Iskustva Članova

This topic contains 15 replies, has 5 voices, and was last updated by Avatar of admin admin 3 years, 1 month ago.

• Author
    NaughtySuzana
    Participant

Brutal man…

Da li sam mogla da verujem…? Ne, nikako nisam mogla ni da pomislim da cu postati njegova robinja prilikom prvog susreta, nakon razmenjenih par recenica. Razbio je sve moje predrasude. Bio je susta suprotnost muskaraca koji se meni svidjaju, samim time nisam davala nikakvu vaznost nasem sastanku, a jos manje verovala da ce biti bilo sta vise od klasike. Nikada nisam zelela da se tucam sa momcima mojih godina, smatrala sam ih nedovoljno zrelim za mene, da sam pogresila shvatila sam na najbolji moguci nacin. Gledajuci njegovu sliku, prolazilo mi kroz glavu samo to koliko deluje izfeminiziran, celave glave, sa bradicom koja je i te kako duza od par dana, izdepiliranim telom, pritom pevac poznate grupe. Jedini razlog zbog cega sam uopste i pristala da ga pozovem u svoj stan je nas zajednicki prijatelj, moj jebac koji je tvrdio da imam sa doticnim dosta toga zajednickog kada je sex u pitanju. Samim tim, zasto da ne, bice jos jedno vece ispunjeno, pa makar i uobicajno.
    Pripremala sam se temeljito, navlacim crne samodrzece carapice, crvene tangice i crveni korset, zelim da izgledam droljasto, te se i sminkam sa jakom sminkom, pustam svoju crnu dugu kosu, samo jos crne cipele sa visokom potpeticom i spremna sam za sex.

Stize… Otvaram mu vrata, umesto da mi pruzi ruku, otkopcava svoj slic i vadi kurcinu napolje, drugom rukom me hvata za kosu i obara na kolena, nabijajuci mi nabrekli kurac skroz u grlo. Neocekivajuci to, pocela sam da grcam, ali je to njega podstaklo na jos jace probijanje mog grla. Svidja mi se to sto mi radi, osecam kako moja pickica vlazi. Uzima sa obe ruke moju kosu, povlaci mi glavu unazad i nabija kiturinu u moje grlo, jako, silovito, dok mi suze klize po njegovim jajima. Vec ga zelim u sebi, pokusavam rukama da ga odgurnem od sebe kako bi ga povela u sobu, ali mi ne dozvoljava. Obara me tu u hodniku na pod, lezim sada skupljenih kolena, dok mi on opkoracava glavu. Samara me kurcem po licu. Cujem ga kako govori: “ Otvori jako usta kuckice, otvori, gutaj kurac, ti to volis“, ohh, daa, volim… Otvaram usta toliko jako da osecam da me ivice usana peckaju, ali ga zelim, zelim jos uvek njegovu tvrdu kurcinu u mom grlu. Svidja mi se osecaj kada prodire duboko u moje grlo, kada se grcam pljuvackom.
    Nabija mi kurac duboko, dok mi rukama steze vrat, davi me… Kakav osecaj, cini mi se da osecam kako rukama steze svoju kitu u mom grlu, muti mi se u glavi, dok mi iz picke cure sokovi… Izvijam se, podizem guzu od poda i spustam je. Govorim mu: “ Jebi me, uzmi me kao drolju, zelim da budem tvoja kurva“, „Jesi kurva, prava kurvetina, ali nisi zasluzila jos da osetis kurac, zamoli me, reci molim te daj mi tvoj kurac“. Toliko me pale njegove reci, njegov dominantan glas, i ponavljam za njim: „Molim te, daj mi tvoju kurcinu, zelim da me rastrgnes, da mi pocepas picku, zelim te, bicu poslusna, bicu ti najbolja drolja, samo mi ga daj molim te“.

Toliko sam napaljena, silno ga zelim u sebi, ali ne daje mi ga jos. Samo se malo odaljio, dozvolio mi da disem malo, ali vec nakon par sekundi njegova kita je opet bila u mojim ustima, jednom rukom mi je stisnuo stomak, drugom rukom mi je snazno trljao picku, sva sam mokra, izvijam se,nabijam se na njegove prste, tresem se sva, drhtim, osecam nalete mog orgazma, pocinjem da prskam, po njegovoj ruci, po sebi, mlazevi spricaju iz moje picke, zajedno sa orgazmom, neke kapljice lete cak do mojih usana, ali on nastavlja, nabija prste duboko u moju vrelu picku dok mu sledeci mlaz prska po ruci, dok mu se sokovi mog drugog orgazma slivaju niz ruku… Sta mi se desilo, ni sama ne shvatam, vec sam iscrpljena, ali mi on neda vremena, podize me za kosu, vuce do trepezarijskog stola, okrece me, podize mi jednu nogu na sto i zariva ga duboko u mene. Ahh, kakav osecaj, nabijam sam svom snagom na njegovu kurcinu, tako mi je dobro, sva gorim, cujem sebe: „Jebi me, nabijaj ga jako, razvaljuj moju picketinu“. Vuce me za kosu , nabija prste u usta, rovari svojim prstima neizmenicno, te su u ustima, te u guzi… Osecam bol u guzi, hoce zivotinjski da me jebe u nju, ne zeli da je navlazi, zeli da osetim bol. Seda na stolicu, povlaci me u svoje krilo i zariva svoju tvrdu kurcinu u moje dupe. Vristim, jaucem i molim da ga izvadi, ali ga samo izazivam da me jos jace nabija, da me navlaci na svoj kurac, trlja mi picku spreda, naslanjam glavu na njegovo rame, boli me, ali osecam blizinu vrhunca, svrsavam opet i sad se sama nabijam zestoko: „Tako kurvetino, nabijaj se na kurac, toooo, sad cu ti napuniti guzu spermom“. Kurac mu pulsira u mojoj guzi, i nalet vrele sperme puni moje dupe.

Predah… Tek toliko koliko mu je trebalo da me drzeci za kosu odvuce do sobe. Gura me n krevet, lezem, skoro bez snage ali zelja za njim i dalje ne jenjava. Siri mi noge jako, pljuje po mojoj picki jos uvek vlaznoj, oci su mi zatvorene, prepustam se, ocekivajuci njegovu kurcinu opet u sebi. Stavlja prste u picku, jedan po jeda, a onda ih vadi i nabija saku. „Gospode“ Fantastican osecaj, boli, ali bol nestaje kako njegova saka popunjuje moju picku, Gura celu saku, vrti je po mojoj picki, vadi do ivice prstiju a onda opet naglo vraca celu unutra, vristim, tresem se i nabijam na njegovu ruku. Ustaje i spusta se pored mene na krevet, nabija mi svoju kurcinu u sta istog momenta kada sam pocela da se izvijam u jos jednom naletu orgazma. Svrsavam divljacki, kao nikada do sada, po koji put vec, ne znam ni sama, znam samo da zelim da ga osecam stalno. Uzima me tako dobro, tako sam nemocna pred njim. Podize me, osamucenu, kaze mi: “ Ajde droljo sada da te jebem u usta, da ti napunim to grlo zeljno sperme“.
    Na kolenima sam, naslonjena dlanovima na pod, gledam ga u oci, otvaram usta u koja pljuje prvo a onda nabija kurcinu. Nabija ga, dok mi pridrzava glavu, da bi ga sto jace nabijao, sliva se pljuvacka pomesana sa suzama niz moju bradu, pljuje mi po faci. “ Tako kurvice, gutaj ga, sad si sva umazana, prava droljetina, izmazane sminke, volim te takvu droljastu“ Osecam da se davim sa kurcem, lupam rukama o pod, ne bi li ga izvadio bar na trenutak, na sta on dodaje: „Sta je kurvetino, ne mozes vise, gutaj ga bre, jel bi mi jebala sada mater, sto te mucim, reci kurvo, da te cujem“ Izvadio je kurcinu, ali nemam snage da bilo sta kazem, samo ga gledam, otvorenih usana, nemam snage cak ni da ih zatvorim. Slusam ga kako mi kaze: “ Ajde osamari mi kurac, i moli ga da te isprska spermom“ Pokusavam da govorim, uzdisem jos osamucena, grlo mi se steze, ne mogu ni sopstvenu pljuvacku da progutam, ali izgovaram, drcno: „Molim te isprskaj me svojom spermom, zedna sam, zelim da mi napunis grlo“, govorim i samaram mu kurac. Krecu mlazevi njegove mokrace po meni, on pisa po meni: “ Otvori usta kucko“, otvaram, puni mi usta njegovom mokracom, vadi ga i prska po meni, kada se ispisao stavio mi ga opet u usta. Lagano ga gurao, lizala sam ga polako, dok ga opet nije izvadio i poceo da prska svoju spermu po meni. Bila sam sva ulepljena, sto od mokrace, sto od sperme, njegove i moje pljuvacke. Samo sam se spustila na pod….

„Bravo, bravo, macko, svaka cast“ Cujem ga i srecna sam, ispunjena njime i zadovoljstvom….

S&S

natalija
    Participant

Moje male tajne 1

Moje ime je Nataša i čitajući vaše priče odlučila sam da podelim neka svoja iskustva sa vama. Bez lažne skromnosti uvek sam bila dobra riba i ponosno mogu reći da sam to još uvek, iako sam u drugoj polovini tridesetih. Ovo što ću vam sada preneti desio se u drugoj godini srednje škole. Još u osnovnoj sam privlačila poglede muškaraca pošto sam visoka i krupnija od mnogih moji vršnjakinja. Pri tome treba dodati da sam imala sigurno najveće grudi u mojoj generaciji i izgledala sam bar dve godine starije od njih. Imam crnu, gustu, talasatu kosu koja mi pada na ramena, lepu okruglu guzu i duge noge. Škola mi je uvek išla sjajno od početka do diplomiranja na pravnom fakultetu. Zbog svoje visine brzo sam ušla u školski košarkaški tim. To mi sada izgleda kao vrhunsko sranje, ali tada mi je bilo najbitnije da sam u prvoj petorci. Treninge i utakmice vodio je profesor fizičkog Rade. Bio je tada na početku četerdestih, sportski građen, pravi difovac i prilično zgodan. Imao je predivnu guzu i nisam propuštala priliku da lagano koketiram sa njim. Rade je imao jak autoritet i sve smo ga slušale. Kao ekipa bile smo katastofalne i retko smo pobeđivali bilo koga. Rade se živcirao i pokušavao da od nas napravi nešto ali nije imao nekog značajnijeg uspeha. Tog dana igrale smo protiv nekih jadnica i nismo mogle vola da ubodemo. Rade je odlepio na klupi. Na kraju druge četvrtine se toliko dernjao da je svalčionica odzvanjala. Njegova tirada nije dala nikakvog rezultata i izgubile smo sa nekih osamnaest koševa razlike. Nije nam se išlo u svlačionicu na kraju pošto smo sve videle da je žurnim koracima otišao tamo. Prigovorio je svakoj igračici ali meni najviše. Svaki moj pokušaj pravdanja sasekao je u korenu.
    “Neću da te čujem.”, rekao je, “Sve možete da idete a ti me Nataša sačekaj u teretani.”
    Krenula sam ka tuševima i njegov glas odjekne za mnom kao pucanj biča.
    “Gde si krenula?!”

“Pa da se istuširam.”
    “Rekao sam ti da me sačekaš u teretani.”
    Frknula sam i otišla u teretanu. Teretana nije služila svojoj svrsi. Bilo je to svega. Od gimnastičkih sprava do velikih strunjača koje su se koristile za skok u vis. Sela sam na debelu strunjaču i rašnirala patike. Jedva sam čekala da ih skinem. Bila je subota, u školi nije bilo nikoga osim nas i nekoliko roditelja koji su u međuvremenu otišli. Čula sam kako odlaze i poslednje saigračice ali Rade se nije pojavljivao. Izula sam patike podigla noge savijajući ih u kolenima. Masirala sam svoja stopala i čekala ga da se pojavi. Bila sam znojava i umorna, tako da je Radetovo ribanje bilo zadnje što mi je tada trebalo. Ušao je sav crven u licu i odmerio me. Gledala sam ga u oči i čekala da progovori ali je nekoliko sekundi bio nem kao riba.
    “Objasni mi kako si uspela da promašiš sedam slobodnih bacanja.”
    “Ne znam. Zaista nemam pojma.”
    “A da vrtiš repom znaš.”
    “Molim?”, upitala sam iznenanađeno i nisam shvatala šta hoće da kaže.
    “Ne pravi se blesava Nataša.”
    Ćutala sam i gledala u njegove oči kao hipnotisana. Nekoliko sekundi kasnije pogled mi se spustio do izbočine na njegovoj trenerci. Fiksirao me je pogledom a ja nisam mogla da skinem oči sa njegovog međunožja. Prišao mi je i uhvatio me rukom za nadlakticu.
    “Ustani.”, rekao je promuklim glasom.
    “Nemoj. Neko će naići.”
    “Neće. Zaključao sam.”
    To je značilo da sala, tuševi, teretana i svlačionice pripadaju samo nama.
    Podigla sam se i gledala ga u oči, spremna da ga poljubim ali se nisam usuđivala. Izgubila sam nevinost na nekoj žurci pre toga. Bila sam pijana i sam čin je bio totalni promašaj. Ovo je bilo nešto sasvim drugo i jedva sam suzdržavala drhtanje. Osećala sam njegov dah, miris zrelog muškarca i prve kapljice mojih sokova su navlažile postavu šortsa. Zagrlio me je svojim snažnim rukama i poljubio me duboko mi zavlačeći jezik. Odgovarala sam mu koliko sam tada znala dok mi je mačkica lila potoke. Ruka mu se našla u mom šortsu i njegov srednjak se znalački zabije u moj vreli pičić. Uzdahnula sam i raširila malo noge. Skinula sam dres i majicu ispod i on počne da mi sisa nabrekle bradavice teško dahćući. Bila sam napaljena kao nikada do tada. Skinuo mi je šorts i povalio me na strunjaču. Na nogama sam još uvek imala čarape i nije se gnjavio sa njima. Raširio mi je noge i počeo da mi liže mokri, vreli pičić. Njegove velike šake su se spustile na moje grudi i čvrsto ih stisnule. Trebalo mi je samo nekoliko sekundi da doživim orgazam koji mi je tresao celo telo. Dok sam se potpuno nekontrolisano grčila Rade je sisao sokove iz mog pičića, terajući me da vrištim od zadovoljstva. Svršila sam u kricima, dok sam stiskala svoje sise i uvijala se u orgazmu. Ni sanjala tada nisam kakva će mi zadovoljstva prirediti tog popodneva. Podigao se i skinuo trenerku. Preda mnom se ukazala debela, velika kurčina. Opkoračio me je preko grudi i njegov glavić je dodirnuo moje usne. Nikada do tada nisam imala kurac u ustima i malo sam oklevala da ga prihvatim. Zinula sam bojažljivo i osetila slankast, predivan ukus. Nisam znala šta da radim i palacala sam jezikom oblizujući mu glavić.
    “Sisaj ga.”, rekao je zadihano.
    Smestila sam ga u usta i osetila njegovu baršunastu tvrdoću u potpunosti. Počela sam da ga sisam i shvatila koliko me pali taj novo otkriveni ukus i osećaj. Rade me je uhvatio za kosu na temenu i počeo polako da radi kukovima. Njegov veliki glavić mi je dodirivao krajnike dok sam ga sisala kao sumanuta. Bila sam ponovo napaljena i spremna. Rade ga je izvadio iz mojih usta i raširio mi noge. Prešao je glavićem preko moje šumice terajući me da stenjem i dahćem. Sokovi su lili iz mene i nakon nekolilo prelazaka glavićem on mi ga polako smesti, postavljajući mi noge na svoja ramena. Potpuno me je ispunio svojom velikom kurčinom i stenjala sam nevešto se pomerajući u pokušajima da dobijem još više. Kružio je kukovima nabijen u moju vrelu mačkicu, dok sam sve glasnije stenjala. Počeo je da me tuca i polako ubrzavao podižući me do neslućenih visina uživanja. Njegov tempo je postao ludački brz. Nabijao se u mene silovito i oštro. Prvo sam vrištala čvrsto ga držeći rukama za podlaktice, da bi na kraju urlala koliko me grlo nosi. Tresla sam se u orgazmu na pola koraka od gubljenja svesti. Nisam mogla ni da zamislim da postoji tako nešto. Spustio mi je noge sa svojih ramena i uhvatio ih ispod kolena, šireći ih maksimalno. Zabio mi ga je do jaja i nastavio da me razbija u žestokom tempu. Svršila sam ponovo i bila spremna na sve samo da mu udovoljim. Htela sam ponovo da mu sisam kurac, da po prvi put osetim ukus spreme i nekako sam uspela to da mu kažem. Sišao je sa mene i legao na leđa. Smestila sam tu nabreklu kurčinu u usta i počela da ližem svoje sokove sa njega. Sisala sam mu ga i oblizivala glavić dok je on stenjao sve glasnije. Osetila sam ga kako podrhtava u mojoj ruci i obuhvatila ga usnama. Mlazevi vrele sperme su mi zalili krajnike i ja ih halapljivo progutam. Mislila sam da se nikada neće isprazniti ali sam neumorno gutala, ujedno mu sisajući glavić kao da mi sam život od toga zavisi. Isisala sam i poslednju kap iz njega i nastavila da ga obrađujem jezikom. Nisam mogla da ga se zasitim i nisam ga puštala iz ruku. Rade je dahtao raširenih nogu predajući se užitku. Lizala sam ga od korena do vrha, da bi kasnije prešla na njegova jaja. Ništa me u tim trenucima nije moglo odvojiti od te predivne, velike kurčine. Naguzila sam se ka njemu i nastavila da ga ližem. Radetovi prsti su mi mazili međunožje i nekoliko sekundi kasnije njegov se srednjak lagano zabio u moju nevinu guzu. Zastenjala sam od zadovoljstva i malo pomerila kukove ka njemu.
    “Jesi li se tucala u guzu Nataša?”
    “Ne. Ali bih volela. Mmmm… Kako je lepo.”
    Bila je to mešavina nekog slatkog bola i zadovoljstva. Znala sam da će me boleti, naročito ako se ima u vidu veličina i debljina njegovog buzdovana ali bila sam spremna i nisam htela da propustim priliku. Namestio me je iznad njega i počeo da mi obrađuje guzu srednjakom, dok mi je znalački lizao pičić. Uživala sam u tome još od prvog sekunda i nisam ispuštala njegov kurac iz usta. Izvadio je srednjak i spustio svoj jezik na moj anus. Tek to me je odvojilo od njegovog već spremnog palamara. Podigla sam glavu i glasno zastenjala, da bih se zamalo rasplakala od zadovoljstva nekoliko sekundi kasnije, kada je vrh njegovog jezika potonuo u mojoj guzi. Ne znam kako nisam svršila dok me je obrađivao jezikom. Nekako sam uspela da se uzdržim iščekujući pravu stvar. Izvukao se ispod mene i kako sam već bila nagužena njegov veliki glavić je počeo da mi pritiska čmarić. Rade je bio pažljiv ali ništa nije moglo da me spremi na penetraciju koja je usledila. Osetila sam kako mi se anus širi i peklo me je strašno ali bila sam spremna da platim svaku cenu. Vrištala sam dok me je čvrsto držao za kukove i sa svakim centimetrom bol se pojačavala. Međutim, sa bolom pojačavao se i užitak. Polako me je tucao i sa svakim ubodom ulazio sve dublje. Nekoliko sekundi kasnije bio je ceo u meni. Ostao je tako i blago kružio kukovima. Taj potpuno novi osećaj me je vodio do novog orgazma dok su mi se sokovi slivali niz butine. Povukao se unazad i počeo da me tuca u laganom tempu. Nisam se obazirala na bol i nisam htela da stane. Zabila sam lice u strunjaču i urlala koliko me grlo nosi. Rade je brzo uvideo da uživam u tome i ubrzao rad kukovima. Svršila sam nekoliko sekundi kasnije i taj orgazam je postavio analni seks pod šifru “obavezno” u mojim daljim aktivnostima. Rade me je napunio spermom i sručio se pored mene. Milovali smo se i ljubili još nekoliko minuta i otišli pod tuš. Sapunjali smo jedno drugo i uskoro ponovo bili spremni. Oslonila sam se leđima na zid iza sebe i Rade me podigne držeći me za guzove. Lako sam se natakla na njegovu batinu i zastenjalja pod malzevima vode. Obuhvatila sam ga nogama i zagrlila ga pokušavajući da ga primim celom dužinom i uspela u tome. Tada smo se tucali najbolje i najduže tog dana iako nismo menjali pozu. Svršila sam još dva puta i ponovo sam uživala u ukusu njegovog semena.
    Rade me je odvezao kući i ušla sam lepršava kao leptirica. Moje raspoloženje je bilo toliko euforično da sam morala da ga suspergnem pod sumnjičavim pogledom svoje majke. Danima posle nisam mogla da sedim kako treba ali nisam mogla da dočekam novo tucanje u guzu. Moja romansa sa Radetom je trajala do mog odlaska u Beograd na fakultet. Imala sam neke momke u to vreme i svakog sam varala sa njim. Radeta nisam više viđala ali ga zasigurno nikada neću zaboraviti.

natalija
    Participant

Moje male tajne 2

Bila sam druga godina fakulteta kada se to desilo. Darko mi je tada bio stalni dečko i bilo mi je uglavnom lepo sa njim. Bila je to ozbiljna veza koja je imala dobre šanse da se kruniše brakom, ali je propala zbog njegove bolesne ljubomore. Darko je bio košarkaš i igrao je za neki manji beogradski klub. Bio je zgodan, lep, sjajno obdaren i odličan u krevetu. Ono što mi je strašno smetalo kod njega bila je ljubomora. Nikada mu nisam davala ni trunke povoda za to, ali bilo je dovoljno da se samo izazovno obučem kada negde izađemo i da frkće čitavo veče. Nikada ga nisam prevarila do te noći i zaista sam se trudila u toj vezi. Međutim, te večeri sam ga prevarila više iz osvete i besa, nego što sam to zaista želela.
    Darko je bio na pripremama sa ekipom i nije ga bilo mesec dana. Mislim da nikada nisam bolje izgledala nego tada. Grudi su mi bile savršene. Velike, čvrste i okrugle a struk nikada uži. Guza i kukovi su mi dobili oblik o kojem sam maštala još kao klinka i bila sam puna samopouzdanja kao nikada pre. Ne treba da pominjem da sam imala gomilu udvarača ali sam ih sve gladko odbijala, iako sam brojala dane do Darkovog povratka.
    Vratio se sa priprema krajem jula i odmah me nazvao. Dogovorili smo se da dođe po mene te večeri i kako sam prekinula vezu počela sam sa pripremama za izlazak. Gotovo celo popodne sam provela kod kozmetičara. Kod kuće sam se dugo tuširala, izbrijala macu, ostavljajući samo tanku traku, crnih, kratkih dlačica po sredini. U plakaru me je čekala sjajna mini, ljubičasta haljina bez bretela, koja isticala moje obline i stajala mi savršeno. Kupila sam predivne sandale, na tankim, visokim štiklama samo za tu priliku i nisam ih nosila do te večeri. Dugo sam se tuširala i šminkala, odabrala nakit i parfem koji je najviše voleo. Nisam imala ni krpicu donjeg veša na sebi. Jednostavno, htela sam da mu priredim veče za pamćenje. Nisam imala ni najmanju predstavu da će mi to veče promeniti stav prema muškarcima iz korena.
    Darko je došao po mene oko devet te večeri i nije se čak ni nasmešio kada me je video. Poljubio me je mlako i otišao do auta ostavljajući me skamenjenu na trotoaru. Sela sam na mesto suvozača i gledala ga na ivici suza.

“Šta je sa tobom?”, uspela sam da prozborim nekako.
    “Šta je sa mnom?”, uzvratio je sa mešavinom čuđenja i ljutnje, “Pa mogla si i gola poći. Ne znam zašto si se trudila oko tih krpica uopšte.”
    Ne pitajte me kako nisam eksplodirala od besa, niti kako mu nisam odrala lice sa glave noktima. Bila sam na pola koraka od ubistva na mah. Ćutali smo dok smo se vozili ka restoranu, gde je rezervisao sto. Tokom večere atmosfera je postala podnošljiva ali ništa više od toga. Oko ponoći smo se našli u nekoj diskoteci gde sam ja počela da udaram po crnom vinu, jedva se suzdržavajući pod navalom besa.
    “Da ti ne bude mnogo tog vina Nataša?”, upitao me je najednom zajedljivo.
    “Ne brini se.”, odgovorila sam i otpila veliki gutljaj.
    “Pa brinem se. Od kurve je gora samo pijana kurva.”
    Gledala sam ga šokirana nekoliko sekundi i planula kako nikada nisam. Potpuno mi se pomračilo pred očima.
    “To me ti nazivaš kurvom? Ti idiote kojeg nisam ni pomislila da prevarim?”
    “Obrati pažnju na rečnik Nataša.”, rekao je pretećim tonom.
    “Ma obrati ti pažnju na samog sebe jebena pederčino.”, uzvratila sam, “Spremala sam se danima za ovo veče i samo za tebe i tako mi to vraćaš džukelo smrdljiva?”, spustila sam ton i nastavila, “Čak ni gaćice nisam obukla kako bih te iznenadila i ti mi ovo priediš? Stvarno si đubre kakvo nisam videla.”
    “Pa to samo potvrđuje ono što sam rekao. Samo kurve idu unaokolo bez gaća.”
    “Jedi govna majmune i nemoj više da si mi se ikada obratio.”
    Pokupila sam svoje vino sa šanka i otišla do jednog slobodnog separea. Ispila sam sve iz čaše i poručila još jedno. Videla sam kako Darko odlazi i nije me bilo briga. Kiptela sam od besa i pila vino pokušavajući da se smirim. Prišao mi je neki tip i pitao da li je slobodno da sedne.
    “Odjebi.”, rekla sam ne pogledavši ga i otpila još malo.
    Tip se nije pomerao i ja se okrenem ka njemu, besna kao đavo, spremna da ga pošaljem u tri lepe. Pogledavši ga ostala sam u šoku i poluotvorenih usta. Bio je to Jovan, dečko sa kojim sam se muvala pre Darka, ali nekako nismo uspeli da se smuvamo. Jednom prilikom smo se povatali na nekoj žurci, ali su nas prekinuli tako da, na moje veliko rezočaranje, nije otišlo tamo gde smo oboje hteli. Ono što sam imala priliku da držim u rukama na pomenutoj žurci mi se dugo motalo po glavi. Često sam masturbirala zamišljajući tu prelepu, veliku kurčinu i žalila što je nisam osetila.
    “Izvini Jovane, nisam te videla.”, brzo sam se pribrala, “Sedi, molim te.”
    “Hvala.”, rekao je uz predivan osmeh i seo pored mene.
    Jovan je bio melem za moje rane koje sam zadobila te večeri. Bio je zabavan, šarmantan, zasipao me komplimentima i ako je video da se nešto desilo između Darka i mene, nije to pominjao. Rekao mi je da je tu zbog rođaka koji radi kao šef obezbeđenja diskoteke i da retko ovde zalazi. Negov rođak nam se priključio nekih pola sata kasnije. Bio je atletski građen, visok i simpatičan. Zaboravila sam njegovo ime ali mislim da se zove Nikola. Poput Jovana, bio je prijatno društvo i katastrofalno veče se okrenulo u vrlo zabavno. Pričali su mi da otvaraju koktel bar i pozvali me da obavezno dođem na otvaranje koje je trebalo da se desi za nekih desetak dana. Obećala sam da ću doći potpuno zaboravivši na naprijatan početak večer i Darka. Nakon fajronta u diskoteci obišli smo još nekiliko lokala ali se nigde nismo dugo zadržali. Negde pred zoru Nikola je izašao sa predlogom da odemo do njihovog lokala.
    “Bićeš nam prva gošća Nataša.”, dodao je uz osmeh.
    Nije mi se išlo u stan, pošto moja cimerka nije bila tamo i nisam mogla da budem sama. Ne te večeri. Bila sam zagrejana vinom i nošena osvetom. Htela sam da naplatim Darku sve uvrede i otvoreno sam koketirala sa obojicom. Tog trenutka mi nije bilo bitno sa kojim ću se od njih dvojice kresnuti. Bilo mi je bitno samo da to učinim. Sela sam sa njima u Nikolin auto i za nešto manje od pola sata bili smo u njihovom lokalu, koji je bio gotovo spreman. Imao je kompletan inventar i potpuno opremljen šank. Nikola je poslužio piće dok smo Jovan i ja sedeli za šankom.
    “Šta je sa koktelima?”, upitala sam vrteći čašu vina u ruci.
    “Za koktel Nataša u ovom trenutku treba da se potrudiš.”, rekao je Jovan uz osmeh, gledajući me pravo u oči.
    Nisam ništa rekla. Smeškala sam se i promeškoljila na stolici tako da mi se suknja malo zadigla. Jovan je spustio ruku na moju butinu i poljubio me strasno. Uzvratila sam mu ne obraćajući pažnju na Nikolu i spustila ruku do njegovog međunožja. Ne znam šta sam tada očekivala da Nikola uradi. Mislila sam da će otići ili tako već nešto. Umesto toga mi je prišao sa leđa, provukao ruke ispod mojih i uhvatio me za sise, ljubeći mi vrat. Stresla sam se i trgla se na sekundu, ali sam se odmah prepustila. Gledala sam kako to izgleda u pornićima i zamišljala se u takvoj situaciji ali mi nikada nije palo na pamet da to i probam. Ukazala mi se prilika koji ni po koju cenu nisam htela da propustim. Izvadila sam Jovanovu batinu iz njegovih gaća i lagano ga drkala, pokušavajući da odgovorim obojici. Držeći Jovanov u ruci i obasuta njihovim poljubcima i rukama koje su klizile svuda po meni postajala sam sam sve napaljenija. Uskoro mi se u ruci našao i Nikolin palamar. Nije ni malo zaostajao za svojim rođakom.
    “Ufff… Je li vam to familijarno?”, upitala sam kroz uzdahe.
    Kratko su se nasmejali i nastavili da me ljube i miluju. Skliznula sam sa šankerske stolice i kleknula između njih dvojice. Njihove spremne kurčine su bile ispred mog lica i ja prihvatim Jovanov usnama. Sisala sam ih naizmenično držeći ih u korenima i mogu slobodno reći da nikada pre toga nisam bila toliko napaljena. Jednostavno davala sam sve od sebe. Nekiliko minuta kasnije, Nikola me je naguzio ispred sebe i pokušavao da mi ga smesti od nazad, dok sam i dalje sisala Jovanu.
    “Raširi noge Nataša.”, rekao je.
    Učinila sam to i osetila ga kako prodire. Zastenjala sam i još žustrije krenula da sisam Jovanu. Nikola me je uhvatio za kukove i sjurio mi ga do jaja. Ciknula sam od užitka i na trenutak ispustila Jovanov iz usta. Nikola je uhvatio tempo dok me je Jovan držao sa obe ruke za kosu i bukvalno me tucao u usta. Svršila sam za nekoliko sekundi tresući se celim telom, usput ispuštajući prigušene krike. Doživljala sam tucanje iz mojih najluđih snova i bila sam na sedmom nebu, potpuno prepuštena i spremna za nove eksperimente. Uskoro su zamenili mesta. Lizala sam svoje sokove sa Nikoline kurčine dok me je Jovan razbijao od nazad. Spustila sam se do Nikolinih nabreklih jaja i sisala ih pokušavajući da ih strpam u usta. Drkala sam mu i odgovarala na Jovanove nelete.
    “Imaćeš priliku da probaš specijalan koktel Nataša.”, rekao je Nikola kroz uzdahe.
    Nekoliko sekundi kasnije dohvatio je moju čašu sa vinom, odvojio se od mene i svršio u nju. Nije mi da ni trenutka predaha. Uhvatio me je za kosu na temenu i vratio mi svoj palamar u usta.
    “Daj je tamo na ugaonu garnituru.”, rekao je Jovan i izašao iz mene.
    Nikola me je podigao u naručje poput pera i odneo me do ugla prostorije. Spustio me je i Jovan me naguzi tako da mi je leva noga bila na naslonu. Bile sam potpuno otvorena pred njim i on mi ga ponovo smesti od nazad. Haljina mi je bila srozana i skupljena oko struka. Jovan je uhvatio rukom i povlačio me ka sebi, dok me je slobodnom pljeskao po guzovima. Nikola se vratio do šanka, doneo moju čašu sa vinom u kojoj je plivala njegova sperma i stavio je na sto do nas. Prihvatila sam ga usnama i ponovo svršavala. Nekoliko sekundi kasnije Nikola je bio ponovo spreman. Jovan je izašao iz mene i Nikola ga zameni, ali ovaj put imao je nešto drugo na umu. Osetila sam kako mi razmiče guzove i kako mi svojim velikim glavićem pritiska anus.
    “Polako… Polako Nikola…”, dahtala sam i gledala kako Jovan dodaje svoje seme u moje vino, “Budi pažljiv… Molim te… Stvarno ti je velik…”
    I bio je pažljiv. Smestio ga je i polako prodirao. Stenjala sam glasno i nisam uspevala da ga primim iako sam bila dobro razrađena. Bio je negde na polovini i tada je počeo da me tuca laganim, kratkim pokretima, prodirući sve dublje. Jovan mi je prišao spreda i dao mi svoju polu dignutu batinu. Stavila sam je u usta i ponovo ga sisala gledajući ga u oči i stenjući nataknuta na Nikolin, koji je polako ali sigurno krčio svoj put. Držala sam u levoj ruci Jovanova jaja i palacala jezikom po njegovom glaviću, kada sam osetila Nikoline snažne ruke na svojim slabinama. Ščepao me je čvrsto i natakao me do jaja. Vrisnula sam glasno i nakon prvog bola se opustila. Izvukao ga je malo i ponovo ga žestoko nabio. Bila sam na pagu novog orgazma i tada je Jovan dohvatio moju čašu sa stola. Počela sam da svršavam uz strasne krike. Jovan me je uhvatio za kosu na temenu i nakrenuo mi glavu u stranu.
    “Vreme je za koktel Nataša.”
    Prineo je čašu mojim usnama i ja je prihvatim. Mislim da bih u tom trenutku učinila bilo šta. Popila sam je naiskap i uživala na Nikolinoj kurčini. Izvadio ga je nekoliko sekundi kasnije i zaobišao me. Prihvatila sam ga ustima i on svrši gotovo istog sekunda. Gutala sam njegovu spermu i grcala dok mi se sve vrtelo u glavi od serije orgazama koje sam doživela. Njih dvojica su seli jedan do drugoga i ja kleknem između njih. Bila sam potpuno nezajažljiva. Ponovo sam ih naizmenično sisala, lizala im jaja i drkala ih pokušavajući da ih vratim u život. Nije mi mnogo trebalo.
    “Šta misliš brate?”, upitao je Nikola Jovana, “Je li spremna za pravu stvar?”
    “Mislim da to odavno nije pitanje. Dođi Nataša.”
    Opkoračila sam ga i smestila ga u razvaljeni pičić. Polako sam se spustila osećajući ga celom dužinom. Nikola me je malo nagnuo ga Jovanu i znala šta namerava. Mislim da sam drhtala celim telom iščekujući ga. Razmaknuo mi je guzove i smestio ga polako od nazad. Ispao je iz dva navrata ali se vraćao. Polako su usklađivali ritam dok sam ja stenjala i buncala kao izbezumljena. Ništa nije moglo da me pripremi na ono što je usledilo. Uhvatili su ritam i počeli da me razbijaju tim prelepim, velikim kurčevima. Svršavala sam u serijama, potpuno svesna da im nisam prva u toj pozi. Jednostavno ne mogu da opišem koje sam nivoe uživanja dostigla nataknuta na dva odjednom. Vrištala sam, urlala, tresla se kao nikada u orgazmima koji su pretili da me raznesu na atome.
    “Daj je meni sad. Vreme je da je i ja jebem u dupe.”, rekao je Jovan ispod mene.
    Na moje razočaranje Nikola se povukao i Jovan zatraži da ga opkoračim okrenuta leđima ka njemu.
    “Smesti ga u guzu.”, rekao je.
    Izula sam sandale i oslonila se stopalima na njegove butine, smeštajući ga u svoj razbijen anus. Jovan mi je prstima milovao pičić i kada sam ga primila celog prišao je Nikola. Podigla sam noge koliko god sam mogla i on mi ga smesti u pičić. Ponovo im je trebalo malo vremena da uhvate tempo, i opet su me razbili od tucanja. Nikada pre toga nisam imala takve serije orgazama i mislim da nisam to uspela da ponovim. Jedino što mogu da vam poručim moje dame je da to obavezno probate ako do sada niste. Nikola je izašao prvi i svršio mi u usta dok sam još bila nataknuta na Jovanov. Jovan me je skinuo sa sebe nekoliko sekundi kasnije, naguzio me ispred sebe i nastavio da me tuca u guzu. Bila sam potpuno razbijena i više nego zadovoljena. Jovan je bio spreman da svrši i izašao iz mene. Okrenula sam se i sela na pod između njegovih nogu. Svršio mi je po licu, dok sam otvorenih usta hvatala mlazove njegove sperme. Isisala sam sve iz njega i on sedna kraj mene dahćući.
    “Nemam šta reći Nataša.”, rekao je, “Ovo je bilo fenomenalno.”
    Nikola nam je doneo neke sokove i pili smo ih kao da smo trčali kroz Saharu. Otišla sam do toaleta, malo se sredila i njih dvojca me odvezu do stana oko sedam sati ujutro. Pozdravila sam se sa njima i ušla u stan. Skinula sam se i istuširala se osećajući u ustima ukus njihove sperme. Čula sam da mi mobilac zvoni još dok sam se tuširala i znala sam ko je. Pustila sam ga da zvoni i prestao je kada sam završila sa tuširanjem. Zazvonio je ponovo kada sam stavila pastu na četkicu za zube. U tom trenutku mi je palo na pamet da dovedem svoju osvetu do savršenstva. Pustila sam četkicu u lavabo i javila se.
    “Šta hoćeš?”, upitala sam.
    Darko je počeo da kenjka i da se izvinjava i gadio mi se. Čekala sam samo da me pita da li može da dođe i dočekala. Pozvala sam ga i čekala ga nekih dvadeset minuta. Pojavio se sav skenjan i nastavio sa traženjem oproštaja. Mučila sam ga nekoliko minuta i rekla mu:
    “Dođi.”
    Prišao mi je i ja ga poljubim strasno osećajući još uvek ukus sperme u ustima. Nadala sam se da je oseća i on. Od tog jutra naplaćivala sam svaki njegov izliv ljubomore i svaku uvredu, čekajući pogodan momenat da ga šutnem od mene kada ga bude najviše bolelo.

natalija
    Participant

Moje male tajne 3

Bila sam tada na poslednjoj godini fakulteta. Darko je odavno bio istorija i bila sam u stabilnoj vezi sa Zoranom, mojim sadašnjim suprugom. Spremala sam diplomski rad i gotovo se potpuno odselila u vikendicu mojih roditelja van grada. Dolazila sam kući samo da prespavam i vraćala se odmah ujutro. Tamo sam imala potreban mir i mogla sam potpuno da se posvetim radu. Tog prepodneva čula sam zvuk kosačice u dvorištu susedne vikendice, dovoljno glasan da mi popusti koncentracija. Bila sam pomalo iznenanđena, pošto je bio radni dan a napolju pasija vrućina. Ustala sam sa stolice i prišla prozoru. Komšija Milan je kosio travu. Bio je negde na početku četerdesetih, visok, plećat i zgodan. Čak previše zgodan. Bio je samo u bermudama i znojavo telo mu se presijavalo na suncu. Gledala sam ga kao hipnotisana pokušavajći da se setim kada sam zadnji put osetila muškarca. Odavno sam primetila njegove poglede i znala sam čemu se potajno nada. Zoran je bio na stand by od kako sam počela da pripremam diplomski. Pitala sam se koliko je prošlo od toga i zaključila da je u pitanju skoro dve sedmice. Dodirnula sam prstima svoju desnu bradavicu i ona se gotovo istog sekunda ukurti. Što sam ga više gledala bivala sam sve napaljenija. Nekoliko minuta kasnije sam se odvojila od prozora i prišla plakaru. Preturajući po stvarima našla sam nekakvu mini teksas suknju i pitala sam se dali uopšte mogu da uđem u nju. Uspela sam nekako u tome ali mi je jedva prekrivala međunožje. Iskopala sam nekakvu zelenu majicu na bretele, koja mi je prijanjala uz telo i obukla je. Bradavice su mi se jasno ocrtavale ispod tkanine i jedino što mi je tada trebalo su viske štikle. Našla sam svoje bele sandale koje sam nosila na maturskoj večeri i zaključila da izgledam kao kreten u toj kombinaciji. Nije mi to bilo ni malo važno u toj situaciji. Prioritet je bio da se Milan napali a koliko sam mogla da vidim bio je sam, bez svoje debeloguze žene.

Izašla sam na mali trem i javila mu se. Pozvala sam ga na kafu i neko osveženje, što je uz osmeh prihvatio. Pojavio se u nekoliko sekundi i sedeo je za stolom, dok sam ja pripremala kafu i sipala nam hladnu fantu u čaše. Namerno sam se naginjala i izazivala ga špartajući po prostoriji, čekajući nestrpljivo njegovu reakciju. Međutim, od reakcije ništa. Popili smo kafu, po dve čaše jebene fante, a on ništa. Ni da nagovesti nešto. Umesto toga je ustao nekih, skoro sat vremena kasnije, i rekao:
    “Ne igraj se sa mnom Nataša.”
    Izašao je ostavljajući me napaljenu i zabezeknutu. Bila sam u potpunom šoku i pitala se šta sam trebala da uradim. Ponudila sam mu se kao na pladnju a on mi tu govori o nekom igranju. Moj prvobitni šok je prerastao u nervozu. Bila sam na ivici besa i došlo mi je da razbijem nešto. Umesto toga odlučila sam da prošetam malo kroz obližnji šumarak, uz obalu reke kako bih ohladila glavu i telo koje je gorelo. Šetala sam i nisam uspevala da se smirim. Još uvek sam na nogama imala one proklete sandale, pa sam morala da hodam oprezno. Potpuno sam zaboravila da ih skinem i obujem nešto pogodnije za šetnju. Osetila sam pritisak u bešici i zašla dublje u šumarak. Prokleta fanta je činila svoje. Čučnula sam, sklonila gaćice u stranu i u trenutku kada sam počela da piškim čula sam nekoga iza sebe. Nije bilo šansi da prekinem ali sam ubrzala postupak koliko god sam mogla. Vratila sam gaćice na mesto i uspravila se spuštajući suknjicu. Osvrnula sam se oko sebe i žurnim koracima krenula ka stazi, ali nisam uspela nikoga da vidim. Osvrtala sam se ne pazeći gde gazim i visoke štikle su uzele svoj danak. Levi gležanj mi se bolno savio i gotovo mi se pomračilo pred očima od bola. Pala sam na travu ispred sebe i uhvatila bolno mesto rukom. Sela sam uz neko drvo i polako masirala prstima članak koji je počeo da otiče. Skinula sam sandalu i pokušavala nekako da smanjim bol, kako bi se dovukla do vikendice. Međutim, gležanj je brzo otekao i bilo mi je potpuno jasno da je povreda ozbiljnija nego što sam u prvi mah pomislila. Setila sam se obližnjeg potoka, kraj stare napuštene vodenice koja se nalazila usput do vikendice. Potok je bio ledeno hladan i u sred leta i nameravala sam da ohladim gležanj u njemu. Izula sam i drugu sandalu i hramajući se zaputila ka vodenici, čiji se krov promaljao između krošnji drveća. Nekoliko minuta kasnije sam spustila stopalo u ledenu vodu i odahnula od olakšanja. Oslonila sam se o laktove i zažmurila zabacivši glavu unazad i prepuštajući se suncu, dok mi je bol u nozi neznatno smanjio. Sa svoje desne strane čula sam korake po travi i okrenula se u tom pravcu otvarajući oči. Prilazio mi je neki tip i u prvi mah učinio mi se poznatim. Bio je u nekom radničkom kombinezonu, visok, bradat, negde na kraju četerdesetih i u ruci je nosio neki dugačak štap i smeškao se gledajući me. Čučnuo je stigavši do mene i gledala sam ga nemo, pitajući se ko je i šta hoće.
    “Treba li pomoć snajka?”
    “Samo da se uspravim.”, rekla sam i pružila mu ruku ali je nije prihvatio. Pogled mu se spustio na moj gležanj i on polako odmahne glavom.
    “Ta noga ne izgleda dobro.”
    “To i sama znam. Uvrnula sam ga tamo na stazi.”
    “Treba ga vratiti u ležište. Daj da ti popravim to.”
    “Ipak ne. Ko meni garantuje da znate šta radite?”
    Pogledao me je pravo u oči i ponovo se nasmešio.
    “Ja sam Blagoje. Moja žena je Milka. Ona kod koje si dolazila dok si trenirala košarku.”
    Tada mi je sinulo. Uopšte ga nisam prepoznala, mada ga nisam često ni viđala tamo. Njegova Milka mi je popravila skočne zglobove u tri navrata.
    “E pa Milka je od mene naučila zanat.”, nastavio je, “Jel to dobra garancija?”
    “Ne može biti bolja.”, odgovorila sam i uzvratila smešak.
    Seo je kraj mene i ja mu pružim nogu. Stavio ju je u krilo i uvhatio je svojim velikim, grubim šakama. Polako mi je uvrtao nogu i bolovi su se pojačali. Stenjala sam oslonjena na laktove i brojala sekunde, iščekujući da završi početo.
    “Nisi ga trebala hladiti. Sad je zajebano, ali biće dobro. Spremi se mala sad ću ga cimnuti.”
    Ništa nije moglo da me spremi na bol koji je usledio. Sećam se da sam vrisnula i utonula u crnilo. Onesvestila sam se od bola. Otvorila sam oči u vodenici i trebalo mi je nekoliko sekundi da shvatim gde sam. Ležala sam na nekim džakovima sa brašnom, dok Blagoje mi je kvasio lice nekom krpom, a na gležanj mi je stavio hladan oblog.
    “Dobro je sad.”, rekao je, “Kada odeš kući pronađi neku flašu i rolaj je tim stopalom. Biće ti noga kao nova.”
    Bol je gotovo potpuno iščezla i osetila sam silno olakšanje.
    “Ne znam kako da vam zahvalim.”, rekla sam.
    “Pa za početak prestani da mi persiraš.”
    “Dobro.”, nasmešila sam se, “A za kraj?”
    Gledao me je pravo u oči i uspravio se. Velika izbočina se videla na njegovom kombinezonu i gledala sam je poluotvorenih usta. Bila sam gotovo u šoku.
    “Bio bi red da ti sad pomogneš meni.”, rekao je promuklim glasom.
    Počela sam da zamuckujem, potpuno zatečena njegovim predlogom i izbočinom iznad moje glave. Videvši me takvu preuzeo je inicijativu.
    “Nemoj da se praviš mutava, nego se baci na posao.”, rekao je i izašao iz kombinezona. Bio je maljav poput životinje i potpuno zajapuren. Hitro je skinuo bokserice i preda mnom se ukazala kurčina kakvu do tada nisam videla. Prvo što mi je palo na pamet je da je Milka izuzetno srećna žena. Debeo, kvrgav, optočen žilama, gotovo crn, sa velikim ružičastim glavićem, sa kojeg je kapala sluz. I velik. Stvarno velik i kao što sam rekla nikada do tada nisam videla takvo nešto.
    Primakao mi se i uhvatio me čvrsto za kosu na potiljku.
    “Zini.”, gotovo je naredio.
    Otvorila sam usta i on mi smesti svoj veliki glavić na jezik. Osetila sam slankast ukus te predivne batine i obuhvatila je usnama. Drugu ruku je spustio ne moje teme, ščepao mi kosu prstima i počeo bukvalno da me tuca u usta. Grcala sam i stenjala, punih usta i pokušavala da odgovorim na njegove nalete. Nije bilo govora da zgutam taj palamar i zamalo sam povratila kada mi je taj veliki glavić prošao kroz krajnike. Izvukao ga je još uvek me držeći obema rukama za kosu i dao mi ne više od tri sekunde da dođem do daha. Pljuvačka mi se u mlazevima slivala niz lice i kapala na grudi. Sjurio mi ga je ponovo i nastavio još silovitije da me razbija. Nekoliko sekundi kasnije ga je izvadio, dok sam glasno uzdisala trudeći se da dođem do vazduha. Gurnuo me je unazad i raširio mi noge. Pocepao mi je gaćice u dva trzaja i bacio ih u stranu. Sustio je svoj jezik na moj izbrijan pičić i počeo da radi njime. Njegovi brkovi su mi bockali klitoris i uvijala sam se pod njim glasno stenjući, dok mi je maca lila potoke. Svršila sam uz glasno vrištanje sa njegovim jezikom u pičiću i srednjakom u guzi. Matori Blagoje me je više nego prijatno iznenadio. Uspravio se dok sam drhtala celim telom u jenjavajućem orgazmu. Privatila sam mu ga rukom u korenu i počela da ga sisam kao sumanuta. Nekoliko sekundi kasnije sam se spustla do njegovih, velikih, dlakavih jaja i lizala ih, sisala dok sam mu žestoko drkala kurac. Odgurnuo me je grubo od sebe i povalio na džakove sa brašnom. Bacio se na mene, izvadio mi sise iz majice i smestio mi ga u uzavreli pičić. Rukama mi je čvrsto ščepao sise i počeo da me tuca poput ludaka. Vodenica je odjekivala od mog vrištanja, dok me je razbijao tom batinom. Bila sam ispunjena kao nikada do tada i uživala uvijajući se na toj kurčini, svršavajući u serijama.
    “Tako… To…”, govorio je, “Sad ćeš… Biti jebana… Ko što nikad nisi…”
    Pojačala sam svoje krike, ukoliko je to uopšte bilo moguće, i ponovo svršavala, kada me je divlje ujeo za sisu. Vrisnula sam i on je pusti da bi istom silinom ugrizao bradavicu na drugoj. Urlala sam kao izbezumljena i on mi lupi blagi šamar puštajući mi bradavicu.
    “Mmmmm… Kakve sise imaš…”, rekao je i ponovo ih čvrsto stisnuo svojim velikim šakama, dok je njegov palamar rasturao moju utrobu i terao me da urlam od zadovoljstva. Zadigao mi je noge na svoja ramena i sjurio mi ga do kraja u oštrom trzaju kukovima. Njegova velika jaja su pljeskala mojim mokrim guzovima i svršavala sam tresući se celim telom, urlajući koliko me je grlo nosilo. Nekoliko sekundi kasnije izašao je hitro iz mene i opkoračio me. Prihvatila sam mu glavić usnama, sa kojeg su se slivali moji sokovi i počela da ga sisam. Lavina sperme mi je zalila usnu duplju i on mi zapuši nos. Gutala sam vrelo seme i grcala, misleći da nikada neće prestati da svršava. Nikada pre toga nisam popila toliko sperme i ni u snu nisam mogla da pomislim da iz nekoga može da izađe takva količina. Uprkos tome isisala sam i zadnu kap iz te velike batine. Blagoje se skinuo sa mene i seo pored dahćući.
    “Uff… Odlično se jebeš Nataša… Uh… Ko što sam i mislio…”
    “Hvala…”, rekla sam zadihana, “Znam to…”
    Ustao je i otvorio neku plastičnu flašu sa vodom. Ispio je gotovo pola litre i pružio mi je. Nagnila sam flašu i otpila malo dok je on sedao kraj mene i pripalio cigaretu. Ponudio me je ali sam odbila.
    “Ja bih radije nešto drugo.”, rekla sam i kleknula pred njega.
    Razmakla sam mu noge i smestila mlohavu kurčinu u usta. Sisala sam mu i drkala ga dok je on pušio. Milovala sam mu jaja prstima i lizala ih, pa se vraćala na glavić. Igrala sam se nekoliko minuta ali se sporo vraćao u život. Ipak je bila reč o starijem čoveku, pa sam posegnula za adutom iz rukava.
    “Podigni noge.”, rekla sam mu.
    Poslušao me je i otvorio mi put ka njegovom anusu. Lizala sam ga osećajući opor miris i drkala mu sve čvršću kurčinu.
    “Oh… To… Ufff… Kako si dobra… U pa razjebaću te sad… Ooooo… To kujo,to…”, stenjao je.
    Gurnula sam jezik u njegov dlakavi čmar najdublje što sam mogla i osetila kako se očvrsnuo u mojoj ruci. Palacala sam sitno jezikom i prešla na njegova jaja. Vratila sam se usnama na uzdignutu kurčinu i sisala je. Izvadila sam je iz usta i smestila je između sisa. Drkala sam mu ga držeći ih rukama sa strane. Bila je to inicijalna kapisla sa nuklearnu eksploziju, pošto mi je bilo kristalno jasno da ga najviše pale moje sise. Odurnuo me je potpuno spreman i naguzio me preko džakova. Razaknuo mi je guzove i pljunuo mi na anus. Razmazao je pljuvačku i smestio mi srednjak. Ciknula sam i rekla:
    “Samo polako, molim te…”
    Kao da nisam ništa rekla. Žestoko je radio srednjakom dok se moje stenjanje pojačavalo. Izvukao ga je i smestio mi ga u usta. Njegov veliki glavić mi je pritiskao anus i sekundu kasnije počeo je da prodire. Peklo me je strašno iako sam dobro razrađena. Jednostavno, bio je isuviše debeo i velik. Osetila sam kako mi se čmar širi i puca i vrištala sam pokušavajući da mu kažem da bude pažljiv. Umesto toga me je ščepao grubo rukama za slabine i prodirao naslanjajući se svom težinom.
    “Sad se dernjaj… Da vidim kolko si gladna kurca…”
    Nisam mogla da zamislim sebe u trenutku kada je prestao da prodire. Predpostavljam da sam bila izbečena, bez daha i glasa, nataknuta kao na kolac u iščekivanju njegovog sledećeg poteza. Uhvatio me je čvrsto za kosu na temenu i povukao me ka sebi. Izvila sam se u leđima i osetila kako se povlači. U oštrom trzaju se zabio nazad i nastavio da me tuca ubrzavajući ritam. Mislim da nikada nisam toliko glasno vrištala i sigurna sam da me niko nikada nije tako žestoko tucao u guzu kao on. Besomučno me je vukao za kosu. Slobodnom rukom me je snažno pljeskao po guzovima i tucao me poput šivaće mašine, dok sam uživala u suludoj mešavini bola i zadovoljstva. Vrtelo mi se u glavi i bila sam potpuno sluđena tempom koji me je rasturao. Zabio se u mene do jaja i počeo da se uspravlja. Povukao me je za kosu ka sebi i ja se naslonim leđima na njegove maljave grudi. Njegov palamar je u tom trenutku bio najdublje u mojoj guzi. Obuhvatio me je rukama i smestio mi srednjak u razvaljen pičić. Levom rukom mi je stisnuo desnu sisu i počeo da radi srednjakom. Vrištala sam u naletu novog orgazma i drhtala kao priključena na struju, dok mi je grickao vrat i palacao jezikom po uvetu. Gotovo sam se rasplakala od zadovoljstva kada sam osetila kako me puni od nazad, dok mi je iz pičića prskalo kao iz fontane. Dahtali smo trzajući se u poslednjim talasima orgazma. Nisam mogla ni u najluđim snovima da predpostavim ovakvo tucanje nakon onog jalovog pokušaja sa Milanom.
    Blagoje mi je kasnije pomogao da odem do vikendice. Mogla sam da odem i sama ali htela sam da mu pokažem gde me može pronaći. Od tog dana pa sve dok nisam spremila diplomski Blagoje je redovno navraćao i uživala sam u žestokom seksu sa njim. Kažu da bez starca nema udarca. I u pravu su.

natalija
    Participant

Obožavam da se jebem

Prolece 2011 godine.. Pripreme za svadbu jako dobrog porodicnog prijatelja.. Odavno znam da mladozenja ima jako zgodnog druga ali nikako nisam bila u situaciji da ga upoznam.. Znala sam da ce biti na svadbi.. On mi je bio cilj vec duze vreme.. Inace jako sam zgodna,imam velike grudi,lepo lice i mnogo volim da se jebem…. Uzivam u sexu potpuno,volim sve da radim i ne stidim se da pricam o tome.. Elem,dosao je taj dan i kao po obicaju prvo smo isli kod mladozenje.. U jednom trenutku dosao je i on,moja zelja vec neko vreme..Izgledao je kao bog,siroka ramena,preplanuo ten,prodoran pogled od koga mi se pickica odmah navlazila… Nikad ga nisam upoznala ali po prici o njemu sam shvatila da bih zelela da me jebe.. Videla sam i par njegovih slika.. Zvao se Ivan.
    Upoznali smo se,pogledali i desilo se… Strast je bila primetna i znala sam da ga zelim sto pre.. sve je teklo kao na svakoj svadbi,odlazak po mladu,opstina,crkva i konacno odlazak u salu… u toku veceri gledali smo se non stop. ja sam plesala najizazovnije sto sam umela,gledala ga,sve je bilo jasno.. medjutim,on je dosao sa devojkom,ja sam povela decka i znala sam da nista ne moze odmah da se desi..
    posle nekoliko dana,javio mi se porukom,uzeo je moj broj od mladozenje.. nesto kratko smo se dopisivali i pitao me je da se vidimo,na sta sam ja pristala.. rekao je da ce doci po mene u 22 pa da cemo se tada dogovoriti gde cemo.. ja sam se sredila bas lepo,zelela sam da ostavim sto bolji utisak i naravno da ga zavedem.. pozvao me je i rekao da je stigao.. sela sam u auto i odmah me je poljubio. rekao je :“Jebote,toliko si dobra da sam morao da te poljubim.. mnogo si jebozovna,zelim da te jebem sto pre“.. meni je pickica vec ovlazila previse,bila sam u helankama i osetila sam da sam totalno mokra. nisam progovarala ni rec.. krenuo je da vozi,rekao je da idemo kod njega.. u jednom trenutku sam uzela njegovu ruku i stavila je ne moju pickicu.. preko helanki.. osetio je koliko sam vlazna.. „koliko ti je vlazna pickica jedva cekam da se udavim u njenim sokovima“.. krenula sam da mu otkopcavam slic sa namerom da mu slasno popusim ali on mi nije dozvolio.. „neee,to je iznenadjenje,hocu da te mucim,da me molis za kurac“.. shvatio je kolika sam pojebulja i iskoristio to.. inace je stariji od mene 10 godina. stigli smo,usli smo u stan i odmah je poceo da me ljubi,uzdisao je i samo ponavljao „kako si dobra jebote,jedva cekam da te napunim“ poceo je da me skida i ostala sam samo u tangama i stiklama.. imala sam crne tange i visoke crne sandale.. izgledala sam savrseno.. ljubio me je po vratu,lizao mi uvo,uzdisao i ponavljao kako ce da me razvali kako sam zasluila da me dobro izjebe i da ce me jebati celu noc.. uzeo je moje grudi u ruke i mesio ih,lizao mi bradavice,grickao ih a moja pickica je gorela.. tako mi je trebao njegov kurac.. rekla sam „mnogo zelim tvoj kurac daj mi ga“.. precutao je i nastavio da me ljubi,legla sam na krevet a on je poceo da mi ljubi stomak,butine,prepone.. disao mi je u pickicu koja je curela nenormalno.. tako je bila zeljna.. u jednom trenutku se skinuo go i tada sam zanemela.. imao je ogromnu kurcinu kakvu do sada nisam jos videla.. mnogo sam je zelela u sebi. rekao mi je „sada cu da te izjebem kao najvecu drolju,to i jesi“ skinuo mi je gacice i poceo da me lize,da me jebe jezikom,mnogo mi je prijalo,nabijala sam se na njegov jezik,zelela sam da svrsim,ali on je znao tacno kada da prekine i da mi ne dozvoli.. i tako me je izludjivao u krug nekoliko puta a onda je ustao,okrenuo me sa strane i zabio mi kurac do kraja… ispunio me je celu,istopila sam se u trenutku.. obozavam osecaj kada mi je pickica ispunjena kurcem i kada ga stiskam i osecam punu velicicnu.. „kako ti je uska pickica,ahhhh,koliko si dobra,jebem te kurvice.. “ urlao je i palio me jos vise tim recima,zelela sam da nikada ne prestane.. podigao me je na sebe i rekao jebi me.. pocela sam da se nabijam kao luda,mesala sam i primala kurac do kraja.. „jebi me,progutaj ga pickicom, ahhhh kako dobro mesas.. kakva si drolja,kako se nabijas,jebacu te dok ne poludimo“ rekao je. nastavila sam ludacki da mesam i da se nabijam,stiskala sam pickicom njegov kurac „ahhhhh kako ti je veliki,obozavam tvoj kurac,kako me dobro jebes,samo nastavi“… skinuo me je sa njega i naguzio… tu pozu najvise volim, obozavam osecaj kada me razvaljuju odpozadi i kada osecam kako mi jaja udaraju po klitorisu.. obozavam osecaj da sam njegova i da me razvaljuje.. „kako volim da ga primam,samo nastavi,razvali me“ „pokidacu ti pickicu,neces moci da hodas“ nastavio je da me razvaljuje,vristali smo,ja sam se gubila u talasima zadovoljstva,razvaljivao me je jako,priblizavala sam se vrhuncu i pocela sam da vrstim „blizu sam,jebi me,ahhh nemoj da stajes,jace… napuni me spermom,zelim da me punisss“ stavio mi je prst u guzu i rekao je „tako je malena,samo se nabijaj,svrsi,daj mi, dolaziii… punim teeeeeeeeeee“ „ahhhhhhh“.. svrsili smo zajedno,napunio mi je pickicu.. trebalo mi je nekoliko trenutaka da dodjem sebi i onda smo oboje legli,iznemogli i vracali se polako u normalu.. u tom trenutku mu je zazvonio telefon i on je skocio,izasao iz sobe i nesto pricao,nisam cula.. ispostavilo se da mu je devojka poslala nekoliko poruka da mora da dodje po nju na neki rodjendan,nema kako da se vrati kuci i on nije odgovarao i ona ga je pozvala.. smorili smo se oboje kada smo shvatili da moramo da se rastanemo ali nismo imali puno vremena,obukli smo se i krenuli,trebao je mene da odveze kuci i onda da ide po nju.. seli smo u auto i krenuli,vozio je kao manijak da bi na vreme stigao po nju.. u jednom trenutku mi je zavukao ruku u helanke i poceo da mi mazi pickicu,gurao mi je prste u nju,ja sam skinula helanke i podigla jednu nogu da mi lepse ulazi… stao je sa strane na auto put, i poceo da me lize,gurao mi je jezik duboko,nabijao mi prste i u jednom trenutku je rekao dodji… odgurnuo je sediste i izvadio kurac i ja sam sela na njega.. bilo je neudobno ali previse sam zelela jos jednom da ga osetim.. automobili su prolazili pored,ali mi se nismo obazirali.. jebali smo se tako neko vreme,mesio mi je sise,stavljao prst u guzu,bilo mi je predivno i pocela sam da svrsavam „tako je mala,daj mi,svrsi za mene,primaj ga,ahhh kako si dobra“ kada sam svrsila gurnuo me je sa sebe i nabio mi glavu na njegov kurac,pocela sam da ga pusim,lizala sam ga,gutala sam ga,nije mogao ceo da mi udje ali videla sam da mu se svidelo.. „kako si dobra,kako ga dobro pusis napunicu ti usta spermom,gutaj ga,uzmi ga droljice,to,to,ahhh tako je, evo gaaaaaaa gutajjj sveeeee ahhhhh“ napunio mi je usta,progutala sam sve i na kraju ga oblizala.. na brzinu sam se namestila,sredila i nastavili smo.. sve vreme mi je mazio pickicu koja je samo nastavila da vlazi..
    stigli smo,poljubila sam ga i izasla.. posle nekoliko nminuta stigla mi je poruka:“pusis i jebes se za desetku,moramo da ponovimo“.. odgovorila sam mu :“znam,jedva cekam“

natalija
    Participant

Obozavam da se jebem II deo

Posle prvog susreta,nismo se culi nekoliko dana,a ja sam ludela i gorela od zelje da ga ponovo vidim.. Moj decko je otisao na put,tako da sam imala vremena samo za Ivana,medjutim on se nije javljao a ja nisam htela prva da mu se javim… odlucila sam da cekam pa sta bude.. dogovorila sam se sa drustvom da izadjemo to vece,isli smo u jedan kafic na adi.. spremila sam se previsoke crne stikle,helanke i jednu narandzasto_zlatnu tunikicu sa velikim dekolteom koji je jos vise isticao moj prevelik dekolte,blaga sminka.. prevelika kolicina parfema i polazak..
    Izlazak kao i svaki drugi,pice,momci isve sto ide uz to.. U jednom trenutku stize mi poruka od njega :“slobodna?“. Odgovaram :“Naravno,kada?“ On odgovara :“sto pre,gde si?“ ja mu kazem da sam na adi u tom kaficu i on mi napise : „cimam te da izadjes,jedva cekam da osetim ukus tvoje pickice“ Istog trenutka sam ovlazila i brojala minute do njegovog dolaska.. cimnuo me je,na brzinu sam izmislila nesto drugaricama i izletela napolje kao da bezim od nekoga.. Gorela sam od zelje za njim.. Nisam mogla da docekam trenutak da ga osetim svuda..
    Ulazim u auto. „sredila si se mackice.. Jel te jebao jos meko osim decka posle mene“ „naravno da nije niko… “ „to mi se svidja,takvu picku ne moze da jebe svako i nemoj da cujem da se jebes sa bilo kim“ rekla sam mu da ne brine i poljubila ga.. jos uvek nismo krenuli,ljubili smo se nekoliko trenutaka a onda me je odgurnuo i krenuo… nisam mogla da izdrzim,bila sam previse vlazna,zelela sam da ga osetim sto pre,njegove misiscave ruke,njegov fenomenalni jezik,prste i na kraju poslasticu o kojoj sam toliko mastala i prisecala je se danima..
    Pocela sam da mu otkopcavam slic i izvadila njegov kurac koji je vec bio potpuno podignut,krut,debeo,ogroman.. neprimetno sam oblizala usne i polako spustila glavu i pocela lagano da ga ljubim i pomalo lickam… ljubila sam svaki milimetar njegove prelepe kurcine.. stavila sam glavic u usta i pocela da ga lizem,oblizivala sam ga,usisavala… lagano sam krenula dole koliko sam mogla… nisam zurila.. „jao droljice kako ga lizes,uzmi ga,stavi ga celog.. ahhhh.. gutaj ga,nagutaj se moje kurcine“ .. nije morao da mi kaze dvaput,pocela sam da ubrzavam tempo i gurala sam kurac u grlo koliko sam mogla,zagrcnula sam se nekoliko puta ali nisam prestajala.. nabijala sam glavu sto sam vise mogla,lizala sam ga,vrtela jezikom koliko mi je njegova velicina dozvolila.. uhvatio me je za kosu i nabijao na svoj kurac.. to posebno volim,da mu se predam,da osetim njegovu moc koja mi ne dozvoljava da ga izvadim,nego me sve vise i vise nabija na njegov kurac.. ulazi mi duboko u grlo,ne mogu da se oduprem.. „gutaj ga malena,uzmi ga celog,aaaaaahhhh kako ga dobro pusis.. „.. Nisam ni primetila da smo se zaustavili,podigao mi je glavu i dalje me drzao za kosu,poljubio me strasno i rekao „izlazi napolje,sad cu da te izjebem kao najvecu drolju“..jedva sam cekala,pica mi je toliko bila vlazna da su mi helanke bile potpuno mokre i zalepljene za noge.. izasla sam,na brzinu sam pogledala oko sebe i videla da smo u nekoj sumi,nisam imala pojma gde smo,nije bilo nikoga okolo… naslonio me je na haubu,ispruzila sam ruke i lepo se namestila,brzo mi je skinuo helanke i sklonio gacice sa strane..mazio mi je pickicu polako,a ona je samo curela… ljubio me je po ledjima,skinuo mii majicu,nisam imala brus,mesio mi je sise i ljubio vrat,gorela sam,trljala sam guzom po njegovom kurcu,zelela sam da mi ga stavi sto pre… spustio se i poceo da mi ljubi guzu,gurao je glavu izmedju guzova, rasirila sam noge i lepo se namestila na njegovo lice.. brada mu je dodirivala moj klitoris i to me je jos vise palilo.. uhvatio me je za ruke i povukao ih pozadi,iza ledja,dok mi je lizao pickicu… mnogo je bio dobar osecaj,nabijena na njegovu facu,sa zategnutim rukama pozadi,nisam mogla da mrdnem,a nisam ni zelela…
    ustao je,skinuo mi gacice ,naslonio me skroz na haubu i stavio glavic na ulaz u pickicu.. bilo je sve tako mokro,osecala sam kako se pickica otvara da ga primi ali on nije ulazio.. trljao mi je klitoris glavicem,pa polako prolazio izmedju usmina i onda po cmaru.. izludjivao me je,pomerila sam se polako,da bih ga primila u sebe i on je tako glatko skliznuo unutra i poceo da siri moju pickicu.. poceo je polako da ubrzava,ja sam se gubila u talasima strasti,zelje,zadovoljstva ispunjenosti.. uhvatio me je za sise,jako ih mesio,stiskao mi je bradavice i svakim stiskom izazivao struju koja prolazi mojim telom sve jace i jace.. pomerali smo se u ritmu,primala sam ga… uzdisali smo… „kako si uska,kako ti sirim pickicu,aahhhh primaj ga,nabijaj se…“.. uzivala sam,imala sam zelju da traje vecno.. „kako mi prijas,prelepo me jebes…aaahhh samo nastavi,nemoj da stajes“ ludela sam od uzitka.. oboje smo bili blizu ali nismo zeleli tako brzo da svrsimo… okrenuo me je,legla sam na haubu,podigao mi je noge na ramena i jako mi ga zabio… vrisnula sam „jao.. ahhh,tako, prelepo je,samo nastavi,jaceeee“ vristala sam… „obozavam da ti gledam facu dok ga primas,obozavam da osetim koliko si zadovoljna,koliko volis da te jebem,prelepa si dok ti rasturam pickicu..aaaahhhhh“ gledali smo se u oci sto je pojacalo uzbudjenje,uzivala sam,svakim naletom bilo je sve lepse… uzeo me u narucje,okrenuo se i naslonio na haubu,mene je drzao u rukama i tako me jebao.. bio je ogroman i jak i lako mu je bilo da me drzi i jebe.. „kako si dobra.. ahhh,uzivaj.. blizu sam,kako zelis da svrsimo?“ pitao me je. „zelim da budem gore,da me napunis..“ spustio me je,usao u auto,uzeo njegovu jaknu i stavio je na zemlju.. legao je a ja sam ga opkoracija i polako cucnula,bila sam u stiklama pa sam bila nestabilna,ali onda sam kleknula i pocela da se nabijam.. prvo sam polako mesala a onda sve brze i brze.. zatim sam se naslonila rukama na dnjegove grudi ipocela da vrtim kukovima u krug pa onda gore dole… urlao je „jebote mala kako se jebes… ahhhh.. mesaj,tako je.. primaj ga.. uzmi ga.. “ nismo mogli vise da izdrzavamo,pocela sam nenormalnom brzinom da mesam,trljala sam se od njega,i dozivela neverovatan orgazam… on me je uhvatio za grudi i poceo zestoko da se nabija,osetila sam da svrsava, prepustila sam mu se jer nisam mogla da odrzim tempo,samo sam pickicom pocela da ga stiskam sto sam jace mogla.. urlao je,vristao i napunio mi pickicu toplom spremom.. uzivala sam… polako smo dolazili sebi,obukli smo se i zatim me vratio u isti kafic…
    nastavila sam sa provodom,iako su mi helanke bile potpuno mokre i ulepljene spermom i mojim sokovima.. Pickica mi je jos uvek pulsirala.. posle 2 sata,stigla mi je poruka : „ja i moja kurcina smo opet raspolozeni da te napunimo“.

Sunčica Savić
    Keymaster

Moje otvorene zelje

Ovo nece biti klasicna prica, bice samo masta na kojoj ja ne zelim da ostanem…

Volim da citam ove price, da razmisljam o nekom zaista dobrom sexu, da gledam porno filmove i da onda sve to realizujem sa muzem u krevetu…

Uvek sam bila vatrena, bilo me je lako nagovoriti na sve, imala sam ih dovoljno, al muza – nisam prevarila, a da razmisljam o tome, pa ne bas bukvalno o ljubavniku, ali nekim nepoznatim rukama, poljupcima, pogledima…. To mi je odavno u glavi, cim se isproba sve sto moze i cim sam se probudila sa mislju „da, on je covek mog zivota, volim ga i zelim da mu dam sve na svetu, savrsen je ljubavnik i dobar muz“ samo, to je sada lagan teren, nema iznenadjenja, nema onog skoro bola (ali slatkog) u stomaku….

Sad ostaje samo ovo u glavi:

Volela bih…. Ti nepoznati kome pisem, da me gledas vatreno dok nam se case sudaraju a crno vino komesa u njima… Da me opcinis pogledom a onda spustis na krevet… Da prelazis rukama preko moga tela dok ne istrazis svaki milimetar, dok mi se bradavice ne ukrute a da ih i ne dodirnes pre toga… Da skidamo jedno drugom svaki komad odece, dok gladni strasti, trazimo usne, jezik, vrat… Nikada ne prodje dugo, i vec mogu da osetim kako sam vlazna, kako bih zelela da sto pre umiris moju strast, ali ne… Ti ne zelis to, spustas mi glavu i ja ga osetih na svojim usnama, oblizujem, a onda ga halapljivo gutam, i igram se tako da ti bude bolje nego ikada… opijaju me tvoji uzdasi, zatvorene oci, ruka na mojoj glavi, prsti u mojoj dugoj kosi… Ah da, nezaobilazna 69 poza, tako je volim, tada mi je najlepse… Isprepletani smo na krevetu, dok izludjujemo jedno drugo jezicima… I ti ne mozes vise izdrzati, bacas me na ledja i jako se zarivas u mene… Tako prija, dok sam „zarobljena“ izmedju kreveta i tvog tela, dok ti imas „moc“… Te oci koje prate svaki moj uzdah, svaki pogled, dok ulazis i izlazis sve jace i jace, a onda me okrenes i ponovo ga zabijas… Koliko sam vec opijena u tvom narucju, ne primecujem nista oko sebe, samo osecam kako mi se cepa utroba od siline tvojih udaraca… I onda, kao u snu, vreme kao da je usporeno, i ti usporavas, vadis ga i svrsavas po meni… Lezemo oznojeni i umorni jedno kraj drugog, palimo cigarete i soba dobija pomesani miris strasti i duvana… Dok nam se tela polako smiruje a disanje dovodi u normalu…

admin
    Keymaster

Ženu sam namjestio najboljem prijatelju
    Najčešće se družim sa prijateljem Borisom. Išli smo u isti razred a zajedno smo išli i na fakultet. Za razliku od mene on je razveden. Razlog njegovoj rastavi bilo je njegovo stalno „šaranje“, tj. varanje supruge. Inače on je uvijek bio elokventan i spreman za akciju. Pravi zavodnik i šarmer. Ja sam po prirodi miran i povučen tip. U momačkim danima Boris je mijenjao djevojke sto na sat. Mislio sam da će se smiriti kada se oženi ali ništa od toga. Ja sam se oženio tri godine poslije njega a četiri godine kasnije on se razveo.
    Kada sam upoznao svoju sdašnju suprugu Snježanu mislio sam da sam dobio na lotu. Naime ona je bila fenomenalan komad. Pa i dan danas je, to nije samo moje mišljenje. Upoznao sam je preko svoje sestrične. Uopće nisam mislio da kod nje imam neke šanse. Nekoliko puta našli smo se moja sestrična, Snježana i ja na kavi. Nosila je minice a imala je, i ima, super dobre noge. Jednom prilikom bili smo u pizeriji. Nakon toga njih dvije odlučile su ići negdje u neki klub a ja sam morao kući jer sam ujutro radio. Bio sam bez auta pa se Snježana ponudila da me odveze doma svojim autom. Na rastanku, ispred kuće, zahvalio sam joj se i kazao kako ću je zbog ovoga častiti večerom kad god to poželi i u kojem god restoranu poželi. Nasmijala se rekavši kako će zapamtiti ovu ponudu. To me je ohrabrilo.

Od sestrične sam dobio broj njenog mobitela i već sutradan pozvao sam je na kavu poslije radnog vremena ne nadajući se previše kako bi ona taj poziv mogla prihvatiti. No prevario saam se. Prihvatila je moju ponudu i poslije posla otišli smo na kavu. dogovorili smo se i za obećanu večeru. Tako je počela naša veza koja je nakon godinu i pol dana završila brakom.

Nakon nekoliko godina u braku počeo sam sumnjati da me moja Snježana vara. Pretpostavljam da se ta sumnja rodila zato jer je sve češće odlazila u posjet svojoj teti koja je bila bolesna što je bilo istina. Osim toga teta je živjela sama u jednoj maloj kući skroz na drugom kraju grada ili preciznije rečeno to je već bilo izvan grada. Teta nije imala telefon već se za potrebe telefoniranja služila telefonom svoje rođake koja je živjela u kući koja se praktički nalazila u istom dvorištu gdje i kuća Snježanine tete. Osim toga znala je duže ostajati na poslu pravdajući se da radi prekovremeno zbog povećanog opsega posla. Naravno, sada više nije radila u mojem poduzeću jer tamo je bila samo na zamjeni.

Ono što je bilo zanimljivo u čitavoj priči bila je činjenica da ja uopće nisam osjećao ljubomoru. Štoviše, uzbuđivalo me maštanje o tome kako mi netko drugi jebe ženu. No, nikako nisam pronalazio načina da s njom o svemu otvoreno porazgovaram. U međuvremenu sam ostao bez posla jer dio nas je proglašen viškom pa smo uz otpremninu završili na birou za za zapošljavanje. Nekoliko mjeseci kasnije zahvaljujući Borisu uspio sam pronaći novi posao. Tu sam radio u smjenama. Tj. 12 sati dnevna, pa 12 sati slobodan a onda 12 sati noćna pa 48 sati slobodan.

Jednog dana bio sam s Borisom na piću i primjetio da ga nešto muči. Predobro sam ga poznavao i znao sam da ga nešto žulja ali ne zna kako bi mi to rekao. Inzistirao sam da mi kaže u čemu je problem a on je uporno odbijao bilo što reći. Napslijetku sam ga podbo pričom kako smo ipak stari i najbolji frendovi i kako me smeta što mi se ne želi otvoriti. Tek tada je nakon kraće pauze duboko uzdahnuo i počeo priču.

Kazao mi je kako je moju Snježanu jedne večeri vidio u jednom narodnjačkom klubu. Prvo što me iznenadilo bilo je to da je ona uopće bila u narodnjačkom klubu a drugo, taj klub se nalazio prilično van grada. Rekao sam mu kako se vjerojatno zabunio na što se on cinički nasmijao. Bilo je to u vrijeme kada sam ja odrađivao noćnu smjenu. Nadalje mi je ispričao kako je bila u društvu dvojice muškaraca i jedne žene, a jedan od muškaraca prilično prisno ju je privijao k sebi. Boris je bio na sto muka jer nije se želio miješati u naš brak a opet ja sam mu najbolji prijatelj. Rekao sam mu kako mi je Snježana rekla da će te večeri izaći negdje van na kavu sa prijateljicom i njezinim mužem ali osim što je rekla kako su bili na piću nije spominjala narodnjački klub.
    Tada sam odlučio otvoreno s njim porazgovarati. Kazao sam mu kako već dulje vrijeme sumnjam da me vara i da se viđa s drugim muškarcima. Odlučio sam biti otvoren do kraja pa sam mu priznao da me u stvari pomisao na to kako se jebe s drugima napaljuje. Boris me najprije ozbiljno pogledao a nakon nekoliko sekundi slatko se nasmijao. Rekao je kako ne može vjerovati.
    Potom sam odlučio odigrati zadnju kartu: -Gledaj prijatelju moj. To što je bila u nekom narodnjačkom klubu s nekim društvom još nije pravi dokaz a ja želim pravi dokaz njene nevjere i u tome mi ti možeš pomoći ako želiš-
    Boris me gledao u nevjerici. Pitao je kako da mi pomogne jer ako može on će to vrlo rado učiniti. Kratko sam rekao;-Odlično!- i naručio još jednu rundu pića. Tražio sam od njega da mi kaže što on osobno misli o Snježani, preciznije rečeno o njenom fizičkom izgledu. Iako je bio pomalo zbunjen tim mojimpitanjem rekao je kako uopće nema dvojbi oko toga da je ona jedna rasna žena i jako dobar komad. Dodao je, kao da se pravda zbog rečenoga, kako to misli svaki normalan muškarac. Potom sam ga pitao bi li je, a da joj ja nisam suprug i da se ne poznamo, pokušao povaliti? Smiješio se vrteći glavom u nevjerici. Tražio sam da bude iskren. Odgovorio je da bi i to vrlo rado učinio. Nakon toga jednostavno sam mu rekao:- Pa učini to!-

Boris me gledao širom otvorenih očiju da bi napokon pitao zajebavam li to ja njega. Odgovorio sam mu kako sam smrtno ozbiljan. Uglavnom, nagovorio sam ga da on bude taj koji će zavesti moju Snježanu i na kraju je pojebati. Ako mu uspije to će značiti da sam bio u pravu glede svojih ranijih sumnji a osim toga radije ću prihvatiti njega kao jebača moje žene nego nekog tipa iz narodnjačkog kluba. A kako nisam ljubomoran već me to napaljuje i ja ću biti zadovoljan a pogotovo zato što će mi on pričati detalje. Dugo je razmišljao. Pogledavao me kao da mi ne vjeruje. Na kraju mi je rekao da nisam baš normalan a onda na rastanku doadao je kako će razmisliti o mom prijedlogu a i ja neka razmislim pa ako sam uistinu siguran da to želim neka mu to i kažem nakon par dana dok nam se dojmovi slegnu.

Bio sam siguran i kod mene nije bilo nikakvih dvojbi. Sada je na redu bio on. Tako je Boris sve češće dolazio u našu kuću. Najprije je opravdanje bio šah kojeg smo obojica voljeli igrati. Nakon nekog vremena zadržao sam ga na večeri. Trudio se Snježanu obasipati diskretnim komplimentima što se njoj svidjelo. Ponekad bi joj donio buket cvijeća i malo, pomalo lako se dalo uočiti da je Snježana počela prema njemu gajiti određene simpatije. Ako ga ne bi bilo nekoliko dana pitala bi za njega a onda je čak sama predložila da ga pozovemo na nedjeljni ručak. Stvari su polako sjedale na svoje mjesto.

Tih dana u kinu je počeo igrati film u kojem glavnu ulogu ima glumac kojeg moja snježana jako simpatizira. Boris je to znao pa je kao usput u razgovoru spomenu kako bi rado pogledao spomenuti film. Naravno, Snježana je živnula jer i ona je meni već rekla kako bi voljela vidjeti taj film. Odmah sam uskočio u razgovor rekavši kako ja prekosutra radim noćnu a njih dvoje, ako toliko žele vidjeti taj film, mogli bi zajednički otići do kina. Boris se odmah nadovezao kako on nema ništa protiv ukoliko Snježana to želi. Pogledala je prema meni i vidjevši da ja ozbiljno mislim te nemam ništa protiv Snježana je pristala.
    I tako su njih dvoje otišli u kino dok sam ja bio na poslu. Bio sam uzbuđen i jedva sam čekao da se sutradan sretnem s Borisom. Čim smo sjeli za stol u kafiću znao sam da stvari idu u dobrom smjeru jer Boris se svo vrijeme zadovoljno smješkao. Ispričao mi je kako ju je dočekao u kafiću blizu kina. Izgledala je jako dobro. Zračila je seksipilom i on joj je to odmah rekao na što se ona zadovoljno nasmiješila. Dok su išli prema kinu ponudio joj je da ga primi ispod ruke što je ona prihvatila. Nakon filma opet su otišli na piće.
    Boris je stari maher kada su žene u pitanju i odmah je nanjušio da je Snježana zrela za nešto više. Dok ju je svojim autom vozio prema našoj kući pitao ju je jel baš želi doma? Pogledala ga je upitno. Malo je šutjela a onda ga pitala zašto je to pita. Kazao je kako mu je ugodno u njenom društvu pa bi htio još malo biti s njom. Smiješila se grickajući nokat malog prsta. Tu šutnju Boris je protumačio kao odobravanje pa je u jednom trenutku skrenuo s ceste na sporedni put i parkirao auto sa strane na onom dijelu gdje više nije bilo ulične rasvjete.
    Snježani smiješak nije silazio s usana. Pitala ga je što bi sad to trebalo značiti. Stari lisac Boris odgovorio je kako sad mogu zapaliti jednu cigaretu i malo pričati ukoliko ona nema ništa protiv. Izvadio je cigarete i pružio kutiju prema njoj. Odmahnula je glavom rekavši kako je večeras već popušila dosta cigareta. On je uzeo cigaretu i zapalio je. Tek što je spremio kutiju i upaljač u pretinac auta Snježana je stavila ruku na njegov kurac rekavši da bi sad radije popušila nešto drugo. Boris je tek rekao:-Ja uistinu nemam ništa protiv.-
    Otkopčala mu je šlic na hlačama i izvukla kurac napolje. Gurnula mu je jezik u usta dok mu je rukom drkala kurac. Kada je Borisov kurac dosegao punu veličinu spustila je glavu u njegovo krilo i usisala kurac sve do jaja. Boris je ruku držao na njenoj glavi koja se gibala gore-dolje. Cigaretu je izbacio kroz prozor prepustivši se užitku pušenja druge vrste.

I u trenutku kada je počeo svršavati Snježana nije micala usta s njegove batine. Sperma joj je punila usta a ona ga je i dalje dudlala. Uzimajući u obzir činjenicu da je Boris obilno svršavao dio sperme cijedio joj se iz usta vlaživši njegova jaja i ruku Snježane kojom jedržala njegova jaja. Naravno da su mu se i hlače smočile ali baš ga je bilo briga. Kada je napokon podigla glavu usta su joj bila umrljana spermom. Većinu sperme je progutala. Uzela je svoju torbicu i iz nje izvadila vlažne maramice. Temeljito je obrisala usta a onda nekoliko maramica pružila i njemu kako bi obrisao svoj kurac i hlače. Zamolila ga je da upali svjetlo u autu kako bi se mogla našminkati.

Dok se ona šminkala Boris se zavaljao u sjedalo i zabacio glavu unazad još uvijek guštajući. Kurac mu je još virio iz hlača. Vidjevši da mu je kurac vani Snježana je spustila glavu i poljubila mu glavić kurca ostavivši na njemu trag crvenog ruža za usne. Ona mu ga je spremila u gaće i zakopčala mu hlače. Pogledala ga je u oči i pitala jel mu se svidjelo? A što da joj odgovori nego da je bilo fantastično. Odvezao ju je kući a putem su dogovorili kako će uskoro opet ili u kino ili negdje na piće.

Vratio sam se doma pod dojmom onoga što mi je Boris ispričao. Snježana je spremala večeru. Kako sam ja došao iz noćne smjene prespavao sam Snježanin dolazak s posla. Nakon što sam se probudio na stolu sam našao njenu poruku gdje mi je napisala da je otišla do trgovačkog centra. Ja sam u međuvremenu otišao naći se s Borisom. Znao sam da je tamo bila jer na stolu se nalazila vrećica puna namirnica.

Poljubio sam je u usta pomišlajjući kako je tim putenim usnama još jučer pušila Borisov kurac i to me odmah uzbudilo. Tek tada sam je pitao kako je bilo u kinu i kakav je film.

-Pa bilo je dobro. Film nije loš.- Samo to je rekla. Potom sam je pitao jesu li išli negdje na piće. Tu je bila iskrena jer rekla je da su bili na piću i prije i poslije kina. Tijekom rane večere nabacio sam kako sam i sutra kod kuće pa ću ja spremiti i ručak i večeru, a ako nema ništa protiv mogli bi i Borisa pozvati. Budno sam pratio njenu reakciju. Lukava kurvica ničim se nije odala. Mrtvo, hladno, nakon što je slegnula ramenima, rekla je kako ona nema ništa protiv.
    Boris je naravno došao. Nakon večere karatli smo u troje. Atmosfera je bila opuštena a njih dvoje odlično su glumili. Razlika je bila u tome što sam ja zahvaljujući Borisu sve znao pa me je primarno gluma moje Snježane zabavljala. Boris je morao igrati takvu igru, ne radi mene, već radi nje. Tijekom kartanja Boris je rekao kako je onaj kafić u koji su otišli poslije kina jako simpatičan a atmosfera je baš ugodna. Snježana se složila s njim. Onda se Boris obratio meni rekavši kako bi Snježana i on mogli otići ponekad na piće ili kavu kada ja radim noćnu. Tek tada se Snježana jedva vidno trgnula. U očima joj se mogla pročitati nekakva bojazan. Pogledao sam Borisa i jednostvano rekao kako uopće nema problema. Dodao sam kako je bolje da Snježana negdje izađe nego da doma gleda glupe serije. Više o tome nismo govorili.

Iduću noćnu Boris je svratio kod mene na posao već negdje na početku smjene. Izašli smo do obližnjeg kafića na piće. Nazvao sam s mobitela Snježanu. Kada se javila rekao sam joj da je Boris kod mene a ona neka se spremi za izlazak jer on će je čekati kod taksi stajališta koje je od naše kuće bilo udaljeno nekih 4-5 kilometara. Rekao sam joj neka uzme auto pa ga tamo parkira jer tamo se nalazi i vrtić ispred kojeg uvijek ima mjesta za parkiranje. Inače sam često na posao išao gradskim prijevozom jer smo u poduzeću dobijali godišnju iskaznicu. Nisam baš želio da netko od znatiželjnjih susjeda vidi kako neki muškarac dovozi ili odvozi Snježanu svojim autom. Jedino što je Snježana rekla jest bilo da joj je baš drago što će malo izaći van.

Te večeri su nakon kratkog zadržavanja u kafiću otišli do Borisa u njegov stan. Izgledala mu je još jebozovnije nego onda kada su išli u kino. Snježana je kosu vezala u rep i na taj način su njeno lijepo lice i putene usne još više došli do izražaja. Došla je u elegantnoj haljini ispod koje je obukla samostojeće čarape i bez gaćica. Još u kafiću ispod stola Boris joj je gurnuo ruku između nogu. Prsti su mu prešli preko ruba čarapa što ga je odmah diglo a kada je napipao glatko obrijanu vlažnu pičku bio je totalno napaljen i jedva je čekao da krenu ka njegovom stančiću.

Već su se u liftu opasno zažvalili i nabrijali. Čim su ušli u stan spustio ju je na koljena, zadigao joj haljinu iznad bokova… Raspalio joj je dvije pljuske po bijeloj guzi a onda izvukao svog kuronju i brutalno joj ga zabio do jaja. Snježana je kriknula i zinula poput ribe na suhom. Prašio ju je divljački držeći je lijevom rukom za rep od kose. Drugom rukom pljuskao ju je po guzovima. Cvilila je poput podatne i napaljene kuje. Ja osobno nikada je nisam jebao tako divlje i na taj način. Nikada nisam ni pomislio da joj odgovara šamaranje po guzici. Nakon toga pojebali su se ispod tuša a potom ju je razvalio na krevetu jebući je u svim mogućim pozama. Prije nego je svršio sjeo joj je na sise i izdrkao ga tako da joj je svršio po licu. Nakon njegovog detaljnog pričanja o tome kako ju je jebao i što joj je sve raadio morao sam otići doma i izdrkati svoj kurac. Snježane nije bilo doma. Jedva sam čekao da dođe. Želio sam je jebati više od svega.
    Snježana i Boris sada se viđaju jednom a ponekad i dva puta u tjednu. Neki put ona ode do njega u stan dok sam ja u noćnoj smjeni i misli kako ja nemam pojma. Nedavno je Boris utipkao moj broj na mobitelu i ostavio ga pored kreveta. Otišao sam u toalet na poslu i slušajući stenjanje, pljuskanje, cviljenje i sve ostalo morao sam izdrkati.

Sljedeće što bi želio jest da budem prisutan i gledam dok je jebe. No moram biti oprezan i ne otkriti se prerano jer bojim se da bi sve pokvario. Bavim se i mišlju da negdje u Borisovom stanu postavim kameru. Spomenuo sam mu to i Boris nema ništa protiv.

parzamature
    Participant

Pušila sam kurac trojici Rusa mužu iza leđa

Jel to baš bilo mužu iza leđa kako naslov kaže… hm, mislim da bi se tako moglo slobodno reći. No to ćete najbolje vi zaključiti kada pročitate priču.
    Odmah moram reći kako sam sigurna da moj muž zna puno više nego se čini, a čini se kao da ništa ne zna. On je jednostavno takav. Posve prešutno prelazi preko mojih avantura. U stvari ne zna za njih ili ako nešto zna, možda naslućuje, ili je eventualno od nekoga nešto čuo, on o tome ne govori. Zato je naš brak postojan i skladan. Njemu je ipak na prvom mjestu posao i karijera a i meni odgovara da sve bude tako kako jest.

Jedne večeri moj suprug bio je zavaljen u fotelju i gledao je tv. Ja sam u drugoj fotelji čitala knjigu čekajući kasni film kojeg sam željela pogledati. U jednom trenutku suprug mi se obratio;-želio bi ti nešto reći.- Pogledala sam ga upitno. Djelovao je zamišljeno ali zbog posla je često znao biti takav. U idućem trenutku pomislih kako nije vrag da je negdje nešto čuo ili saznao o meni. No nije bilo to i laknulo mi je. Ispričao mi je kako će kroz tri-četiri dana imati jedan vrlo važan poslovni susret s ljudima iz Rusije. Spomenuo je kako su spremni uložiti priličnu sumu novca u jedan njegov projekt, tj. ne samo njegov već i njegovih suradnika, ali moj muž je u svemu ipak bio glavni igrač. Naravano, ja vas sad ovdje neću zamarati detaljima vezanim oko tog projekta i posla. U svakom slučaju ta gospoda iz Rusije dolaze najprije u Austriju a potom u Zagreb. Tu će se satati s mojim mužem i njegovom ekipom. Pričao mi je o svemu prilično opširno mada mene detalji nisu previše zanimali. Shvatila sam da pomalo okoliša jer mi nešto drugo želi reći stoga sam ga ipak pozorno slušala.

Shvatila sam da su ti Rusi bogati poslovni ljudi ali bogati su postali zahvaljujući nekim mutnim poslovima u prošlosti, još u vrijeme kada se SSSR tek raspao. Moj suprug to nije rekao direktno ali ja sam to lako shvatila između redova. Dakle radilo se o nekim bivšim mafijašima a sada profinjenoj i bogatoj gospodi… Hm, naravno da me sad već čitava priča počela živo zanimati ali još nisam shvaćala zašto mi to sve priča i k tome još tako detaljno. A onda sam na kraju priče sve shvatila.

Najprije će se, moj muž sa svojim partnerima i Rusima, naći na ručku, potom će dan poslije imati prezentaciju projekta gdje će im još jednom sve detaljno prezentirati u prostorijama poduzeća gdje radi. Navečer će imati mali domjenak u jednom zagrebačkom hotelu. Na taj domjenak suprugovi partneri, s kojima inače radi, doći će sa svojim suprugama pa je red da se i moj muž pojavi sa mnom. Biti će tu još gostiju iz poslovnog i financijskog svijeta našeg grada. Svi će doći u pratnji svojih dama. Red je da tako bude a takav je i dogovor. Nije predviđeno da domjenak dugo traje ali i taj domjenak je bitan segment u eventualnom sklapanju budućeg posla. U tom trenutku još nisam shvaćala sve. Kada je suprug napokon završio s pričom činilo se kao da trenutak oklijeva a onda sam stekla dojam da mu je čak i malo neugodno. Naime, zamolio me da se za odlazak na taj domjenak jako dobro uredim. Nisam shvaćala zašto mi to posebno naglašava kada je mogao biti siguran da ću tako i učiniti, i to sam mu rekla.

A onda je još dodao;-Znaš, volio bi da se odjeneš izazovno, da izgledaš jebeno seksi, ako me razumiješ?- Nasmijala sam se misleći u sebi kako će mi to biti najmanji problem. Objasnio mi je kako se ti Rusi jako pale na seksi žene a moj suprug je bio uvjeren da će ih i na taj način privoljeti na ulaganje. Odgovorila sam mu kako uopće nema problema i odmah ga upitala, kao u šali, hoće li biti problem ako budem izgledala pomalo kurvinski? Pogledao me je, kratko šutio i odgovorio kako bi on baš to i želio. Laknulo mi je a vidjelo se da je laknulo i njemu jer se sa mnom uspio sve dogovoriti.

I došao je taj dan. Suprug je dan prije s Rusima bio na ručku a danas je imao prezentaciju u svojoj firmi gdje su se upoznali i sa ostalim suradnicima. Ja sam do večernjeg domjenka imala sasvim dovoljno vremena da se vrhunski sredim i tako sređena dočekam muža. Dovoljno je reći da je i on sam, kada je došao kući, ostao frapiran. Vidjelo se da zadovoljan mojim izgledom no ipak je rakao da sam možda malo pretjerala ali kada sam ga pitala da se preodjenem nije želio ni čuti.

A evo kako sam se sredila i odjenula. Besprijekorna frizura i šminka. Kosu sam podigla i skupila straga kako bi više otkrila lice i istaknula našminkane usne. Obukla sam vrlo kratku svjetlucavo crvenu haljinicu. Baš haljinicu jer bila je turbo kratka tako da je otkrivajući moje noge morala izmamiti pogled svakog muškarca. Leđa, ruke i ramena su mi bili goli. No to se neće odmah vidjeti zbog pelerine koju ću ogrnuti ali kada tamo u hotelu skinem pelerinu mislim da ću izmamiti glasne uzdahe… Tako sam razmišljala dok sam se odijevala. Na noge sam navukla crne čarape koje imaju crtu straga. Inače te čarape ionako same po sebi izgledaju jebeno seksi. Zakopčala sam ih halterima. na kraju sam obula crveno lakirane štikle. Ako bi ruke kojim slučajem podigla visoko u zrak haljinica se toliko podigla da je otkrivala rubove mojih čarapa. Stoga sam morala biti oprezna.

Zamislite me samo tako odjevenu. A kada sam u hotelu prebavcila nogu preko noge nije bilo muškarca, ali ni žene, koji me nisu gutali očima. Čim smo ušli u salu pogledi do tada pristiglih prikovali su se za mene a posebno za moje noge. Još više sam ih sve uspalila kada sam svukla pelerinu. Suprug me upoznao s Rusima koji uopće nisu krili svoje oduševljenje mojim izgledom i dijeli su mi komplimente sve u šesnaest. Bila su to trojica vrlo markantnih muškaraca starih negdje između 45 i 55 godina. Teško im je bilo odrediti godine jer su, vidjelo se to, bili vrlo njegovani i izgledali su relativno mladoliko.

Otvoreno sam koketirala s njima dok je moj muž obavljao razne razgovore i dogovore. No kako je bilo i rečeno domjenak nije trajao dugo. Zgodni i simpatični Rusi ispratili su nas skroz do našeg auta. Moj suprug ih je pozvao da sutradan navrate kod nas kako bi prije odlaska popili piće i još jednom detaljno porazgovarali o svemu. Osim toga želio ih je upoznati s još nekim svojim projektima. Nisam bila iznenađena kada su Rusi prihvatili poziv mog supruga. Suprug je bio jako zadovoljan razvojem situacije i to zadovoljstvo nije krio.

Sutradan sam se odjenula u kratku, prozračnu ljetnu haljinu. Suprug je dočekao Ruse i uveo ih u dnevnu sobu. Poslužila sam ih kavom i pićem. Svo vrijeme pratili su me pogledima ne krijući da ih najviše zanima moja guza i noge. Kratko sam posjedila s njima namjerno svako malo prebacujući nogu preko noge. Uživala sam u njihovim pogledima i komplimentima. Suprug je bio svjestan da danas odlaze pa je htio maksimalno iskoristiti to što su nas posjetili. Pozvao ih je u svoju radnu sobu. Donijela sam za njima piće i ispričala se rekavši kako ih ostavljam da razgovaraju o poslu a ja idem na terasu kako bi iskoristila ovaj sunčani dan i nabacila malo boje.

Između terase i radne sobe moga supruga nalazi se zid koji nas dijeli. Iz radne sobe može se izaći na balkon koji je povezuje radnu i dnevnu sobu ali taj balkon nalazi se bočno. Na zidu koji stoji prema terasi nema prozora. Iz suprugove radne sobe izlazi se u jedan hodnik koji služi kao garderoba i spremište za razne materijale i spise koji su poslagani na policama s jedne i druge strane. Iz tog hodnika izlazi se u veliki hodnik koji povezuje dnevnu sobu, kuhinju, spavaću sobu te kupaonicu i toalet. Na kraju hodnika, dakle lijevo kada se izađe iz radne sobe, nalaze se dvokrilna staklena vrata koja su sad bila širom otvorena a kroz koja se izlazi na prostranu terasu. Terasu omeđuje visoki zid a osim toga sama terasa gleda na dvorište tako da si na tom prostoru zaštićen od bilo čijeg pogleda.

Namjerno sam stavila ležaljku tako da se vidi kroz vrata iz hodnika. Još dok

sam bila u radnoj sobi objasnila sam Rusima, kojima je bilo žao što ih napuštam, kako sam ispod haljine već obukla kupaći kostim i spremna sam za sunčanje. Malo sam povukla rub haljine s ramena da im pokažem gornji dio kupaćeg kostima. Na izlasku sam se našalila kako mi netko od njih ako to želi može namazati leđa uljem za sunčanje. Znala sam da će ih to dodatno napaliti kao i vrtnja moje guze. Moj muž tog trenutka sjedio je za stolom leđima okrenut ka zidu koji dijeli sobu i terasu. To me je i ponukalo na ovakav naslov priče.

Svukla sam haljinu i nakon što sam malo oklijevala odlučila sam skinuti i gornji dio kupaćeg kostima. Stavila sam sunčane naočale i legla na ležaljku. Slutila sam da će netko od Rusa izaći. Vrlo vjerojatno će mog supruga pitati za toalet. I bilo je tako. Čula sam da su se vrata otvorila ali i dalje sam mirno ležala ne dajući na znanje da sam išta čula. Onda sam začula glasove i zaključila da su dvojica. Uočili su me i sad su to komentirali nastojeći biti tihi kako ne bi čula što govore. Otišli su hodnikom do toaleta.

Opet sam ih čula kako se vraćaju. Srce mi je brže zakucalo i pitala sam se hoće li mi prići. Došli su do ulaza u radnu sobu i zastali. Onda sam čula korake i shvatila da mi se jedan od njih približava. Došao je do ležaljke a ja sam i dalje mirno ležala očiju skrivenih ispod naočala. Rus me na prilično dobrom engleskom jeziku pitao da li još vrijedi ona ponuda za mazanje leđa. Skinula sam naočale praveći se da sam zadrijemala i bila sam kao iznenađena. Široko se smiješeći prišao je i drugi Rus. Oslonila sam se na laktove a njihovi pogledi bili su usmjereni na moje gole sise. Odlučila sam se i ja malo našaliti pitajući zašto bi mi mazali samo leđa kada me i s prednje strane treba nauljiti. Taj drugi Rus odmah je dodao kako će on sprijeda kada kolega već želi mazati leđa.

Uzela sam boćicu s uljem i pogledala ih kurvanjski. Pitala sam ako njihova ponuda još vrijedi zašto me obojica ne bi namazali i sprijeda i s leđa, istovremeno. Rusi su shvatili da mislim ozbiljno pa su bez problema zasukali rukave na košuljama. Sjela sam tako da su mi noge bile na podu a dlanovima ruku oslonila sam se na ležaljku. Izbacila sam sise naprijed i kratko im rekla: -Izvolite gospodo!- Dlanovi njihovih ruku navlaženi uljem za sunčanje počeli su kliziti po mojim leđima a potom su prešli i sprijeda kružeći oprezno oko mojih sisa. Pitala sam ih zašto izbjegavaju namazati sise. Kao da im je bilo neugodno. No nakon što sam ih ohrabrila nisam to više trebala ponavljati.
    Dva para ruku klizala su preko mojih sisa i moje bradavice su vrlo brzo počele reagirati. Svaki put kada bi ruka kojeg od njih prešla preko mojih bradavica kroz tijelo su mi prošli trnci. Lice i glava su mi bili taman negdje u visini njihovih kurčeva. Lako sam mogla vidjeti kako su im na hlačama skočile izbočine. Kada je ruka jednog od njih kliznula između mojih bedara nisam više željela oklijevati. Jednog i drugog rukom sam primila za kurac. Preko hlača sam im prstima stiskala nabrekle batine koje su se nadimale želeći iskočiti napolje. Otkopčala sam šlic najprije jednom pa potom drugom Rusu. Ovom drugom sam sama rukom izvukla kurac na svjetlo dana a za to vrijeme prvi rus je već sam isukao svoju kurčinu napolje.

Primila sam im kurčeve i stala im drkati. Oni su svako malo pogledavali prema vratima plašeći se valjda da napolje ne izađe kolega i moj muž. No svake opreznosti je kod njih nestalo kada sam im kurčeve strpala u usta. Jednom pa drugom… Dok sam jednom pušila drugom sam drkala i tako naizmjence. Malo bi im lizala jaja pa ponovo uzela kurac u usta. Sve su glasnije i sve teže disali a uz to jako su se znojili što nije bilo samo zbog toplog dana. U trenutku dok sam Rusu koji je stajao lijevo do mene pušila ovaj s desne strane kojem sam drkala počeo je bljuvati spermu koja je špricala po mojim sisama i bedrima. Okrenula sam se k njemu i uzela kurac u usta gutajući ostatke sperme. Iscijedila sam ga do kraja a onda se posvetila ovom drugom. Tip je bio totalno napaljen i imala sam osjećaj da se kranjim naporom suzdržava kako ne bi vrištao. Ubrzo mi je usta počeo puniti toplom spermom. Izvukla sam ga van i drugom rukom, srednjim prstom, pritisnula sam njegov šupak što je kod njega izazvalo nagli trzaj i dva kratka špricanja sperme po mojem licu.

Momci su izgledali kao da su doživjeli teški šok. Bili su zajapureni i crveni u licu. Upozorila sam ih kako bi najbolje bilo da se vrate u sobu jer dugo ih nema iz toaleta. Doadala sam im ručnik kako bi obrisali masne dlanove ruku. Pribrali su se i nakon što su obrisali ruke krenuli su prema sobi. U pravom trenutku jer upravo se tada na vratima pojavio njihov kolega. Na ruskom ih je pitao gdje su tako dugo. Mene još nije uočio. Ova dvojica pogledavali su prema meni kao da bi mu voljeli reći što su radili ali im je neugodno zbog mene to otvoreno kazati. Prateći njihove poglede kolega me je tek tada uočio. Glasno, tako da me sva trojica mogu čuti, sam na engleskom rekla kako im se zahvaljujem na mazanju a ako njihov kolega želi neka i on dođe. Tada su mu na brzinu, ali tiho, ispričali što im se dogodilo. Raširenih očiju i u nevjerici taj treći gledao je prema meni. Ova dvojica su ušli a taj treći je neodlučno stajao ne znajući što da učini. Nasmijala sam se i mahnula mu glavom da priđe. Pogledao je prema vratima radne sobe koja su bila zatvorena a onda nesigurnim korakom krenuo prema meni.

Uzela sam ručnik i počela brisati spermu s lica i sisa. Kazala sam mu kako sam njegove prijatelje pozvala da me namažu uljem za sunčanje ali oni su se malo previše opustili pa me nisu samo namazali uljem. To ga je nasmijalo a vidjevši spermu na mom licu i sisama shvatio je da su govorili istinu. Nisam željela gubiti vrijeme. Iako je dobar dio sperme još bio na mojim sisama otkopčala sam hlače i trećemu Rusu. Treći je prema mom sudu bio najstariji od njih a osim toga imao je najveći kurac. Bila je to mrcina od barem 22-23 centimetra. Dok sam mu ga drkala a on je dosezao punu veličinu otvoreno sam mu rekla da ima jako lijep i velik kurac te ga odmah potom poljubila usnama u vrh glavića. Trgnuo se nakratko ali kada sam mu ga u idućem trenutku progutala gotovo do polovice samo je glasno uzdahnuo.

Zinula sam koliko sam mogla i nastojala ga progutati što više. Tada sam se sjetila onog starog porno filma „Duboko grlo“. Oči su mi zasuzile i izbečile se dok mi je njegov kurac ulazio duboko u grlo. Gotovo da sam ga ugurala do jaja. Rus je spuštenih hlača rukom pridržavao svoju košulju pripijenu uz trbuh i kao da nije mogao vjerovati koliko sam ga uspjela progutati.

Sad sam se već napalila ko zadnja kuja. Željela sam tu veliku batinu osjetiti u sebi. Ustala sam i u trenu svukla donji dio bikinija. Oslonila sam se rukama o zid iza kojeg je bio moj muž i druga dva Rusa. Naguzila sam se spremno čekajući uspaljenog Rusa da me natakne na svoj veliki kurac. Rus mi je prišao držeći rukom batinu spremnu da je zabije u pičku. Osjetila sam vrh debelog glavića na svojoj vlažnoj pički i još se više isprćila. Rus mi je lagano ugurao glavić kurca što je kod mene već izavalo glasno stenjanje. Osjetivši da je svaki otpor moje pičke popustio žestoko mi ga je napucao do jaja. Ruke su mi se u laktovima savile i umalo da sam glavom udarila o zid. Urliknula bi tog trenutka no znajući da je svega tridesetak centimetara dalje, iza zida, moj suprug, tek sam ispustila dugački i prigušeni krik. Rus me rukama čvrsto držao za bokove i bez imalo milosti razvaljivao svojom mrcinom. Nagnuo se potom naprijed uhvativši me rukama za sise. Gnječio ih je zabijajući u njih nokte i to me vraški boljelo ali bol i užitak sad su se ispreplitali.

Disao je sve brže i glasnije. Pička mi je obilno vlažila i počela sam se plašiti da bi ono šljapkanje koje se čuje tom prilikom moglo čuti sve do sobe. Pod naletima velikog kurca tijelo mi se treslo a prilkom svakog zabijanja glasno bi zastenjala. Val topline prošao mi je od pičke, preko trbuha sve do sisa. Pička mi se počela stezati oko kurca i svršavala sam. Na trenutak je Rus izvukao kurac skroz van. Sagnuo se i jezikom nekoliko puta liznuo sokove koji su se cijedili iz pičke. Potom mi ga je ponovo zabio i nakon dva-tri trzaja izrigao je spermu duboko u mojoj pički. Čekala sam nekoliko sekundi a onda se guzom pomaknula naprijed kako bi njegov kurac ispao napolje. Čučnula sam i uzela njegovu batinu u ruku prinjevši je ustima. Iz kurca mu se još cijedila sperma. Sisala sam mu ga možda minutu ili dvije. Imala sam osjećaj da se taj veliki kurac tek malo spustio i da bi uskoro opet bio spreman za akciju.

Ustala sam poljubivši ga u usta. Nije se opirao mada je zasigurno u ustima morao osjetiti okus svoje sperme koju sam mu unijela svojim jezikom. Osjećala sam laganu bol u donjem dijelu trbuha. Rus me bukvalno rasturio svojom kurčinom. Iz moje razvaljene i obrijane pičke cijedila se njegova sperma. Opomenula sam ga da se mora vratiti u sobu. Njemu se očito nije išlo. Sagnula sam se i još jednom poljubila glavić tog velikog kurca. Uzela sam ručnik i njime obrisala najprije ostatke sperme sa sisa a potom sam obrisala pičku. Masnih tragova od sperme i sokova moje pičke bilo je i na pločicama terase. I njih sam obrisala. Rus se odjenuo i zakopčao te se vratio u sobu. Omotala sam se ručnikom i otišla do kupaonice.

Brzo sam se ali temeljito istuširala. Obrisala sam se ručnikom i na golo tijelo navukla haljinu. Oprezno sam provirila u hodnik. Muž i Rusi još su bili u sobi. Otišla sam do naše spavaće sobe kako bi popravila frizuru i našminkala se. Završavala sam sa šminkom kada sam začula glasove u hodniku. Otvorila sam vrata i izašla. Sva tri Rusa pogledali su prema meni. Suprug je i dalje nešto pričao a vidjevši u kom smjeru gledaju pogledao je i on. Kazao mi je kako gosti odlaze jer moraju stići na avion i kako će mu se javiti narednih dana. Rekla sam da mi je žao što idu jer bilo bi mi drago da su ostali na večeri, no da se nadam kako su zadovoljni ovom posjetom. Nasmijali su se ali nekako suzdržano vjerojatno sputani prisustvom mog supruga.

Na vratima sam se rukovala sa svakim od njih. Gledaljući me oči mogla sam iz njih isčitati zahvalnost za ono što sam im pružila tog vrućeg poslijepodneva. Ja i suprug vratili smo se u kuću. Krenula sam lagano spremati večeru dok je on sređivao neke stvari u svojoj radnoj sobi. Tijekom večere pitala sam ga što misli, kakve šanse ima da ovi Rusi budu finacijeri i ulagači u njegov projekt. Suprug je slegnuo ramenima rekavši kako se nada najboljemu. Pogledao me pritom ravno u oči i ja sam imala osjećaj kako on zna da se na terasi događalo ono što se događalo. Kao da sam se uplašila toga da iz mojih očiju isčita istinu brzo sam spustila pogled gledajući u tanjur. Nisam željela da me suprug pita zašto su se Rusi tako dugo zadržavali u toaletu pa sam ga preduhitrila rekavši mu kako su prilično simpatični i razgovorljivi. Željela sam u stvari time reći da su se tom prilikom, kada su išli do toaleta, zadržali u razgovoru sa mnom. Suprug me pogledao i rekao kako sam ih se jako dojmila i svidjela sam im se. Potom je dodao kako su iskoristili priliku dok su išli do toaleta da bi mi se udvarali. Na tu njegovu opasku osjetila sam da sam se zacrvenjela u licu pa sam još više spustila glavu prema dolje. Više ništa nije rekao na tu temu i ja sam mu bila zahvalna zbog toga.

No, od posla i suradnje s Rusima na kraju nije bilo ništa. Reklo bi se da smo se ja i moj suprug badave trudili. Svatko na svoj način, naravno. Ipak sam ja imala razloga za zadovoljstvo jer dobila sam što sam htjela, za razliku od supruga koji mora tražiti novu priliku.

admin
    Keymaster

Ovo je moja lična ispovest. Istina! Čista gola istina jeste jedina prava reč. Okolnosti i zbivanja ispričaću onako kako sam ih u istinu i doživljavala.
    Ime mi je Lepa. Rodila sam se u jednom malom seocetu u srcu Šumadije. Roditelji krajnje siromašni , i kako sa detinjim poštovanjem verujem, krajnje čestiti. Bila sm jedinica.
    Ulazila sam u petnestu godinu kada mi se razbolela Tetka, Mamina rođena sestra. Usled teške bolesti ostala je u svojoj 55. godini nepokretna. Nije imali dece, a mene je prihvatila kao svoje rođeno dete. Zajedno sa suprugom, mojim Tečom, sagradili su lepu kuću u neposrednoj blizini naše. Dobro situirani u penziji, sa pristojnim primanjima za uslove života na selu. Prodali su stan u gradu i preselili na selo, obzirom da je Tetki ovde mnogo više prijalo. Dobar deo svog slobodnog vremena, a imala sam ga na pretek, provodila sam kod njih, pomažući Teči oko Tetke i u svakodnevnim poslovima. Za ozbiljnije poslove u kući i ,,veliko’’ spremanje imali su kučnu pomoćnicu koja je dolazila jednom nedeljno.
    Moje je obrazovanje, sve do petneste godine, bilo normalno, išla sam u osmogodišnju školu i tu se moje školovanje završilo. Za dalje školovanje roditelji nisu imali novaca, U tom kraju, vladalo je uverenje da je školovanje ženskog deteta samo gubljenje vremena i novca. Za žensko dete je kuća i varjača.
    U malom selu sa vrlo malo mladih ljudi, uz televiziju i lokalni radio, gradilo se moje detinjstvo na potpunom nepoznavnju poroka, i na onoj sramežljivosti svojstvenoj našem polu u tom osetljivom razdoblju. Moja sirota majka od silnih poslova i briga vrlo malo je mogla da troši vreme na moje vaspitanje, nemajući, usled sopstvene bezazlenosti prema svakom poroku, ni malo bojazni da me od nekog treba štititi.
    U svojoj petnestoj godini izgledala sam kao devojka od osamnest. Bila sam visoka, držanja savršeno pravog, struka tankog, lakog i gipkog, bez ičeg suvišnog ili manjkavog; kosa mi je bila sjajana, svetlo plava i meka kao svila, a slivala mi se niz vrat u prirodnim uvojcima, sasvim lepo ističući belinu glatke kože; lice mi je bilo rumeno, tananih crta, okruglasto sa rupicom na bradi; oči su mi bile plave i čežnjive, moji zubi bili su sitni, ravnomerni i beli; grudi mi behu blago izdignute, i tada se moglo razabrati pre obećanje negoli stvarana naraslost oblih, čvrstih dojki, koje su ubrzo zatim potvrdile valjanost tog obećanja. Ukratko bila sam prava lepotica, tako su pričali, oni koje sam upoznala. Priznajem da mi je ovo hvalisanje moje lepote godilo.
    Posebno je moju lepotu hvalio i isticao moj Teča, naočit gospodin, stariji od Tetke tri godine. Bez obzira na svoje godine, oblačio se mladalački, tako da bi i na osnovu površnog pogleda mogao proći, kao zgodan običan čovek, s primesama osobenosti obzirom na poreklo i imovinsko stanje. On je u svakom pogledu bio toliko nadmoćan nada mnom da sam to osećala kao veliku zahvalnost koju sam mu dugovala što me je prihvatio i dosta vremena provodio samnom. Tako je on stekao moje veliko poštovanje, i moju naklonost.
    Pored toga Teča je bio iskusan i tako stručan za ćudi žena, od kojih je veliki broj prošao kroz njegove ruke u što sam se i sama uverila. I Tetka bi u šali to potvrdila, prebacujući mu da su lepe i mlade žene jedini porok koji je imao.
    Već sam nekoliko meseci, po završetku osmog razreda, praktično po ceo dan provodila kod Tetke i Teče. Kad, jednoga dana, dolazeći nešto ranije kod njih, nađoh ulaznu kapiju od kuće otvorenu. Predposavila sam da kućna pomoćnica čisti dvorište i na to nisam obraćala pažnju, dok nisam čula neki žamor i komešanje iz posebno izdvojene prostorije, koja je služila kao letnja kuhinja. Tiho sam se prikrala vratima, koja su bila odškrinuta, pružajući mi tako vrlo pogodan pogled za prizor koji se odvijao, a učesnici behu isuviše zabvljeni samim sobom da bi čuli da sam ja stigla.
    Najpre sam, videla kako Teča vuče i gura kućnu pomoćnicu prema ležaju koji se nalazio u uglu; devojka se tome tek nekako razuzdano opirala. ,,Molim vas, gospodine, nemojte … ostavite me … nisam ja vaš broj, ja sam obična seljančica… Gospode bože! Gospodine, vaša gospodja može čuti, ne smem… zaista… Vikaću…’’ Sve joj to nije smetalo da neosetno dopusti da bude doterana do položaja ležaja, gde je sasvim blago gurnuta, lako pala na ledja, a moj Teča je je netom već posegao šakom ka uporištu njene vreline, dok je ona zaključila, da nije vreme za raspravu i da je dalja odbrana uzaludna.
    Mala droca, koja je bila starija od mene desetak godina, je znala šta radi. Cilj joj je bio da, poklanjajući svoju mladu pičkicu starijem gospodinu, izvuče što je moguće više koristi. Za to vreme Teča je položaj svoje dame na otomanu izmenio iz poprečnog u uzdužni istovremeno joj skidajući svilenkaste gaćice, tako su njene butane bile raskriljene, pa željeni cilj beše lepo izložen. Kleknuvši izmedju njenih butina, on svoju nabreklu napravu izloži mom pogledi s boka, preteći cepanjem nežnog cveta, ali se nikako nije činilo da će ga devojka odbiti. Teča je i sam nekako zadovoljan, obzirom na svoje godine, posmatrao svoje oružje, i rukom ga vodeći ka pukotini, razmaknu usnice i smesti ga do pola, posle nekoliko uboda, kojima mu je devojka čak pomagala; ali se to čudo zaglavi – predpostavljam, zbog sve veće mu debljine; on ga malo izvuče, pa ponov stupi unutra, i lako ga smesti do balačaka, na što devojka duboko uzdahnu, glasom koji nipošto nije izražavao bol. On gura, ona uzdiše, najpre blago u pravilnim razmacima, ali uskoro im zanos beše prejak da bi poštovali bilo koji red i meru. Pokreti im behu prebrzi, poljupci previše vatreni da bi priroda zadugo izdržala takvu promenu; oboje kao da su bili van sebe; iz očiju im je tukao plamen…Ooooo!…Ooo!… Ne mogu da izdržim … previše je…zamirem…gotova sam – behu devojčini izrazi zanosa.
    Tečino zadovoljstvo bilo je tiše, ali se ubrzo začu isprekidano mumljanje i uzdasi kao da mu duša izlazi, da bi, napokon, usledio završni prodor napred, kao da on hoće da skroz proburazi njeno telo; zatim nastupi nepokretna zanemoćalost svih njegovih udova, što otkri da je I za njega nastupio period zamiranja. A devojka je ispoljavala sve znake pridruživanja tome, divlje se bacakajući rukama, zatvorenih očiju, jecajući iz dubine duše, kao da nestaje u grču blaženstva.
    Kad je završio napad i odvojio se od nje, devojka ostade da leži nepokretna i, kako se činilo, bez daha od zadovoljstva, i još raširenih butina, izmedju kojih sam mogla da vidim nekakvu beličastu tečnost, sličnu peni, koja je kapala sa sa spoljnih usnica tog nedavno otvorenog cvetka, što je sada blistao još jačim rumenilom. Posle nekog vremena devojka ustade i namah se baci rukama oko vrata Teče, ni malo izmučena kušnjom kojom je bila izložena, sudeći bar po nežnosti s kojom ga je gledala i uvijala se oko njega i ako joj je po godinama mogao biti otac.
    Pošto je površio posao, njegova izabranica se oblačeći na brzinu, dok je Teča izgledao zadovoljan i pomalo glupo. Dao joj je nešto novaca , kako on reče za novu haljinu, napominjuči da ona bude dobra devojka i ništa ne priča. Neprimetno sam se, na prstima udaljila i otišla pravo kod Tetke. Nikada ni jednom rečenicom, niti na bilo koji drugi način nisam dala do znanja Teči da sam bilo šta videla.
    Od tog trenutka beše raspršen sav moj strah o ranama što bi mi ih neki muškarac mogao naneti. Ta se bojazan sada pretvori u tako žarku, tako nesavladivu želju da sam mogla za ruku povući prvog muškarca koji bi se pojavio, da mu ponudim tričariju čiji gubitak sam sada shvatala kao dobit koje se ne bi mogla još dugo lišavati. Od tog trenutka sam znala da će to biti moj Teča. Tek tada sam povezala, razloge izliva nežnosti mog Teče prema meni i činjenicu da me on polako priprema za ovaj završni čin kome sam danas prisustvovala.
    Izdašno sam mu u tome pomagala i na jedan bezazlen, dečiji način izazivala. Leti je previše vruće, pa ostavljam vrata od kupatila otvorenaradi pod izgovorom da je previše toplo, prikrivajuči da to namerno radial. Video me je kad je prolazio. Jednog dana mi je doneo poklon – kutiju sa ženskim rubljem i svilenim čarapama. Od sada pa nadalje, nosi samo ovo kad si kod nas. Ovo što ti nosiš je ružno i staromodno, to nose stare žene I babe. Gledajući predivne, crne tange prozirne gaćici i čipkasti brus, osetila sam kako se toplina u mojoj pičkici pretvara u vlažnost.
    Posle toga, tražio bi da , kad bi nam se za to ukazala prilika, da ispred njega hodam gore – dole po sobi u prozirnim gaćicama, čipkastom brusu i svilenim čarapama. Na noge bi stavila Tetkine cipele sa visokom štiklom. Osećala bi se predivno, zamišljlala sam sebe kao manekenku koja reklamira donji veš. Onda bi zatražio od mene da skinem gaćice i dam mu ih, a on bi odlazio do kupatila vadio svoju stvar i drkao u njih. Na unutrašnjoj strain vrata u kupatilu celom dužinom bilo je postavljeno ogledala, a vrata su stajala pod takvim uglom da sam mogla da vidi kako masira svoj kurac uvijen u moje gaćice. U tom trenutku okrenuo bi glavu i uhvatio moj pogled u ogledalu. Na početku bi smesta spustila pogleda i osetila kako mi rumenilo obliva obraze. Kasnije sam se na taj ritual privikla i otvoreno, bez stida i srama, sa divljenjem gledala njegov veliki kurac. Kad bi završio, vratio bi mi ih, pljesnuo po guzi I dobacio ,,Operi ove krpice, treba će nam za sledeći put! Toplina koja bi prolazila kroz mene, gledajući ga dok drka onu stvar, ostavljala me je tako slabom i iscrpljenom da bi pala na pod sve dok mi noge nebi ponovo zadobile snagu da me ponesu.
    Jednom prilikom je tražio da donji veš koji mi je on kupio obučem ispred njega. Ustala sam i polako otkopčala prsluče i skinula gaće. U tišini sam obukla crno čipkano prsluče I prozirne svilene gaćice. Zakačila sam pojas oko bedara, onda sela da obujem svilene čarape. Trenutak kasnije ustala sam ponovo da bi zakačila žabice za gornje delove čarape. Bez reči sam sela na klupu preko puta njerga.
    ,, Sise su ti prerasle ovo prsluče’’ – delovao je uzbudjeno.
    ,,Raširi nogice’’! – promucao je kroz stisnute zube.
    Nagonski sam rastavila kolena. Osetila sam da se svila pomera sa jedne strane i spustila ruku da se pokrijem.
    Pomerio mi je ruke. Imaš prelepu žbunastu pičkicu, bićeš najlepša devojka u celom okrugu. Izvadio je svoj kurac i držao ga levom rukom. Bio je u punoj snazi. Moći će da stane ceo u tvoju pičkicu, samo treba da je dobro pripremimo. Želela sam da to bude što pre, ovoga časa ovoga trena.
    Nagnuo se napred i satvio mi šaku izmedju nogu. Iznenadjena, skoro sam poskočila, a onda je topao talas učinio da se osetim slaba i da počnem da drhtim dok je vlažnost oblila njegove ispitivačke prste.
    Drugom je rukom drkao svoju ogromnu batinu. Svršio je na moje rastavljene butine. Opet sam osetila toplinu u pičkici.
    Zavalio se zadovoljan na fotelju uz konstataciju da mi pičkica uvek vlažna.
    Ovo se ponavljalo iz dana u dan. Pamtim da me je Teča, čim bi ostali sami, i kada bi obukla seksi rublje, milovao svuda po telu tepajući mi kako sam ja njegova mala devojčica i kako me mnogo voli. Dok me je milovao ruka mu se najvise zadržavala između mojih nogu. Pomerao je gaćice u stranu i mazio moju malu pičkicu, što mi se – moram priznati -dopadalo. Zavukao bi prste među moje noge, u vlagu nalik svili, a onda ga stavio u usta. Nikad ovako nisam zamišljala tudju žudnju prema sebi.
    Pri tome me je stalno pitao da li to volim, ako ne volim, on će prestati da me miluje, ali da nikome ne smem da kazem šta on radi. Uvek sam posle takvih milovanja dobijala poklone : farmerke, lepršave haljinice, patike, mobilni telefon a vrlo često i nešto novaca da mi se nađe za po neki izlazak u lokalnu diskoteku. Sve je to pred Mamom i Tatom pravdao mojom zaslugom oko ispomoći oko Tetke i u kući. Mama je to prihvatila sa oduševljenjem, uz konstataciju da je bolje da daje meni nego tamo nekim drocama. Mojoj sreći nije bilo kraja i sve više sam nastojala da se nadjem i da ostanem što duže u Tečinoj neposrednoj blizini.
    To ovIašno milovanje trajalo je neko vreme, a zatim je njegov prst počeo da plitko zalazi medu usmine moje pice, što je još više pojačalo moje uživanje. Jednog dana kada smo ostali sami u onoj istoj prostoriji gde je bio sa kućnom pomoćnicom, i gde Tetka nije mogla da dođe, Teča me je dobro izmilovao, istrljao pičić i počeo da me ljubi po stomaku polako silazeći nadole. Razmakao je moje butine i počeo da ljubi nabubreli pičic. Neka slast u talasima navirala je u moje telo. Kako je to nailazilo, tako sam se trzala. Teča se pridigao i pitao me da li volim ovo što mi radi. Rekla sam da je lepo, lepše nego do sad. ,,Biće ti, mala moja, jos lepse”, sagnuo se i ponov liznuo jezikom moj pičić. Meni se slast sjuri medu bedra, i nešto slatko poče da kljuca u njima. Sva sam se ukočila.
    ,,Uh, Tečo, sto mi je lepo kada me ovako miluješ, radi mi ovo stalno’’.
    ,,Hocu da milujem i ja tebe, pa da i tebi bude ovako lepo kao meni.” Pritiskala sam mu glavu i širila noge koliko sam mogla, a on je jezikom ulazio u pičkicu sve dublje. Bivalo je sve zanosnije. U pičkici poče ponovo nešto da slatko kljuca samo ovaj put sve brze jače i ja zajecah od miline. Sve se skupilo oko njegovog jezika, a slatki talasi potrajaše poduže.
    ,,Vidiš mala, bilo je lepo”, reče Teča. Zatim uze moju ruku i stavi je na svoj ud. ,,Evo, sad malo miluj i ti mene da i ja osetim slast”. Jedva sam ga obuhvatila rukom, a on me uputi kako da je pokrećem. ,,Tako mala moja, tako me miluj!” I ja počeh da trljam gore-dole, dok je on jednom rukom gnječio moj pičkicu. ,,Jos malo i evo slasti, uh, tako, Tečino zlato” i zali mi pičić i stomak svojim semenom, razmazujuci ga svuda po telu, ponavljajuci ,,Kako si mi zadovoljstvo pričinila!”
    Trajalo je to još neko vreme, slast i uživanje se povećavalo, a za to vreme počele su grudi da mi rastu i dobijaju svoju pravu veličinu. Na pičkici su se veš uveliko pojavile malje, sitne dlacice. Njegov kurac sam upoznala dobro, jer sam se skoro svakog dana uvijala od slasti, dok se njegova sperma slivala sa mog stomačića. Njegov srednji prst je sve dublje ulazio, a pičić je lučio i goreo. Pričao mi je kako je tek lepo kada se stavi kurac unutra da je to vrhunska slast. Žarko sam, posle onog događaja sa kućnom pomoćnicom, želela da to uradi što pre. Isto onako kako je to radio njoj.
    Jednom prilikom, Mama i Tata su otišli na nedelju dana kod bake. Ja sam ostala kod Tetke i Teče. Obzirom na Tetkino zdravlje Teča i ja imali smo punu slobodu. Kada bi smestili Tetku u krevet, Teča i ja bi, otišli u dnevnu sobu, legli na kauč i počeli da se milujemo. On se skinuo,go, a meni je svukao spavićicu. Dobro mi je izlizao pičić da sam se od slasti kočila i trzala. Zatim mi je rekao. ,,Mala moja, sada će Teča da te pojebe, a ako ti ne bude lepo ti reci.” Zadugo je kurcem trIjao po pičiću, a onda ga gurnu i on skliznu unutra. Tesan, ali dobro podmazan pičić ga prihvati i poče da ga usisava. Glasno zajecah od miija. Mali, cepajući bol proprati prvo ulaženje, ali zatim je pičić samo pulsirao od radosti. Teča mi je staino šaputao: ,,Malo tečino, jel ti lepo, kako ti je pičić tesan, jel voliš ovo što ti radim’’? ,,Volimy volim, slatki moj Tečo, jebi me, jebi, samo to radi, ti si moja slast! Joj, što je lepo, uhuh, uh’’!
    Njegova jaja su udarala u moje dupence, a vrh njegovog kurca je golicao dno moje pice. Vadio ga je do vrha pa ga ponovo zabijao do dna. Stenjala sam od slasti, a onda njegov kurac zastade pa izbljuva u talasima onu toplu i žitku tekućinu. Ukočih se od neopisivog uživanja. Napuni mi Tečo pičić do vrha, ljubeći mi za to vreme sisice.
    ,,Jel ti bilo lepo, mala moja i koliko?”
    ,,Jeste, Tečo, hoću opet da me jebeš, niko neće znati samo ja i ti. Jebi me dokle ti je volja, tvoja sam, slatki moj Tečo. Hoću da mi to radiš uvek!” I nastavili smo to da radimo. Nekoliko puta, u štali na senjaku, zavlačio mi ga je otpozadi tiho i tada mi je bilo najslade. Jos godinu dana mi je punio pičić. Sisice su mi porasle, pičić očupavio a dobila sam i prvu menstruaciju. Tada mi je Teča pružio kutijicu sa nekim pilulama i rekao da ih uzimam redovno, jedamput dnevno, počev od prvog dana posle mestruacije, i da je to preventiva da nebi ostala trudna. Svakodnevno me je potsećao na tu obavezu.
    Slušala sam sve što kaze, šest godina sam uzivala sa njim, rasturala picu od jebanja. Nikada ni sa kim kasnije nisam dozivela ni priblizno zadovoljstvo kao sa njim. Pročitala sam u jednoj knjizi da se kod incesta, ako se ovo može nazvati incest, povećava zadovoljstvo čak za šest puta, i to je tačno, bar u mom slucaju. To sad mogu reći jer sam se i sama uverila.
    Udala sam se posle šest godina ljubavisanja sa Tečom. Rodila sam devojcicu, a posle dve godine i sina. Živim u srećnom braku. Tetka i Teča su umrli. Nasledila sam njihovu kuću i sve što su imali, noseći u sebi najlepše uspomene na jebačinu sa Tečom. Ne retko, uz pomoć vibratora, prisećajući se doživljaja sa Tečom, zadovoljim samu sebe.

admin
    Keymaster

Žena sa drugim

Zanimljivo koliko ima muskaraca koji bi voleli da gledaju kako im se zena jebe sa nekim drugim. 10 godina smo bili u braku, seksualni zivot u pocetku savrsen, tri godine od rodjenja deteta nikakav, tacnije dva, tri puta mesecno. Moja zena sem grudi koje su se promenile totalno posle trudnoce predstavlja savrsenstvo. Prelepa, ekstra zgodna plavusa, obrazovana…za sex nezinteresovana. To me je izludjivalo.

Kupovao sam razne igrackice, tipa nakitnjaci, navlake, dildo…sve smo upotrebili po jedan put. Nisam je varao iako sam imao mnogo prilika, pogotovo zbog posla kojim se bavim, nije ni ona mene, niti je ikada pokazivala sklonost ka tome. Prica pocinje pocetkom juna. Sin nam je bio kod babe i dede, pa sam ja znajuci da ce doci do sexa, namestio ogledalo naspram kreveta da bi bilo zanimljivije.

Gledao sam nas u misionarskoj pozi, a onnda nju okrenuo na stranu prema ogledalu, rasirio joj noge i uzivao u prizoru. Uhvatio sam je za kosu i rekao “gledaj!”, Pogledala je i rekla “Kako ti kurac izgleda veci ovako!”(inace imam prosecan, 16cm, srednje debljine), poceo sam da ga izvlacim i vracam jos jace. ”Pogledaj, kao da me neko drugi jebe!”A onda je pocela da pomera karlicu, da gura guzu u moje krilo, da se nabija jos jace, rukom je pocela da mazi picku, da je siri i rasteze. ”hmmmm.

. Jebi me Jebi me…rasturi mi picku!”, uhvatio sam je za vilicu:” A volis da se jebes? ”, ”hmmmm…da.

. Samo me jebi ”, ”jel’ bi volela da da se jebes sa drugim? ”, ”hmm…da.

. Da…”, jecala je, uzdisala a ja sam nastavljao silovito da je jebem!”To bih voleo da gledam…da te jebe, a meni da pusis!, ”pa sto ne kazes? hmm…gledaces !”Svrsio sam po njenom stomaku i uzivao u prizoru sperme koja siklja.

Imala je obicaj da posle sexa jos dva, tri puta sama izdrka, iako je dozivljavala uvek po nekoliko orgazama. Obukao sam se i otisao u dvoriste, a kad sam se vratio posle 45 minuta ona je jos obradjivala mackicU!Pocetkom avgusta otisli smo na more u Herceg Novi, uzeli lep apartman, sa dnevnom sobom i spavacom, obe su izlazile na istu terasu i imale pogled na more! Sve je perfektno, od sexa ni s!Treci dan otisao sam da se vidim sa drugarom u Tivat. Kad sam se vratio, parkirao sam auto i krenuo niz neke od brojnih stepenica u potrazi za zenom i sinom. Video sam ih na plazi u drustvu nepoznatog muskarca, lepo je izgledao, visi od mene, malo krupniji, ali nista preterano.

Porukom me pitala kad dolazim, i kad sam odgovorio za sat vremena rekla je vidimo se u apartmanu! Pratio sam ih dok su se vracali i zamalao da me vidi sin kome je lopta otisla niz stepenice. Vratio sam se do auta i izdrkao. To poslepodne cim je mali zaspao, izasla je iz sobe, skinula gace i rekla “Bas mi se nesto jebe!” Bilo je odlicno, a dok se polako nabijala na moj kurac, pitala je da li sam jos zainteresovan da je gledam sa drugim? , hmm…da…da…Dugo smo lezali i pricali, rekla mi je za Urosa, tako se zvao, i pricala mi kako se toliko napalila da je htela da mu predlozi da se kresnu! Nisam bio bas odusevljen u tom trenutku, ali naravno da sam pristao! Dogovorili smo se da izadje uvece, nadje se sa Urosem, a zatim da dodju i da se kresnu, a ja da gledam sa terase, dok ona ne dodje po mene da im se pridruzim. Sve smo razradili.

Mali je zaspao, a ja sam cekao na terasi do 2 sata, kad sam dobio poruku da stizu. Usli su tiho, a ona se pojavila u sobi i pitala da li sam spreman? Uf, vise nego spreman! Vratila se u dnevnu sobu, skinula haljinu i pocela da se ljubi sa njim. Ubrzo je skinula i gacice i stavila guzu na njegovo lice, uhvatila ga je za vec nabrekao (neznatno duzi, ali znatno deblji)kurac i pocela da ga lize. Mislio sam da ce mi srce iskociti, drhtao sam i drkao…U jednom trenutku podigla je glavu, jezik joj je bio na njegovom glavicu i namignula mi, a zatim pocela da mu tako pusi i mazi jaja da su joj posle par sekundi usta bila puna sperme.

Otisla je u kupatilo, a kad se vratila, Urosev kurac je bio spreman i cini mi se jos veci. Stavila ga je u usta, navukla kondom, opkoracila i pocela da se nabada na njega, guzu je istrcila, valjda zbog mene, a onda joj je on gurnuo prst u cmar i poceo da je razvaljuje. Ja sam umirao gledajuci kako se trese posle par orgazama. Ustala je i dosla u sobu.

Ja sam vec skinuo gace, misleci da je dosla po mene. Prisla mi je, pocela polako da mi drka i da me strasno ljubi, uhvatio sam je za pickicu koja je bila toliko mokra da joj se slivalo niz butine. ”Popusicu ti ali nemoj da dolazis tamo, nisam mu rekla za tebe!” Kleknula je i pocela da mi pusi! 10 sekundi mi je trebalo da joj napunim usta. Vratila se Urosu, natrcila guzu, sto je ovaj jedva docekao i nastavila da se jebe.

Trajalo je to oko sat i po, a pola sata nakon toga Uros je otisao. Otrcao sam kod nje, lezala je na ledjima i lagano mazila totalno mokru picku. Poceo sam da je lizem iako se osecala sperma, ali je ona ustala i rekla:”Mislim da joj je dosta za danas. ” Otisla je da spava, a ja sam uvideo koja sam budala.

To me iznerviralo, a tek ujutro kad me poslala po neke tablete”jutro posle” kao da ne bi slucajno zatrudnila. Sledeci dana nismo mnogo pricali o tome i zakljucili da je to samo letnja avantura. Cak smo se dva puta i kresnuli do kraja letovanja. Kasna jesen, subota ujutro, krecem na posao, zvali me nesto vanredno u petak.

Tiho sam izasao iz sobe i krenuo kad mi javise da ne moram dolaziti, da se ne bih vracao i budio zenu, seo sam u dvoristu pored rostilja, zapalio i razmisljao da li ce danas biti sexa, posto smo sami kuci. A onda sam se sokirao!!! Odjednom se ispred kapije parkirao auto, iz njega je izasao Uros, nosio je ruzu i neki paketic. Mislio sam da cu se onesvestiti! Usao je u kucu, a ja sam brzo pretrcao dvoriste i preko terase se usunjao unutra. Bukvalno su odmah poceli da se jebu, nisam mogao da vidim, ali sam cuo moju zenu koja je uzdisala i:” Konacno lepa moja kurcina…hm….

”, ”Polako, pojesces ga Ha ha “, ”Stavljaj mi ga u picku, ne mogu vise cekati ni sekund…joj kako ga volim…to je kurac…. ”, ”Pa gde ti je muz? ”, ”Ma kakav muz, od kad sam tvoj probala njegov vise ne mogu ni da pogledam…!”Zakleo bih se da sam se na trenutak bio onesvestio! Da ne davim, ubrzo posle toga ja sam se odselio, ostavio sam joj kucu i auto.

Cak je u svadjama ispalo da sam ja kriv jer sam je naveo na to, htela je i da se pomirimo, ali one reci su mi stalno odzvanjale u glavi! Jebi ga, ja sam imao lose iskustvo, zato dobro razmislite pre nego sto se odlucite za tako nesto. A mozda je tako i bolje, sve u svemu posle jebanja nema kajanja! .

admin
    Keymaster

Prva trojka
    Kad sam pocela da se zabavljam sa svojim sadasnjim muzem imala sam jedva 18 god. , bila sam nevina no ne i naivna. Moja najbolja drugarica je spavala sa svojim deckom, u dva navrata sam delila sobu sa njima, cekali su da zaspim, kad su otpoceli svoju igru pa i nadalje svasta sam cula a bogami i videla, mislim da ih je zanimalo samo reda radi dali ja spavam, oba puta sam se strasno napalila neprimetno sam se mazila i nevidjeno brzo svrsila. Moj muz je povremeno dolazio kod svojih roditelja, tu smo se upoznali ima tome vec 20 god. I od tada smo neprekidno zajedno, poceli smo da spavamo posle cetiri meseca, pazljivo me je uveo u svet sexa, i zabave, on je tek pet godina stariji od mene ali zavaljujuci raznim okolnostima svom izgledu, radoznalosti, prilicno iskusan, i vec u ono vreme sklon eksperimentima.

Ja sam to lako prihvatila, imala bezgranicno povernje u njega a uz to, to mi je sve jako prijalo. Poceli smo sa slikanjem, nisam ni znala da se to zove egzibicionizam, jako su mi se dopale prve fotografije, pogotovu sto sam se jako palila dok me je slikao, i nema sanse da slikanje zavrsi bez ludog sexa. Bila sam svesna da sam zgodnica, uzivala sam ali istovremeno i stekla samopuzdanje, i bila u svako vreme sposobna da manipulisem svojim telom i energijom.

Proslo je jedno godinu dana, dok smo vodili ljubav on mi predlozi da nas slika njegov drug mikica koji je profi, jako su bliski a znala sam da je on vec video moje slike, jer su se one radile u njegovoj labaratoriji. Kad sam pitala svog decka dali je pokazao nekom moje fotke, on je bio odresan, malo ustezuci mi je priznao da je zatekao mikicu kako ih razgleda, u labaratoriji, samo gledao? Pa dobro, drkao je. Mesto da mi to zasmeta ili da se naljutim, meni zaigrase zmarci u donjem delu stomaka, ocutah. Tako i sad bez razmisljanja pristadoh.

Sledeceg vikenda smo otisli u nas grad, navece dok sam se spremala da izadjemo bila sam vrlo detaljna, obrijala svoju ribicu na mali crni trougao, obukla svilene crne carape sa pojasom, grudnjak, jedan predivan jednostavan i vrlo sexi kombinezon. Dok sam se spremala bila sam jako zadovoljna svojim izgledom, gledala sam se u ogledalu i to je moralo da se zavrsi vibratorom, uzbudjivala me je pomisao da cu veceras biti predmet fokusirane paznje dvojice muskaraca. Zmureci u mislimsa sam imala najperverznije slike. Ako se ostvari samo delic mojih mastarija, znam da cu biti potpuno zadovoljna, samo je pitanje kako bi vanja to prihvatio.

Izasli smo potpuno normalno, uopste nismo pricali o tome sto prestoji, pravili smo se da se nista ne dogadja bitno. Kad smo se posle kraceg zadrzavanja u setnji uputili mikicinoj kuci ja sam bila vec prilicno napaljena. Nisam uopste cula svog decka koji je misleci da sam u velikoj frci, non stop nesto pricao ne bi li me zabavio, opustio, moslim da su njih dvojica bili u vecoj frci. Moje skidanje je bio pravi pravcati strip tiz, dok je mikica besumucno skljocao ja sam se u ritmu tanga lagano njihala i skidala stvarcicu po stvarcicu, kad sam ostala u carapama i hlterima, mazeci svoje uspaljeno medjunozje u trenutku sam zavrsila na francuskom lezaju svrsavajuci u talasima, moj decko je uveliko drkao dok je mikica sve to gledao keoz aparat glumeci profesionalca.

Kad me je blazenstvo proslo nacas sam se uplasila deckove reakcije, medjutim on je vec bio kraj mene dodajuci mi preko potrebnu cigaretu. Kao da mi je citao misli, na srecu ne kraja, negde sam vise osecala nego znala da mogu ici prilicno daleko. Slikanje u paru je proslo bez veze, namestanje poziranje, najbolji ugao. .

. Da se u jednom trenutku nismo otkacili i isterali orgazam verovatno bi to i zaboravila. Nakon odmora mikica je doneon drugi aparat profi formata, predlozio je mom decku da nas ovaj put. Ostavi same, da bi se ja opustila, dok on u kuhinji spremi veceru, taman da on ispuca dva filma.

Nasmejali smo se, na to sam ja rekla moze ali pod uslovom da se i ti skines, naravno, tada jos nisam znala da su oni jos ranije dogovorili scenario, to sam saznala prilicno kasnije, kao sto ni oni nisu znali da meni opustanje uopste nije potrebno. Ostali smo sami u sobi, obukla sam kombinezon, bradavice su mi se ukrutile ko kamen, medju nogama sam osecala vrelinu. Pocelo je to je bila festa, bila sm potpuno u svom elementu, to sto je moj decko u drugoj prostoriji a ja u drugoj sa drugim golim muskarcem, ciji je ud omanji i podeblji strcao u nebo pulsirao kao da ce plusnuti svakog trena. Mikica inace, kao muskarac ima onaj drski sarm koji zene vole, dok mi je prilazio da mi namesti kosu, postavi rame, podigne bretelu, ja sam ga posmatrala izbliza.

. Bikla sam potpuno razuzdana, poceli smo sa cednim erotskim snimcima, kako se to odvijalo ja sam postajala sve razuzdanija, u jednom momentu ja sam rasirila noge on je rekao jos, ja sam ih rasirila maksimalno, rekao je rasiri usmine, stavi prstic, ja sam se na sekund neckala, on je prisao da snimi izblioza, pritom potpuno iznenada je pruzio ruku presao nezno preko moje rasirene vagine, klitorisa, odozdo navise. U istom trenutku sam dozivela takav trenutan udar orgazma kao nikad u zivotu, potpuno nesvesno u onom ludilu, savih noge u kolenima nenadno ali ga povukoh na sebe, dok sam ga potpuno nesvesno trazila rukom on je vec bio u meni, dok sam se ja potpuno van sebe grcila u zaista do tada nedozivljenom, on je prosetao mojom utrobom dva tri puta a onda kao oparen otskocio. To me nije omelo, nastavila sam da se uvijam u produzenom orgazmu ne vapeci za mukim udom.

Trebalo mi je par minuta. Da dodjem sebi, nisam smela da otvorim oci, pomislila sam na svog decka i pomalo se uplasila usao je na trenutak ud mu je bio polopusten, imao je neku pricu, mikica je petljao oko aparata, mi smo otprilike istovremeno ukapirali da verovatno nije gledao, jer je to bilo brzinski a ja sam inace i pre toga pustala zvuke, uzdahe i jecaje, jer meni je snumanje zaista bilo uzbudljivo. Nakon toga sedeci sama u sobi dok je mikica u kupatilu razvijao film, amoj sadasnji muz spremao veceru, ja sm bila potpuno opustena, igrala u krug, pevusila, nacas usla u kuhinju, gde je vanja bio pored sporeta. Pobegla nazad u sobu zbog hladnoce, probala da udjem ponovo kod mikice, otkacio me rekavsi da dodjem za dva tri minuta.

Nakon dva minut otvorio mi je vrata kupatila u kome je bio gotovo apsolutni mrak, osim skiljave zelene sialice, fenom je susio film, nesto je pokusao da mi pokaze, na sebi je imao samo gacice, ja sam bila u svom omiljenom kombinezoncicu koji jedva da pokrije dve trecine guze. , prilepila sam se otpozadi, jedmim pokretom sam mu izvadila kurac i pocela da ga drkam i stiskam, imala sam strasnu zelju za parenjem ovaj put sa njim. . Prekinuo me je i krenuo ka izlazu, bio je vrlo smesan, nesiguran, sa digntim kurcem, koji samo sto ne eksplodira, nije smeo da me pogleda u oci.

Prisla sam mu, desnom uhvatila zaud, levom obgrlivsi dala takav poljubac od koga se protresao. Dok su nam se jezici preplitali ja sam ga pritisla uz zid, poceo je da se grci, drkala sam mu jos brzze, jos par pokreta, napunio mi je saku i poceo da prska po stomaku i butinama, ja sam se razmazivala po sebi njemu. Dok mi je on stiskao grudi. .

Bilo mi je drago a istovremeno i krivo sto je tako brzo svrsio, to je znacilo da od parenja nema nista. , obrisali smo se i izasli napolje prvo ja a zamnom mikic sa nekom obicnom pricom, moj decko nas je samo malo cudno pogledao i nije rekao rec. Dok smo jeli i pili vino ja sam bila prilicno opustena, jos uvek sam bila pod snaznim utiskom predhodnih dogadjanja, spoznaja uzitka, inteziteta, granica. Spopao me je strah i od svog decka i od sebe, taj strah je bio prilicno intezivan.

Nakon 30-ak minuta pomalo usiljenog smeha i zezanja otisli smo da radimo fotografije, ovaj inace dosadan posao u prostoru 4m kvadratna, sa troje nagih ljudi ubrzo postaje uzbudjujuci, u prostoriji postoji samo jedna stolica, na nju je seo mikica, na njega sam se naslonila ja dodirujuci ga grudima, pored mene je stajao vanja, prve fotografije su vec u meni pocele dizati temperaturu, izgledala sam fantasticno, svaka sledeca je bila jos izazovnija njihovi komenari su presahli kad se pojavise najrazbludnije, u jednom trenutku osetih ruku mog decka koji je poceo da me miluje otpozadi, lagano sam rasirila noge i istrcila guzu, pozelela sm istog trenutka, da se jebem, dame jebu dok ne padnem u nesvest, istog trenutka je usao mene, lagano, ritmicki me je navlacio na svoj kurac. Oslonila sm se na mikicu koji se ukocio da bi nam bio oslonac, potpuno spontano sam krenula da ga milujem, uzvratio mi je milujuci mi ramena na trenutak im se ruke sretose na mojim grudima, , vanja je svo vreme nesto pricao, otprilike, uhvati ga, drkaj mu kurac, . Sad je prilika i sl. Mikicu koji je ustao drzala sam za kurac, desnom rukom oslonjena na stolicu, bilo mi je krajnje neudobno, hajdemo u sobu prva sam prosaputala.

Otvorili smo vrata i onako na gomili krenuli ka krevetu, drzala sam ih za kurceve a oni su onako na gomili, trapavi pokusavali da me miluju i ljube. Dosli smo do kreveta i onako svi zajedno srusili na njega, samo sam rekla, organizujte se i prepustila se. . .

Najednom sam se nasla izmedju dvojce napaljenih muskaraca savijenih blago rasirenih nogu, njihove ruke su bile svuda po meni na grudima, sudarali se u mom medjunozju, jednostavno sam ih osecala svuda. Bila sam napaljena kucka koja je zelela sve, dok sam se ljubila sa vanjom mikca mi se nasao medju nogama, moj i vanjin poljubac je uvek prestavljao 50% sexa ovaj put to je bilo daleko intezivnije, nisam ispustala njegove usne, dok je mikicin jezik medju mojim nogama cinio cuda, rasirila sa noge najvise sto sam mogla i savila ih u kolenima, omogucila sam mu prustup tajne zenske intime, zauzvrat sam dobila najlepsi uzitak koji mozete zmisliti. . Orgazam naisao brzo, kao udarac bicem.

Prosto sam poludela histericno vristeci grizla vanju i molila ga da me jebe htela sam da on bude prvi, on se pridigao a ja sam kao zmijce hitro podvukla pod njega i odmah se navukla na njegov kurac, nije bilo prekida, orgazam se vezivao za orgazmom. Jebao me je otsecno pomalo grubo, nabrekle zile se opustise, provali iz njega topla sperma koja me ispuni. On najednom klonu i pruzi se po meni sav obamro, to mi je uvek smetalo, probam da se izvucem, on mi pomoze gurajuci me prema mikici koga sam ja svo vreme drzala za ud pomalo drkajuci i povremeno ga stavljala usta ali bez koncetracije nemam osecaj pusenja. Okrenem se pogledam u vanju, on mi klimnu glavom i nasmesi se, samo trenutak razmisljanja, zasto da ne, okrenem se prema mikici cije ruke su vec bile na mojim grudima.

Zagledam mu se duboko u oci i tamo videh onu musku obest, okrenem se vanji on je lezeo okrenut prema nama na boku lagano drka, na uglovima usana osmeh. Odmah mi je bilo jasno da sam upala u zamku i da su se dogovorili, ako je tako razbicu vas pomislih i bacih se na posao. Gurnem mikicuna ledja, prebacim desnu nogu preko njega, ostajem na kolenima. On pruza ruke prema mojim grudima odbijam ga i kazem, ne smes da me diras dok ti ne dozvolim.

Savijem se nad njim i cvrsto pribijene vagine uz njegovo telo krenem da ga golicam kosom taruci se o njegovo telo, onda krenem da ga ljubim usne vrat, grudi, osecam kako mu se ud lomi oko mojih prepona, cak je u jednom momentu i uleteo unutra, nisam to htela ni dozvolila, polako ljubeci ga dodjoh do korena njegovog uda. On ponovo krenu rukama ja ih sklonih, lagano krenuh da ga lizem celom duzinom prema vrhu, a onda lagano kao sto trba stavljam usta i polako, trudim se da ga progutam celog, i tako mnogo puta. Mogu da zamislim kako je njemu kad ja toliko uzvam, kraickom oka pogledam u vanju on nas gleda lagano nadrkavajuci svoj kurac koji je ponovo narastao, ja uzivam kao retko kad, mozda zbog pogleda na nega gde cvili i uvuja se, odbijam ruke od sebe ovoga puta ruke obojice. Ovo j e pre svega moja igra, sto je najvaznije ovaj put uzitak mogui da drzim pod kontrolom, duzinu intezitet.

. . Promenim polozaj dodjem u cuceci polozaj, nanisanim prvo samo glavic i to nekoliko puta pa onda sednem io sve snage, energija mi tera karlicu u svim pravcima, ovo traje neko vreme i zavesava se eksplozijom, orgazmom najveceg inteziteta. Spala sam mikica me podize, stavi ga unuta snazno me drzeci za kukove nastavi da jebe nda polako pocinje da popusta, osecam kako pulsira u mojoj utrobi nije svrsio prodje mi kroz glavu.

Pogledom potrazim vanju on se pokrece lagano desnom rukom miliuje moju guzu, dodirujuci drugu rupicu, umazanu, ubalavljenu. Na momenat se uplasim, pozelim da ga odbijem, nemam snage, nesmem, ako sam ja sebi dala na volju nek on ovo ucini samo da ne boli, stavio ga na ulaz, ovde krema nije potrebna, od pocetka ga lako primam sa te strane na vanjino veliko zadovoljstvo. Polako cujem ga, navuci se polako, nemoj da ti ispadne, polako se navlacim, udje glavic jedanput, drugi put, boli, malo se primirujem da bol prodje, mikica prati karlicom, osecaj cudan, nataknuta na dva kurca, sputana, svaki delic ispunjen. Nemas prostora.

Dok sam ja prilicno pasivna njih dvojica pokusavaju da uhvate ritam, ne uspevaju u tome, ja im naredim da se umire, prvo se nataknem na jedan, pa lagano krenem pa se navucem na drugi, nazad, napred. . . Tek, sto uhvatim ritam, tih par pokreta navala uzbudjenja, mikica pocinje da se koci a onda obilno punjenje moje ispunjene vagine, istovremeno vanja poconje isto, to je vec bilo previse za mene, orgazam, poput udarca nas prosto zakiva svo troje za krevet.

Potpuno nepokretna, mirno prozivljavam dugotrajni orgazam. . Dolazim sebi posle desetak minuta, mikica je jos uvek u meni iako je svrsio, prilicno cvrst, vanja polako kliznu sa mene, poljubivsi me u vrat lagano ustaje iljubi me u vrat i pali cigaretu. Jos uvek omamljena zmurim, cekam da me prodje ilagano se svlacim sa mikice na krevet i dalje ne otvaram oci, lezim na ledjima znojava, razjebana, umazana spermom svojih muskaraca, bestidno prosuta po krevetu, dok mi idalje kroz glavu promicu scene malopredjasnjh dogadjaja.

Ustajem bez reci jedva odoh pod tus, dok se tusiram i sapunjam, uzitak jos uvek visokog inteziteta, ogrnem se bade mantilom i onako mokra isveza vratih se u sobu. , bila je prazna frotirina krevetu zategnuti, prozor otvoren, napolju beli dan, znala sam da su njh dvojica otisli da rade slike, uvih se frotir na krevetu i zaspah. Probudila sm se eaneodoljivom potrebom iskim, pogledam se u ogledalo, lagano se doteram, popravim kosu i uputim se u dnevnu sbu, na trosedu je spavao mikica uvijen u cebe, pored njega na stolu gomila fotografija. Sedoh pored njega i gledam fotografije, ne mogu da verujem da sam to ja, takav seksipil, takva bestidnost, izbija iz njih.

Mikica se probudio kaze da je vanja otisao da kupi nesto za jelo, bilo je oko 12h, nastavili smo zajedno da gledamo zajedno, fotografija, na kojoj ja diram svoju otvorenu mackicu poceh da vlazim, da imam. . . Pozeleh jezik na svom klitorisu, gotovo mehanicki pomerih ruku i uhvatih najnormalnije mikicu za ves ukrucen ud, gledaluci u njega otvorenih ociju obuhvatih ga usnama istovremeno sam zbacila sa sebe frotir ne zeleci da me ista ometa.

Pridignem se ne ispustajuci ga iz usta opkoracim ga preko lica dovodeci nas u polozaj 69, omogucivsi mu pogled i mogucnost koju je on automatski iskoristio. . . Kako je moj uzitak rastao, , , , on me najednom zgrabi cvrsto okrenu iznenadjujuce vesto i dok sam se uhvatila za ivicu kreveta i primih ga otpozadi celom duzinom, jebao me snazno, vesto, cinjenica da smo bili sami imala je dodatni stimulans, energicnost, ruke na mojim sisama koje nisu mirovale uticale su da smo brzinski svrsili, ispolivao me je i unutra, lezala sam na trosedu protezuci se zadovoljno moj partner jos nije dosao sebi, zacuo se kljuc od uaznih vrata, nismo se pomerili, samo sam zazmurila.

Ohooo, poceli ste bez mene, nece moci, nece moci, govorio je i vec od vrata poceo da se skida. . . .

admin
    Keymaster

Jebanje sa novim prijateljima – I dio

Moja devojka i ja smo se vratili iz Praga sa novim seksualnim iskustvima i zeleli smo jos toga da iskusimo. Poceli smo da trazimo nacine da nadjemo ljude sa kojima bismo se jebali a da to ne iscuri u javnost. Privatnost i tajnost nam je mnogo bitna zato sto moja devojka i ja oboje planiramo da imamo ozbiljne poslove a za balkanske pojmove nase seksualno ponasanje bi se moglo smatrati razvratinim. Posto nam je bilo bitno da nadjemo nesto kvalitetno odlucili smo da ne zurimo u potrazi , nego da sacekamo da nesto naidje.
    Kao sto sam rekao, moja devojka studira stomatologiju a ja sam diplomirani inzenjer. Faks sam zavrsio u roku sa lepim prosekom i preporukama profesora, sto mi je omogucilo da lako nadjem posao u struci. Radio sam u jednoj stranoj firmi koja se pretezno bavila izvozom stvari koje proizvede u Srbiji, tako da sam ja za srpske prilike imao jako lepu platu. Sam posao je bio jako zahtevan, i trazio je cesto ostajanje prekovremeno na poslu, sto je umelo da dovede do toga da mi telo „propadne“. Kao mlad sam se aktivno bavio sportom do devetnaeste godine zivota, ali je to kod mene vise problem neko vrlina. Kada god se ne bavim sportom duzi vremenski period ja se ugojim, tako da sam zadnjih godinu dana isao na bazen. Uplatim onu varijantu da mogu da idem koliko hocu, plata mi je to dozvoljavala. Na bazenu se nikad mnogo nisam zadrzavao . Dodjem, otplivam svojih 20-25 duzina (1000-1250 metara), osusim se i idem kuci devojci. Posto ce ovo biti duga prica, smatrao sam da bi bilo dobro da dam lazna imena meni i devojci. Ona ce se zvati Dusica, a ja Milos. Tokom zadnjih nekoliko poseta bazenu primetio sam jednu zenu. Bila je jako zgodna i cinilo mi se kao da me gleda , ali da kad nam se susretnu pogledi ona bi skrenula svoj. Ucinilo mi se da bi tu mozda moglo biti necega za mene i Dusicu, pa sam odlucio da porazgovaram sa njom o tome. Opisao sam je Dusici i cinilo nam se kao dobra prilika, pa mi je rekla da probam da je smuvam ili bar izvedem na kafu.
    Sledeceg dana sam ceo dan na poslu razmisljao da li cu zateci tu jebozovnu zenu na bazenu. Cim sam stigao na bazen video sam je. Tog dana je nosila crveni bikini, kao da je htela da je lakse uocim. Video sam da je suva i da ce tek uci u vodu, tako da sam odlucio da otplivam i ja malo, cisto da je ne spopadnem od starta. Naravno, krajickom oka sam posmatrao sta ona radi. Kad je posle nekog vremena izasla iz vode , da se odmori ili da se osusi pa da ode, odlucio sam da je pratim. Pored bazena se nalaze visoke tribine, a posto sam video da je sela na dosta visoko mesto nisam se bojao da bi neko mogao da nam smeta. Izasao sam iz bazena i poceo da se penjem stepenicama gore ka njoj. Na pola puta sam podigao pogled i video sam da me fiksira pogledom. Odgovorio sam joj osmehom na sta se i ona osmehnula. Mojoj sreci nije bilo kraja! Seo sam pored nje i predsavio se. Njeno ime je bilo Maja. Tek onda kad sam seo pored nje video sam kakav sam zalogaj zagrizao. Maja je imala oko 40 godina, ali se po njenom izgledu to ni izbliza nije moglo reci! Imala je prelepo lice , dugu lelujavu braon kosu, velike sise(mozda petice) koje su dolazile do izrazaja u crvenom bikiniju. Imala je mali izbaceni stomak, veliko okruglo dupe i bila je oko 170 cm visoka. Sve u svemu seks bomba. Ono sto bi danas mi klinci rekli, MILF. Malo sam je propitao cime se bavi i kako postize takvu figuru, odgovorila je da ne radi, da joj je muz uspesan i da ona moze da se posveti odrzavanju tela. Tu sam se malo presekao sto je udata, ali me je ona svojim osmehom, sisama i govorom tela uverila da imam prolaz kod nje. Pitala me je za mene, sta radim i da li imam devojku. Odlucio sam da kazem kako jeste, pa gde puklo. Nesto me je teralo da to ocekujem, ali uopste joj se nije promenilo raspolozenje kad sam joj rekao da imam devojku. Shvatila je da je zelim cim sam joj prisao. Pitala me je da li hoce da malo plivamo zajedno, sto sam ja i prihvatio. Plivali smo jedno do drugog , cesto su nam se tela dodirivala pod vodom a ja nisam skidao pogled sa nje planirajuci sta dalje da radim. Malo kasnije se okrenula ka meni i pocela da pliva unazad dozivajuci me pogledom. Stigao sam je na sredini bazena, mada je i ona usporila Kako sam joj se priblizio u vodi, njena noga me se obmotala oko moje noge i Maja se pribila koliko je mogla uz moje telo a da se i dalje odrzava na vodi. Jednom rukom me je pomazila po sisi, osmehnula mi se i otplivala dalje. Stala je u ivici bazena, gde sam je i sustigao. Prisao sam joj, maksimalno diskretno (ne mora bas svako na bazenu da vidi sta radimo ), i rukama joj onemogucio da pobegne. Ispod vode sam joj se priblizio i prislonio moje telo na njeno tako da mi je kita lezala na njenom stomaku. To je mozda trajalo minut kad mi je rekla da hoce da izadje da se osusi. Ponovo smo otisli do tribina gde se obrisala. Pitao sam je da li bi htela da svrati kod mene i devojke u stan na pice, sto je ona prihvatila. Nisam mogao da verujem! Nije ovo moralo nista da znaci , moglo je da ostane na picu, ali sa svakim sledecim korakom Maja mi je davala vise povoda da se nadam. Posle deset minuta smo krenuli autom ka mom stanu gde je Dusica cekala ne nadajuci se da dovodim ovakvo parce.
    Otkljucao sam vrata stana i doviknuo Dusici da sam stigao i da sam doveo jednu prijateljicu na kafu. Dusici nije nista bilo jasno, ali kad sam rekao da sam Maju upoznao na bazenu, a i kad ju je ona malo bolje pogledala, shvatila je ko je Maja i sta bi trebalo da se desi. Ispocetka je sve islo nevinim tokom. Pitanja su samo redjala: ko se cime bavi, ko je odakle i slicno. Sve vreme smo se Dusica i ja pogledima pitali kako da zapocnemo seks pred Majom a da ga ona prihvati. Ipak je potpuno nepoznata osoba, mozda se plasi da se procuje kao sto se i mi plasimo, mozda je ocekivala samo mene a ne i Dusicu. Minuti su prolazili u caskanju i teme su polako nestajale. Tada je Dusica kao iz topa pitala Maju da li i ona ima ovakvoh muskarca kraj sebe u krevetu i prebacila jednu ruku preko mog ramena. To je to, pomislio sam !! Ili ce se poplasiti i otici, ili ce zaigrati igru. Ona je rekla da je njen Darko sasvim dobar za njene potrebe, ali da veruje da sam i ja sasvim dobar u krevetu. Dusica je dodala da postoji samo jedan nacin da to saznamo. Dok sam shvatio sta se desava Dusica mi je vec zavalila svoj jezik u usta i stavila mi ruke oko ramena. Uzvratio sam joj poljubac i taman sam krenuo da tonem u njega kad je Maja dobacila :
    -„Hocete samo da se ljubite ili cu videti jos nesto danas ? “
    -„I gledaces, a i ucestvovaces“, odgovori joj Dusica.
    Ja sam ostao da sedim, spustio pantalone na pod i izbacio kurac iz gaca. Dusica koja je sedela pored mene samo se nagla i uzela ga usta.
    -„E to je vec nesto“, rece Maja.
    Jednom rukom Dusica mi je drzala kurac dok je drugom mazila moja jaja. Ja sam joj pritiskao rukom glavu na dole, a Dusica i nije pruzala neki otpor vec je samo pustila da kurcina dublje udje u usta. Tad je Maja skinula stvari sa sebe i sela ponovo na fotelju na kojoj je i bila. Gledala je kako Dusica guta moj kurac i sve vreme mesila rukama svoje ogromne sise.
    -„Hoces mi da ti pomognemo sa tim sisama ? „, upitao sam je.
    -„Moze, ali morate oboje zajedno da mi pomognete“, odgovorila je Maja.
    Dosao sam Maji sa leve strane a Dusica sa desne. Uzeo sam joj levu sisu u usta i snazno je poceo sisati, na sta je Maja odgovorila zadovoljnim stenjanjem. Desnom rukom sam joj drzao sisu, a levom sam joj dirao picku. Dusica joj je sisala desnu sisu i grickala joj bradavicu a Maja je jednom rukom drkala moj kurac a drugom Dusicinu picku. Spustam se na pod, i kleknem izmedju Majinih nogu. Razdvojio sam joj noge i poljubio joj picku prvo jednom brzo, pa onda drugi put dugo i zeljno. Nisam usne odvojio od njene picke mozda citav minut. Nisam cuo nikakvo stenjanje, tako da sam pogledao nagore i video da Maja i ne moze da stenje jer se ljubila sa Dusicom. Kita mi je bila tvrda kao kamen od tog prizora. Dusica mi je uhvatila pogled , osmehnula se i pitala :
    -„Hoces i ti malo, a ?“.
    -„Mozes, samo ako te Dusica zameni dole“, ubaci se Maja.
    -„Naravno da hocu“, odgovori sa najpreverznijim osmehom moja devojka.
    Zamenili smo mesta, Dusica je sad lizala Majinu picku a ja sam se ljubio sa njom. Kurac mi je bio kao stena od silnog naboja kojem sam bio izlozen. Uhvatio sam Maju za ruku i poveo je ka dvosedu na kom mi je pusila Dusica. Maja je legla na ledja i rasirila noge cekajuci moj ulazak. Picka joj je bila vrhunska za zenu od 40 godina i dobro vlazna od silnog lizanja. Stavio sam jednu njenu nogu na moje rame i gurnuo joj kurac do pola u picku. Uzdahnula je i izdigla kukove da bi se jos vise mogla nabiti na moj kurac. Ubo sam je par puta sa pola kurca da bih onda odjednom uterao celu kurcinu u njen zeljnu picku. Maja je grebala dvosed i sopstvene sise od zadovoljstva koje sam joj priredio. Dusica se nagla iznad Majine glave i uterala joj jezika do kraja u usta. Malo samo usporio da bih pustio njih dve da se ljube. Nakon nekog vremena sam nastavio da jebem kao lud. Majina noga na mom ramenu se tresla i grcila kao nenormalna i njih dve nisu usne odvajale jedna od druge. Posle nekog vremena sam osetio da nadolazim, pa sam ga izvukao i nastavio da ga drkam.
    -„Je l’ mogu po sisama ?“, nisam stigao ni da izgovorim a Maja je se uspravila na dvosedu, te je rukama skupila i podigla sise koje su joj sad bukvalno izgledale kao dve lopte. Primakao sam joj se drkajuci rukom kurac. Nakon par sekundi beli gusti mlazevi sperme poceli su da izlecu iz mog kurca, slecuci na Majine sise. Sigurno je trajalo pola minuta to moje prskanje, sise su joj bile prekrivene mojom spermom koja se sad cedila na njen stomak i butine. Dusica joj je ljubila sise, primajuci sto vise moje sperme u usta zadovoljno kurvinjski se smeskajuci.
    Seo sam u fotelju da odmorim i dodjem sebi. Kadar pred mojim ocima je bio neverovatan. Sisata dobro izjebana brineta sa poprskanim sisama i moja devojka koja joj ljubi sise. Dusica je ponudila Maju da se malo sredi u kupatilu sa njom dok sam ja ostao sam. Posle par minuta su se vratile njih dve i sele na dvosed :
    -„Dobar ti je decko , Dusice“.
    -„Aha, dobro sam ga istrenirala“, zajebavala me je.
    -„Da mi je neko danas rekao da cu imatu trojku sa nekim klincima, ne bih mu verovala“, rece Maja.
    -„Taj klinac ti je zalio sise spermom kako dugo niko nije“, odmah sam joj malo uvredjeno odgovorio.
    -„E to jeste, moj muz manje svrsava. Ipak je on covek u godinama“, rece Maja gledajuci me zeljno.
    -„Lepo je tebi Majo, imas muza da te jebe plus te ovaj moj jebao. A ja nista“, rece kao sazaljivo Dusica, praveci se da ne zna da ce biti i druga runda.
    -„Dobices i ti mala, pa vidis kakav je manijak. Samo sto me tamo u bazenu nije jebao“, smejala se Maja.
    -„Sama si trazila, a i nisi se mnogo bunila“.
    -„I to sto kazes“.
    Odjednom je nastala tisina i samo smo se gledali. Tada je Maja ustala i dosla do fotelje. Klekla je ispred mene i rekla:
    -„Imamo ovde samo jedan kurac, i treba ga osposobiti pre akcije“, rece i uze mi poludignuti kurac u usta. Uzimala ga je duboko u usta sa svakim zalogajem, dok mi je ruke stavila na butine. Malo sam skupio noge i stegao njene sise koje su slobodno visile tu. Onda sam ustao i krenuo ka Dusici koja je sedela na dvosedu. Kleknuo sam ispred nje i zavukao joj glavu medju noge. Lizao sam joj picku dok mi je ona drzala glavu rukama. Stenjala je i uzivala u svakom trenutku. U tom mi je Maja dosla od pozadi, zavukla se ispod mene i nastavila da mi pusi dok je lezala na podu na ledjima. Majina usta su pohotno gutala moju kurcinu terajuci me da jace i bolje lizem Dusicu koja je sve glasnije stenjala. Izvadio sam kurac iz Majinih usta i malo je lupio po licu, onda sam ustao i primakao kurac Dusici. Prvo sam ulazio lagano, a posle sve brze i brze. Dusica je obmotala noge oko mog struka i nije mi davala da se odmaknem od nje ni milimetar.
    -„Dusice, ajde mi lizi picku. Svidelo mi se malo pre kako to radis“, zatrazila je Maja kad vise nije mogla da izdrzi da samo gleda.
    -„Moze, ali da ovaj nastavi da me jebe“, odgovori joj Dusica.
    Nas dvoje smo zastali sa jebanjem i ustali sa dvoseda. Kurcina mi je pulsirala i bila je ljigava od silnih sokova. Maja je sela na dvosed i rasirila noge, Dusica je klekla ispred nje i izbacila je dupe. Ja sam joj prisao od pozadi i zabio joj kurcinu u picku do kraja. Dusica je tako jako prodrla jezikom u Majinu picku da je ova mozda i svrsila. Drzao sam Dusicu za kukove i zabadao se u nju iz sve snage i sve brze i brze. Maja je jednom rukom drzala Dusicinu glavu a drugom je stiskala jednu sisu. Tako smo se tucali dosta dugo, ne znam ni sam koliko je vremena proslo, kad sam poceo da osecam da nadolazi. Rekao sam Dusici da svrsavam i da hocu po faci da joj svrsim. Cim sam ga izvadio iz nje i ustao, ona je ostavila Majinu picku i okrenula se ka meni da primi spermu. Drkao sam kurac odmah ispred njenog nosa, povremeno ga dodirujuci. A onda je krenula fontana. Sperma joj je bila po nosu, po obrvama i po celu. Dusica je obozavala da joj svrsim po faci, tako da je i ovaj put sve ispratila sa osmehom.
    Nakon svega toga Maja je ostala na kafi. Pricala nam je kako joj muz cesto priredi trojku sa njegovim jednim prijateljem i da bi volela da i mi udjemo u tu pricu. Mi smo bili odusevljeni prilikom da i dalje budemo sa Majom tako da smo prihvatili da odemo kod njih za par dana da probamo nesto.

admin
    Keymaster

Jebanje sa novim prijateljima – II dio

Nakon trojke sa Majom razmenili smo brojeve i dogovorili da nastavimo sa druzenjem u koje bi bili ukljuceni svo troje i Majin muz. Otisli smo na adresu koju nam je poslala porukom. U pitanju je bila zgrada. Popeli smo se do njihovog stana i pozvonili. Posle nekog vremena zaculi smo pucanje stikle po podu sa unutrasnje strane i trenutak kasnije vrata su se otvorila. Maja nam je otvorila vrata i pozdravila nas srdacnim osmehom dok su joj sise njihale prilikom svakog pokreta. Uvela nas je u lepo namesten stan i odvela u dnevnu sobu. Tamo je sedeo njen muz , Darko. Darko je imao mozda oko 45 godina, bio je visok oko 190 i neke srednje tezine. Prvo se rukovao sa mnom , onda se pozdravio sa Dusicom govoreci joj kako lepo izgleda. Dusica i ja smo seli na jedan dvosed a Maja i Darko su seli na trosed preko puta nas. Uz malo alkohola prica je odmah krenula na temu seksa i grupnih iskustava. Dusica i ja samo imali naravno vise pitanja za njih nego oni za nas . Pretpostvaljali smo da prosto imaju vise iskustva jer su po 20 godina stariji od nas . Iako su toliko stariji, i dalje su se dobro drzali. Mi smo im prepricavali nase dozivljaje iz Praga i kako smo nedavno imali dobru trojku sa Majom. Prisecali smo se nekih detalja sa tog nedavnog dogadjaja i svi smo bili nasmejani i dobro raspolozeni, cak i Darko. Pretposvaljam da mu je Maja sve ispricala kako smo se jebali, pa je mogao da zamisli. Atmosfera je postajala sve usijanija i nije vise imalo smisla da cekamo bilo sta. Maja je pocela da ljubi Darka pa sam se i ja okrenuo ka Dusici. Ljubili smo se a meni je kurac bio krut kao motka od trenutka kad sam usao u stan. Dok smo se ljubili Dusica mi je stavila ruku na kurac. Kad je osetila da sam spreman rekla je :
    -„Ovaj moj je spreman“.
    -„I Darko je isto“, odgovorila je Maja.
    Skinuli smo pantalone i prepustili zenama da pocnu sa obradjivanjem. Pantalone su mi skliznule na pod i dignuti kurac mi je bio u vazduhu. Dusica ga je uzela u usta i pocela da me mazi po jajima. Posto smo sedeli jedni preko puta drugih imao sam otvoren pogled na Maju i Darka. Darko je sedeo zavaljan na trosedu dok mu je Maja lizala vrh glavica. Darko je imao mozda kurac od 20 cm duzine i srednje debljine. Mora da je sve ove godine dobro jebao Maju tom mocugom. Dusica nije skidala pogled sa Darkovog kurca, videlo se da hoce dobro da mu popusi.
    -„Je l’ ti se dopada Darkov kurac ? „, pitao sam je.
    -„Da“, rece taman u pauzi izmedju dva zalogaja moga kurca.
    -„Pa onda idi tamo i popusi coveku, da ne ostanes uskracena za pusenje“.
    Dusica je otisla do Darka i klekla ispred njega. Nisam mogao da vidim kako ga uvlaci , ali po mljackanju sam mogao da pretpostavim da mu ga dobro usisava.
    -„Idemo do spavace sobe. Tamo nam je bracni krevet, pa cemo imati vise mesta“, predlozila mi je Maja.
    Otisli smo do spavace sobe koja je imala veliki krevet na sredini. Legao sam na krevet a Maja je dosla do mene i legla mi izmedju nogu. Prislonila je svoje velike sise na moje unutrasnje strane mojih butina i pocela je da mi pusi. Bili smo sami neko vreme, a onda su dosli Dusica i Darko. Dusici je bila musava od pusenja, ali se nije trudila da bilo sta obrise. Darko je legao pored mene na krevetu ali umesto da Dusica nastavi da mu pusi sela mu je na facu tako da je bila okrenuta ka njogovom kurcu. Dusica je jednom rukom drkala Darku dok joj je on lizao picku a drugom rukom me je dirala po grudima. Video sam da joj nije dosta pa sam odlucio da je sa Majom angazujem na svim poljima. Maja je ostavila moj vec oteceni kurac i pocela je da sisa Dusicine sise. Ja sam ustao na krevetu i sta ispred Dusice gurajuci joj kurac u usta. Drzao sam je za glavu dok sam joj lagano ulazio u usta sve dublje i dublje. Stao sam tek kada su mi jaja lezala na njenim usnama. Sada smo svo troje, Darko , Maja i ja, zadovoljavali Dusicu u isto vreme. Dusica nije znala gde bije od zadovoljstva. Drkala je Darku jednom rukom, Maju je drzala za jednu sisu dok sam je ja lagaon jebao u usta.
    Nakon toga sam se odmakao od Dusice i odgurao sam Maju na ivicu kreveta. Naguzila se tako da je njeno veliko i socno dupe bilo u vazduhu i spremno da me primi. Bila je vec dobro vlazna tako da nije bilo previse potrebe za pripremom. Prislonio sam moj pulsirajuci glavic na otvor picke, pa sam joj trljao picku glavicem pre nego sto sam ga uterao skoro do kraja. U sledecih par zaleta moj kurac je usao Maji skroz u picku. Prilikom svakog ulaska Maja je stenjala kao najveca kurva, valjda je htela da napali Darka do besvesti. Ja sam je rukama drzao za kukove i navlacio sam je na moj kurac svaki put kad bih ulazio u nju. Dusica je u medjuvremenu ustala sa Darkove face i legla na krevet na ledja. Darko je lezao preko nje i jebao je u picku. Njih dve se stenjale i uzivale u jebacini sa likovima koji su 20 godina mladji, odnosno stariji, od njih dve. Nakon toga Dusica se pomerila na drugu stranu kreveta i naguzila tako da je bila okrenuta licem ka Maji. Darko joj je zavukao kurac u picku od pozadi i poceo da je snazno jebe. Gledao sam Dusicu pravo u lice dok sam guzio Maju i mogao sam po izrazu lica da joj vidim da uziva kako je Darko jebe. Sada je na mene i Maju bio red da promenimo poze. Izvadio sam svoj sluzav i ljigav kurac iz Majine picke i poceo polako da ga guram u njeno dupe. Prilikom svakog centimetra ispustala je duboke uzdahe pomesanog bola i zadovoljstva. Nakon nekog vremena ceo joj je usao, pa sam se primirio dok joj se dupe ne navikne na moju kitu. Tako smo mirovali dok je Darko i dalje dobro guzio Dusicu koja je bila sve glasnija i glasnija. Sve vreme se cuo mljackavi udarac Darkovih muda u Dusicinu picku propracen sa njenim uzdahom nakon ulaska. Dusica je gledala cas u mene cas u Maju i nakon jednog trenutka, primakla se Maji i poljubila je u usta. Kad sam to video odmah sam poceo da pumpam Maju u dupe. Njih dve su se ljubile dok smo ih nas dvojica trpali od pozadi. Svo cetvoro smo stenjali sve vise i vise i kraj se blizio. Posto mi je bilo mnogo lepo u toj pozi, nisam pomisljao na to da ga vadim pa da zalivam Maju nego sam samo poceo da se praznim u njenom dupetu. Mlaz za mlazom sperme je punio njenu guzu dok smo se nas dvoje tresli od dozivljaja. Cim je Darko video da mu punim zenu u dupe i on je poceo da puni Dusicu u picku. Punili smo ih dosta dugo nakon cega smo se samo svalili na stranu. Njih dve su otisle da se malo srede pa da nastavimo dalje.
    Njih dve su se vratile u spavacu sobu , pa smo nastavili sa seksom. Maja je klekla ispred mene. Jednom rukom mi je skupila muda tako da se kesa zategla i pocela je da ih lize dok je drugom rukom drzala moj kurac podignut iznad njenog lica. Darko je sedeo isto na krevetu dok mu je Dusica lizala muda ali je njegov kurac lezao na njenom licu. Osmeh joj nije silazio sa lica jer je obozavala da pusi i zadovoljava muskarce jezikom.
    -„Dusice, hoces da mi lizes dupe ? Mnogo volim kad mi lepo zensko lize dupe, ali Maja to nece da radi“, pitao je Darko.
    Dusica me je na trenutak upitno pogledala, da bi trenutak kasnije rekla:
    -„Moze“.
    Meni je lizala dupe samo jednom , meni se to ne svidja pa to nismo ponovo radili. Maja je prestala da mi lize muda a i ja vise nisam gledao u nju nego u Dusicu. Hteo sam da vidim kako mu lize cmar jer je nikad nisam mogao zamisliti da to radi drugom muskarcu. Darko se izvalio na ledja i rasirio je noge koliko je mogao. Dusica je ostala da kleci ispred kreveta samo sto je sad pred sobom imala dupe umesto kurcine. Stavila je ruke na Darkove noge i polako je primakla glavu njegovom cmaru. Nezno i polako, pomalo uplaseno, ga je polizala. Zatim je to ponovila nekoliko puta, polako i plasljivo. Posle nekoliko ponavljanja nakon sto je pobedila strah pocela je sve brze da mu lize dupe. Nakon par trenutaka lizala mu je dupe kao da lize svaki dan. Maja i ja nismo disala od uzbudjenja . Nisam ni sanjao da cu da vidim Dusicu kako tako pohotno i zeljno lize dupe drugom liku. Darko je uzivao i izmedju nogu mu se mogao videti dugacki kruti kurac.
    – „Dodji Majo. Hocu da mi pusis dok me Dusica lize“, pozvao je i Maju da se pridruzi lizanju jer je hteo da njih dve ga lizu istovremeno.
    Pomalo nevoljno propustio sam Maju pored sebe da se popne na krevet. Klekla je pored Darka. Nagla se preko njegovog stomaka i uzela mu kurac u usta. Nije mi ostalo nista drugo nego da gledam. Maja je gutala kurac skoro do jaja a Dusica nije prestaja da mu lize cmar i da ga sve vise ubada jezikom. Kurac mi je bio tvrd kao buzdovan dok sam gledao kako dve glave gutaju i lizu tako blizu jedna drugoj. Od silnog uzbudjenja nisam ni primetio koliko sam se priblizio. Stajao sam maltene iza Dusice, koja to nije mogla da vidi. Medjutim Maja me je videla i pozvala me blize ka sebi.
    -„Ostade ti suva kurca „, zajebavala me je Maja.
    -„Pa sta cu kad ova moja voli da lize dupe“, odgovorio sam joj.
    Dusica se odmakla od Darkovog medjunozja da meni stvori prostora i ja sam stao ispred kreveta. Maja je sela ne ivicu kreveta i rukom me uzela za kurac. Prisao sam joj i pocela je da mi ga pusi, da bi je za koji trenutak Darko ubo kitom u obraz.
    -„Budi dobar, sta ce gosti da nam pomisle ? „, odgovorila mu je sa osmehom koji govori da moze da je ubode kitom u obraz kad hoce. Uzela mu je kurac u drugu ruku i drkala mu je. Onda je zamenila kite, meni je drkala a Darku je pusila. Sada je Dusica bilo izostavljena, ali se znala snaci za razliku od mene. Sela je na krevet iza Maje i pocela je da joj mesi sise. Maja je sve propratila uzdahom. Svaki put kada bi joj Dusica stegla sise Maja je cvrsce i jace drkala moj kurac i jace bi zagrizala Darkov kurac. Onda je Maja uhvatila oba kurca za koren i privukla ih istovremeno ustima. Dva kurca je gurala u dva ugla u svojim ustima. Uspela je da ugura oba glavica u usta. Sve vreme ih je drzala rukama da ne ispadnu a u ustima ih je dodirivala jezikom. Izvadili smo kite iz Majinih usta i prionuli smo na jebacinu. Obojica smo legli na krevet a njih dve su nas zajahale, Dusica ja jahala mene a Maja Darka. Dusicina picka je bila vlazna kao Amazon tako da je sklizna skoro celom duzinom na moj kurac. Nista nisam radio , samo sam je rukama drzao za kukove i spustao je snazno na moj kurac. Rukama mi je grebala grudi nabijajuci se ujednacenim ritmom. Sa strane, Maja je jahala Darka podjednakom zestinom. Duga braon kosa joj je padala po ledjima i sisama prilikom svakog sletanja na Darkov kurac. Darko ju je sve vreme drzao za sise i mesio ih koliko god je mogao. Dusica i ja smo menjali uloge, tako da se sad ona smirila na mojoj kiti a ja sam je pumpao odozdo. Posle nekog vremena Darko je pitao Dusicu :
    -„Dusice, sedi mi na facu. Malo pre mi se svidelo „.
    Dusica se pridigla sa moje kite i popela na Darkovu facu. Maja je i dalje jahala sa nesmanjenim intenzitetom dok je Darko lizao Dusicinu picku. Ruke su mu setale sad do sisa moje devojke a one je samo stenjala. Izgledalo je kao da ce ga ubiti jahanjem njih dve. Ostao sam podignute kite jos neko vreme pre nego sto sam ustao na krevetu i prisao Maji. Rukama sam joj uhvatio glavu i okrenuo je na stranu ka meni. Usporila je sa jahanjem i osmehnula mi se pitajuci:
    -„Sta ce sad biti? „.
    -„Sad cu da te jebem u usta kao kurvu“, odgovorio sam joj tonom koji nije ostavljao mesta diskusiji. Otvorila je usta sirom i poceo sam polako da prodirem. Nisam hteo da se zaustavim dok ne vidim da ne moze dalje. Polako ali sigurno usao mi je do kraja u njena usta. Izgleda da se dosta dugo i predano vezbalo na gutanju kite do kraja. Lagano sam ga izvadio iz njenih usta sto je ona propratila osmehom. Zatim sam joj ponovo ugurao kurac do kraja u usta. Ponovio sam to nekoliko puta sporo i nezno, ali i tome bilo dosta. Drzao sam je za glavu i polako sam ubrzavao jebanje. Posle nekog vremena Maja nije mogla da pohvata mesavinu mojih sokova i njene pljuvacke koje joj je ispadala iz usta . Cele sise, stomak i brada su se presijavale od tecnosti koja se samo slivala iz njenih usta. Sve to vreme Dusica je pritiskala Darkovu facu svojom tezinom a on za uzvrat nije posustajao jezikom. U jednom trenutku Maja me je uhvatila za kurac i izbacila ga iz svojih usta. Pomislio sam da sam mozda preterao ali ona mi je samo rekla da joj ga tako podmazanog gurnem u dupe. Klekao sam iza Maje i prislonio sam joj kurac na cmar. Picka joj je bila dobro rastegnuta Darkovim kurcem tako da mi je teze bilo da joj udjem u dupe. Polako sam gurao, prvo glavic dok je usao namucio sam se. Dupe joj je bilo mnogo manje zbog toga sto je imala vec kurac u picki. Maja se nije mrdala , samo je cekala da udjem u nju. Napredovao sam centimetar po centimetar , a svaki moj potez bio je propracen Majinim uzdasima. Posle nekog vremena ceo kurac mi je bio u njoj. Darko ju je jebao odozdo ujednacenim ritmom a ja sam samo mirovao u njenom dupetu dok su se Dusica i Maja ljubile. Da joj Dusica nije zapusila usta svojim jezikom verovatno bi Maja urlala od zadovoljstva. U jednom trenutku samo je rekla :
    -„Ajde sad ti malo“.
    Znao sam sta to znaci. Poceo sam da je zestoko jebem u dupe. Klecao sam iza nje i rukama sam joj pritiskao dupe dok sam svom silinom pritiskao uletao u njeno dupe. Vrlo brzo se navikla na to da je na dve kite tako da je sad mumlala i stenjala od uzivanja. Jebali smo je naizmenicno u picku i u dupe jako dugo kada je Dusica rekla da bi htela da joj obojica svrsimo po faci. Ustala je sa Darkove face i klekla je pored Majinog dupeta gde se odigravala sva akcija. Nije dugo proslo pre nego sto sam osetio da nadolazi vrhunac. Izvadio sam ga iz Majinog dupeta i okrenuo sam se kao Dusici. Drkao sam joj kratko ispred lica dok se ona osmehivala pre nego sto sam poceo da je polivam. Bela i gusta sperma joj je sletela na celo, pa na nos da bi poslednji mlazevi svi bili oko usta. Drkao sam ga da bih istresao i poslednju kap na njeno lepo lice. Svaku kap sam iscedio iz glavica i brisao ga o njen nos ili obraze. Taman kad sam zavrsio Darko joj je dosao sa strane i odmaj poceo da prska po faci. Sva sperma je sletela na njen levi obraz i deo ispod levog oka. Dusica mu je zahvalno uzela kurac u usta i sisala ga dok se nije smanjio. Meni je i dalje bio tvrd ali sam znao da sam gotov za danas. Prizor je bio lud.
    Maja je lezala izjebana na krevetu sa rasirenim rupama, a Dusica je klecala pored nje sva umazana i polivena spermom. Dusica je pocela da skuplja prstima spermu sa lica i da je jede. Ocistila je lice i odgovorila nam je :
    -„Da se ne baci tolika sperma“.
    Tako je prosla nasa prva cetvorka. Resili smo da na tome ne ostane.

admin
    Keymaster

Jebanje sa novim prijateljima – III dio

Nakon cetvorke koju smo imali sa Majom i Darkom nastavili smo sa povremenim druzenjima. Nas seksualni zivot se sve vise kretao ka nekom imaginarnom cilju koji smo Dusica i ja zacrtali da dostignemo. Darko i Maja su se, cinilo se, ponasali kao ozbiljan par na koji bismo mogli da racunamo u buducnosti. Takodje nam je znacilo i to sto su oboje diskretni po tom pitanju, da nece tracariti unaokolo. I sam seks izmedju mene i Dusice je postajao mnogo kvalitetniji. Meni se dizao na najmanji nadrazaj, a tek na pomen dozivljenih iskustava i Dusica i ja bismo svrsavali kao nenormalni. Dosta cesto me je zajebavala da ako zakasnim sa posla da ce ona da ode kod Darka da se posluzi njegovim kurcem, sto bi cesto i dovelo do toga da ja njoj kazem da slobodno ide i da cu se ja vec snaci nekako.
    Sedeli smo tako neko vece i nismo radili nista posebno. Znate vec , to su jedni od onih dana kad vam je najzanimljiviji dnevnik u pola osam(bez fora sa ovim brojem ). Pricali smo nesto bezveze kad se na dnevniku pojavila devojka lepe crne kose vezane u rep.
    -„Steta sto ja nemam dugu kosu vezanu u rep, pa da me cupas „, rekla mi je Dusica.
    -„Dobra je i ova tvoja“, odgovorio sam misleci da je ovo neko standardno zensko propitivanje da li mi se nesto kod nje ne dopada.
    -„A je l’ si nekad imao devojku sa repom pa da je cupas tokom seksa ? „.
    Mi smo uvek bili otvoreni jedno prema drugom sto se tici nasih bivsih partnera, tako da mi nije bilo neobicno da me ovako nesto pita.
    -„Pa imao sam na pocetku studija jednu, Ivana se zove“.
    -„I kako ti je bilo sa njom ?“, navaljivala je i vec sam pocinjao da se vrpoljim.
    -„Pa ono, da je bilo dobro sad bih bio sa njom a ne sa tobom. Znas, ti si dosla posle nje, ona je tvoja prethodnica“, pokusavao sam da uvedem razgovor u mirnije vode ne znajuci sta je ova smislila.
    -„Pa sto ne okrenes tu Ivanu da se malo vidite ? „.
    -„Sta je sa tobom, pa sa tobom sam u vezi , kakvo crno vidjanje sa drugima ! „.
    -„Pa to sto si sa mnom nije ti smetalo kad smo se jebali sa Majom“.
    U tom trenutku mi se upalila lampica u glavi. Malo bolje sam pogledao Dusicu i shvatio sam da ona hoce da prosiri krug nasih jebaca i jebacica.
    -„Ja se sa Ivanom nisam cuo pitaj od kad, povremeno se vidimo na skupljanjima grupe sa faksa i to je to“, odmah sam nastavio pricu kao da mi je od starta jasno.
    -„Pa probaj da je okrenes , mozda ce hteti da se ponovi gradivo sa kolegom sa faksa“, rekla mi je bezobrazno se smeskajuci.
    Nakon tog razgovora proslo je par dana dok nisam skupio hrabrosti da nazovem Ivanu. Ipak, budimo realni, situacija je bila malo isforsirana. Ne zovem je godinama i onda odjednom ‘ajde na kafu. Kao da sam trazio izgovor da je okrenem, cak sam je imao i na fejsu. Proverio sam da li je u vezi sa nekim i nije bila, bar jedna olaksavajuca stvar. Poslao sam joj poruku na fejsu da bih hteo da se vidim sa njom , da se malo ispricamo i ostalo mi je samo da cekam. Nekoliko dana nije bilo odgovora. Na osnovu toga sto je stalno kacila nesto na fejs mogao sam da zakljucim da je aktivna , tj. da i dalje koristi taj nalog, sto je dalje znacilo da je procitala poruku i da me kulira. Nisam se ni iznenadio takvom reakcijom, verovatno bih i ja nju iskulirao da je ona mene prva pozvala. Medjutim par dana kasnije mi je poslala poruku u kojoj me prvo pita otkud da se javim , ali me ipak i poziva da dodjem i da odgovor na njeno pitanje ostavim za kad dodjem. Nista nisam dobro ocekivao, poruka je bila hladna.
    Dogovorili smo se za vreme a trebao bih da odem kod nje u stan. U tom stanu je zivela i dok je bila studentkinja iz malog mesta u velikom gradu, i dosta puta smo se jebali u njemu. Oprostio sam se od Dusice, a ona mi je samo rekla da se potrudim kao sto umem. Stigao sam pred njenu zgradu i pozvonio sam na interfon. Mozda je sad i vreme da vam malo opisem Ivanu. Ivana je moje godiste, znaci devojka od oko 26-7 godina, visoka je 170 cm, ima dugu tamno tamno braon kosu koju voli da vezuje u rep. Dupe i noge su joj super, a sise su malo manje od Dusicinih. Na faksu je bila poznata po dobrom dupetu i po tome sto je stalno imala dobre farmerke i pantalone koje su to dupe dovodile do izrazaja. Jos jedna jako zanimljiva stvar u vezi Ivane je da ona insistira na gutanju partnerove sperme, bar je tako sa mnom bilo. Dok sam se penjao ka njenom spratu pitao sam se da li i dalje guta sve sto joj musko sipa u usta. Pozvonio sam na meni poznata vrata i brzo ih je otvorila. Nosila je uske bele farmerke i ljubicastu kosulju i blago mi se smeskala. Svideo mi se docek, pa sam odmah krenuo u akciju. Dok sam se pozdravljao sa njom uhvatio sam je jednom rukom za dupe.
    -„Sram te bilo, pa zar ti nemas devojku. Ona mala plava sto si je doveo zadnji put u kafanu“, odgovorila je kao uvredjeno.
    -„Imam, ona mi je i rekla da ovo uradim“
    -„Ne zajebavaj me, nego sta ces popiti ? „.
    I tako je prolazilo vreme, sedeli smo i pricali o tome kako je kome, kako se ne vidjamo od kako smo faks zavrsili. Pitao sam je za ljubav , a ona mi je rekla kako je vec duze vreme sama i kako je pre toga bila sa nekim kretenom i da joj bas treba neko. Ivana je lepa devojka, tesko mi je bilo da poverujem u pricu o tome kako nema nikoga, nije izgledala kao da pati od nejebice. Tako smo pricali i caskali, a ja sam postajao sve nestrpljiviji. Nisam hteo da se ovo pretvori u kaficu dva stara druga. Sedeli smo na dvosedu jedno pored drugog, i noge su nam se dodirivale. Palilo me je to zestoko.
    -„Znas, Ivana, kad sam usao i kad sam te uhvatio za dupe …“, poceo sam.
    -„Ne zajebavaj me, nasi smo“.
    -„…bio sam ozbiljan, Dusica me je poslala da te izjebem“.
    Nastao je potpuni muk u kome me je gledala u neverici dok sam joj ja pogledom i osmehom govorio da sam ozbiljan u nameri da je jebem.
    -„Sta pricas to , ne verujem ti“.
    -„Ozbiljno“
    -„Ja ti i dalje ne verujem, mada ne krijem da bi mi prijalo dobro jebanje sa tobom“, odgovorila je sa sve vecim osmehom na licu.
    To je to pomislio sam, jos samo da je ubedim u ovaj apsurd. Tada sam joj ispricao celu pricu o Dusici i meni. Kako smo dostigli vrhunac u seksu i da smo probali skoro sve sto dvoje mogu da urade zajedno. Onda sam joj pricao o nasim dozivljajima u Pragu. Tu je vec bila gotova. Usta su joj bila polu otvorena a oci razrogacene do ispadanja. Opisao sam joj sta smo radili u trojci sa jos jednim likom i u trojci sa jos jednom devojkom. Ivana je bila sokirana kad je cula da sam jebao Dusicu sa jos jednim likom. Nije vise krila osmeh i zainteresovanost. Onda sam poceo da pricam o Maji i Darku i sta smo sa njima radili i tu je bila vec gotova od uzbudjenja. Tada sam joj predlozio:
    -„Eto, sta kazes na to da i ti postanes deo toga ? Bice svacega, trojki, cetvorki , ma ludilo. A ipak bih hteo da bude neko na koga mogu da racunam da nece mnogo tracariti o tome“.
    Ivana me je sve vreme gledala i ceskala noktima po butini. Polako se primakla i umesto odgovora me je poljubila. Njena ruka je skliznula sa moje butine na moje nabreklo medjunozje. Stiskala me je preko farmerki polako ali jako. Prestali smo da se ljubimo i Ivana je polako klekla ispred mene dok sam ja ostao da sedim na dvosedu. Otkopcala mi je farmerke i oslobodila kurac iz gaca. Uzela ga je jednom rukom i pocela je lagano da mi drka gledajuci me pravo u oci. Zatim ga je polako uzela u usta. Prvo je stavila samo glavic u usta a nastavila je da drka rukom. Onda je uhvatila koren kurca pa je nastavila da uvlaci kurac sve vise i vise u usta. Lizala ga je i sisala pohotno i bilo mi je sve lepse i lepse. Nakon nekog vremena Ivana je ustala i okrenula mi ledja. Skinula je farmerke i bacila ih na stranu, da bi zatim ostala i bez gaca. Stajala je par trenutaka okrenuta ledjima tako da mogu da joj se nagledam dupeta , koje sam nekad jebao a evo sad cu ponovo. Zatim je , na moje iznenadjenje , sela pored mene i rekla mi da je sad na mene red da lizem. Nisam se bunio. Kleknuo sam ispred nje i zabio sam glavu izmedju njenih nogu. Lizao sam joj vec vrucu picku dok je ona stenjala od zadovoljstva. Ivana je polako skidala kosulju dok nije ostala samo u ljubicastom brusu, da bi mi i taj brus brzo preleteo preko glave. Stavila mi je ruke na glavu i nabijala mi facu na picku. Istovremeno je izdizala kukove tako da sam jezikom prodirao sve dublje i dublje u njenu picku, sva mi je brada bila musava od sokova. Posle nekog vremena sam usta i uhvatio je za noge. Umesto da joj ga sjurim tako kako je lezala, ja sam je lagano povlacio sa dvoseda na kojem je bila dok nije kliznula na pod. Polako sam legao preko nje i poceo da ulazim u nju. Obmotala je svoje noge oko mojih kukova i maksimalno ih stegla. Prvo sam usao u nju do pola , da bih se laganim radom polako uvukao ceo u nju. Velika prednost kad se dvoje jebu na tvrdoj podlozi je to sto nema mnogo odstupanja, tj. kad ja pritisnem odozgo ona ne moze da ulegne u dusek. Kao sto i sami znate, posledica je da kita mnogo dublje i zesce ulazi prilikom ovakvog jebanja nego kad ste na necemu mekanom. Jebao sam Ivanu ujednacenim ritmom dok sam se rukama oslanjao na pod. Ona je sve vreme stenjala i grebala moja ledja. Sve sam vise ubrzavao tempo jebanja i Ivana je bivala sve glasnija. Nakon nekog vremena me je prekinula i rekla mi da se zamenimo, da ona mene jase na podu dok ne svrsim. Izvukao sam ljigav kurac iz picke i legao na ledja odmah pored mesta gde je ona lezala. Brzo se popela na mene i skliznula na moj kurac. Rukama me je grebala po grudima dok je dupetom kruzila prvo u jednom pa u drugom pravcu. Uhvatio sam je rukama za bradavice i poceo da stiskam i uvrcem. Tada je pocela da skace kao luda. Sletala mi je na kurac takvom silinom da sam mislio da cemo da propadnemo kod komsija ispod, a i oni su sigurno do sad nesto primetili. Presao sam sa njenih bradavica rukama do kukova koje sam uhvatio. Poceo sam da je navlacim jos jace i brze na moj kurac prilikom svakog sletanja. Muda su mi bila sva mokra od sokova koje smo cedili jedno iz drugog i Ivana nije posustajala. Osecao sam da mi se skuplja onaj osecaj u dnu stomaka pred svrsavanje, pa sam je pitao :
    -„Je l’ i dalje sve gutas , kurvice ?“.
    -„Znas me , Milose“, odgovorila je polako usporavajuci i silazeci sa mene.
    Sisla mi je sa kite i klekla odmah ispred mojih nogu. Ja sam ustao i stao ispred nje. Gurnuo sam joj vlazan kurac u lice , hteo sam da mi popusi dok ne svrsim. Stavila je ruke iza ledja i vesto mi progutala kurac dobro uvezbanim potezom. Nije ga zgutala celog nego je samo stavila glavic u usta, koji je onda odmah pocela da sisa usnama. Stajao sam tako uzivajuci dok nije pocelo da nadolazi. Uzeo sam jednom rukom kurac i ne vadeci glavic iz njenih usta poceo sam da drkam. Mlaz za mlazom bele i guste sperme punio je Ivanina usta. Ona je samo zatvorila oci i prostenjala od zadovoljstva. Drkao sam dok nisam osetio da je sve izaslo iz kurca , pa sam ga polako izvadio iz njenih usta. Istog trenutka je progutala sve sto je bilo u njoj, trebala su joj dva gutljaja da sve ode u stomak.
    -„Vidim da i dalje dobro i obilato svrsavas“, pohvalila je kolicinu sperme uz osmeh na licu.
    Otisla je da se malo sredi, a ja sam ostao na dvosedu da se oporavim pre nastavka. Kita mi je bila dobro izmuzena i planovi su se ostvarivali. Ivana je nov dodatak nasem krugu prijatelja i potrudi cu se da je sto pre probam zajedno sa Dusicom u tandemu. Dok su mi se misli rojilie vratila se Ivana sa kosom vezanom u rep i sela pored mene.
    -„Dobro je, dobro te trenira ona mala plava“, rekla mi je.
    -„Aha, od sad cete zajedno da trenirate“, odmah sam joj stavio do znanja sta ce dalje biti.
    -„Prvo ja da zadovoljim moje potrebe, za ostalo cemo se dogovoriti kasnije“.
    -„Koje tvoje potrebe ? „.
    -„Pa eto, imam i ja potrebe. Imam dva neka lika sa kojima sam u kombinaciji , pa si mi ti sad legao taman za cetvorku. Pa sta ti mislis, sto sam pristala da dodjes na kafu ? Cim si mi poslao poruku znala sam sta hoces, a i da nisi hteo ponudila bih ti da mi budes treci muskarac u cetvorci. Sta kazes ?“ .
    Kad se tad nisam slogirao, necu nikad. Od lovca postao sam plen, mada to mozda nije najbolje porednjenje posto sam svejedno planirao da je ukljucim u grupni seks a ne da od nje napravim svalerku.
    -„Moze, ali da ti pocnes sa nama da se jebes ? “
    -„Sa zadovoljstvom, Milose“, odgovorila mi je poljubivsi me u obraz.
    Zatim se nagla i polako mi uvukla omeksali kurac u usta. Polako je pustila da joj kita ispadne iz usta, da bi ga onda ponovo usisala. Neko vreme sam to gledao, kako ga vadi i stavlja u usta , da bih zatim legao na ledja na dvosedu. Ona mi je polako opkoracila glavu i sela na facu. Lizao sam joj picku neko vreme sam, da bih posle nekog vremena osetio da se naginje napred i da leze na moj stomak. Odmah zatim kurac mi se nasao u njenim ustima. Rukama sam je drzao za njen glavni atribut, njeno dupe. Pritiskao sam ga i mesio dok sam joj jezikom lizao picku. Sve to vreme Ivana je pusila moj kurac . Jednom rukom mi je mazila mokra jaja, dok je drugom rukom drzala kurac. Dosta dugo smo bili zalepljeni jedno za drugo u 69-ki , pa sam joj zato rekao da ustane i da se naguzi. Ostala je na dvosedu a ja sam stao iza nje. Stavio sam kurac na ulaz u picku i odmah joj uterao do kraja samo jednim potezom. Nije bilo potrebe za sporijom akcijom, jer je vec bila dobro izjebana. Drzao sam je rukama za kukove dok sam gurao kurcinu duboko u nju. Ona se rukama naslonila na naslon od dvoseda, pa su nam glave bile na istoj visini.
    -„Gurni mi prst u dupe, Milose. Hocu da me jebes kao dva lika sto bi me jebala“, zamolila me je Ivana.
    -„Jesi navikla na to kurvice ? Da te ta dvojica stavljaju u sendvic da te cerece ?“
    -„Jesam, jebu me kao kurvu“.
    -„Onda se okreni i podmazi prst“.
    Nabio sam joj kurac do kraja i tako sam ostao. Lupio sam je jednom po dupetu i rekao:
    -„Okreni se kad sam ti rekao. Lizi mi prst kao da je kurac“.
    Ona se okrenula koliko je mogla onako nabijena na moj kurac od pozadi. Desnu ruku sam stegao u pesnicu sa isturenim srednjim prstom. Gurnuo sam joj ga u usta i ona ga je sisala gledajuci me pravo u oci. Usisala ga je u usta i dobro nakvasila , pa se okrenula kao naslonu dvoseda. Ja sam joj polako ugurao prst u dupe i kruzio sam iznutra. Znao sam da prstom ne mogu popuniti kao kitom, ali sam ipak hteo da se potrudim da joj bude dobro. Polako sam nastavio da je jebem u picku i levom rukom sam je uhvatio za rep , pa je Ivana nastavila da stenje. Nabijala se unazad na moj kurac i moj prst zeleci da udju sto dublje. Stenjala je sve glasnije i glasnije kako smo se blizili kraju. Ceo stan je odjekivao od njenog stenjanja i od lepljivog lupanja mojih muda. Kako sam osetio da nadolazi lupio sam je po dupetu sto sam jace mogao onom slobodnom rukom. Izvadio sam prst iz dupeta i kurac iz picke da bi se ona brze okrenula. Sela je na ivicu dvoseda, moje noge su bile izmedju njenih . Uzela je kurac u usta i pocela da ga drka. Ja sam je uhvatio za rep i poceo da joj glavu nabijam na moj kurac. Prestala je da drka i uhvatila me za butine. Jebao sam je u usta silovito , ne dajuci joj da izmakne glavu. Ulazio sam joj kitom u usta sve dok ne bih mogao dalje da udjem. Kad sam osetio da sam na kraju smirio sam se. Drzao sam je za kosu a moj kurac je prskao spermu u njenim ustima. Mazila me je po butini dok sam se praznio u njoj. Spermu je progutala pa mi je zatim sisala kurac sve dok nije dovoljno omeksao i ispao joj iz usta.
    Otisla je da nam skuva kafu. Malo smo pricali o tome kako joj je sa ta dva lika i kako smo uzbudjeni i Dusica i ja sto cemo i nju da uvedemo u tu pricu. Malo se doterala i ispratila me iz stana. Rekla mi je da ce me zvati da dodjem na tu cetvorku sa njom i ta dva lika. Otisao sam kuci zadovoljan.

You must be logged in to reply to this topic.

ULOGUJTE SE KREIRAJTE NOVI NALOG

Vaša privatnost je bitna za nas i nikada nećemo iznajmljivati ili prodavati vaše informacije.

KREIRAJTE NALOG VEĆ IMATE NALOG?

ZABORAVILI STE DETALJE?

Go up