je svoje guzove, jednom rukom ih razmičući i ja nisam mogao da odolim.

Zgrabio sam je za sisetine i stiskao ih sav obnevideo, usmeravajući svoju batinu ka malom, narandžastom otvoru, koji je jasno sevao, samo što nije rekao, uđi! Prodro sam u nju zanemarujući njen bolni uzvik, da se čulo do drugog bloka. Mislio sam se, ko te jebe fljazdo… Sama si tražila… Gledala me je pomamno, sa nekim ludim sjajem u očima, rumenih obraza i blago otvorenih usana koja kao da su pozivala na to da budu napunjena. Dohvatio sam je još jače, pritegao je držeći je rukom za pičku, pritisnuo joj kliću i saterao palamar do korena. Kuja se izvila u leđima. Jaja su mi ponovo bila puna. Sada sam je tucao ne višen za pičku, pritisnuo joj kliću i saterao palamar do korena. Kuja se izvila u leđima. Jaja su mi ponovo bila puna. Sada sam je tucao ne višezato što je to ona želela, nego zato što sam želeo da se ispraznim, da sebe olakšam. Razvaljivao sam joj dupe svakim ubodom, potezom. Bio sam sve bliže. Sperma se penjala uz kanal dok joj je anus konstantno pulsirao i cedio mi kurac.
    Napuniću ti dupe! – uzviknuh i stegoh je još jače.
    Svršavam!!! – uzviknu Dunja – To!
    Tucaaaj!
    Dok se tečnost razlivala njenom utrobom, osetio sam olakšanje pražnjenja. Jedan za drugim mlazom ispunjavali su anus, kao da nije bilo kraja orgazmu. Trajao je… Dunja se trzala, vriskala…

Kada sam izvukao kurac. Dunja je još uvek raščepljeno ležala pogleda punog neverice, kao da nije bila svesna da se to upravo desilo njoj, da ju je neko pojebao koga je tek upoznala. Usta su joj i dalje bila poluotvorena. Pokušavala je da dođe do reči, do daha…

Sunčica Savić
    Keymaster

Led, med, sladoled… I jos ponesto

Radio sam kao tonac na jednoj lokalnoj radio stanici koja je slavno propala ali neću pominjati njeno ime jer je bila dosta slušana. Kako je propala ako je bila slusana? Jedna reč: politika. Mislim da to objašnjava sve. I loše rukovodstvo, ali sa tim se još i moglo izaći na kraj. Al’ neću da pametujem, na kraju ću da userem priču.

Sve u svemu, dobra ekipa znači i dobro društvo, a dobro društvo znači i dobro zezanje na poslu. Bili smo na istoj talasnoj dužini, odlično smo se slagali a nesuglasice koje idu sa poslom smo rešavali usput i interno tako da nije nikad došlo do problema u poslu.

Elem, odoše neki svojim putem, mi napravimo audiciju… I doðe Jaca, meðu ostalima, ali su oni manje bitni. Simpatična, prijatna, po potrebi provokativna, ponekad i borbena. I što je najbitnije za spikera, jezičara. Njena je poslednja, pa to ti je…

Crna kosa, crne oči, niskog rasta ali snažne graðe. Takve devojke u šali zovem „Rambo – Zuska”. Široka ramena, grudi proporcionalne, ni velike ni male, taman da lepo stanu u šaku. Uzak struk, jaki kukovi, snažne, lepo graðene noge. Ali ono najlepše na njoj je bila guza. To su bile dve tako pravilne, oble lopte da sam zinuo kad sam ih ugedao, a kita mi i dan – danas reaguje i pri samoj pomisli na tu guzu. Veoma… „inspirativna” guza, mogu reći…

Mislim da sam se i ja njoj dopao, mada je devojka volela da flertuje naokolo tako da se nisam mnogo uzdao u tu svoju procenu. Da je provocirala, jeste, naročito na zajedničkim smenama, i to ponekad prilično sočno. Što odevanjem, što verbalno. Kontao sam posle nekog vremena da tu ima i malo više od zezanja, ali sam odlučio da je pustim da se igra mačke i miša, stavljajući sebe u ulogu miša i čekao priliku da se naprasno pretvorim u džukca… Meðutim, Jaca je prešla na otvoreni flert pa sam se umesto u džukca, pretvorio u napaljenog majmuna. Srećom, bio je to veoma iskulirani majmun koji je odlučio da malo tvrdi pazar. Slatko sam se pravio blesav i naivan taman toliko da ne odustane.

Jedno veče na zajedničkoj smeni, u kojoj nije bilo emisija, već samo par reklama, malih oglasa i lokalni meteo-izveštaj na svaka dva sata, mrzelo me da preturam po diskovima i pločama, što ser inače retko dešavalo jer volim taj posao i volim da izvlačim dobre a potpuno nepoznate pesme iz paučine. Pustio sam CD sa raznim izvoðačima koji je odgovarao toj prilici i pustio mozak na pašu. Jaca je pročitala meteo izveštaj pa sam ja nakon toga iskoristio priliku da trknem do mesta gde i carevi idu peške. Kad sam se vratio, zatekao sam je nagnutu nad sto. Preturala je po nekim papirima. Lepršavi minič joj se zadigao toliko da je otkrio dobar deo njene guze ( uuuu…! ) i crtu koju su pravile bordo tange koje je nosila. Pogledao sam na sat i oslušnuo pesmu koja je bila u toku. Bilo je dovoljno vremena i do kraja popodnevne smene i do kraja CD – a koji sam pustio. „Sad je trenutak!” – pomislio sam i lagano okrenuo ključ u bravi prostorija radija. Toliko se zadubila u to što je radila da nije ni primetila kada sam joj prišao i stao tako da je maltene mogla da oseti napon u mojim preponama. Jednu ruku sam joj provukao oko struka a drugom sam je istovremeno pomazio preko tangi otpozadi. Iznenaðeno se uspravila, ali je več u sledećem trenutku provukla ruku izmeðu nas i počela da trlja moju nabreklinu.

– Mmmm… Šta si čekao do sada pederu, nudim ti se na tacni, a ti ne jebeš tri posto…

– Naravno, ja jebem samo sto posto! – rekao sam i gricnuo je za vrat, hvatajući je za sisu.

Pustio sam je da se okrene. Zgrabila me je za glavu i poljubila tako strasno da sam se usr’o. Na brzinu je skinula tange i sela na sto.

– Daj ga, hoću ga odmah u sebi!

– Ne još , ne ovde. – rekao sam i pao na kolena pred njom.

Znala je šta treba: raširila je noge, zgrabila me za kosu i povukla mi glavu u svoje meðunožje. Klitoris joj je nabubrio kao pupoljak pred otvaranje. Imala je obrijanu cicu sa irokez – frizurom. Bila je vlažna, spremna i željna. Lagano sam prišao jezikom klitorisu i polako, najnežnije moguće sam počeo da ga dodirujem jezikom. Nisam žurio, osećao sam da je lagana igra ono što joj treba da poludi. Zavukao sam joj prst u macu i lagano joj trljao G – tačku. Tražila je da ubrzam ali je nisam poslušao nego samo pojačao pritisak da bi trenje bilo intenzivnije. Svršila je tako snažno da sam se uplašio da će sto pod njom da se raspadne. Nisam je pustio da se povrati nego sam nastavio istim tempom dok nije svršila još jednom, a onda sam se uspravio pred njom i poljubio je onako bunovnu od orgazma. Otkopčala mi je pantalone ljubeći me, a onda me je nežno uhvatila za kitu i povela ka stolici. Gurnula me je da sednem i klekla pred mene. Ljubavna batina je stajala čvrsto i ponosno isčekujući sled dogaðaja.Uzela ga je u ruku, nežno navukla kožicu i onda je počela da timari glaviæ jezikom. Lagano se spustila do korena pa je uzela u usta prvo jedno jaje pa drugo, poigravajuči se sa njima.Videlo se po njenom pogledu i posvećenosti da je majstor u oralnom seksu. Lagano se vratila jezikom do vrha i usisala samo glavić. Držala ga je tako u ustima, timarila jezikom i istovremeno snažno sisala. Jeknuo sam od nadolazećeg zadovoljstva, a ona je ubrzala rad jezikom. Eksplodirao sam u njenim ustima, a ona ga nije puštala. Lice joj je odavalo da i ona uživa u svemu, bila je izgubljena u ekstazi.

Dok smo se sreðivali, pogledala me je kao razmaženo dete koje nije dobilo omiljeni slatkiš.

– Tek pada veče, pred nama je kraj smene, moj prazan stan i cela noć. Treba samo da se strpiš do tada. – šapnuo sam joj na uvo, zagrlivši je s leða i prešavši vrhovima prstiju preko čvrstih sisića.

Samo se nasmešila i tiho zastenjala. Kad su stigle kolege iz sledeće smene, pravili smo se blesavi, naravno, i bez mnogo okolišanja krenuli kući. Mojoj, naravno. Ona je vozila golfa, ja sam bio peške. Kad smo seli u auto, umesto menjača uhvatila se za moju kitu. Pogledao sam je. Sevala je očima. Povukla me je za glavu i poljubila i dalje mi šašoljeći muda. Nežno sam je odgurnuo i rekao:

– Ne u kolima, u mom stanu. Što duže čekaš, to je slaðe kad dobiješ. Samo se strpi i prati moju igru, nećeš zažaliti.

Nije progovarala, besno je ubacila u brzinu i dodala gas. Dok je vozila, lagano sam joj mazio kolena i unutrašnji deo butina. Da se ne dogodi nešto neplanirano, dok sam otključavao vrata, rekao sam joj da se raskomoti u mojoj sobi dok ja nešto izvadim iza zamrzivača. Objasnio sam joj gde je spavaća soba i rekao joj da me ne eka obučena. Nekim čudom, poslušala je bez reči.

Odjurio sam u kuhinju, oslobodio se odeće i uzeo dve kocke leda iz frižidera. Kad sam ušao u sobu, video sam je golu na krevetu kako se mazi po telu. Mesečina je obasjavala skoro celu prostoriju i celoj slici davala poseban šmek.

– Zatvori oči i opusti se. – rekao sam tihim glasom. – Prepusti se onome što ćeš sada osetiti i doživećeš nešto novo i isto toliko lepo.Veruj mi i samo se prepusti.

Trgla se kada sam je dodirnuo ledom, ali sam joj tihim glasom dao do znanja da je sve u redu i uspela je vrlo brzo da se opusti.

– Tako je… Samo uživaj i ništa drugo… – govorio sam tiho.

Prelazio sam joj ledom preko stomaka, butina, blizu mace gde je koža osetljiva na dodir, preko bradavica… Svaki taj pokret lagano sam pratio jezikom, klizeći po njenoj koži naježenoj od leda. Zaustavio sam se na bradavicama koje su ionako čvrste od uzbuðenja, od leda postale još čvršće. Pošto se i led istopio, pozvao sam je da ustane i rekao joj da sedne na ivicu kreveta.

Kleknuo sm pred nju, a ona me je odmah uhvatila za kurac i počela njime da trlja svoju pičkicu. Bila je vrela i podatna u tim trenucima. Bio sam svestan koliko me želi. I ja sam želeo nju. U pauzi izmeðu dva poljupca pitao sam je da li je vredelo sačekati moju kreaciju sa ledom.

– Mmmm… Stvarno luda stvar, nikada se nisam toliko napalila, nabi’ mi ga do jaja, sad hoću samo da svršavam i ništa više! – rekla je tiho i povukla moj ud u sebe.

Nabio sam se silovito, a ona je jeknula i prekrstila noge oko mog struka. Posle samo nekoliko mojh pokreta, doživela je tako snažan orgazam da me je nesvesno ujela za rame toliko jako da sam sve zvezde video. Ali je time odložila i moj orgazam i produžila obostrani užitak.

– Karaj me otpozadi, znam koliko te pali moja guza… (Ženska intuicija? – prim. aut.) – rekla je okrećući mi leða. – I slobodno svrši u mene, treba da dobijem za dva dana, hoću da osetim svaki tvoj mlaz!

Uhvatio sam je za kukove a ona ga je namestila na ulaz. Počeo sam silovito da je karam, i u jednom trenutku je šljisnuo po guzi.

– Ah, to!! – viknula je u istom trenu grčeći picu.

Uvijala se na mom kurcu kao zmija kada bih zastao na kratko. Uhvatio sam je za ramena i lagano je uspravio, i onda je zgrabio za sise i počeo da joj uvrćem bradavice. Spustio sam jednu ruku na njenu picu mazio je. Ubrzala je disanje, a i meni je dolazilo. Izustila je samo:

– Prskaj!

Nakon toga je stigao snažan vaginalni grč praćen kontrakcijama. Izlivao sam se u nju, i mene je tresao snažan orgazam.

Klonuli smo tako na krevet, ne razdvajajući se. Kada smo se malo osvestili, popeli smo se na krevet.Mazili smo se i ljubili. Popela se na mene u 69 – ku. Jezikom i prstima podstakla je ponovno buðenje omlitavele ljubavne batine, a ja sam jezikom obraðivao njenu macu koja se kupala u sokovima, posebnu pažnju posvećujući toliko laganom nadraživanju klitorisa da je nekoliko puta zadrhtala moleći me da radim brže to što radim. Naravno da je nisam poslušao. Samo sam joj zavukao prst i pritisnuo G – tačku. Svršila je istog momenta grčeći se toliko da sam osetio kako mi njeni vaginalni mišići stiskaju prst.

Čim se osvestila, okrenula se u uzjahala me. Spustila se na moj kurac lagano, milimetar po milimetar, uz dug uzdah kada ga je osetila celog. I počela da vrti. Mešala je tako jako da sam na trenutke pomislio da će da mi otkine kitu. Uspravio sam se i zgrabio je za guzove, meseći ih u ritmu njenog jahanja. Usnama i jezikom lovio sam njene bradavice, na šta je i ona počela da stiska sise nameštajući mi ih pred usta. Sledećeg trena spustio sam svoj kažiprst u procep izmeðu njenih lopti i počeo da joj trljam predeo oko anusa. Pošto se nije usprotivila tome, iznenada sam joj zavukao kažiprst do prvog zgloba. Čini mi se da je doživela trenutni orgazam; zastala je, zagrlila me i ugrizla za rame zarivajući mi nokte u leða. Grčevi su bili toliko snažni da sam i ja jeknuo od bola. Nisam joj dozvolio da predahne, prevalio sam je pod sebe. Nežno sam joj grickao bradavice ovaj put ja vrteći svojim kukovima u krug i istovremeno je probadajući kratkim trzajima, dok je ona mešala u ekstazi na usponu ka novom vrhuncu. Osetio sam da i meni dolazi. Zastao sam tek toliko da joj dignem noge na moje laktove. Nakon što sam se uverio da položaj za nju nije predubok, počeo sam da hvatam zalet. Njeni nokti parali su moja leða a uzdasi su se polako pojačavali u jeku i ciku.

I onda je prasnulo: snažan trzaj, i počeo sam da gruvam kao haubica. Osetio sam njene nokte u mojim guzovima. Grčila se i trzala na svaki moj mlaz uz dug krik zadovoljstva.

Ležali smo zagrljeni, hvatali dah. Glava joj je bila na mojim grudima, mazila mi je stomak.

– I, jel’ se strpljenje isplatilo? – pitao sam je.

– Pa priznajem da sam zamalo odustala od svega da ni danas nisi ništa uradio i samo bih te odbacila kući, ali si u studiju ostavio previše dobar utisak na mene i uspeo da probudiš moju radoznalost. Ali da me toliko napališ sa kockama leda… Mmmm…!

– Za tvoju informaciju, imam ja još ponečeg u frižideru, samo treba biti maštovit…

– Ma nemoj, a čega to? – pitala je vragolasto, spuštajući mi ruku na kitu.

– Paa… Imam med i sladoled, recimo…

Na te moje reči je skočila i odjurila ka kuhinji. Vratila se trljajući teglu sa medom o sise. imala je i kašiku. Med je bio svež i znao sam da je dovoljno tečan bez obzira što je stajao par sati u frižideru.

– Jebote, ulepićemo posteljinu! – rekao sam smejući se.

– Ništa ti ne brini, samo se opusti, sad je na tebe red da uživaš… – rekla je prilazeći mi.

Odložila je teglu i počela da mi šašolji jaja jezikom. Uspavani kitonja je počeo da se budi. Liznula ga je nekoliko puta uzduž i popreko, a zatim zahvatila meda sa kašikom I pustila ga da se sliva niz moju batinu. Hladan med je isazvao spontano grčenje mojih preponskih mišića tako da mi je kurac poskočio, a užitak se ne može opisati. Kad je završila, kurac mi je bio pod tankim slojem meda koji je preko jaja počeo da se sliva meðu noge.

Upravo tamo je i započela svoju igru jezikom: raširila mi je noge i olizala sav med koji je stigao do perineuma pa prešla na jaja. Lagano ih je timarila jezikom dok ih nije usisala. Ječao sam od zadovoljstva. Uopšte mi nije padalo na pamet da bi ovako nešto moglo da me zadesi u životu.

Kad je završila sa jajima, poèela je lagano, samo vrhom jezika da mi „čisti” kitu, ali samo od korena do glavića… A onda je počela da kruži oko njega. Lagano, milimetar po milimetar, spiralno do vrha. Sve vreme je jednom rukom mazila macu. Sledećeg trena usisala mi je kurac, skoro do korena. Sisala mi je kitu brzo i snažno istovremeno palacajući jezikom po glaviću. Pošto sam već svršio par puta, mogao sam da je pustm tako i da uživam do jutra ali sam želeo da joj uzvratim zadovoljstvo. Uhvatio sam je za glavu, privukao je i poljubio. Još se osećala slast meda na njenom jeziku i usnama.

Otišao sam do zamrzivača i uzeo sladoled. Bio je pretvrd pa sam odustao od njega i uzeo teglu sa medom. Još uvek je bio hladan. Prelio sam joj bradavice, prostor izmeðu sisa i pupak, pa sam sve to olizao dok mi je ona mrsila kosu ječeći od užitka.Stresla se kad sam joj zario jezik u pupak olizujući i poslednju trunku meda u njemu. Onda sam je namazao po meðunožju u tankom sloju da se ne razlije na sve strane i malo je zalio po kresti na pičkici i pustio med da se lagano sliva na klitoris i usmine.

Prvo sam je olizao okolo, dok se ona tresla od naleta strasti, gnječeći sise i uvrćuæi bradavice. Snimio sam kap meda koja je krenula niz perineum ka anusu. Preduhitrio sam je Jezikom istovremeno joj zavlačeći prst do prvog zgloba u sfinkter, osećajući blage grčeve. Zaparao sam jezikom po mindži,a njoj se oteo krik. Temeljno sam „očistio” njenu pičkicu od meda pomešanog sa picinim sokovima, dok se ona tresla i svršavala, čupajući me za kosu i navlačeći mi glavu na sebe.

– A sad i sladoled… – rekao sam kad sam procenio da sam olizao sav med.

– Ma jeb’o sladoled, kurac mi daj, budalo! – zavapila je dižući svoje noge na moja ramena i povlačeći me za ruke.

Uleteo sam unju bez nameštanja, do jaja. Osetio sam kako mi glavić blago dodiruje matericu. Fircao sam kao singerica, pazeći da joj ne „potkačim” matericu. Ona je psovala, klela, režala, povlačila i gužvala posteljinu, grebala mi leða… Dok nije sve prekinula snažnim grčem praćenim ugrizanjem jastuka i propuštanjem krika kroz zube.

Meni još nije dolazilo. Spustila je noge, savijajući kolena.

– Sad lagano, molim te… – rekla je tiho, hvatajući dah.

Poslušao sam je i nastavio laganim i nežnim pokretima. Mazili smo se tako i ljubili se jedno vreme, a ona je doživela još jedan, manje intenzivan orgazam. Ja sam sad već dobio želju da se ispraznim, ali mi nije dolazilo.

– Ej, ja ću ovako moći do sutra, a baš imam želju da se prospem… – rekao sam dok me je lagano jahala.

– Strpi se, što duže čekaš, to će biti slaðe… – rekla je zavodljivo.

Sad je igrala moju igru, a ja nisam imao snage da vratim loptu.

– O.K. ali ja kukove više ne pomeram, crk’o sam k’o pas…! – rekao sam kroz osmeh.

– Samo se ti opusti i uživaj. – rekla je Jaca i nastavila da se gnjezdi.

Još malo me je držala na slatkim mukama, a onda ga je uzela u usta i počela snažno da sisa drkajući ga uz jak stisak. Nakon kratkog vremena svršio sam joj u usta uz krik olakšanja.

Legla je pored mene, mazeći mi stomak. Poljubila mi je uvo.

– Ee, sad mi daj sladoled… – rekla je tiho, jebozovno.

Pogledao sam je, iznenaðen.

– Jes’ ti luda!? Crk’o sam bre, pusti me bar malo da odmorim!

– Nisam luda, samo gladna! – rekla je i prasnula u smeh, a i ja sam kad sam ukapirao.

Jeste bio skoro skroz istopljen, ali je bio i ukusan.

Sunčica Savić
    Keymaster

Crvena Sonja

Vishe od nedelju dana bez sexa je ucinilo svoje. Poprilicno napaljen, bludne misli o razvaljivanju i tucanju do besvesti su mi se motale po glavi. Kako sam sveze slobodan, jer mi se prethodna smucila zbog konstantnog kretenskog ponasanja, i pored kvalitetnog sexa, resio sam da je sutnem, i cenu sam placao nedostatkom jebacine. Posebno kriticno je bilo ujutru, kada se covek probudi svez, odmoran i napaljen. Dok sam ustajao da uzmem mob, i proklinjao onog ko mi salje jebeni SMS nisam ni pomislio da je resnje blizu. SMS od Sonjice. Zbog crvene kose zvao sam je Crvena Sonja. Neshto manje od desetak godina starija od mene, sa nepunih 35, bila je poprilicno extra ribetina. Lepog lica, pogleda bludnice sa zelenim ocima koje sevaju, dobrim sisama, vitkim nogama i cvrstom guzom, za svoje godine je bila prava bomba. OK nije se mogla meriti sa 10 godina mladjim klinkicama, koje su ipak imale prednost godina, a i izlazile u grad obucene poput jeftinih droljica iz pornica. Sonjica je bila moja kombinacija, nekoliko puta smo se bili tucali, a naravno sve je zapocelo na njenu inicijativu, voli piletinu, kako kaze svidja joj se sto mladji momci imaju zelju i snagu da je tucaju po celu noc. Iskreno, nisam ni neki ultra frajer, a ni pickica, al nikad ne bih imao muda da prvi nacinim korak kada je ona u pitanju. Od zadnjeg tucanja proslo je par meseci, mislio sam da je nasla decka, sta li vec. Imala je dete, klinku od svojih 12tak godina, mala ce verovatno postati bolja riba od keve, al ipak nisam bio bash pedofilski orijentisan, pa sam se drzao keve. A i iskustvo je bilo na njenoj strani. Sonja je zapravo bila prava nimfomanka, ali je znala da to ne pokaze svima, i da odabere jebace koje ce biti u stanju da cuvaju diskreciju. Za uzvrat, u sta sam se licno uverio, dobijalu su perfektnu ribu.. ne ribu zenu, koja se jebala bolje nego sve pornicarke zajedno. Iznenadio sam se sto me zove kod nje kuci, kaze sama je, cerka na exkurziji, ona na odmoru, jel hocu da dodjem. Na brzinu sam se obrijao, istusirao, sredio, ipak da izgledam fino za Crvenu Sonju, i otisao kod nje. Sva sreca zivela je relativno blizu… Otvara mi vrata i imam sta da vidim. Crvena duga kosa u talasima pada do pola ledja. Na licu minimum makeupa, lice prirodno lepo, vatrene oci, i socne usne. Grudi sapete u tesnu strukiranu kosuljicu, sa velikim dekolteom, brus ne nosi. Dole prekratka crna suknjica, pripijena, sa izrezom, samodrzece carape i cizmice sa stiklom. Ocigledno je znala sta pali muskarce, a i mene. Pomalo iznenadjen sto se javila posle toliko vremena, sa vrata je pocela da se izvinjava jer nije imala vremena zbog posla i cerke prethodnih par meseci. -Kafu, sok, pivo, rece trepcuci i gledajuci me direktno u oci? Nisam dosao po kafu, dosao sam po tebe. Istog momenta pribilo smo se uza zid. Drzao sam je za ruke visoko iznad glava, telom je prikucao uza zid, usnama i jezikom prelazeci po vratu, grudima, usnama. Momentalno se napalila, znao sam, odmah je pocela da regauje, da se trlja stomakom i pickom koliko je mogla o mene. Oslobadjam jednu ruku, izavlacim je njoj medju noge. Prokletstvo kurvica nema gacice. Tu smo vec oboje odlepili, momentalno sam jednom rukom svuako farmerke, i izvadio kurac, drugom joj i dalje drzeci ruke uza zid i pritisikajuci je. Bila je dovoljno vlazna, i napaljena, u momentu kada sam joj ga gurnuo u vrelu pickicu, svrsila je. Nisam ocekivao tako brzo. Obuhvatila me je rukama, jednu nogu podigla oko mog struka i nabila se do jaja…. “Ajde shta cekash, rasturi pickicu ove droljice, cekala sam te dva meseca, izjebi me sad”. Nikad nisam provalio koga je vishe palilo kada tako prica, mene ili nju. Tucali smo se nabijeni uza zid hodnika, kao da je to poslednji sex koji cemo ikada imati. Zabijao sam ga do jaja, grebala me je po ledjima, hvatala me za guzove, grizla po vratu, govorila mi da je razvalim, stenjala, vristala, nabijala se i svrsavala, svrsavala, svrsavala… Osetio sam da necu josh dugo, samo mi je prosaputala da mogu u nju, ili ako zelim u usta. Zabio sam joj jezik do grla, ugrizao je za usnu, uhvatio rukama za guzove, kako savrseno cvrsto dupe, nabio zestoko par puta i krenuo da se praznim u njenu vrelu navlazenu picku. Dahtao sam i uzdisao, ali su njeni vriskovi i uzdasi bili visestruko jachi. Kada smo se napokon odvojili, pozvala me je u kupatilo da se okupamo, uz reci da nam je ovo bilo najbolje tucanje do sada. -Sad cemo se okupati, pa te vodim da ti pokazem novi krevet u spavacoj sobi, kao i da vidish shta sve volim da radim na njemu… Dvadesetak minuta kasnije, posto smo i popili kafu, lezao sam na krevetu, dok mi je sisala kurac i lizala jaja. Obozavala je to da radi, bila je u stanju da sat vremena neprestano pusi kurac, i to je radila tako savrseno. Nabijala ga je do grla, menjala ritam, prvo ga sisajuci polako, a onda ga divljacki puseci, lizala ga od korena do vrha, igrala se usnama i jezikom sa glavicem, lizala i grickala jaja, masirala ih dok joj je glavic bio u grlu. Nabijao sam joj kurac u usta, cas je pustajuci da sama radi kako zeli, cas je hvatajuci za glavu i kosu i brzo je tucao u usta, dok je jezikom radila po glavicu, ili me pustala da joj ga nabijam u usta kao da je jebem u picku. Inace posle tusiranja je ponovo obukla samodrzece carape, kako rece, zbog kurvanjskog osecaja koji voli kad je ja razvaljujem. Namestila se u 69, te smo jedno drugo obradjivali neko vreme. Dok sam joj lizao pickicu ili sisao klit, gurao sam joj prst u dupe. Povremeno bih jezikom presao od klita do dupeta, i gurao joj ga cas u picku cas u cmar. Nakon vishe od pola sata oralnog zadovoljavanja, pomerila se nize, i idalje ledjima okrenuta meni, svom silinom se nabila na moj kurac. Uhvatila me je za kolena, noge prebacivshi sa strane mog tela, i krenula da se nabija. I to kako, divljala je, mesala, ludackom brzinom se nabijala tako da joj je samo glavic ostajao unutra, a onda se iz sve snage nabijala nazad. Ja sam pratio njen ritam pomalo je nabijajuci odozdo, dok su sobom odjekivali zvuci sudara nasih tela, i njeno glasno stenjanje i vristanje. Izmedju uzdaha i vriskova, govorila je da je razvalim jace, da ga nabijem, da zauvek zeli moju kurac za sebe, i da sam jedini koji ce je ovako razvaljivati. Ja sam manje pricao, a vise delao, uz uddahe se koncetrisuci na to da izdrzim sto duze taj zestok tempo, i da je nateram da svrsi sto vise puta. Ipak nisam mogao josh dugo, i kada je osetila posle ko zna kog svog svrsha da i meni polako krece, nabila se brutalnom jacinom nekoliko puta na kurac, a onda skocila i par trenutaka pre nego sto cu poceti da svrsavam nabila ga sebi duboko u usta. Svrsavao sam osecajuci njen jezik na kurcu, i njene veste prste na jajima, kako cede spermushinu iz mene, i kako sa uzivanjem guta sve do poslednje kapi…. Kasnije sam otisao do kuce samo da se presvucem, uzmem stvari, a sta smo radili narednih nekoliko dana, koliko je moje sperme primila sto u grlo sto u dupe, i kako mi je njena najbolja drugarica postala devojka, a ja njihov snabdevach kurca….

Sunčica Savić
    Keymaster

Kruševljanka

Moj bivsi….
    Zvao me je jednom kod njega da dodjem. On je taj sto svaku moze da dobije. Nema sta da je lose kod njega. Visok lep zgodan PRELEPO GRADJEN. Kada smo raskinuli rekao mi je da nece vise sa mnom i da je bolje da nastavim sama…

ALI … tog dana pozvao me kuci kod njega i ostisla sam. Posle par sati eto me u njegovom ugaoniku sedim, pusim cigaru i gledam ga. Popricali smo malo cisto da vidimo stacemo. On je meni bio prvi u svemu. Posle duge price, posvadjali smo se, pocela sam da placem od muke jer je previse bola bilo.
    Htela sam da odem i on me je uhvatio za ruku i reko, ako sada odes zaboravi me! Sela sam i ucutala, prisao je i seo pored mene, obrisao mi suze sa lica i hteo je da me poljubi. Maknula sam glavu na stranu i rekla da nije potrebno da me ljubi kad je takav. Pogledao me je i reko: ako tako oces ok onda !
    Tada nisam znala kako da reagujem. Video je da nema nista od toga i otisao na drugoj strani, gledao me i jeo pogledom.. nisam znala sta da radim dal da odustanem ili drugo. Prisla sam mu i naslonila se na njega, gledali smo se u oci i poceli da se ljubimo. Odmah mi je stavio ruku dole preko pantalona. Pogledala sam ga i videla da mu se digo, jer 20 cm sa tolkom debljinom lako se ocrta na pantalonama. Otkopcala sam mu kajs i skinula ga celog. Nabrekao mu je, bio je kao nikad. Legla sam tada dok me je polako skidao.. onda je poceo da me mazi i reko: Oces ?
    Znam da sam za to dosla. Ne mogu nazad sad..

Nasmesio se i rekao, ne reci da neces jer cela si luda zamnom. (Imao je pravo )
    Legao je pored mene ljubio me, i polako prste mi je trljao klitoris, pa je poceo da gura prste u picku sve jace, uvatio me je za sise i mesio ih nenormalnooo lizao me celu.. a usne mi je grizao kolko je zeljan bio……. onda sam se okrenula i pocela sam da ga drkam i rekao mi je, ocu da ga stavis celog u usta, digla sam se i stavila nekako njegove cele 20cm do grla, drzao me bio za kosu i sve jace gurao, hteo je da eksplodira… kad je video da nisam mogla vise digo me i bacio na trosed.
    Kleknuo na pod i digo mi noge na rame, a tada… Jojjjjjj boze mili zvezde su mi padale, nabila sam glavu u trosed i plakala, vristala….lomio me je na komade sve jace i jace i pricao ocu da te pocepammmmm okrenuo me i naguzio, uvatio me za kosu i tako drzao.. pa mi nabio mi onaj njegov debeli kurac i mlatio tako citavih pola sata non stop, vristala sam muuu JACEEEE JACEEEEEE AAAAAAAHHHH AHHHHHHHHHHHHH AAAAAAAAAAAAAAA!
    MMmmmhhhhh, ajde pokazi mi kolko sam ti nedostajala jebacino moja, pogledao me je i reko SAD CES DA VIDIS.. uvatio me je i sela sam na trosed na naslonu, rasirio mi je noge kolko je moglo i gurao ga u picku pa u dupe, kako smo i ja i on celi bili mokri padale mi noge i okrenula sam se i nabila sam glavu na zid i rekla mu: Nabi mi ga da ne mogu da ustanem. Vatao me je za dupe, jebaoooo mii pickuuu, cinilo mi se da sam sva isecena stenjao sa mnom to me jos vise bilo napalilo… Jebao me kako je najbolje znao udarao me sa svake strane suze mi kuljale kolko me bolelo, posle mi josss vise rasirio noge i drzao mi je glavu kako je bila na zidu, to je bilo MMMMMMHHHH!! Lomio me sve jacee, a ja sam zid grebala sve vise. Kako nisam mogla da stojim vise uvatio me i bacio na pod, kao zivotinje smo bili okretao me je na svakoj strani jebao me je sa svom snagom, i ako smo spavali stotinu puta do sada svaki put me sve vise boli zbog njegove debljine, ali htela sam sto vise jer mi je nikad nije bilo dosta njega.

Digla sam noge sve do mojih ramena i rekla sam mu nasloni see, stavio mi onu njegovu debelu kurcinu i mlatio tako, ne znam dal je bilo zbog pozicije al me je nenormalno bolelo, kad je presaoo u picku pocela sam da svrsavam, a on ga je jos vise gurao, 200 na sat i samo je stenjao HMMM AHH AHH AHH AHH……
    Uhvatio me posle bio za kosu i nabio mi glavic u usta, drkao ga i reko mi ajde me jos vise napali sadd, nabijala sam prste u picku, mazila klitoris nepunih 5 seknudi kasnije mi rekao dolazi da ga pusis sad.
    Crvsto sam ga drzala u ustima i poceo da me punii njegovim spermom. Gledala sam ga u oci i polako gutala…… kad smo zavrsili ja sam mislila da odem, otisla sam u kupatilo da se sredim, on je dosao i reko: Sreco nisam jos zavrsio sa tobom.
    Naslonio me na plocice i opet jebaoo u istoj poziciji citavih 20 minuta sa istom snagom..posle me je opet odveo u dnevnu sobi gde sam sela na njega… Uvatila sam ga za kurac i nabijala polako glavic u meni, trljala
    sam klitoris sa njim i nezno stenjala, totalno mokra.
    Poceli smo da se ljubimo.. i pitala sam ga: Jel si dobio sta si hteo sad? Ti samo moju picku trazis
    On mi rece: Volim te Marija!!!

Sunčica Savić
    Keymaster

U liftu

Zivim u beogradskom predgradju..Sa devojkom sam u vezi skoro 3 godine,tako da smo u sexu probali sve i svasta. Medjutim, vremenom je to sve pocelo da nam dosadjuje,barem meni,tako da smo resili bili da unesemo malo inovacija. Setali smo jedno vece izmedju zgrada i seli na jednu klupu u parkicu. Uobicajene price,ljubljenje,a onda ona podje rukom prema mom slicu. Naravno,digao mi se u trenutku,pogledao sam da nema nekoga u blizini i izvukao ga napolje. Uhvatila je kitu u ruku i lagano pocela da drka,gledajuci okolo. Put je bio cist i sagla je glavu. Pusila je jedno 2-3min,a onda sam je prekinuo,na brzinu se obukao,uhvatio za ruku i krenuo. Znala je sta zelim.
    Dosli smo na jedno mesto izmedju zgrade i obliznjih zbunova,koji nisu bas mali tako da su pravili odlicno skroviste. Jedini problem je bio u prozorima na visim spratovima koji su ciljali pravo u nas,ali kako su svetla bila pogasena,nismo se mnogo uplasili..
    Skinuo sam joj pantalone do kolena,ona se naslonila na zid. Pomakao sam gacice u stranu i nezno je poljubio po usminama. Zatvorila je oci i rukom mi gurala glavu ka njoj. Prstima sam razmakao usmine i jezikom poceo da je obradjujem. Sisao sam klitoris dok se ona hvatala za grudi i tiho jecala. Gurao sam jezik u rupicu i kupio sokove koji su odavno potekli. To je sve trajalo jedno 7-8min,kada me ona naglo prekinu i kaze:”Ajmo u zgradu”…
    S obzirom,da nam nije bilo prvi put,usli smo unutra,medjutim postojala je mogucnost da neko naidje i upali svetlo. Tu je bio lift. Ulazimo i pritiskam broj 4. Kad smo prosli treci sprat odmah sam pritisnuo STOP,tako da smo se nasli tacno izmedju jer tad nije postojala mogucnost da neko sa stepenista vidi kroz staklo sta radimo.
    Skinuo sam joj pantalone opet do kolena zajedno sa gacicama. One poce da mi pusi opet i istovremeno mi navlazi kitu. Okrenula mi ledja,malo se povila i prislonim joj glavic na rupicu. Gurnuo sam do pola,na sta ona zastenja. Lagani ritam i vec je sve bilo kako treba. Toliko je bila napaljena,valjda od situacije i ambijenta,sta li..hehe
    Podigao sam joj guzove tako da sam nekako mogao da vidim sta radim. Pica joj je bila bukvalno vrela,rasirena toliko da sam imao osecaj da sam promasio,da sam gurnuo izmedju nogu. Sokovi su toliko bili potekli da mi je cela kita bila bela.
    U tom trenutku,neko je pozvao lift. Ona prekinu i zapita sta cemo sad. Kazem ja da se opusti,otici ce taj,mislice da je lift pokvaren,sto se i desilo na kraju.
    Nastavili smo. Poza je bila takva da sam u nju ulazio bukvalno do korena kite,osecao sam kako je udaram u matericu sto me dodatno napalilo. Posle nekog vremena,osetim da cu da svrsim. Ona mi kaze:”Hocu u usta,hocu da budem tvoja drolja,jebi me!!”
    To je bilo dovoljno,poludeo sam. Izvukao sam ga napolje,ona klece dole i dok sam ga drkao primace usta glavicu. Cim je krenuo prvi mlaz,ona ga obuhvati usnama i pocne brzim tempom da pusi. Sve je progutala,a onda je smanjila tempo jer zna da je tada glavic osetljiv i da boli. Sve je olizala. Pozalila se da je gorko. Naravno da jeste,htela je to. Znam da je to pali.
    Obrisali smo se i izasli napolje iz lifta u kome je bilo 50 stepeni. Napolju je bas bilo prohladno,a mi znojavi…

Sunčica Savić
    Keymaster

Uteha sa Sanjom

„Blesavko moj, perverzna curo…“ čitao sam i nisam mogao da verujem. Zar ona u koju sam mogao da se zakunem i kojoj sam bezgranično verovao? U početku su mi ta stalna druženja izmedju moje žene i njenog kolege sa posla, inače našeg kućnog prijatelja, čak bila i simpatična, imali su puno zajedničkih tema jer su dosta vremena provodili na poslu zajedno. Vremenom sam postao sumnjičav, jer se druženje nastavljalo i posle radnog vremena, bili su kontaku na sve moguće načine (SMS, chat, telefon). Sve češce sam je zaticao euforičnu, zamišljenu, sa licem koje je odavalo neku tajanstvenost. Pokušaj direktnog razgovora nije urodio plodom, obično bi se samo brecnula na mene pitajući me za koga je ja smatram i sta insinuiram. Uveče bi, da bi izbegla seks, smišljala opravdanja da je umorna, žalila se na glavobolju, stomak… Priča mi se nije ni malo dopala pa sam jednom krišom uključio opciju snimanja razgovora na njenom nalogu na MSN-u koga je zaboravila da isključi kada je izašla do grada, i posle izvesnog vremena praćenja imao šta da vidim. Moja žena je imala aferu sa svojim kolegom. Moje slutnje su se obistinile. Ostao sam u šoku, o ovome nisam hteo da pričam ni sa kim i nastavio da se pretvaram da o svemu ništa ne znam. Ona je cvetala posle svakog prekovremenog na poslu, a signal poruka sa mobilnog me je dovodio do ludila…

Vremenom to saznanje me je sve više opterećivalo. Nisam znao šta da radim. Posle petnaest godina braka i sa dvoje dece, nije tek tako lako sve srušiti i graditi iz početka. Morao sam sa nekim da podelim svoj problem, alli nisam imao nikog pogodnog. Da pričam društvu, pukla bi bruka, i onako su me ogovarali jer su mislili da joj omogućujem previše slobode. Mojima nisam smeo da pomenem da ih ne bi frapirao (i onako je uvek bila prisutna doza netrpeljivosti svekrve prema snaji), tako da sam bio prepušten sam sebi. „O ovome mogu samo sa Sanjom da govorim“, pomislih. Sanja je bila koleginica iz firme, moj vršnjak, razvedena, pravi drugar. Na nju sam gledao kao na rodjaku ili prijatelja, nikad u njoj nisam video poželjnu, lepu zrelu ženu, milog pogleda, vragolastog osmeha, malih grudi i velike cvrste zadnjice. Okrenuo sam je telefonom i zamolio da se nadjemo negde na piću, jer imam problem oko koga mi treba njen savet. Našli smo se relativno brzo, ja sam joj ispričao svoj problem na šta je ona pokušala da me uteši, povremeno me milujući po glavi i ljubeći u obraz. Pričala mi kako to sigurno nije ništa, da je u pitanju neki nesporazum koji će se razjasniti… Pri jednom od takvih poljubaca, poljubila me je u same ivice usana, na šta sam ja zadrhtao. Pogledao sam je i primetio i da je njen pogled blago zamućen. Htela je nešto da mi kaze, ali kao da nije smela da prevali preko usta. „Sad kad se sve to desilo, i ja imam molbu za tebe – poljubi me“ tiho je rekla da niko ne čuje, i još jednom to isto još tiše ponovila stideći se same sebe. Kao vodjen nekom magičnom silom, uterao sam joj jezik do krajnika, a ruka je sama krenula ka grudima koje su strcale i vapile za dodirom. „Nemoj sad, videće nas neko“ rekla mi je. Tad smo se dogovorili da se uveče nadjemo, popijemo piće i o svemu još jednom staloženo porazgovaramo. O staloženosti više nije bilo ni govora, sve što mi se desilo do tada je palo u vodu, sada sam samo mislio na njene usne, grudi…

Veče je brzo došlo. Došla je obučena u tanku belu, skoro prozirnu, košulju i žutu mini suknju koja tek da je prekrivala čvrstu zadnjicu. Našli smo se u kafiću i na brzaka popili piće. Nismo mnogo pričali, a ja sam sve vreme nesvesno buljio u njene lepe, duge noge, preplanule od sunca. Ubrzo smo seli u auto, i umesto da je vratim kući odvezao sam je na Košutnjak. Parkirao sam u jedan skrovit kutak šume, a kako je bilo prelepo, toplo letnje veče, sirom sam otvorio prozor na krovu. Na radiju je išla neka tiha muzika, atmosfera puna naboja. Pokušao sam da kažem još nešto, da skrenem misli, ali više nisam mogao da se uzdržim već sam počeo da je ližem po usnama, vratu, ušima dok sam drugom rukom otkopčavao njenu košulju. Odgovorala je na moje poljupce kao mahnita, milovala me je po grudima, kosi i batini koja je ubrzo pocela da se kruti i pulsira. Zavrnuo sam joj suknju i svukao tange, a zatim zavukao jezik u njenu ribicu. Željna ljubavi, mamila me je svojim mirisom. Dugo sam je lizao dok se ona tresla u mojim rukama. Odgurnula me je nazad na moje sediste, otkopčala mi šlic i uzela moju batinu u usta. Stručno je to radila, dudala ga je a potom i lizala kao sladoled. Pomislih da mi ovo žena nikad nije radila, satro joj je stalno nesto bilo gadno, ali je zato dečkov sigurno prozdirala, kurvetina, što me je još više napalilo. Svršio sam joj u usta, uočih par kapljica koje su iscurele koje je ona potom skupila sa moje kože. Nije ga vadila iz svojih usta, tako da sam se ubrzo osetio spreman da nastavim dalje našu strašnu igru. Zajašila me je, sela na njega i počela da se uvija zadnjicom, a potom i nagla tako da sam mogao da grickam njene grudi. Bio sam van sebe od zadovoljstva, nije mi trebalo dugo da svršim, ovaj put u nju. Samo se stegla i zastenjala, a potom klonula glavom na moje grudi. Ostali smo tako zagrljeni još dugo, uživajuci u predivnoj veceri.

Sunčica Savić
    Keymaster

traženje stana

Trazio sam stan preko malih oglasa objavljenih u dnevnim listovima. Gde god sam otisao, bilo je kasno. Suton se polako spustao. Bezvoljan sam izasao iz poslednje zgrade koju sam posetio zbog oglasa. Imao sam osecaj da sam napusten. Sam. Izgubljen. U glavi se javila ideja. Vratio sam se u istu zgradu. Sad cu da molim. Mozda ce se neko smilovati. Kod nas u selu nikog ne odbijaju ako pitas za prenociste. Mozda i u ovom velikom gradu neko ima dusu.

Zvonio sam na prva vrata. Otvorise se. Izasla je starija zena.

– Molim Vas, da li imate stan ili samo prenociste? Ja sam sa sela. Iz mene su reci same izvirale, nisam ih prosto mogao zaustaviti. Ona me prekinu.

– Stvarno sinko, nemam. Okrenu se i ode.

U sledecem stanu nije bilo nikog. Zvonio sam, niko ne otvara. Idem dalje. Uz stepenice potrosih poslednju snagu nade. Samo sto sam stavio prst na zvono, cuo sam kljuc u bravi i vrata se otvorise koliko im je lanac dozvoljavao.

– Ko si ti? – prosapta zenski glas.

– Molim Vas, ja sam sa sela. Trazim prennociste ili stan.

– Nije ovo hotel.

– Znam.

Vrata se otvorise. Pojavi se devojka crne kose u prozirnoj bluzi i kratkoj suknjici. Oci su mi stale. Pluca bez vazduha. Nisam cuo njene reci.

– Boziji covece, ko si ti? lz kog si krrraja? Cujes li ti mene?

Dosao sam k sebi. Poceo sam da pricam ko navijen, da bih slucajno koju rec zaboravio.

– Hajde, udji.

Ulazila je polako. Usao sam za njom. Imao sam osecaj da hodam po slomljenom staklu. Prosto je cvrkutala.

– I ja sam sa sela. Moji su pre pet godiina dosli u grad. Prodali su sve na selu. Kupili su stan kad sam ja zavrsila osnovnu skolu. Sada studiram. Dok je pricala, hodala je po stanu. Ja sam se stalno okretao prema njoj. Primetila je.

– Sedi.

Tu rec sam tih trenutaka najvise zeleo da cujem. Davno je bilo jutro.

– Opusti se. Znam kako ti je. Jos osecamm selo. Tako mi je drago da imam s kim da razgovaram. Moji su pre par dana otisli na more. Ja moram da ucim pa sam zbog toga ostala. lspiti su tu. Veceras prenoci kod mene. Sutra, trazicu stan za tebe. Mnoge poznajem.

Stvarno sam bio sretan. Sela je ispred mene. Ionako kratka suknjica jos se vise izgubila. Nisam imao hrabrosti da pogledam u nju.

– Hoces nesto da popijes? – upitala je podigavsi se.

– Moze.

Nikad nisam verovao u Boga. Tog trenutka sam bio ubedjen da on postoji. lz tih misli me vrati njen glas.

– Imam konjak.

– Moze.

Vratila se sa flasom i sa dve case.

– Sipaj. Ja odoh da zakuvam kafu. < Dobio sam snagu. Cim se okrenula, nagnuo sam iz flase. Oci su htele da iskoce. Konjak je skrenuo u suprotnom pravcu. Prvo sam napunio njenu casu. Zatim sam opet potegao iz flase. Trazio sam snagu. Napunih svoju casu. Hodala je polako noseci tacnu s kafom. Dok je spustala, video sam njene dojke. – Hoces da zapalis? – Moze. Prvi put sam tada stavio cigaru u usta. Nisam imao hrabrosti da kasIjem. Pogledala me je nasmesila se. – Znam. I meni je tako bilo kada sam poccinjala. Vidi sad. Pravila je kolutove dima, sto me je oslobadjalo. Cas sam gledao u grudi koje su se videle kroz providnu bluzu i duboki dekolte tako da su skoro bile napolju, cas u prekrstene noge. Uz kafu i pice pricali smo o sebi i o svojima. Naizmenicni pogledi bili su sve slobodniji. – Sigurno si umoran. Mogao bi ici na kuppanje. Ustala je i krenula prema kupatilu. Ja za njom. Stajao sam oslonjen na vrata dok se saginjala i prala kadu. Sve do tada sam mislio da ima crne gacice. Tek tada sam shvatio da ih uopste nema. Moje pantalone postale su uske. lspupcenje na njima bilo je sve vece. Ona je to primetila kad se okrenula. – Slobodno se svuci tu pred vratima, da ne kvasis odecu. Ja moram jos da ucim. Stajao sam ukocen kao kip. Nisam verovao svojim usima. Do tog trenutka nikad se nisam svukao pred zenskom. Kada se vratila, ja sam jos stajao. Primetila je o cemu se radi. – Hajde, svuci se u kupatilu, pa mi daj odecu. Otisao sam bez pogovora. Osecao sam vecu slobodu kad sam usao u kupatilo. Kroz odskrinuta vrata dodao sam joj kosulju i pantalone. Gacice sam zadrzao. – Daj i njih! Nisam imao kud. Morao sam ih dati. Posto mi je bilo prvi put da se kupam pod tusem, posteno sam se ispekao i rashladio dok sam podesio vodu. – Dragana, dodaj mi odecu. Gotov sam. – Stvarno ne mogu. Radim nesto. Uzmi samm. Verovao sam joj. Stavio sam peskir oko sebe izasao. Stao sam kao ukopan kad sam video da ona drzi u ruci moje gacice. – Hajde, uzmi ih. Daj meni peskir. Ja cuu tebi tvoje gacice. lmao sam utisak da su mi noge zabetonirane za parket. Nisam mogao da se pomerim. Sve mi je bilo kao oduzeto. Jedino mi se *** mimo moje volje kretao. Bio je sve veci. Prisla je i klekla. Moje gacice su odletele u drugi kraj sobe. Jednom rukom je zadigla peskir, drugom uzela njega. Gledao sam sta radi. Bio sam hipnotisan sve do trenutka dok ga nije stavila u usta. Peskir je pao na patos. Soba se vrtela oko mene. Poceo sam ubrzano da disem. Uzela me je za ruku i povela. Stigli smo do stocica. Tu je stala. Onda se obema rukama naslonila na njega tako da je meni okrenula svoju lepotu. Ja sam i dalje stajao kao ukipljen. Gledao sam u njenu sumicu. – Molim te, pridji blize. Disala je isprekidano dok sam joj prilazio. Jednom rukom se pridrzavala dok je drugom trazila moj ***. – Hajde. Pridji blize. Prisao sam blize. – Stavi ga u moju ruku – zahtevala je.&nnbsp; lspunio sam joj zelju. Moj se nabrekli *** vrlo brzo izgubi negde duboko u njenom dvorcu strasti. Brzaci koji su se javili u mom telu vratili su me u stvarnost. Bio sam svestan situacije u kojoj sam se nasao. Spustio sam ruke na njene dojke. Ne znam ni sam odkud mi tad dodje snaga da prosto podivljam. Kopao sam po njenoj picki zesce nego sto bi kopao bolesnik od zlatne groznice. Nisam znao da je i ona divlja. Podela je da vristi. Uplasio sam se da joj je lose. Zamalo da stanem. – Hajde brze. Molim te. Jos! Jos! < lz mene je pocelo nesto da izlazi. Znao sam sta je to. – Tako! Tako! Daj mi jos sperme. Zedna sam. Napuni me. Malo kasnije, ustala je i poljubila me je. – Bices ti dobar mladic. Samo s tobom trreba raditi. Odoh u kupatilo. Ti popij konjak. Odmah cu ja. Konjak mi je tog trenutka bio neophodan. Pio sam iz flase. Skupio sam odecu po sobi i poceo da se oblacim. – Sta to radis? – upitala me je kada se vratila iz kupatila. Bilo mi je jasno sta treba da radim. Svukoh se na brzinu. Nasmejala se i sela pored mene na krevet. Nisam skidao pogled sa nje. Zagrlila me je. Ucila me da se Ijubim. Ljubio sam joj vrat. Dojke. Njih sam morao blago milovati. Sisati. Lep je pupak imala. Rukom mi je pokazala da ustanem. Poslusao sam je. Ona je skliznula u lezeci polozaj. – Sad mi pridji i klekni medju moje nogee. Bio sam zbunjen i znatizeljan. Cvrkutala je. – Kako si ljubio mene. tako ljubi i nju.. Zbunio sam se. – Koga? – Nju. Moju ***. Hajde, molim te. – Nisam nikad, ne znam ja to. & – To je sasvim lako. prvo je poljubi. Zaatim, lizi kao da je sladoled. Da je ne bih povredio, poslusao sam. Prvo sam je poljubio. Ona je razmaknula svoje usnice. Ja sam oborio glavu, isplazio jezik i zazmurio. Prvo sam lizao polako. Zatim sve brze. – Joj, joj. To, to. Sad mi daj svoj sok.. Molim te. Hajde. Brze, brze. Sama je podigla svoje noge skupljene u kolenima. Bilo mi je lako da udjem u nju. Radio sam sto sam brze mogao. Moj sok je punio njenu utrobu. lscrpljen, ispruzio sam se preko nje. – Idi. Istusiraj se dok ti ja spremim leezaj. Otisao sam. Ovaj mi je put tusiranje mnogo vise prijalo. Kad sam se vratio, lezaj je bio spreman. Pred spavanje, potegao sam jos jednom iz flase. Samo sto sam prispao, Dragana se polako uvukla u postelju pored mene. – Lepse je spavati udvoje. Ne ljutis se?? Privukao sam je sebi i poljubio. – Stvarno se ne ljutim. Lagano je milovala moje tromo telo. Trgao sam se kad je rukom presla preko mog kurca. Nije dala da se pomerim. – Ne. Ti ne mrdaj. Odmori se. Za kratko vreme on je opet bio spreman. Cudila me je njegova snaga. Ja nisam imao snage da se pomerim, a on je opet bio pun snage. Opet ga je stavila u usta. Imala je osecaj za njega. Milovao sam joj kosu. Dojke. Polako se pridigla, sela na njega. Skakala je na njemu kao jahacica. Pocela je da se njise. Uspeo sam da joj uhvatim dojke i da joj sisam. To je bio vrhunac za obadvoje. – Ti si genije. Brzo ucis. – rekla je. Ona je brzo zaspala. Meni jos dugo nije isao san na oci. Zaspao sam pred samu zoru. Pored toga sto sam lekcije brzo ucio, svaki dan smo ih ponavijali. Sve dok joj nisu dosli roditeiji. Upoznala me je s njima. Uz njihovu pomoc, nasao sam sobu. Ona je dolazila svaki dan

Sunčica Savić
    Keymaster

Moja mala tajna

Bila sam druga godina fakulteta kada se to desilo. Darko mi je tada bio stalni dečko i bilo mi je uglavnom lepo sa njim. Bila je to ozbiljna veza koja je imala dobre šanse da se kruniše brakom, ali je propala zbog njegove bolesne ljubomore. Darko je bio košarkaš i igrao je za neki manji beogradski klub. Bio je zgodan, lep, sjajno obdaren i odličan u krevetu. Ono što mi je strašno smetalo kod njega bila je ljubomora. Nikada mu nisam davala ni trunke povoda za to, ali bilo je dovoljno da se samo izazovno obučem kada negde izađemo i da frkće čitavo veče. Nikada ga nisam prevarila do te noći i zaista sam se trudila u toj vezi. Međutim, te večeri sam ga prevarila više iz osvete i besa, nego što sam to zaista želela.
    Darko je bio na pripremama sa ekipom i nije ga bilo mesec dana. Mislim da nikada nisam bolje izgledala nego tada. Grudi su mi bile savršene. Velike, čvrste i okrugle a struk nikada uži. Guza i kukovi su mi dobili oblik o kojem sam maštala još kao klinka i bila sam puna samopouzdanja kao nikada pre. Ne treba da pominjem da sam imala gomilu udvarača ali sam ih sve gladko odbijala, iako sam brojala dane do Darkovog povratka.
    Vratio se sa priprema krajem jula i odmah me nazvao. Dogovorili smo se da dođe po mene te večeri i kako sam prekinula vezu počela sam sa pripremama za izlazak. Gotovo celo popodne sam provela kod kozmetičara. Kod kuće sam se dugo tuširala, izbrijala macu, ostavljajući samo tanku traku, crnih, kratkih dlačica po sredini. U plakaru me je čekala sjajna mini, ljubičasta haljina bez bretela, koja isticala moje obline i stajala mi savršeno. Kupila sam predivne sandale, na tankim, visokim štiklama samo za tu priliku i nisam ih nosila do te večeri. Dugo sam se tuširala i šminkala, odabrala nakit i parfem koji je najviše voleo. Nisam imala ni krpicu donjeg veša na sebi. Jednostavno, htela sam da mu priredim veče za pamćenje. Nisam imala ni najmanju predstavu da će mi to veče promeniti stav prema muškarcima iz korena.

Darko je došao po mene oko devet te večeri i nije se čak ni nasmešio kada me je video. Poljubio me je mlako i otišao do auta ostavljajući me skamenjenu na trotoaru. Sela sam na mesto suvozača i gledala ga na ivici suza.
    “Šta je sa tobom?”, uspela sam da prozborim nekako.
    “Šta je sa mnom?”, uzvratio je sa mešavinom čuđenja i ljutnje, “Pa mogla si i gola poći. Ne znam zašto si se trudila oko tih krpica uopšte.”
    Ne pitajte me kako nisam eksplodirala od besa, niti kako mu nisam odrala lice sa glave noktima. Bila sam na pola koraka od ubistva na mah. Ćutali smo dok smo se vozili ka restoranu, gde je rezervisao sto. Tokom večere atmosfera je postala podnošljiva ali ništa više od toga. Oko ponoći smo se našli u nekoj diskoteci gde sam ja počela da udaram po crnom vinu, jedva se suzdržavajući pod navalom besa.
    “Da ti ne bude mnogo tog vina Nataša?”, upitao me je najednom zajedljivo.
    “Ne brini se.”, odgovorila sam i otpila veliki gutljaj.
    “Pa brinem se. Od kurve je gora samo pijana kurva.”
    Gledala sam ga šokirana nekoliko sekundi i planula kako nikada nisam. Potpuno mi se pomračilo pred očima.
    “To me ti nazivaš kurvom? Ti idiote kojeg nisam ni pomislila da prevarim?”
    “Obrati pažnju na rečnik Nataša.”, rekao je pretećim tonom.
    “Ma obrati ti pažnju na samog sebe jebena pederčino.”, uzvratila sam, “Spremala sam se danima za ovo veče i samo za tebe i tako mi to vraćaš džukelo smrdljiva?”, spustila sam ton i nastavila, “Čak ni gaćice nisam obukla kako bih te iznenadila i ti mi ovo priediš? Stvarno si đubre kakvo nisam videla.”
    “Pa to samo potvrđuje ono što sam rekao. Samo kurve idu unaokolo bez gaća.”
    “Jedi govna majmune i nemoj više da si mi se ikada obratio.”
    Pokupila sam svoje vino sa šanka i otišla do jednog slobodnog separea. Ispila sam sve iz čaše i poručila još jedno. Videla sam kako Darko odlazi i nije me bilo briga. Kiptela sam od besa i pila vino pokušavajući da se smirim. Prišao mi je neki tip i pitao da li je slobodno da sedne.
    “Odjebi.”, rekla sam ne pogledavši ga i otpila još malo.
    Tip se nije pomerao i ja se okrenem ka njemu, besna kao đavo, spremna da ga pošaljem u tri lepe. Pogledavši ga ostala sam u šoku i poluotvorenih usta. Bio je to Jovan, dečko sa kojim sam se muvala pre Darka, ali nekako nismo uspeli da se smuvamo. Jednom prilikom smo se povatali na nekoj žurci, ali su nas prekinuli tako da, na moje veliko rezočaranje, nije otišlo tamo gde smo oboje hteli. Ono što sam imala priliku da držim u rukama na pomenutoj žurci mi se dugo motalo po glavi. Često sam masturbirala zamišljajući tu prelepu, veliku kurčinu i žalila što je nisam osetila.
    “Izvini Jovane, nisam te videla.”, brzo sam se pribrala, “Sedi, molim te.”
    “Hvala.”, rekao je uz predivan osmeh i seo pored mene.
    Jovan je bio melem za moje rane koje sam zadobila te večeri. Bio je zabavan, šarmantan, zasipao me komplimentima i ako je video da se nešto desilo između Darka i mene, nije to pominjao. Rekao mi je da je tu zbog rođaka koji radi kao šef obezbeđenja diskoteke i da retko ovde zalazi. Negov rođak nam se priključio nekih pola sata kasnije. Bio je atletski građen, visok i simpatičan. Zaboravila sam njegovo ime ali mislim da se zove Nikola. Poput Jovana, bio je prijatno društvo i katastrofalno veče se okrenulo u vrlo zabavno. Pričali su mi da otvaraju koktel bar i pozvali me da obavezno dođem na otvaranje koje je trebalo da se desi za nekih desetak dana. Obećala sam da ću doći potpuno zaboravivši na naprijatan početak večer i Darka. Nakon fajronta u diskoteci obišli smo još nekiliko lokala ali se nigde nismo dugo zadržali. Negde pred zoru Nikola je izašao sa predlogom da odemo do njihovog lokala.
    “Bićeš nam prva gošća Nataša.”, dodao je uz osmeh.
    Nije mi se išlo u stan, pošto moja cimerka nije bila tamo i nisam mogla da budem sama. Ne te večeri. Bila sam zagrejana vinom i nošena osvetom. Htela sam da naplatim Darku sve uvrede i otvoreno sam koketirala sa obojicom. Tog trenutka mi nije bilo bitno sa kojim ću se od njih dvojice kresnuti. Bilo mi je bitno samo da to učinim. Sela sam sa njima u Nikolin auto i za nešto manje od pola sata bili smo u njihovom lokalu, koji je bio gotovo spreman. Imao je kompletan inventar i potpuno opremljen šank. Nikola je poslužio piće dok smo Jovan i ja sedeli za šankom.
    “Šta je sa koktelima?”, upitala sam vrteći čašu vina u ruci.
    “Za koktel Nataša u ovom trenutku treba da se potrudiš.”, rekao je Jovan uz osmeh, gledajući me pravo u oči.
    Nisam ništa rekla. Smeškala sam se i promeškoljila na stolici tako da mi se suknja malo zadigla. Jovan je spustio ruku na moju butinu i poljubio me strasno. Uzvratila sam mu ne obraćajući pažnju na Nikolu i spustila ruku do njegovog međunožja. Ne znam šta sam tada očekivala da Nikola uradi. Mislila sam da će otići ili tako već nešto. Umesto toga mi je prišao sa leđa, provukao ruke ispod mojih i uhvatio me za sise, ljubeći mi vrat. Stresla sam se i trgla se na sekundu, ali sam se odmah prepustila. Gledala sam kako to izgleda u pornićima i zamišljala se u takvoj situaciji ali mi nikada nije palo na pamet da to i probam. Ukazala mi se prilika koji ni po koju cenu nisam htela da propustim. Izvadila sam Jovanovu batinu iz njegovih gaća i lagano ga drkala, pokušavajući da odgovorim obojici. Držeći Jovanov u ruci i obasuta njihovim poljubcima i rukama koje su klizile svuda po meni postajala sam sam sve napaljenija. Uskoro mi se u ruci našao i Nikolin palamar. Nije ni malo zaostajao za svojim rođakom.
    “Ufff… Je li vam to familijarno?”, upitala sam kroz uzdahe.
    Kratko su se nasmejali i nastavili da me ljube i miluju. Skliznula sam sa šankerske stolice i kleknula između njih dvojice. Njihove spremne kurčine su bile ispred mog lica i ja prihvatim Jovanov usnama. Sisala sam ih naizmenično držeći ih u korenima i mogu slobodno reći da nikada pre toga nisam bila toliko napaljena. Jednostavno davala sam sve od sebe. Nekiliko minuta kasnije, Nikola me je naguzio ispred sebe i pokušavao da mi ga smesti od nazad, dok sam i dalje sisala Jovanu.
    “Raširi noge Nataša.”, rekao je.
    Učinila sam to i osetila ga kako prodire. Zastenjala sam i još žustrije krenula da sisam Jovanu. Nikola me je uhvatio za kukove i sjurio mi ga do jaja. Ciknula sam od užitka i na trenutak ispustila Jovanov iz usta. Nikola je uhvatio tempo dok me je Jovan držao sa obe ruke za kosu i bukvalno me tucao u usta. Svršila sam za nekoliko sekundi tresući se celim telom, usput ispuštajući prigušene krike. Doživljala sam tucanje iz mojih najluđih snova i bila sam na sedmom nebu, potpuno prepuštena i spremna za nove eksperimente. Uskoro su zamenili mesta. Lizala sam svoje sokove sa Nikoline kurčine dok me je Jovan razbijao od nazad. Spustila sam se do Nikolinih nabreklih jaja i sisala ih pokušavajući da ih strpam u usta. Drkala sam mu i odgovarala na Jovanove nelete.
    “Imaćeš priliku da probaš specijalan koktel Nataša.”, rekao je Nikola kroz uzdahe.
    Nekoliko sekundi kasnije dohvatio je moju čašu sa vinom, odvojio se od mene i svršio u nju. Nije mi da ni trenutka predaha. Uhvatio me je za kosu na temenu i vratio mi svoj palamar u usta.
    “Daj je tamo na ugaonu garnituru.”, rekao je Jovan i izašao iz mene.
    Nikola me je podigao u naručje poput pera i odneo me do ugla prostorije. Spustio me je i Jovan me naguzi tako da mi je leva noga bila na naslonu. Bile sam potpuno otvorena pred njim i on mi ga ponovo smesti od nazad. Haljina mi je bila srozana i skupljena oko struka. Jovan je uhvatio rukom i povlačio me ka sebi, dok me je slobodnom pljeskao po guzovima. Nikola se vratio do šanka, doneo moju čašu sa vinom u kojoj je plivala njegova sperma i stavio je na sto do nas. Prihvatila sam ga usnama i ponovo svršavala. Nekoliko sekundi kasnije Nikola je bio ponovo spreman. Jovan je izašao iz mene i Nikola ga zameni, ali ovaj put imao je nešto drugo na umu. Osetila sam kako mi razmiče guzove i kako mi svojim velikim glavićem pritiska anus.
    “Polako… Polako Nikola…”, dahtala sam i gledala kako Jovan dodaje svoje seme u moje vino, “Budi pažljiv… Molim te… Stvarno ti je velik…”
    I bio je pažljiv. Smestio ga je i polako prodirao. Stenjala sam glasno i nisam uspevala da ga primim iako sam bila dobro razrađena. Bio je negde na polovini i tada je počeo da me tuca laganim, kratkim pokretima, prodirući sve dublje. Jovan mi je prišao spreda i dao mi svoju polu dignutu batinu. Stavila sam je u usta i ponovo ga sisala gledajući ga u oči i stenjući nataknuta na Nikolin, koji je polako ali sigurno krčio svoj put. Držala sam u levoj ruci Jovanova jaja i palacala jezikom po njegovom glaviću, kada sam osetila Nikoline snažne ruke na svojim slabinama. Ščepao me je čvrsto i natakao me do jaja. Vrisnula sam glasno i nakon prvog bola se opustila. Izvukao ga je malo i ponovo ga žestoko nabio. Bila sam na pagu novog orgazma i tada je Jovan dohvatio moju čašu sa stola. Počela sam da svršavam uz strasne krike. Jovan me je uhvatio za kosu na temenu i nakrenuo mi glavu u stranu.
    “Vreme je za koktel Nataša.”
    Prineo je čašu mojim usnama i ja je prihvatim. Mislim da bih u tom trenutku učinila bilo šta. Popila sam je naiskap i uživala na Nikolinoj kurčini. Izvadio ga je nekoliko sekundi kasnije i zaobišao me. Prihvatila sam ga ustima i on svrši gotovo istog sekunda. Gutala sam njegovu spermu i grcala dok mi se sve vrtelo u glavi od serije orgazama koje sam doživela. Njih dvojica su seli jedan do drugoga i ja kleknem između njih. Bila sam potpuno nezajažljiva. Ponovo sam ih naizmenično sisala, lizala im jaja i drkala ih pokušavajući da ih vratim u život. Nije mi mnogo trebalo.
    “Šta misliš brate?”, upitao je Nikola Jovana, “Je li spremna za pravu stvar?”
    “Mislim da to odavno nije pitanje. Dođi Nataša.”
    Opkoračila sam ga i smestila ga u razvaljeni pičić. Polako sam se spustila osećajući ga celom dužinom. Nikola me je malo nagnuo ga Jovanu i znala šta namerava. Mislim da sam drhtala celim telom iščekujući ga. Razmaknuo mi je guzove i smestio ga polako od nazad. Ispao je iz dva navrata ali se vraćao. Polako su usklađivali ritam dok sam ja stenjala i buncala kao izbezumljena. Ništa nije moglo da me pripremi na ono što je usledilo. Uhvatili su ritam i počeli da me razbijaju tim prelepim, velikim kurčevima. Svršavala sam u serijama, potpuno svesna da im nisam prva u toj pozi. Jednostavno ne mogu da opišem koje sam nivoe uživanja dostigla nataknuta na dva odjednom. Vrištala sam, urlala, tresla se kao nikada u orgazmima koji su pretili da me raznesu na atome.
    “Daj je meni sad. Vreme je da je i ja jebem u dupe.”, rekao je Jovan ispod mene.
    Na moje razočaranje Nikola se povukao i Jovan zatraži da ga opkoračim okrenuta leđima ka njemu.
    “Smesti ga u guzu.”, rekao je.
    Izula sam sandale i oslonila se stopalima na njegove butine, smeštajući ga u svoj razbijen anus. Jovan mi je prstima milovao pičić i kada sam ga primila celog prišao je Nikola. Podigla sam noge koliko god sam mogla i on mi ga smesti u pičić. Ponovo im je trebalo malo vremena da uhvate tempo, i opet su me razbili od tucanja. Nikada pre toga nisam imala takve serije orgazama i mislim da nisam to uspela da ponovim. Jedino što mogu da vam poručim moje dame je da to obavezno probate ako do sada niste. Nikola je izašao prvi i svršio mi u usta dok sam još bila nataknuta na Jovanov. Jovan me je skinuo sa sebe nekoliko sekundi kasnije, naguzio me ispred sebe i nastavio da me tuca u guzu. Bila sam potpuno razbijena i više nego zadovoljena. Jovan je bio spreman da svrši i izašao iz mene. Okrenula sam se i sela na pod između njegovih nogu. Svršio mi je po licu, dok sam otvorenih usta hvatala mlazove njegove sperme. Isisala sam sve iz njega i on sedna kraj mene dahćući.
    “Nemam šta reći Nataša.”, rekao je, “Ovo je bilo fenomenalno.”
    Nikola nam je doneo neke sokove i pili smo ih kao da smo trčali kroz Saharu. Otišla sam do toaleta, malo se sredila i njih dvojca me odvezu do stana oko sedam sati ujutro. Pozdravila sam se sa njima i ušla u stan. Skinula sam se i istuširala se osećajući u ustima ukus njihove sperme. Čula sam da mi mobilac zvoni još dok sam se tuširala i znala sam ko je. Pustila sam ga da zvoni i prestao je kada sam završila sa tuširanjem. Zazvonio je ponovo kada sam stavila pastu na četkicu za zube. U tom trenutku mi je palo na pamet da dovedem svoju osvetu do savršenstva. Pustila sam četkicu u lavabo i javila se.
    “Šta hoćeš?”, upitala sam.
    Darko je počeo da kenjka i da se izvinjava i gadio mi se. Čekala sam samo da me pita da li može da dođe i dočekala. Pozvala sam ga i čekala ga nekih dvadeset minuta. Pojavio se sav skenjan i nastavio sa traženjem oproštaja. Mučila sam ga nekoliko minuta i rekla mu:
    “Dođi.”
    Prišao mi je i ja ga poljubim strasno osećajući još uvek ukus sperme u ustima. Nadala sam se da je oseća i on. Od tog jutra naplaćivala sam svaki njegov izliv ljubomore i svaku uvredu, čekajući pogodan momenat da ga šutnem od mene kada ga bude najviše bolelo.

Sunčica Savić
    Keymaster

Jebačina sa sekretaricom

Pre nekoliko meseci sam morao naci novu sekretaricu jer je moja prethodna otisla da zivi sa porodicom u inostranstvo, i ona ce mi jako nedostajati.

Intervjuisao sam mnogo zena koje su na papiru ozgledale dobro, bas ono sto trazim, ali moj penis bira na kraju pravu. Bilo je vec kasno posle podne, a vecina osoblja je otisla kuci, i onda je dosao red na Jelenu da napravi svoj intervju. Jelena je bila udata, sa dvoje dece koja su isla u skolu, visoka, kose tamne, duge do ramena. Imala je prekrasne crvene usne i plave oci, izgledala je vrlo pametno u sivom kostimu, sastojao se od sakoa i suknje koja je bila poprilicno kratka, nosila je crne carape i visoke potpetice. Ispod bele bluze se moglo videti da nosi beli grudnjak koji je bio malo mali za njene velike grudi.

Na kraju intervjua sam joj ponudio posao i slozili smo se oko plate, ona je bila vrlo zadovoljna jer je nedavno izgubila posao a situacija u kuci je bila dosta teska, ponudio sam joj i da radi prekovremeno ako joj je potreban veci novac.

Pozvao sam Jelenu na pice da bi proslavili nas dogovor i ona je prihvatila.

Posle nekoliko pica ona mi je otvorila srce, i ubrzo sam doznao neke lose porodicne stvari. Njen muz je cesto varao pa je zbog stresa i nervoze izgubila posao.

Odvezao sam je kuci i poljubio je u obraz kada je izlazila iz auta. Jedva sam cekao ponedeljak da dodje da radi, iscekivao sam da je vidim, pogotovo ako ce nositi kratku suknju i carape.

Ponedeljak je brzo dosao i nisam bio razocaran jer je Jelena stigla u vrlo kratkoj suknji, crnim carapama i u crvenoj bluzi, da muskarac od gledanja odlepi.

Uveo sam je u svoj posao i ona se jako dobro pokazala, provodili smo mnogo vremena zajedno pricajuci o poslu i postali smo dobri prijatelji.

Svaki dan je bio uzbudljiv u iscekivanju u kakvom ce se Jelena izdanju pojaviti, koliko ce joj kratka suknja biti i kako ce joj noge fantasticno izgledati, a rascep na bluzi je tih dana bio sve nizi i nizi kako bi mogla da pogaze svoje bujne grudi.

Treci mesec nakon od kako je Jelena pocela da radi, pitala me je da li mogu da he odvezem u banku, da obavi nesto vezano za posao, rekao sam da mogu. Kada je sve to obavila pozvao sam je da odemo na rucak jer je bas bilo vreme rucka. Po povratku na posao me je zamolila da odemo na kratko do njene kuce kako bi pokupila opremu za teretanu u koju je isla redovno posle posla, slozio sam se i sa time.

Kada smo stigli pred kucu, pozvala me unutra, u pocetku sam odbijao, ali sam ipak nakon nekog vremena na njen nagovor usao u kucu, posmatrao sam njebu slatku guzicu i prelepe noge koje su isle ispred mene. Kada je ztvorila vrata, usledio je sok, Jelena me gurnula uza zid i poljubila u usne, od soka nisam mogao nista da kazem niti da mislim.

Pocela je da me mazi svojim sisama po penisu a on se pred ovom prelepom zenom poceo istog momenta uspravljati. Zatim mi je skinula kosulju i pocela da ljubi svaki deo tako nezno kao sto stiska svaki taster na tastaturi dok radi. Njene velike plave seksi oci su onda dosegle do mojih pantalona koje mi spusta do kolena, a onda je moj penis iznikao a ona ga obmotala svojim crvenim usnama, nesto ga je pusila od gore do dole i drzala rukom da sam doziveo orgazam za manje od 60 sekundi. Odjednom ona ustade i kaze mi da bi bilo najbolje da se vratimo na posao, te sam nas ja onako van sebe odvezao nazad.

Sledeceg dana je zakasnila na posao i kada sam je pozvao u kancelariju, rekao sam joj da zakljuca vrata, zamraci prostoriju i skine svu odecu sa sebe, ona je tako i uradila. Onda sam joj rekao da mi pocne pusiti dok sedim u svojoj stolici, igrala se sa svojim savrsenim prelepim sisama dok je pusila, i onda sam je podigao na moj cisti sto, trazila je oralni seks, vagina je prosto jela moj penis, bio je to najbolji seks koji sam ikada imao.

Mi i dalje radimo zajedno, ja sam sada ozenjen ali me uvek raduju poslovna putovanja sa Jelenom.

Sunčica Savić
    Keymaster

Nasadjena na kitu maturanta

Marin je prstima drzao picu rasirenu i pruzio joj svoj jezicac. Milovao me njezno i nesigurno, no ta nesigurnost ubrzo je presla u energicnost i strast. Ljuljala sam bokovima i gurala pizdu na njegov jezik, vec sam bila sva mokra, koliko me mali uzbudio. Mmm… divno ti to ide… a ja bih sada tako htjela kusati tvoj kurac, puknut cu ako ti ga ne popusim! Biti samostalna, neudana, ambiciozna zena u kasnim tridesetima zaista ima svojih cari. No, naravno, postoji i druga strana price, ona u kojoj vlada tisina u stanu; dosadna kisovita jutra, iritantan zvuk televizije koja pokusava ispuniti prazninu. Ladice natrpane svim mogucim erotskim pomagalima kao da skupljaju prasinu jer sam odavno shvatila da nikakva plastika ili guma ne moze zamijeniti pravo, toplo, zilavo ljudsko meso. A takvih sam u posljednje vrijeme, zbog prenatrpanog rasporeda, dobivala sve manje i manje. Jedno sam lijeno nedjeljno poslijepodne otvorila bocu uvoznog viskija, nasula poprilicno preko uobicajene granice i naslonila se na ogradu balkona. Ljudi su migoljili na sve strane, blagi povjetarac lahorio mi je tkaninu kucne haljine po mekoj kozi. Tocno ispred zgrade nalazilo se kosarkasko igraliste na kojem je nekolicina maturanata iz kvarta nabijala loptu. Prepoznala sam medju njima snazne konture malog Marina, slatkog i snaznog mladca jos neprocvijetale ljepote. Hej, Marine! viknula sam, a crnokosi mladic pogledao je u mom smjeru. Budi srce pa mi skoci do ducana po crveni Marlboro! Mahnuo mi je rukom i odleprsao do trgovine. Usla sam u stan, stala pred ogledalo i dobro se promotrila. Haljina od ruzicastog prozirnog tila dosezala mi je do zglobova, ali se dobro nazirala cupava mackica, uredno izbrijana u oveci trokutic, te tamnoruzicasti kolobari i strsece bradavice. Kroz nekoliko trenutaka zacula sam zvono na vratima. Jos sam jednom bacila pogled u ogledalo i uputila se u hodnik otvoriti vrata. Iskreni osmijeh na Marinovom licu davao mi je samopouzdanje. Udji, Marine, da ti dam novce za cigarete. Samo je kimnuo glavom, a pogled mu je sarao preko mojih sisa, koje su se tresle s kretnjama tijela. Sjedni na kauc i raskomoti se. Je li Marine, sto ti mislis, je li ova haljina ipak malo preprozirna? Mislim vidi li se ono sto se ne bi smjelo vidjeti? Ne, gospodjo Kovac, mislim da je haljina u redu. Jadnicak mi nije uspio ni gledati u oci dok mi se obracao koliko me oblizivao pogledom. Zaljuljala sam guzom i prisla k njemu, on se nesigurno naslonio i iscekivao. Svidjaju li ti se moje grudi? Morat cu ti ih malo otkriti da ih bolje proucis! Jednim potezom izvukla sam sise iz haljine i zaljuljale su se, priljubljene jedna uz drugu. Dda… svidjaju mi se. Odlucila sam krenuti u akciju, zadigla sam haljinicu i popela se na Marinovo krilo. Zajahala sam ga i meku, okruglu guzu spustila na njegove prepone u kojima se ukrucena batina vec neko vrijeme borila sa cvrstim trapericama. Zadrhtao je i jedva disao. Otkopcala sam mu kosulju i prislonila svoje sise na njegova djecacka prsa. Gledao me u oci kao hipnotiziran. Uzela sam njegove ruke i polozila ih na svoje gole guzove. Mijesi mi guzu, da mi se pickica ovlazi od tvog dodira! Jezikom sam ga podraskala po usnama i lagano mu ga uvukla u usta. Mazila sam mu jezik i kada je uhvatio ritam osjetila sam da je pojacao mijesanje moje guze i poceo me tiskati na svoj kurac. Podigla sam mu se iz krila, i dalje stojeci na kaucu, i rukama rasirila svoju dlakavu sumicu. Promatrao mi je picu kao cudo, ja sam rastvarala stidne usne i lagano si dirala klitoris. Hajde, liznu ju malo, pasat ce joj tvoj jezik na klitacu! Marin je prstima drzao picu rasirenu i pruzio joj svoj jezicac. Milovao me njezno i nesigurno, no ta nesigurnost ubrzo je presla u energicnost i strast. Ljuljala sam bokovima i gurala pizdu na njegov jezik, vec sam bila sva mokra, koliko me mali uzbudio. Mmm… divno ti to ide… a ja bih sada tako htjela kusati tvoj kurac, puknut cu ako ti ga ne popusim! Skinula sam se s njegovih usana, raskopcala mu traperice i zajedno s boksericama povukla ih do gleznjeva. Mlada batina ugledala je svjetlo dana, napinjala se predivno isarana zilicama, a ruzicasti glavic ponosno je strsao prema mojim ustima, poput napetog pistolja spremnog da se ispuca. cucnula sam mu izmedju nogu, u ruku stavila kamenu zvjercicu, a jezik polozila na jaja. Dobro sam ih izmasirala, progutala ih oba i posisala, dok se kurac sve vise napinjao u mojoj saci. Odlucila sam i njemu pokloniti svu svoju paznju i podarila mu liz od korijena, preko cijelog uda, do glavica, na kojem sam se zaustavila i nastavila vrtjeti jezikom oko njega. Oblizivala sam ga, punila svoja ustasca mladim mesom. Drapao me po usnama, jeziku, grlu, zubima, zeljela sam ga cijelog u sebi, bio je mokar, gladak i sklizak i uvidjela sam da bi mi se brzo mogao potrositi u ustima. Zelim da me pojebes, vidim da imas mocnu spravu, tako ju je fino oblizivati. Bit ce divno kada zaores po mojoj napaljenoj picki koja te strasno zeli. Marin me gledao s odusevljenjem, prepustio mi se u potpunosti. Ponovno sam se uzverala na njega, cucnula mu iznad kurca i lagano nasadila svoju picu na kitu. Cijelu me ispunio; sise su mi se podigle, a Marin je kao hipnotiziran, otvorenih usta, uhvatio moje bradavice i poceo ih sisati. Guza mi je poludjela u njegovom krilu, nabijala sam mu picku do jaja, stenjala sam od ugode, dok mi je malac i dalje lickao sise. Jebi me zguza! Tako ce ti biti najbolje! Zelim da mi svrsis po guzi! Zacas sam se naprcila na kaucu, a sada vec iskusni Marin dohvatio je moje povece dupe i utrpao mi svoju zmiju u pizdu. Ah, Marine, stvarno znas dobro jebati! Nabij me snaznije, svrsit cu! Nekoliko pokreta prsta po klitorisu bilo je dovoljno da me oblije orgazam i da mu se pocnem jos jace prciti na kurcinu. Mali je pozestio ritam, dahtao je i stenjao, prste zabijao u moje dupe i nabreklu karu na vrhuncu izvukao iz mene i svrsavao mi po guzovima. Bili smo slijepljeni svjezom spermom, srca su nam lupala, a ja sam bila zadovoljna sto sam razbila rutinu monotonosti samostalne, neudane zene u kasnim tridesetima.

Sunčica Savić
    Keymaster

Seks u liftu

U mojoj zgradi živi dečko koji mi se oduvek svidjao. Atletski gradjen, tamnog tena, tamne kose i plavih očiju. Oduvek me je smatrao klinkom. To veće sam se vraćala iz diskoteke. Bila sam provokativno obučena. Čekala sam lift, nisam ni sanjala da ću ga sresti. Vrata su se otvorila. Taman sam ušla, a neko je zaustavio vrata i utrčao za mnom.

To je bio on i odmeravao me je od glave do pete. Pritisnuo je dugme za poslednji sprat. Moje srce je kucalo sve brže i brže, a osetila sam da mi je pička pomalo vlažna. On je gledao u moj dekolte, a ja nisam ni primetila da mi je jedno dugme raskopčano. Gledao me je, pa zatim prisao da ga zakopča. Tad sam zaustavila ruku i otkopčala još jedno dugme. Pogledao me je na trenutak, zatim se okrenuo i otvorio vrata lifta. Zaglavili smo se negde izmedju osmog i devetog sprata. Počeli smo strašno da se ljubimo, bez ijedne progoverene reči.

Otkopčao mi je sve dugmice i svukao košulju. Pribio me je uz sebe i osetila sam da mu se kurac digao. Zamišljala sam koliki mu je. Zatim mi je skinuo brus zubima. Počeo je da grize moje nabrekle bradavice. Zatim mi je jako mesio sise. Ljubio mi je vrat. Osetila sam njegov topao dah, pa zatim i jezik koji se spustio do mog pupka. Zatim smo nastavili da se ljubimo, dok mi je mesio guzu preko suknje. Zatim je i nju svukao, ostala sam samo u tanga gaćicama. Tada sam ga preko pantalona uhvatila za njegov debeli i tvrdi kurac.

Rekao mi je da ne može vise da izdrži i oborio me na pod lifta. Rastrgao mi je gaćice i počeo da mi liže ovlaženi klitoris. Usisao je moje sokove. Gurao je svoj jezik u moju picu sve brže i brže. Mesio mi je sise i jebao me jezikom. Stenjala sam. Rekla sam mu kako želim da osetim njegov kurac u ustima. Otkopčala sam mu pantalone i svukla ih zajedno sa boksericama. Bio je veći nego sto sam zamišljala! Želela sam ga.

Stavila sam ga u usta i sisala ga jako i dugo. Stiskala sam mu jaja! Bila su puna sperme. Jezikom sam mu lizala glavić i muda. Osetila sam da uživa. Izgledalo je kao da će mu kita puci! Stali smo u 69. Uživala sam dok mi je ponovo lizao klicu. Onda sam uzela kondom i stavila mu ga, a onda još malo drkala. Onda se okrenuo i zabio me u ćošak. Osetila sam kako prodire u mene. Prvo polako, a onda sve brže i brže.

Mislila sam da ću umreti od užitka. Onda smo promenili pozu, ja sam mu sela i vrtela i vrištala. Mesio mi je sise. Zamolio me je za guzu pre nego što pukne. Nisam mogla da ga odbijem. Natrtila sam se, a on je počeo da mi lize čmar, a rukom trlja klitoris. Preneo mi je sokove iz pičkice u čmar, da ne bi bolelo.

Malo ga je razglavio prstom, pa zatim nabio svoj kruti kurac unutra. Pribijao me je uz sebe o privijao uz moje telo. Govorio je kako voli da mi ga nabija. Izdrkao mi je klitoris rukom, a ja sam svršila. Taman kad sam mislila da će i on svršiti dok je još u čmaru, on ga je izvadio i rekao kako mu kondom više nije potreban.

Skinuo je kondom i stavio kurac medju moje sise i svršio meni po ustima i sisama. Bila sam sva izmorena. Onda smo se obukli i ljubili jos dugo, dugo. Sve dok nisam shvatila koliko je sati i da je stvarno kasno. Vratila sam se kući i pazila da ne probudim matorce. Legla sam u krevet i izdrkala sam je razmišljajući o našoj avanturi.

Sunčica Savić
    Keymaster

Strastvena suputnica

Ponoć i nešto sitno minuta, ja u autobusu sjedim sam i smišljam načine da zaspim. A ne mogu, u busu nikad ne mogu zaspati, kamoli spavati. Sklapam oči, ali od vibracija i trešnje zastarjelih olupina, koje nas voze po hrvatskim cestama, ne mogu nikako i nimalo. Iako smo već pola sata na putu, iako je bus skoro prazan, sva svjetla pogašena osim onoga kod vozača, ja jednostavno ne mogu spavati. Mir je, tiho, nitko ne sluša radio, televizori su pogašeni, ako uopće i rade, a ja ne spavam. Prepuštam se razmišljanju.

Autobus ide za Dubrovnik. Tamo su mi rođaci kojima idem u posjetu. Nisam ih vidio ima već dvije i pol godine, a kako su me lijepo pozvali, pristao sam bez mnogo razmišljanja posjetiti ih. Stali smo u Karlovcu i tamo je ušla samo jedna djevojka mojih godina, možda tek dvije-tri godine starija. Ne da mi je to smetalo. Svidila mi se na prvi pogled, ja njoj također. Zato što mi je došla i pitala je li mjesto do mene slobodno. Bio sam u stražnjem dijelu busa, prilično izoliran od ostalih putnika.
    – Slobodno je – rekao sam. – Mada imaš iza mjesta koliko hoćeš.
    – Tjeraš me od sebe? – pitala me.

Upalila je svjetlo iznad sjedišta kako bi se smjestila, pa sam je bolje promotrio. Crna kosa, kovrčava i duga, tamne smeđe oči, niska i ugodno popunjena, obla baš na pravim mjestima. Nisam muška svinja, samo opisujem što sam vidio.
    – Ne tjeram, dapače – rekao sam. – Uvijek je lijepo popričati s lijepom djevojkom. Samo sam mislio da želiš spavati odostraga. Kasno je.

– Znam – rekla je ona – ali ja u busu nikad ne mogu spavati. Radije pričam s nekim. A ti si jedini budan, pa sam pretpostavila da te muči isti problem.
    – Pogodila si – ustvrdio sam. – Da se upoznamo, ja sam Ivan.
    – Tihana, drago mi je.
    Pružili smo si ruke, nasmiješili se, a onda ona ugasi svjetlo. Šaptali smo o nama dvoma, o zanimacijama, poslu, nesretnim ljubavima, interesima. Nakon kojih sat-dva dotakli smo se teme seksa.

– Volim ga prakticirati – kazala je Tihana.
    Oči su joj se krijesile u mraku.
    – Volim na sebi osjetiti muškarca.
    – A ženu?
    – Probala sam – rekla je. – Nije to za mene. Ali mi je drago da sam probala. Ti?
    – Ja stalno spavam sa ženama.
    – Budalo! – lupila me onako, nježno, prijateljski. -Nemoj me zafrkavati. Mislila sam jesi li ikad spavao s muškima?“
    – Jednom ili dvaput – priznao sam. – I nisam spavao, samo smo pušili jedno drugom.
    – Kako ti je bilo?
    – Nije isto kao dok to radi žensko.
    – Bolje ili lošije?
    – Neusporedivo – rekao sam nakon kraćeg razmišljanja.
    – Bi li ti pomoglo, usporedbe radi, kad bih ti ga sada izvadila i popušila?

izvadila kurac i strpala ga u usta Sad sam se iznenadio. Ona je moju šutnju protumačila kao pozitivan odgovor, pa počne prtljati oko mojeg šlica. U tri poteza mi je izvadila kurac i strpala ga u usta, halapljivo kao da je jedva dočekala. Krv mi je nabubrila komadinu do pune veličine, i ja uzdahnem kad je Tihana sklopila svoje usne oko glavića. Osjetio sam kako jezikom prelazi preko otvora, a onda ga je izvadila i lizala cijelom dužinom. Njene okusne bradavice oko moje jake žile što je tekla duž kurca, njene raspojasane usnice oko mojih jaja, niz kratkih poljubaca i razdražujućih ugriza učinili su da se predomislim u pogledu muškog pušenja. Sada sam znao da je ovo neusporedivo bolje.

Tihana, pomislio sam dok sam je milovao po toj crnoj kovrčavoj kosi, ovo je prekrasno. I dok je ona u sebe ubacivala najnježniji dio moje anatomije, ja sam je milovao po vratu i kosi, zalazio rukama ispod njene majice i tražio njene grudi, da osjetim kakve su joj bradavice, da isprobam ljepotu njene punoće pod svojim prstima, u svojim rukama. Ona je imala potpunu kontrolu nad mojim tijelom i ja sam prestao s istraživanjem njene skrivene intime. Prepustio sam se. Njenim usnama, jeziku, njenom divnom umijeću oralnog seksa. Kad je osjetila da sam bliži vrhuncu, u obradu je uključila i svoju ruku, pa mi je lagano drkala i sisala, i ja osjetim nadolazeći plimni val orgazma.

-Svršit ću – šapnuo sam i izbacivao svoje sjeme u njena usta, a ona ga je gutala kako je ono nadolazilo. – Tihana, ovo je nevjerojatno pušenje.
    – Sad ga možeš pospremiti – rekla je. – Kako ti se sviđalo?
    Umjesto odgovora sam je poljubio. Još sam joj na jeziku mogao probati slanoću sperme. Ljubio sam je, nježno i dugo.
    – Bilo je divno – rekao sam. – Dokle putuješ?
    – Do Splita – odgovorila je. – Tamo me čekaju moji. Ali ako želiš, možemo se dogovoriti da se negdje nađemo.
    – To bi bilo super – rekao sam. – Hoćeš li sada moći zaspati?
    – Mislim da ne.
    – Što kažeš da iskoristimo noć do kraja?
    Nasmijala se i poljubila me.

Izašli smo nedugo potom i uzeli sobu u motelu pokraj Zadra. Soba je odisala ustajalošću, mala i skučena, sa začuđujuće čistom kupaonicom. Tihana je ostavila torbu iza vrata, pored moje, okrenula se i poljubila me. Nije prošla ni minuta, već smo ležali goli jedno na drugome. Ja sam se spustio do njene pičke i jezikom je dražio po klitorisu. Lizao sam je dugo i temeljito, ona se pripremala na orgazam nekoliko puta, ali nije ga bilo. Ne još. Utonuli smo u igru draškanja, izluđivanja i uživanja u njenom tijelu, koja je potrajala, da bih je napokon doveo do kraja. Svršila je neobuzdano, sva mokra i uzbuđena, stenjući kao atletičarka nakon iscrpljujuće utrke.

– Nadam se da je ovo bio samo početak – rekla je i privukla me bliže sebi.
    Rukom mi je uzela kurac i lagano ga prodrkala. Stajao je, čvrst i gladak, spreman ući u nju.
    – Hoćeš u mene?

uvela me u svoju vaginu Kimnuo sam. Uvela me u svoju vaginu. Osjećao sam kako prodirem u mekoću njenog ženskog otvora i smjestio se tamo kao dobrodošao gost. Nismo komplicirali, ne te noći, zadovoljili smo se u misionarskom položaju. Podupro sam se laktovima, a ona me obujmila nogama oko leđa. Tada sam započeo svoj rad, lagano kuckanje po njoj, melodičan niz ulazaka i izlazaka, nalik na atmosferičnu pjesmu nedjeljnog predvečerja. Znao sam da je Tihana dobra i da je prava. Svaki put kad sam ušao u nju, bio sam toga svjestan. I smješkao sam se od sreće, usprkos uzavreloj situaciji..

Ona je svršila prva. Više puta. Ja sam došao nakon njenog drugog orgazma, razlijevajući se po njenoj unutrašnjosti.

– Zatrudnit ćeš -rekao sam kad sam ga izvadio, malenog i sluzavog.
    – Onda ćeš me morati ženiti – nasmijala se.
    Privinuo sam je uza sebe. Zaspali smo okrepljujućim snom, ta čekalo nas je i iscrpljujuće jutro.

Sunčica Savić
    Keymaster

Najžešći jebač

Nisam tip cure koja cesto mjenja partnere, ali zato svoje partnere proucavam prije nego im dozvolim da udju u moju picku. Po prirodi sam temparmenta, sto zelim to i dobijem, obozavam sex i cesto znam sama sebe zadovoljavati po 6 puta dnevno, samo gledajuci svoje golo tijelo ispred ogledala i svoju pohotnu picku dok ispusta sokove. Svjesna sam svoje jebozovnosti nisam nesto visoka posebno, 169 cm al imam sve atribute: izbaceno povece dupe, 95-63-87, deblje butine, uzak struk, osrednje ali cvrste sise sa uvijek krutim bradavicama. uvijek sam jebozovno obucena jer volim odjecu koja istice moju sjajnu liniju, i naprosto volim pohotne poglede muskaraca. 24 su mi godine a zadnjeg partnera sam imala sa 22 i naprosto sam bila zeljna dobre jebacine.Jedno vece izasla sam sa prijateljicom na kafu koja je koja je pozvala 2 druga ne govoreci mi nista. Jednog sam poznavala, bio je onako, nista posebno, dok je drugi privukao moju paznju a i ja njegovu. Od prvog trenutka me je palio nevjerovatno da sam osjetila pulsiranje moje picke koje mi je odzvanjalo u usima. Napaljena,pocela sam se vrtiti po stolici, prebacicivati nogu preko noge, grickati pune usne dok me je on gledao dosta miran i prodirao pogledom kroz mene. Razvijem, sirokih ledja bio je dosta visociji od mene a takvi momci su me uvijek palili. Te veceri sam se pojebala 3 puta samo razmisljajuci kako bi me mogao jebati. Odlucila sam preuzeti incijativu i zvati ga na kafu. Tri puta smo izlazili i nista se nije desilo tako da je moja zelja za njim postla opsesija.

Na zadnjem izlasku postali smo par. Poceli smo razmjenjivati sexy porukice sta bismo radili jedno drugom sto je i mene i njega dovodilo do svrsavanja preko telefona. Jedva sam cekala slijedeci dan kad smo se trebali momacki pojebati. Stan mi je bio prazan i odlucila sam da izadjemo na pice prije nego se pojebemo. Obukla sam dzins suknjicu i bijeli korzet bez donjeg vesa. Ta kafa je najduza kafa u mom zivotu a trajala je nekih pola sata. Nisam vise mogla izdrzati i dok mi je pricao neku anegdotu sa posla uzela sam njegovu ruku i dovela je do moje vrele, svjeze obrijane picke. Uvijek sam ostavljala cizu po sredini picke jer mi je bilo nekako sexy a on je zastao na trenutak pa prihvatio igru i presao rukom preko cize, duz klitorisa i zaustavio se na ulazu koji je vec bio mokar. Nisam izdrzala i zabila sam mu ruku u picku, nabijajuci se na njegove deblje prste. Sake su mu dosta razvijene i prsti dugi tako da sam se uvijek pitala koliki mu je kurac. Sreca pa smo sjedili u separeu tako sam sam mogla uzivati u jebanju njegove ruke do mile volje. Srgao mi je korzet dok sam sirila noge izvijajuci se i nabijajuci sve jace i jace,napaljujuci se jos vise sto znam da smo na javnom mjestu.Aaaaahhhh to bejbe, jebi me, jebi me jace, ahhhhhhhhh nekontrolirano sam stenjala i rukom trazila vec tvrdi kurac ispod farmerica.Mmmmmm bio je ogroman. trljala sam mu kurac napaljujuci se jos vise na samu pomisao te kurcine u meni. Lizao mi je desnu sisu desnom rukom me jebao a lijevom gnjecio lijevu sisu i hvatao me za vrat. Bacio me u trans, svrsila sam kao nikada oblizujuci se i lizuci njegove prste. Neznam ni kako smo platili racun i dosli do auta pocela sam mu otkopcavati dugmice na farmericama dok nisam izvukla kurcinu i pocela sam ga lizati i drkati dok je vozilo, stenjuci kako ga zelim primiti sto prije… aaah stenjao je mala sta mi radis-posebno ga je palilo pusenje tokom voznje, izludices me ahhhhh mala svrsicu, ja sam zestoko nabijala taj kurac u usta osjetivsi mlaz vrele sperme koju sam gutala kao luda….. Rekla sam mu da skrene na poznato “jebaliste” na putu do mog stana-zapusteni park .Skinula sam se gola, izasla iz vozila i naguzila se preko haube, zeljela sam ga primiti sa ledja,a obozavam sex samo sa visokom potpeticama. Odma sam se naguzila u zelji da ga primi moja mokra picka. Uhvatio me je za struk nageo preko haube i polako mi ga zabio……..Mmmmmmmm mala jesi uska i vrela aaaaaaaaaaahhhhhhhhhh kako ti je samo dobra picka, a ja sam cvileci molila da me jebe, da je rezvali da osjetim duboko u sebi taj debeli nabrekli kurac. Ahhhh kakav osjecaj, nabijala sam se sama jace i jace, gnjecio mi je sise, cupao dugu kosu jebali smo se kao zivoinje… Urlala sam da me razvali da ne prestaje. Osjetila sam vrelinu po tijelu i svrsavala tako glasno da mi je zacepio usta. I on se blizio vrhuncu i svrsio u mene, ahhhh naprosto sam osjetila taj trenutak, grcenja kurca i izbacivanje sperme. Ostao je u meni jos jedno minutu, grickajuci mi vrat a ja sam dolazila do daha. Zeljela sam ga jos u sebi tako da smo se obukli i napokon dosli u stan. Nasula sam nam po casu “Zdrebceve krvi” i dok je on pijuckao, tusirala sam se, obukla stikle ponovo i pozvala ga u toalet. Zeljela sam da se pojebemo pred velikim ogledalom i da se gledamo cijelo vrijeme. Cim je usao shvatio je moj plan, poceo se skidati a ja sam kleknula ispred zeleci da mu polizem kurac od korjena do glavica. Stavila sam mu nogu na wc solju doklecala ispod njeg i pocela da mu lizem jaja i kruzim jezikom po njima drkajuci kurac rukom. To ga je odma napalilo pa je kurcina opet pocela da se dize. Zeljela sam ga cijelog u sebi. Nos, usne, moj jezik koji je pljackao po jajima ga je izludio da me je podigao na lavabo rasirio noge i poceo me jebati jezikom. AAAH taj jezik i sad osjecam u sebi kako me jebe i kako je krut. Mrmljao je kako imam najbolju picku od svih, najukusniju. Podigla sam mu glavu i zazvaljila ga divljaci, htjela sam da okusim vlastitu picku….. Okrenula sam se ledjima, cvrsto zategla noge, naguzila (opet) i gledala ga u oci pohotno. Jebi me i gledaj kako uzivam-rekla sam mu. U ocima sam mu vidjela zivotinjski nagon za parenje. Ubacio mi je kurac a ja sam glasno uzdahnula, pocela grickati usnu, zabacivati kosu dok su se sise tresle od njegovog nabijanja u moju picku. AAAh mala kako si samo dobra, uska, ahhhh jebi me jos jace, to bejbe, jebi, gledaj u oci, gledaj mi tijelo, naizmjenicnosmo govorili oboje u transu. Podigla sam nogu i naslonila je na lavabo zeleci da me dublje jebe. Jaja su pocela lupat po picki, mmmmmmmmm mala kako si samo jebozovna a ja sam preosjecala prvi nadolazak orgazma,aaahhh svrsicu jebi me jace, jace, ahhhhh bejbe to, to, jebi, ahhhh izvijala sam se. Okrenuo me je i rasirio noge, navlaceci me na kurac, a moja zelja za kurcem nije jenjavala, naprotiv. Opet smo se gledali u oci i jebali, stiskao mi je guzu, gnjecio je, grickao vrat i zvalio dok sam se izvijala i nabijala u sad vec razvaljenu picku iz koje je curila sperma na sve strane. Svrsili smo u isto vrijeme i ostali jedno u drugom jos par trentaka. Kad smo se sabrali, tusirali smo se a ja sam narucila picu jer smo bili gladni od silne jebacine. Mala-najbolja si do sada-rekao je. A ti si najzesci do sada-rekla sam. Moj najzesi jebac je sada moj suprug i ne manjka nam ni danas zivotinjskog sexa, samo pored kupatila, jebemo se gdje stignemo jer smo naprosto ludi jedno za drugim.

Sunčica Savić
    Keymaster

Komsinica i oglas

E ovako .

Citajuci ove erotske price odlucio sam da i ja napisem i docaram jedno moje iskustvo tj, skidanje djave

imam 18god, i do sada nisam ni video vaginu a kamoli imao sexualne odnose, bilo je sa curama i drkanja i hot line ali nikako sexa. Jednu noc gledajuci na tv-u porno oglase odlucio sam da pustim sms .

Glasilo je ovako

Neiskusan decko trazi stariju mamu, damu, tetu da ga poducava

I naravno br koji ovde nisam naveo. Tu noc sam zeljno izcekivao neciji poziv ili sms ali nista, zaspao sam uranim jutarnjim satima. Kada sam se popodne probudio u fonu sam imao nekoliko proopustenih poziva i jedan sms

. Javila mi se zena, ajde dacu joj ime marina{lazno} koja je imala 43godine. Rekla je da je udata

. Taj dan smo se dopisivali nekoliko sati, bili iskreni jedno premma drugom, pricali ne samo o sexu nego i uopste o zivotu. Kako je rekla pale je mladji, voli da vodi glavnu rec u toku sexa, sama pomisao na to da sam nevin je napali, , , dogovorili smo se da ce mi dati adresu kada joj muz ode za par dana na sluzbeni put.

Tako je i bilo, za dva dana muz je otisao ja i ona se culi, dogovor je bio u 10uvece kod nje, pustila mi poruku u kojoj je bila adresa ,

I onda BUM.? ? ? ? bila je to adresa komsinice pored mog stana i sto je jos gore u tom trenutku bilo sve prethodno se poklapalo sa njom. Razmisljao sam dugo da li da odem, skupio hrabrost i otisao i pozvonio na ulazna vrata

. Kada mi je otvorila iznenadjeno me je pogledala i rekla.Dusane onaj decko si ti? ? ? da ja sam teta marina .

Pa dobro udji, nemoj da se stidis Seli smo na dvosed i poceli razgovarati

Kroz razgovor raznih tema upita me pa jel istina pile tetino da si nevin ili

? ? ? da nevin sam, nemam razlog da vas lazem

Priblizila mi se i stavila mi njen jezik na usne i lizala ih, ubrzo su jezici poceli da nam se preplicu . Dugo smo se ljubili i mazili.

. Sela mi je u krilo i skinula mi je majicu. Lizala me po telu. A ja iako nisam imao sex saznao sasm mnogo toga o tome citajuci erotske price i gledajuci pornice, , , polako sam joj dodirivao sise koje su bile mekane.

A bradavice napupele Grickao sam joj usi i lizao vrat, a ona je ispustala nezne razne zvuke zadovoljstva

. Skinula je svoju majicu, dirao sam joj bradavice koje su bile tako tvrde .

I polako sam joj se niz vrat jezikom spustao do bujnih grudi . Stavljala mi ih je neizmenicno u usta da ih sisam, grickam, .

. Ustala je sa mene i skinula se.

. Ispred mojih ociju bila je picka obrasla crnim dlakama .

Uhvatila me je za kurac i pocela da ga trlja preko farmerica i jezikom je tih trenutaka oblizivala svoje pune usne. Nisam vise mogao da izdrzim ustao sam i skinuo se, kurac je bio nakocen a ona je pocela da mi jednom rukom mesi guzicu a drukom navlacila kozuru ipolako drkala .

Lizala mi je jaja i unutrasnjost butina

Par puta mi je samo blago liznula glavic i kroz par trenutaka sam svrsio, , onda ga je uzela u usta i pocela pusiti i sisati . Uh tako je dobra bila.

Palacala mi je glavic jezikom i gledala me pravo u oci i dahcala

. To me jako palilo .

Poceo sam da svrsavam da joj punim usta . Lizala mi je glavic preliven spermom.

Progutala je sve do zadnje kapi. Hajde da mi ga stavis dule jako sam vlazna.

. Hajde dule .

Od tolikog pusenja meni se spustio bio . Ah ljubavi sada cemo to srediti.

Sada ces da lizes picku teti da ti se opet digne taj tvoj mesnati debeo kurac

Polako sam se spustao do njene picke

I liznuo je par puta . Onda je legla rasirila noge.

Lizi me lizi tetu dusane, , , hajde ljubavi

. Lizao sam je dugo a ona je ubrzo svrsila.Stegla me nogama i grcila i uvijala se, , , meni je poceo da se dize a ona ga uzela u ruku i pocela drkati.Kada mi se digao pljunula je glavic i stavila me da sednem na stolicu. Nabila se na moju kurcinu.

Polako se nabijala uzivala je

. Ah dule sta ti meni radis, uh ljubavi moa .

Onda je legla na bok a ja joj lagano glavicem mazio pickicu, , , , ne mogu vise stavi mi ga i jebi me dok ne svrsis u meni

Napuni me molim te

Jednom rukom sam joj drazio pizdu adrugom cmar . Sve prste je polizala.

. Volis to kurvo volis.

. Da dule volim ljubavi sve volim ajde jebi me.

Jebi tvoju kurvu, matoru perverznjakusu

. Pedofilku tvoju, jebi me jebi me, , , , ponovo sam joj masirao klicu glavicem i jednim naglim trzajem uleteo u nju.Uh duso hajde sada pocepaj tetinu picku .

Jebi me . Par minuta sam joj zabijao kurac duboko u nju, u naglim naletima i trzajima a ona je urlala od zadovoljstva.

. Osecao sam da cu da svrsim ali ga nisam vadiohtela je da ga napunim.

Izzbacio sam seme u nju

Ona nije svrsila uhvatio sam je lizati. Odjednom je pocala. da vice, , , to dule ajde ajde jos malo evo dolazi, aaaaaaaaaaa.

.

Hajde lizni me jos jednom, , , ahhhh.

Kako si dobar ucenik . Sacekaj ide teta da opere zube pa ide mo kod tvoje mame na kafu.

.

Sunčica Savić
    Keymaster

Uspaljena cura mog prijatelja

Nisam to želio učiniti Roniju, nije mi bilo drago što se to dešava, ali prsti njegove male Amy bili su prevješti. Čovjek mi je prijatelj, ne bih mu ševio curu, ali kada je njen dlan zalutao u moje hlače, kada je čvrsto obuhvatila moj ud, što sam više mogao? I dok mi je šaputala kako želi osjetiti tvrd BiiiiP među nogama, kako u tom trenutku biti lojalan prijateljstvu. I još sam razmišljao o tome koliko je on dobar prijatelj dok mi je raskopčavala košulju i trgala s mene traperice, ali kada je njen jezik razigrano poskočio po mojim jajima… Zaboravio sam sve. A kada se moj vruć BiiiiP našao u njenim ustima prepunim žustre želje za spermom… Jebeš prijateljstvo. Lizala je vješto, kao porno kraljica sakrivena iza djetinjeg smješka i kečki.

Lizala je kao napaljena zvijer kojoj je predugo uskraćivan BiiiiP. Jebi ga, Roni je sam kriv. Da je češće mislio BiiiiP, a ne glavom, ne bi mu se to desilo. Ovako, morao sam, morao sam posegnuti pohotno za njenom savršenom guzom i uroniti lice među njene noge, morao sam divlje nasrnuti na njen klitoris, ispuniti joj jezikom tijesan šupak, morao sam izgarati od požude dok se koprcala krevetom teško daščući i preklinjući me da joj ga nabijem u žednu pičku.

I, jasno, nisam mogao a da ne uronim ud u taj vreo kotao sokova strasti. I zario sam joj ga duboko u mokru picu gnječeći dlanovima prekrasne sise, napete bradavice.
    – Uuuuuh, tako, duuublje, još! – stenjala je.
    – Kurvo mala! – viknuo sam zabijajući svoje oružje u nju. – Varaš mog prijatelja, ha? Pa evo ti, kurvo!
    Moj je ud neukrotivo srljao u tu mladu pičku, podmazan njenom sluzi trgao je sve pred sobom tražeći orgazam.
    – Zar je to sve što… uhhh… možeš…? – provocirala je previjajući se od užitka.
    Izvukao sam penis iz nje i povukao je za kosu:
    – Nije ti dosta, ha? Evo ti ovo.

Žestoko sam zakucao BiiiiP u njen tijesan šupak. Zgrčila se i vrisnula, ali nisam se obazirao, samo sam gurao i trpao ud u njen od znoja i sluzi vlažan čmar. Vrištala je i privlačila me dlanovima dublje u sebe, a šupak joj se polako rastvarao i gutao moje meso. Stao sam tek kada sam osjetio da su mi jaja priljubljena uz njene guzove, da dublje ne može, a ona je počela mahnito vrtjeti stražnjicom bližeći se klimaksu.
    Istodobno, prstima je trljala klitoris i gotovo u istom času prodrhtali smo, a naši su sokovi potekli. Ispunio sam joj guzicu spermom, a dotle, njena je sluz kliznula i okupala mi nabrekao ud.

Kada je otišla, nazvao sam Ronija i mirno mu natuknuo:
    – Slušaj, imam blag dojam da ti Amy nije vjerna…

Sunčica Savić
    Keymaster

Mladjana Sanja

A da sam poceo da je primecujem u poslednjih sest– sedam meseci -jesam! Raspustila se, nabujala poput reke s proleca, procvetala; sisici porasli i zaokruglili se, postali slicni onom sto ja zovem „italijanska skakaonica“; guza ocvrsla, zaoblila se i ispunila farmerice, a jos vise crne helanke; noge joj se nekako izduzile, postale vretenaste, al ne tanke i strkljaste, a Venerin brezuljak se popunio, izbocio se, prosto poceo zvati prste da se zamrse u dlacicama.
    A da je ranije nisam primecivao – nisam. No, sad je doslo drugo vreme: moja slatka kominica se zadevojcila, postala pozeljna, postala pravo zensko, a ja poludim kad mi se u blizini nade pravo zensko. I, sto je najvaznije, nimalo ne patim od onog sranja koje moralisti zovu „skrupule“! sta me boli kurac sto je mladja od mene preko deset godina, sto je tek dobila licnu kartu. I sta me boli kurac sto me u kom-siluku svi smatraju za matorog perverznjaka, koji samo gleda u ciju ce ga zenu, sestru, ili de-vojku staviti. U ljudi, pa u svakoj mu je picki boije, nego u gacama, ili, ne daj Boze, u krepa-loj macki, zar ne. A ti, sto mi seru da devojcice ne treba dirati, nek se nose u pizdu materinu! Kao da ga oni ne bi gurnuli u piletinu? Bi, ite-kako, al treba imati muda od celika pa se zale-teti na mladjano meso, treba znati sta curicama pricati, treba znati kako od njih dobiti cvetic de-vojastva!
    I tako pocnem se ja vrzmati oko moje mla-djane komsinice – te je pozovem u Novi Sad, kao slucajno, te se nadjem u kaficu kad sama dodje da kupi cigarete, te pozovem da uzme pesme koje su zaostale od moje udate sestre, te tu tamo udelim po koji kompliment, sve u stilu: „ra-zlikujes se od vrsnjakinja, delujes zrelije
    odraslije i, naravno, moja lepa komsinica Sanja pocne da reaguje! Osmesi pri susretima postanu sve siri i topliji, oci sve sjajnije, a bra-davice na sisama sve cvrsce. A ja pocnem da navijam sa pozivima na kafu i sok, u neko nocno doba, jer, navodno, spadoh sa guzice od pisanja, pa nemam mnogo vremena za druze-nje, sem u kasnim satima.
    O, nije ni Sanja bila kuce od juce! Znala je ona sta cu ja traziti ako dode, isto kao sto je znala da cu ja to dobiti, ako se odvazi na nocnu kafu i sok.
    I, jedne subotnje veceri, pozove ona mene putem telefona i najavi se za ponoc. Kao, svratice kad se bude vracala iz kafica.
    U jebote! Sav sam se naostrio!
    Na brzinu sam pospremio svoj cumez, usisao stoletnu prasinu, knjige slozio, ohladio sokove, tri puta se okupao, pola bocice mirisa potrosio, a kozu sa lica samo sto nisam zgulio brijuci se. A o cvrstini misica med’ mojim noga-ma da ne govorim – kita mi je vec od njenog poziva stajala pravo, kao da sto godina nisam nista jebavao, kao da ce mi to jebanje sa Sanjom bit poslednje u zivotu…
    Tacno u ponoc pojavila se. Kosa joj je plavo leprsala, ono malo pegica oko nosa jedva se primecivalo, a dve strcece izbocine bradavica jasno su govorile da je i sama jedva docekala susret.
    Skuvao sam kafu, natocio u case hladni sok, odmah navalio!
    Ljubio sam je po kosi, ruku joj pod majicu zavlacio, gnjecio porasle sise.
    – Polako, Marko, polako… – drhtala je, nevesto se braneci. – istegnuces mi majicu…
    – Jebo majicul – dreknuo sam, cepajuci je sa nje. – Kupicu ti sto majica!
    Na Sanji ocito nikad niko nije kidao odelo, pa ju je cepanje majice toliko uzbudilo, da sam pomislio da ce svrsiti i bez prsta na klitorisu, bez kite u sebi! Dahtala je, uvijala u mom na-rucju, grabila po mojim farmericama, ne uspe-vajuci da se sa dugmicima izbori.
    Pomogao sam joj, pa je moj kurac za cas bio smiren u njenoj nevelikoj saci. Cinilo se kao da nije znala sta bi sa njim.
    -Drkaj ga… Polako…
    I pocela ga je drkati. Polako. Gore, dole, uz i niz.
    A ja sam lice zagnjurio med’ njene sise poceo oprobani ples jezika i usana – kruzio sam oko jedne bradavice, lizao je. uvlacio u usta, sisao, a onda na drugu prelazio, sve to ponavl-jao, pa se na prvu vracao. 0, kako je Sanja je-cala! 0, kako mi je kurac prstima stezala!
    Niz njene sise, preko stomaka, primakao sam se Venerinom brezuljku, nestrpljiv da sto pre skinem te njene crne helanke, nestrpljiv da sto pre vidim, liznem i onjusim taj nekoristeni picic, nestrpljiv da pod jezikom osetim kako joj klitoris raste i nadima se.
    Povukao sam helanke niz njene noge, za-treptao kad sam ugledao minijaturne, crne ga-cice obrubljene finom cipkom, a onda jednim potezom te gadice iskidao i bacio ih negde u ugao.
    – Kupicu ti sto takvih svilenih gacica -prosaputao sam, zabijajuci lice u zlato dlacica, zabijajuci lice medju njene noge, ka rumenom raspicju, koje se presijavalo od Sanjinih sokova, od Sanjine strasti i zelje.
    – To, Marko, to… -zajecala je, kad sam prstima razgrnuo njene usnice na pici i jezikom kliznuo po klitorisu.
    Slankasto – kiseli ukus mladog picica, miris oprane zene, raspomamio me je! Jezik mi je di-vlje lutao po njenom picicu vracao se na klitoris, a prsti desne sake sami su trazili put da se u nju zabiju, da taknu ono magicno, sundjerasto mes-to u unutrasnjosti pice, koje je kod svake zene osetljivo, koje je kod svake zene osigurac, koji kad se takne oslobada cistu energiju…
    Nisam vise mogao da cekam, nisam!
    Legao sam na nju, noge joj rasino, da me njima obgrli, da me stegne, da uhvati ravnotezu na ledjima, da kukove izdigne i namesti se za prvi ulazak…
    Glavicem sam klizao po usnicama njene pice, pipavo i drhtavo trazio put i, kad sam ga nasao, malo sam gurnuo, tek da samo glavic udje, da osetim koliko je uska, koliko je tesna, da osetim koliko je klizava i vlazna, da osetim da je za mene spremna. A bila je! Itekako!
    Uklizao sam lako, preko nauljanog prolaza, u vrelu dubinu moje miadjane Sanje. Uzdahnula je i nokte mi u ledja zabila, sama se jos malo nabila.
    Mada sam pomalo gajio nadu da je jos uvek bila devica, nije mi nimalo zasmetalo gto nije bila. Jebi ga, nisam u svojoj triciesetoj mogao odekivati da du jos koji himen poderati. Proslost je to za moje godine…
    – Uuuuu -jeknula je, kad sam joj ga skoro citavog uvalio. – Uuuuuu, punis me… Osetio sam elasticno stezanje njenih unutrasnjih
    misica, povladenje zidova vagine pred mojim mesnatim klipom. Trenje je bilo toliko snazno, da sam pozeleo da vrisnem od srece – moja mala komsinica imala je najtesnju picu od svih u koje sam do tada imao priliku da stavim kitu!
    – Jebi me, jebi me! – molila je, uvijajuci kukovima, nogama me na sebe jos vise navlaceci.
    I poceo sam je jebati!
    Malo napolje, pa svom snagom unutra, do jaja, koliko god sam kurca imao. A ona je na svaki moj nalet tihim vriskom odgovarala, trzala se, dahtala, stezala me nogama i rukama, uje-dala za ramena… Raspomamljen, zgrabio sam njene noge, kolena joj sa ramenima spojio, izdi-gao se i u nju, raspuklu kao kajsija, zabijao svoje meso, brzo, divlje, sve brze i brze, bez igrica mesanja, bez ikakvog cifranja, samo un-utra – napolje, unutra – napolje. A kurac je kI-izao i klizao, dirao samo dno njene pice, zabijao se u nju, cepao je i rastezao, bivao stezan mleven…. 0, Boze, gde je ta mala ranije bila?
    I, naravno, ta situacija, mlado meso ispod mene, fantasticno njeno reagovanje, sve je to uticalo – osetio sam kad mi je iz prstiju na nogama i iz malog mozga istovremeno krenulo, pa sam nacinio jos nekoliko grcevitih naleta, zabio se u nju i ukocio, u magicnom pred -trenutku, treptaj oka pre nego sto je iz mene pokuljala sperma. Urlikao sam, svu je slomio stegao u zagrljaju, a ona je otegnuto vrisnula, sama pocevsi da plovi bozanskim sferama orgazma. lz mene je liptalo, Dunav je jurio, kva-sio joj utrobu, zalivao grlic materice, mesao se sa njenim nabujalim rekama sokova…
    A dvadesetak minuta kasnije, kad smo se povratili, kad smo cigarete zapalili, kad je ona, zadovoljena i sva raznezena, mazila braciavice na mojim grudima, ja sam poceo misliti o tome da se nisam smeo istresti u nju. Jebi ga, mlada je, mozda pojma nema o kontracepciji…
    No, kao da mi je misli procitala, ona je sama resila moje strahove. Poljubila me je u pupak rekla;
    -Cuj, ne moramo paziti, ja sam se zastiti-la… i, da znas, bilo je fantasticno…
    Doslo mi je da podvrisnem. Ipak nisam. Sa-mo sam sacekao da dovrsimo cigarete, a onda sam zapoceo igru iz pocetka…

You must be logged in to reply to this topic.

ULOGUJTE SE KREIRAJTE NOVI NALOG

Vaša privatnost je bitna za nas i nikada nećemo iznajmljivati ili prodavati vaše informacije.

KREIRAJTE NALOG VEĆ IMATE NALOG?

ZABORAVILI STE DETALJE?

Go up