Milfare

This topic contains 5 replies, has 1 voice, and was last updated by Avatar of Sunčica Savić Sunčica Savić 2 years, 7 months ago.

• Author
    Sunčica Savić
    Keymaster

Starija Gospodja

Ovo je istinita prica koja mi se desila prosle subote.Vracao sam se sa jedne zurke u gradu,pa kako mi je otisao nocni bus krenuo sam peske kuci.Nije proslo ni 10 minuta a pored mene se zaustavio neki mercedes koji je vozila jedna zena od 45 godina i ponudila mi da me odveze kuci,na sto sam naravno i pristao.Voznja je protekla u neobaveznom cavrljanju,ali ja sam craickom oka posmatrao tu predivnu zenu u zrelim godinama koja je bila obucena u nekom skupom crnom kompletu i predivnim crnim svilenim carapama i cipelama sa visokom stiklom.Mirisala je nekim erotskim mirisom zrelosti koji mi je budio iz sna moj kurac u pantalonama.Poceo sam se meskoljiti da ne primeti da sam se uzbudio ali sam zakasneo posto sam video njen osmeh na licu.Posle pola sata stigli smo kod mog stana,a na moje iznenadjenje ta zena bila je moja komsinica u drugoj zgradi koju nikad nisam video.Ponudio sam da dodje kod mene na kafu da joj se zahvalim ,a na moju radost je prihvatila.Kada smo usli u stan ona se raskomotila na krevetu a ja sam otisao da skuvam kafu.Seo sam pored nje da bolje osetim toplotu njenog tela.Ona je stalno premestala svoje predivno oblikovane noge u svilenim carapama,da mi je krv bubrila krv u kurcu koji samo sto nije puko!Ona je primetila da je gledam stalno u stopala pa mi je rekla:

-Svidjaju ti se moje noge?
    -Naravno gospodjo!
    -Pa sto se stidis da ih pipnes!
    Vise nisam mogao da izdrzim,uzeo sam obe noge izuo je i poceo da je ljubim i lizem sto sam sladje mogao.To joj se sigurno dopalo,jer je pocela da stenje i uziva.Ona je za to vreme otkopcala moje pantalone,i onakvog kurca u punoj snazi stavila u usta.Nisam mogao da verujem da jedna zena u godinama tako pusi,dudla,sisa do korena da sam mislio da cu odmah da joj svrsim u usta i po kosi.Prestao sam da joj lizem slatka stopala i polozio je na ledja.Skinuo sam sve sa sebe sto sam brze mogao,i digao njene prelepe noge na moja ramena i tako sam kurcem usao u njenu vlaznu ribu sa sveze obrijanim dlakama da je njena glava udarila sa krajem kreveta.Zaskopcao sam joj belu kosulju koja je predivno mirisala na svez zenski znoj,a njene zrele bele grudi petice su pocele da se tresu po mom ritmu jebanja.Mojoj sreci nije bilo kraja,u toj pozi sam mogao da lizem njena stopala,da jebem predivnu ribu i da rukama drzim i mesim predivne zrele sise.Pumpao sam jebao karao tako pola sata kada sam se odvojio od nje i svu svoju toplu spermu polio po uzdignutim stopalima.Promenili smo pozu i sada je ona sedela na mom kurcu opkoracivsime da nisam mogao da mrdnem osim da je odozdo nabijam kurcem i da joj mesim sise koje samo jos nepuste mleko.Video sam po njenoj grimasi da uziva u mom dugackom i debelom kurcu koji je ulazio i izlazio sa njenim sokovima na njemu.Mazio sam joj belu mesnatu oblikovanu guzu sto sam vise mogao a ustima sam jednu pa drugu bradavicu sisao kao malo dete od srece.Vise nisam mogao izdrzati i sav moj beli nektar sam joj sasuo u ribu a i ona je jer sam osetio da nam se mesaju sokovi.Pali smo oboje na krevet onako znojavi i umorni.Ostavio sam je na krevetu onako oznojenu i punu sperme,da nam donesem neko picence da se osvezimo za nastavak!Vratio sam se viskijem i seo u fotelju.
    -Dodji izmedju nogu i pocni da pusis!
    -Odmah!
    Ona skliznu do mojih nogu i svojim mesnatim usnama obuhvati moj kurac nadignut i socno ga usisa do zdrela.
    -Mmmmm,odlicnog je ukusa,mmm,prelep je ,mmmm!
    -Pusi ga do kraja -rekao sam ,i uvatio je za glavu da bih mogao da napravim ritam kakav hocu.Osecao sam da radi jezikom po mom kurcu koji je pulsirao.Podigao sam joj sise da mi leze na nogama da osetim toplinu sisa.
    -Mmmm mumlala je punim ustima koliko je mogla jer sam joj cela usta napunio mesnatim kurcem,i koji je sa zadovoljstvom muljalja po ustima,lizala ga od korena do glavica,pa prelazila na jaja koja je usisavala a jednom rukom mi mazila stomak,drugom drkala kurac.
    -Jaja su mi bila puna i red je bio da je pocastim spermom vrucom!
    -Zini!!rekao sam i proso se po njenim ustima,kovrdjavoj crnoj kosi,celu i grudima…
    -To to ,vikala je ova gospodja,koja moze da bude necija majka,zeljna i poslednje kapi sperme da polize sa kurca!
    -Mmmmmmm sto je ukusna tvoja sperma i usisala ga ponovo do korena i tako jako da sam mislio da ce mi iscupati.
    -MmmmmmMmm sisala ga je neko vreme dok nije isisala i poslednju kap!
    -Svaka cast na pusenju!pohvalio sam je
    -I drugi put ! rece sva ponosna i sama zadovoljna na dudlanju kako je uradila.
    -Sta cemo sada da radimo?rece mazno mazeci me po stomaku.
    -Sada bi mogli da isprobamo da isprobamo i drugu rupu i drugu rupu?
    -Nisam nikad jebana u cmar,to boli!uplaseno rece i instictivno se uvati za guzove!
    -Neboj se i okreni se!zapovedio sam.
    -Ne ne!
    Utom joj zvoni telefon koji je bio u tasni na podu.
    -halo?
    -A ti si!(to joj je bio muz koji se vratio sa sinom i cerkom sa rodjendana)Rucak ti je u frizideru pa podgrej!
    Gledao sam je onako umazanu svu od moje sperme kako naguzena prica sa svojim muzem i decom a ja sam je malo pre punio kurcem,i razmisljam kako bi bilo da iskoristim priliku da joj nabijem u cmar kurac dok razgovara sa ukucanima!
    Malo sam rukom navlazio kurac da bolje udje i prisao joj pozadi.Ona je krajem oka videla sta hocu ali nije mogla nista jer sam je snazno uhvatio za kukove i snazno prodro u nju!
    -Ahh!tiho je zajauknula jer je bila na vezi,ali nije mogla nista vise.Video sam na njenom licu bolnu grimasu od mog prodiranja povelikog kurca koji joj je cepao ivicu cmara!
    Mozete samo zamisliti osecaj da imate na kurcu jednu udatu majku koja sa svojim muzem razgovara o kuci i objasnjava zasto se dere ,a nemoze da prekine vezu jer joj ovaj nesto objasnjava!Predivno!
    Tako sam je karao 15minuta dok je bila na vezi,dok nisam osetio da cu svrsiti!Izvadio sam ga iz njene utrobe i cmara i poceo da strcam po njenoj guzi,ledjima i kosi!
    -Ahhhh!!!Viknuo sam nemogavsi da izdrzim vise!
    -Cmok!I ona je najzad prekinula pricanje sa muzem.
    -Pa dobro dali si ti normalan?smeseci se mi kaze.
    -Sta ti fali,dobila si ga i od pozadi!Vidis da nije bolelo!Daj mi malo da ti polizem za kraj opet nogice!
    -Izvoli!ona spremno mi ponudi svoja mirisljava stopala na lizanje!Posle toga smo zajedno otisli pod tus da speremo sve sa nas.Dodji sutra kod mene,moj muz radi tako da cemo biti sami!Za rastanak sam je sa strascu izljubio…

Sunčica Savić
    Keymaster

Teta Ljubica

Bio je to zadnji petak prije pocetka nove skolske godine.Kao i svi ostali provodim se ludo jer pocetkom skole malo je vremena za to.Negdje oko 6 sati odlucio sam otici do moga prijatelja Vedrana kako bi otisli u neki kafic i lumpovali do jutra.Spremio sam se i otisao do njeg!Pozvonio sam i cekao da neko izadje……..Nakon nekoliko sekundi iza vrata se pojavila teta Ljubica …….ah..ta plava diva!Bila je u nekom kratkom teksas sorcu i bijeloj providnoj majici. Stao sam i ostao bez daha ,izgubio sam se na nekoliko trenutaka……dok mi nije rekla decko tvoj prijatelj nije doma !Trznuo sam se nako iz oblaka,i rekao :o k naci cu ga.
    Ne bih ti preporucila ,on je otisao kod babe,rece tete Ljubica.Rece mi vidim da si iscrpljen ,hajde udji da popijes barem sok da nisi bezveze dolazio!Uh,mislio saam (ja i Teta Ljubica)Cesto sam je zamisljao prilikom mastrubiranja.Kako je ljubim po njenim ogromnim grudima i zategnutoj straznjici………………Dali ce se moji snovi ostvariti??????????????????????????Sjedio sam na jednoj stolici u trepezariji i cekao taj teta Ljubicin sok.Ubrzo ga je donjela i stavila pred mene sa svojim andjelskim rukama.Pomalo sam se stidio,ali sam primjetio da ona ne skida pogled sa mene.Prokuhao sam.Nakon par trenutaka priblizila se prema meni i uputila mi pitanje:dali bi uzivao u sexu sa zenom koja ti moze biti majka….aaaaaa…to sam i cekao.Pa mislim da bi,ustvari to mi je veliki san,ali ko ce mene malu bebu za sex.Pa decko sada ce tebi teta Ljubica da ostvari taj san.Skinula je majicu i otkrila svoje dude nako velike i sjajne ,i privukla moju glavu ka njima..Osjecao sam se perfektno i poceo da ih dojim i lizem cjelom duzinom.Uzivala je ona vise od mene…….pustala je razne uzdahe…Tako smo se malo mazili i dosao je trenutak kada je ona otvorila svoj cupavi harem Mmmmm,bila je bas naka kao sto sam i zamisljao.Prisao sam toj ribici i poceo da je lizem ,klitoris je sam drhtao ……..Mislio sam kako da joj dam svoji 18 centi tvrde ,mlade kurcine.Primjetila je da sam se malo zabrinuo,i kao da je citala moje misli legla je na krevet i rasirila noge govoreci :decko naavali nemogu vise da cekam.Prisao sam i stavio svoju anakondu u nju,bilo je perfektno kao u raju… Tucao sam kao nikad prije,zadovoljio sam je to je sigurno,sto mi je i rekla nakon naseg sexa. Krenuo sam kuci a ona me je zaustavila i rekla;kada pozelis da uzivas sa bakicom kao ja dodji da uzivamo.Perfektan si!!!! Kada sam dosao kuci grizla me je savjest ,sta sam uradio svom najboljem prijatelju ,ali sam pokusavao da zaboravim. I sada kada igramo kosarku nakon grublji startova nekad mi uputi psovku:mater ti jebem,ali se ne bunim jer sam ja njegovu mamicu vec kresao a on o mojoj moze samo da masta!

Sunčica Savić
    Keymaster

Iskoristila me teta Mirjana :)

O sebi vam mogu reci da imam 20 godina, da svaki minut u svakoj situaciji pomislim na sex, izgledam dosta dobro i zadovoljan sam svojim sexualnim zivotom…. Jebao sam od najpozeljnijih gradskih cica do nekih ortodoksnih seljanki ( kad jebem bas mi puca kurac kako djevojka izgleda, bitno je da je depilirana i da nije debela ) ali najvise me pale matorke ali ona MILF ( mother I would like to fuck ) verzija i tako da ne serem i ne smaram vas vise uvodom preci cu na pricu o mojoj MILF droljici i njenoj 18-godisnjoj kcerki Itani….
    Kao i vecinu 20-godisnjaka i mene izdrzavaju roditelji ali moji rade u njemackoj preko zime i redovno mi salju novac na moj bankovni racun samim tim redovno odlazim u banku gdje me uvjek “usluzuje” Mirjana… Mirjana je zena u srednjim godinama (42) ima duge noge i “fitnes tijelo” u koje je ulozeno mnogo rada i vjezbe, jako je lijepa i izgleda uredno i “nalickano” kad god je vidim…. Takva je bila i na koktelu jednog osiguravajuceg drustva , na koji su moji roditelji pozvani ali nijesu mogli da prisustvuju i umjesto njih otisao sam ja…. “Cao maleni , otkud ti ovde” pitala me je Mira, “uhodim Vas” odgovorio sam “HAHA, da da sve ti jurcas za matorim devojkama” u sebi sam pomislio da bih za njom i te kako jurcao ali zelio sam da ostanem dzentlmen i ostavim dobar utisak i rekoh “izvinite , salim se ali moram vam priznati da ste graciozni” nasmijala se i nastavila dalje… Proslo je od prilike trideset minuta i opet sam vidio Mirjanu koja uplakana napusta lokal u kome smo se nalazili… Prisla mi je i rekla “zovi mi taxi , molim te” ponudio sam se da je odbacim do kuce i pristala je… U putu mi je govorila kako je njen sadasnji decko varao na njene oci u zenskom toaletu i da je to drugi muskarac posle njenog supruga koji joj to radi… Pitala se sta je problem , a ja sam samo razmisljao kako bih joj ubacio kurac u ta napucena usta i ucutkao je…. Rekla mi je da ne zeli da je njena kcerka gleda uplakanu i da zeli da svratimo u neki bar , nijesam na to pristao vec sam joj predlozio da odemo do mene kuci i da joj ja pripremim jedan koktel i da odspava…. Moj cale me naucio da pravim koktele da bih impresionirao ribe i to sam uradio i sa Mirjanom i konacno se nazirao osmjeh na njenom licu, nakon par koktela i malo prijatnog razgovora i diskusije koja je najljepsa zena u Srbiji, Mirjana je valjda skrenula misli sa svog nevjernog decka i onako umorna i pijana me pitala da li moze kod mene da prespava… Naravno da sam joj dozvolio, ali kad su se svijetla pogasila kopkalo me da li mogu otici u spavacu sobu mojih roditelja i uvuci se u krevet zajedno sa pijanom i upravo prevarenom matorkom…. Nakon pola sata razmisljanja sam skupio muda i otisao kod nje u krevet spavala je jako cvrsto i ja sam to iskoristio da skinem posteljinu ispod koje su se krile cipkaste crne tange i par fantasticnih sisa …. Kada sam shvatio da spava u mojoj kuci polugola morao sam da predjem na stvar i to nijesam uradio uopste pazljivo , bukvalno sam poceo kao manijak da grizem i lizem Mirjanine bradavice sto je nju probudilo i pitala me je “napio si me i sad hoces da me jebes?” “Hocu, jebacu te sad htjela ti ili ne” pogledala me je i rekla “pa jebi me i pokazi mi sta znas” …. Nije mi trebao njen potvrdan odgovor…. Iscijepao sam joj gacice i bez ikakve predigre ili lizanja poceo da joj ubacujem moj uveliko nabrekli kurac, njena picka je bila izuzetno vlazna i meka i samo sam zelio da razbijem njenu njeznu pickicu sa mojim kurcem od 20cm …. Podigao sam joj obije noge na ramena i zivotinski je nabijao do kraja svaki put “ubices me ,molim te prestani” osamario sam je i nastavio joj da joj ubacujem sve jace i jace taj samar je toliko napalio da sam se u trenutku prepao “samaraj me , jebi me …. ahhhh jebi meeeee” govorila je udarao sam je i jebao najjace sto sam mogao… Dahcala je i govorila “ja sam tvoja kurva jebi me jebi me ” ubacao sam joj kurac do kraja svaki put glavic je poceo da me boli i bio sam na vrhuncu kao i poceo sam puniti teta Mirjanu punio sam je “puni me pickice puni me puni meeee” govorila je…. “Ovo je sve sto znas je li maleni, dodji sjutra kod mene kuci u 8 da ti teta Mirjana pokaze sta je jebacina” tako sam i uradio i bio sam u 8 sati u njenom stanu… Mirjana me je sacekala u lakiranim cizmama sa ogromnom stiklom , koznim gacicama i nekom palicom u ruci ,scena je bila iz sado mazo filmova ali mi se dopalo… “Lezi na krevet odmah, da vidimo koga si samarao i napio sinoc , i ruke na ivice od kreveta jer ce da pane malo vezivanje” bio sam u soku ali sam poslusno pratio sve sto mi govori , vezala me lisicama za ivice kreveta stavila mi maramu preko ociju i skinula mi gace , nakon toga sam na stomaku osjetio metal… “Ne mrdaj da te ne isjecem” Mirjana je bukvalno rezala moju duksericu bio sam u soku ali kurac nikad tvrdji pocela je da me lize, pocela je od bradavica koje je prvo jako sexy lizala a nakon toga grizla toliko jako da me natjerala da vristim ….. “Podigni noge malo gore i rasiri ih da ti malo lizem cmar ovaj maleni” bio sam i dalje u soku ali sam je pratio i uradio kako mi kaze lizanje cmara je bio najprijatniji osjecaj koji sam do tada osjetio i mislio sam da ne moze bolje od toga, jezikom mi je mrdala po cmaru i lizala moje butine i bas kada sam pomislio da od toga ne moze bolje ,presla je na moj kurac i lizala samo rupicu na mom glavicu a drugom rukom mi stezala jaja to me je toliko napalilo da je bilo dovoljno da mi dva puta protrlja kurac i vec sam joj svrsio u usta … Bila je ljuta “ma jebacu ti ja mamicu tvoju sebicnu veceras ” rekla je… Nakon minut mi je stavila nesto usta i rekla popij ovo… Uradio sam tako i za 10 minuta moj kurac je stajao perfektno uspravno…. “Sad ce tebe tete MIrjana malo da JASEEEEE” nabila mi se toliko jako na kurac da sam ovaj put ja nji molio da prestane ali nije me poslusala “AHH AHHHHHHHH razbicu te kurvice” govorio sam joj “ne ja cu tebe” nabijala se do kraja i onda pomjerala naprijed nazad do iznemogosti…. Skakala je po mome kurcu a mene samarala svom snagom bilo mi je cudno ali i predivno oboje smo bili na vrhuncu “aaaaaaaaaaaa” vristao sam “puni me , puni me” govorila je svrsio sam u moju domino kurvicu i nasi sokovi su se pomijesali i slivali po nama , bilo je nevjerovatno… Ustala se a moj kurac je od te tablete jos uvjek bio krut , pocela je da pusi moj kurac natopljen spermom ,lizala je jezikom sve sokove koji su bili na mom kurcu bio sam izuzetno napaljen drkala mi je zivotinjski , boljelo me jako ali sam uzivo u tim slatkim mukama rekla mi je “Pickice svrsi mi u usta i slobodan si” stezao sam svoj kurac a moja jebacica ga je grickala i drkala sve jace konacno sam svrsio u njena usta i moja muda su me boljela jer je to bio prvi put u mom zivotu da svrsim tri puta zaredom… Bio sam jako umoran , Mirjana mi je skinula lisice i povez preko ociju i rekla spavaj ovde …. Mnogo sam te istrosila veceras , dok je ona otisla do dnevne sobe ja sam vec spavao… Ujutru sam bio sam u Mirjaninom stanu koji je bio zakljucan… Vrtio sam se po stanu i jeo neke mandarine kad ujednom se otkljucavaju vrata i zenski glas kaze “Koji kurac ti radis ovde…? nije bilo dosta sto ste ti i onaj tvoj debil od druga svima pricali da ste me jebali nego mi i u kucu ulazis” To je bila Itana jedna od djevojaka koje su dolazile na moje zurke i koju su jebali svi gosti manje vise… “Cekaj vrata su bila zakljucana da li to znaci da ti jebes Mirjanu” da to znaci da ja nju jebem…. Sama je shvatila i pocela da histerise po kuci kada sam pokusao da odem na vrata se pojavila Mirjana i pitala o cemu se radi “Radi se o tome jer jebes klinca koji je mene jebao i jer mu mama mozes biti” rekla je Itana i otisla u svoju sobu… “Ja bih trebao da idem” rekoh “Ne, ne, ne , mi cemo sada da jebemo onu malu curkicu”
    Itanu?
    DA ITANU SMO ISLI DA JEBEMO I ALI O TOME U NASTAVKU PRICE

Sunčica Savić
    Keymaster

jebačina sa taksistom

Kako sam pre porodjaja bila uzasno debela, a za vreme porodiljskog uspela da se stesem, resih da kompletno promenim “imidz”… Osim sto sam smrsala, mnogo sam ucinila na nezi tela i koze, kompletno se izdepilirala, promenila boju kose i frizururu.
    Najzad sam mogla, u potpuno novom svetlu da se pojavim pred svojim kolegama i koleginicama na poslu.Samo su falille nove cizmice, i nesto malo “krpica”, a za to sam morala u prestonicu…
    Lepo smo se dogovorili ja i moj muzic, ja cu “shopingovati” po Beogradu, a on ce nam cuvati decu.
    Krenula sam vecernjim autobusom, koji je na odrediste trebao stici u ranim jutarnjim satima.
    U Beogradu me je cekala rezervisana soba, u hotelu koji su i inace koristili, on i njegovi poslovni partneri.
    Moram priznati, bilo me je strah sto putujem sama, ali zelja da obnovim garderobu, bila je jaca!
    Naravno, da sam se za odlazak u glavni grad posebno doterala…
    Karirani crveno – crni Skotski “kilt”, je vise otkrivao, moje duge noge, nego sto ih je pokrivao… Crna kozna kratka jaknica, je isticala moj uzak struk, i cvrste grudi, a tanki krzneni obodi na kragni, rukavima i na kratkim cizmicama sa visokim, tankim stiklama, su pokazivali “granicu” izmedju beline mojih nogu, dekoltea, dugog vrata i lica, na kojem su dominirale krupne oci sa “teskim” vedjama a la Brooke Shields…
    Malo sam dremnula, pazeci da se odeca na meni ne izguzva, a sminka i frizura ne pokvare…
    Vozac je vozio kao lud, i, i ako smo se odmarali u jednoj kafani u Uscu, na Beogradskoj Autobuskoj Stanici stigosmo oko tri ujutro!

Kako Beograd nisam poznavala, odlucih se da uzmem Taksi!
    Jedini koji je bio na stanici, bese neki stari Mercedes, sa vozacem podmaklih godina, koji me sa onako “ocinskim” izgledom ohrabri…
    – Dobrojutro! Da li bi mogli da me prebacite do hotela “T……” …
    On me odmeri od glave do pete, i uz ljubazni osmeh, izadje da mi otvori vrata…
    Ja se udobno smestih na suvozacevom sedistu, cudeci se sto nije ukljucio taksimetar…
    Sediste je, valjda, od prevelike upotrebe, bilo toliko mekano da sam prosto “potonula” da su mi kolena dosla skoro u visini brade… I ako sam suknjicu na preklop stalno vukla prema kolenima, ujedno skupljajuci krajeve, ona se sama rastvarala pokazujuci tako moje cipkaste gacice, mrezaste carape sa samolepljivim podvezicama…
    Prostor izmedju gacica i carapa se “opasno” belasao!
    Vozac je celo vreme zvirkao, prema mojim nogama i medjunozju, koje se bas u tim trenutcima, zadjavola otkrivalo! Cilager se samo smeskao, i povremeno bacao pogled cas u retrovizor, gde su se ogledale moje krupne oci, socne usne namazane Amwaj karminom boje mesa, koji se nije “skidao” ni posle jela, a ni zestokih poljubaca, cas medju moje noge, koje je moja nemirna suknjica vise otkrivala nego pokrivala!
    Prisetih se opaske moga muza, da licim na neku “fuficu” i da slucajno, ne prolazim pored “Ekonomskog Fakulteta”, jer me mogu zameniti sa Damama, kojima je tu radno mesto! Ja sam mu uzvratila, da sam se tako obukla po njegovim instrukcijama, odnosno ukusu!
    Kako je hotel bio relativno blizu, za cas stigosmo…
    Posegoh za novcanikom da platim voznju, ali me on spreci uz opasku: “Platiti ces unutra…”
    Priznajem, prvi put sam uzimala sobu u hotelu, pa mi je neko verziran bio dobrodosao… Hotel je u to vreme bio zakljucan, te taksista svojim kljucevima od kola zalupa po staklenim vratima… Otvori ih posle kraceg cekanja dremljivi portir.
    – Imam rezervisanu sobu, na ime… – prozborih…
    – Vasu licnu kartu, molim. – kratko rece, istovremeno mi pruzajuci kljuceve od sobe…
    Blenula sam na povecu drvenu kuglu na kojoj je bio broj 313.
    Shvativsi moju nelagodu u neznanju, taksista mi uze kljuceve iz ruke, i uz opasku: “Da ispratim Damu do sobe…” – blago me gurnu ka liftu…
    Portir samo sleze ramenima, i ode da ponovo zakljuca vrata…
    Klecavim nogama kretala sam se ispred njega, nesto od straha od voznje liftom, a nesto i zbog njegove preterane “Prisnosti”!
    Ocigledno je poznavao hotel.
    Posle krace voznje liftom, u kojem sam na velikom ogledalu proveravala kako izgledam, stigosmo na treci sprat. Drzeci me pod misku, odlucno me je vodio ka mojoj sobi.
    Brzo otkljuca vrata, propustajuci me ispred sebe, upalivsi svetlo i ukljucivsi TV na kojem su se emitovali neki “pornici”! Stisavajuci ton rece:
    – Ovde su zidovi veoma tanki, sve se cuje, neko bi pomislio, da smo to nas dvoje…
    – Koliko treba da platim!?… – pokusah da budem zvanicna…
    – Hajde ne zurite se toliko… samo malo da popricamo… Vi ste mi jedina musterija, ubi me dosada…
    – Ja bih ipak da platim… Zelim odmah da legnem, jer me ceka puno posla… – nastavih u istom tonu…
    – Kazem vam, ubi me dosada i samoca, svako samo udje, kaze destinaciju i cuti… Pogleda taksimetar i plati i izadje – ni hvala ne kaze!
    – Mozda bi na drugom mestu i u drugom vremenu sa vama i popricala, ali vi ste u mojoj sobi, i to u tri sata ujutro!
    – E, bas pravo vreme i mesto za po jedan gutljaj viskija… – pa brzo iz dzepa izvadi plosku, i u case usu po malo viskija…
    – Dobro, popicu gutljaj, a onda da lepo platim, i vi izadjete iz sobe…
    – Da platim, da platim, kao da je sve u novcu, a gde je tu druzenje, razgovor, ljubav… – rece, i povukavsi me za ruku posadi kraj sebe, na krevetu, na kojem se uveliko baskario!
    Videvsi, da sam nesvesno “iskapila” viski, uze mi iz ruku casu i stavi je na maleni nocni stocic.
    Vise to nije bio tihi, dobrocudni cicica, vec raspojasani bludnik koji je opasno kidisao na mene…
    – Ne… I ne pomislajte… Vikacu!!! – branila sam se…
    – Sami ce te sebe obrukati… Ovako obuceni, nakindjureni, jos te me doveli u vasu sobu… ko ce vam verovati… – rece, ustade istovremeno otkopcavajuci kais pantalona, koje zajedno sa gacama spusti niz noge!
    Kurac mu ne bese staracki, opasno se propinjao i jedino su ga izdavale prosede dlacice oko njegovih ogromnih muda!
    – Hajde! – rece, pa me uhvati za kosu, – Pusi ga Kurvo!
    Uzalud sam pokusavala da se istrgnem, jer me on odlucno zadrza… Uvijao je u ruci moju, dugu, “plavetno – crnu” kosu, i bol me natera da usne priljubim uz pecurkasti glavic njegove kurcine…
    Toliko mu je bio debeo, da, i ako sam sirom otvorila usta – nije mogao prodreti u njih!
    – Gutaj ga, gutaj! Droljoooo! – siktao je…
    Ne znam kako, ali ga ipak zaglabah, imajuci osecaj, da sam povecu jabuku, celu, stavila u usta.
    Glavonja mi je pritiskao jezik ka jednjaku, i to nisam mogla izdrzati…
    Odlucno trgnuh glavom unazad, po cenu da mi pocupa kosu!
    Iznenadjen, nije reagovao, i ja se oslobodih napasti!
    Ipak, brzo je reagovao, pa me onako poleglu, gurnu jos vise unazad i uhvativsi me za gleznjeve, visoko podize noge i jednim trzajem rascepa gacice! Nista cudnu, jer su i onako cipkaste, lako popustile pred snaznim muskim rukama!
    – Sta je Droljo, brijes mindzu!?
    – Brijem, ali ne za tebe, matora barabo! – besnela sam, – Vec za svog muzaaaaa… Aaaaajoooj!!! – zavristah od bola, osetivsi kako mi razdire utrobu!!!
    – Jauciii!!! Kukaj!!! Vristiiii!!!… Sama si kriva sto ga nisi ovlazila!
    I zacudih se, vec je bio u meni sve do jaja!!!
    Posle je bilo sve rutina…
    Snaznim zamasima, neprimerenim osobi njegovih godina “pumpao” me je, kao da sam traktorska guma, a ne mlada i nezna zena!
    Nije cudo sto se zalio na usamljenost – ko ce ga ovako kuratog i nasilnog!!!
    Ipak priroda je cinila svoje, polako sam se vlazila, prijatna ispunjenost i permanentno udaranje na grlic materice, slali su signale ka mozgu, koji je celo telo spremao za orgazam!
    Morala sam malo da “pripomognem” – raskopcah jaknu, razdrljih bluzu ispod koje se zabelesase sise sa vec narajcanim bradavicama! Oslobodjene dojke su mlatarale gore – dole, levo – desno, ili sve u krug, u zavisnosti od toga kako me je jebac cimao!
    – Uzivasss aaaa!!! Uzivassss… – siktao je…
    – Ne uzivam, ne uzivam!!! Barabooooo!!!
    – Uzzzivassss… Uziiivassss… – prostenja i svrsi!
    Nekoliko mlazeva ubrizga direktno u rodnicu (ucini mi se), a onda ga izvadi i poce da me poliva po stomaku i grudima, kao vatrogasnim smrkom – toliko je sperme bilo!!!
    Iznenadjenje je bilo tim vece, sto je on ipak bio drtina stara!
    Sreca moja da sam tada bila golih grudi i stomaka, pa mi bujica sperme ne isfleka odecu…
    Istovremeno me je prozimao bes i razocaranje!
    Besnela sam, sto sam dozvolila taksisti, da me na ovakav nacin iskoristi…
    A, razocarana, sto je, upravo, kada sam se blizila orgazmu – on svrsio…
    Iscedio je i poslednju kap sluzi, i stade surlom da je rasmazuje po licu, sisama i stomaku!!!
    Iznenada se otvorise vrata sobe, i u sobu stupi mrsava visoka figura… – Portir!!! – prepoznah ga… Da se pojavio deset – npetnaest minuta ranije, obradovala bih se spasenju… A ovako, lezala sam, postidjena, golisava, rasirenih nogu izmedju kojih je zevala, rascepljena picka, koja je zevala iznenadnim napustanjem dzinovskog uljeza, na ciju se velicinu jedva navikla!
    – Evo ti ove Drolje, pa je izjebi! – rece taksista, pridizuci pantalone i zkopcavajuci kais… – Ili je nova u ovom poslu, ili blefira!!!
    – Nisam Kurva!!! – protestvovala sam – Ja sam, postena udata zena, majka troje dece!!!
    Taksista me jos jednom pogleda – i ode…
    Nisam plakala – a plakalo mi se…
    Nisam vristala – a vristala bih iz mozga…
    Nisam se cak ni pomerila – a htela sam makar da pokrijem svoju sramotu…
    Portir, zatvori i zakluca vrata, i udje u kupatilo… Culo se sustanje vode, i ubrzo se pojavi sa dva peskira…
    Manjim, ovlazenim toplom vodom, ciji je jedan kraj bio nasapunjan; i vecim suvim…
    Onako visok, saze se i poce da me brise onim nasapunjanim delom peskira, pocevsi od lica, preko nabreklih dojki, pa preko stomaka do moje mucenice, iz koje je jos curela sperma! Onda me je “isprao” sa onim drugom toplom i vlaznom polovinom…
    Posmatrala sam tog neznog, i nadasve pazljivog coveka… Lice mu je bilo dugo kostunjavo, sa malenom “jarecom” bradicom, otkrivajuci tako, sebe Satira, koji zna da uziva u zivotu i pruza zeni ono sto joj treba!
    A meni je u ovom trenutku bila potrebna, ovakva paznja i neznost…
    Shvatila sam to brisanje tragova nasilnog seksa, kao predigru za novo, ovog puta, nadala sam se – obostrano uzivanje!
    Kada me je osusio suvim peskirom, svuce sa mene preostale delove odece, ostavivsi me samo u mrezastim carapama i cizmicama…
    Kraickom oka pogledah prema ekranu TV a, i tamo je slicno “obucena” kao ja, sa obrijanom mackicom, i crne bujne kose, “sladila” tankim, dugackim, kurcem! Na mah pomislih, da se uzivo emituje ono sto se desavalo u hotelskoj sobi 313.!!!
    Moleclivo me gledajuci, prinosio mi je pohotnim usnama, isto takav – ko na ekranu, dugacak i tanak kurac!
    Istraumirana, ipak sam zelela, da se sve ovo sto pre zavrsi, pa da legnem i zaspem… A, opet, pruza mi se prilika da nadoknadim propusteno, i sto bolje iskoristim situaciju!
    lagano sam ga puckala, a zatim, sto je vise rastao, zesce sam ga dudlala i sve vise gutala. Kada je toliko narastao, da mi se odomacio medju krajnike i u zdrelu, on ga izvadi, poleze me na ledja i uglavi mi se u medjunozje. Obuhvatila sam cvrsto, mojim nogama njegove guzove, pritiskajuci ga tabanima, da mi sto dublje udje!
    – Molim vas pozurite… Moram da se vratim u portirnicu…
    Pojma, nisam imala, kako da pozurim, ipak, zajedno sa njime se okrenuh tako, da sam sada, bila ja na njemu… Nevesta, oduvek u “mesanju”, sada sam se tako zestoko uvijala na tom cvrstom dugom kurcu, da sam se i sama cudila!
    Onda sam poskakivala, pa opet mesala i pskakivala, i tako u nedogled…
    Orgazam me zapljusnu, iznenadjenu, zestok, snazan, omamljujuci!!!
    Skljokah se na njemu, ali ipak nastavih da “mesam” i stezanjem vaginalnih misica, ozludjujem njegov kurac!!!
    Ubrzo, i on stade da strca spermu u moju gladnicu!
    – Da li bi mogao… Malo i u usta, da vam svrsim??? – opet me je molio… – Imate tako lepe usne, svideli ste mi se na prvi pogled!
    I ako ne volim da pusim tek izvadjeni kurac iz picke, pa jos i da posisam spermu, ipak sidjoh sa njega i progutah kurac iz koga je jos strcalo seme… isisah ga do zadnje kapi…
    Cak mu olizah muda i stomak, i tako lizuci ga, dodjoh do njegovih tankih usana, podvucena jarecom bradicom, i utisnuh mu zestok i strastven poljubac…
    I on mi uzvrati…
    – Hvala vam Gospodjo, bili ste divni!
    – Hvala vama sto ste spasli situaciju…
    U mah se nasmejasmo, ja izuh cizmice, i legoh… On me pokri pokrivacem, nezno ususka i rece: – Zakljucacu vas spolja rezervnim kljucem, da vas niko vise ne uznemirava… I jos nesto… Uvek cu vam biti na usluzi… Za sve sto pozelite!
    – Hvala vam… Imacu to u vidu…
    Polako sam tonula u san, razmisljajuci o tome, koje bi to i kakve, njegove usluge, mogla, ubuduce iskoristiti…

Sunčica Savić
    Keymaster

Profesorka matematike

Nema tu velike price. Kao i svi klinci u nasoj gimnaziji, i ja sam bio zaljubljen u svoju profesorku matematike, s tom razilkom sto sam ja bio odlican djak. Mozda tome mogu i da zahvalim sto sam sa njom proveo nezaboravne trenutke. Evo kako se to dogodilo. Profesorka je bila kao iz filmova. Lepe duge noge, izbacena guza, uzak struk, a onda velike cvrste sise, lep vrat i prekrasno lice.
    Sta vise treba klincu od 17 godina da se zaljubi. Svi smo o njoj mastali, na nju drkali, tajno joj pisali pisma, naravno anonimna, jednom recju – patili.
    Stanovao sam pored grada i u momentima, kad sam misijo da sam sam, vikao sam pticama i nebu njeno ime.
    Ona je, naravno, svakog momenta osecala halapljive poglede kilnaca i izgleda da joj to nije smetalo. cak stavise, po razredu se, ispred table uvek kretala tako da su joj pokreti bili izazovni, da su joj njena lepa guzica i sise uvek dolazili maksimalno do izrazaja. Tog dana pisali smo pismeni zadatak iz matematike i nakon casa profesorka me je zamolila da ostanem. Dvadeset pari ociju mojih razrednih drugova me je pogledalo sa zaviscu. Samo sam se lagano nakasljao.
    – Pomoci ces mi da ove pismene od-nesem do kuce. Moze? Ako imas drugih obaveza, ja cu…
    – Ne, ne, ne. sam sam kod kuce i niko me ne ceka – rekoh zapanjeno.
    – Odlicno – rece profesorka i nasmesi se.
    Iako je bila subota nizasta na svetu ne bih propustlo da samo trenutak budem s njom. Uzeo sam sve radove I sa profesorkom otisao do njenog stana. Tamo je vec bio njen muz, dobricina, gromada od coveka.
    Vec sam se spremao da se pozdravim i odem kad ona rece:
    – Sta si se ukipio, sedi. Sad cemo nesto pojesti, a onda ces mi pomoci da ovo pregledam.
    – Al ja… – poceh neuverijivo da mucam.
    – Ajde, ajde decko, sedi. Sad nisi u razredu nego si nas gost. Mi smo domacini -rece Dobricina.
    Profesorka izade i kad se vratila presvucena u kucnu haljinu, videh joj bele gacice i grudnjak sa sisama koje su kipele, pre nego sto je nehajno stegla haljinu. Kao da je to uradila namerno. Zamolih je da operem ruke, a ona mi smeseci se pokaza kupatilo. Uleteh u njega da sto brze izdrkam, da mi ne primete kurcinu koja se spontano digla. Zazmurio sam, spustlo pantalone negde do kolena. Odjednom, kao grom neko kucnu i otvori vrata.
    – Pozuri, supa ce se ohladiti – rece profesorka ulazeci.
    – Peskir ti je ovde – rece, milujuci me po grudima i navlaceci moj BiiiiP tako da on strcnu po kupatilu.
    Smeten, brzo se obukoh, oprah ruke i bled kao krpa sedoh za sto. To je ipak bilo previse. Za dva minuta ostvarili su se svi moji snovi koje sam sanjao cetiri godine.
    – Jedi decko, nemoj da se stidis. Kroz usta snaga ulazi – rece Dobricina.

– Naravno da ce da jede, onda ce biti jos veci i jaci – rece profesorka pogledavsi me svojim velikim, nevinim plavim ocima, blago se smeseci.
    Posle rucka seli smo za sto. Dobricina je nesto pricao i pio, a mi smo ispravljali skolske zadatke. Iznad stola ozbiljna kao svaki profesor, a ispod gurala je svoje noge medu moje, tako da je bilo vrlo tesko skoncentrisati se na rad. Jebe mi se za rad, radi toga nisam ni dosao. To je potrajalo do kasno uvece. Pocela je padati neka kisa, kao Bogom dana i profesorka predlozi da posle vecere prespavam kod njih.
    – Pa naravno, gde ce sad dete po ovom vremenu. Samo se javi svojima – rece Dobricina.
    – Nije mi niko kod kuce, ali ja… -poceh.
    – Odlicno, sada nema problema – nastavi on polupijan.
    Vecera, tuslranje, nova posteljina, soba do njihove, sve se odigravalo filmskom brzinom. Nisam imao pidzamu. Legao sam nag. Nije bilo kraja mojoj sreci. Sve cisto, mirlsno, a sto je najvaznije, ostvario se moj san. Ona mi je izdrkala. Bio sam u blazenom polusnu. iznenada sam osetio da je neko u sobi. Otvorih oci. Zahvaljujuci mesecini sam primetlo da iznad mene stoji profesorka i da je jednim pokretom skinula spavacicu. ugledao sam njenu BiiiiP, veliki zlatni trougao i teske sise koje su se dizale i spustale ubrzanim ritmom. Bila je uzbudjena kao i ja. Poljubila me je, a onda ljubeci grudi i stomak halapljivo strpa BiiiiP u svoja usta.
    Uvlacila ga je i izvlacila. Mislio sam da cu eksplodirati.
    – Oh… kako je tvrd… mlad i tvrd… -dahtala je
    – Gde je on… – uplaseno upitah.
    – Bez brige… spava kao top. Nista ga ne moze probuditi – saputala je ljubeci me.
    Opkoracila me je, zajasila, uhvatila BiiiiP igrajuci se njim oko BiiiiP, a onda ga uvuce u nesto toplo i lepo dizuci i spustajuci guzu. Sise mi je naizmenicno spustala u usta.
    – O maleni… niko me vise nece… BiiiiP nego ti… oooh… tvrd je kao… drvooo… Je l’ ti lepo… Jebe te tvoja profesorka…
    aaah… – cvilela je, a od sisa koje su mi bile u ustima nisam mogao ni pisnuti.
    – Neces ovo… nikom pricati… malecki… samo ces me ti BiiiiP… jooj… oooh… -jecala je.
    Uspravi se, strese, zastenja, a onda onako prekrasna svali se na mene ljubeci me i milujuci.
    Malo kasnije se dize i obuce spavacicu. Primaknu se, podize je do stomaka.
    – Poljubi je, do sledeceg puta -prosapta.
    Male je razmakla noge, a ja sam zadubio glavu u njenu BiiiiP pokusavajuci da je jezikom BiiiiP. Ona ju je rastvorila prstima.
    Lizao sam je i ljubio kao da su usne na licu.
    – Sad spavaj, probudice se muz. Budi dobar – prosapta i ode necujno kao sto je i dosla.

You must be logged in to reply to this topic.

ULOGUJTE SE KREIRAJTE NOVI NALOG

Vaša privatnost je bitna za nas i nikada nećemo iznajmljivati ili prodavati vaše informacije.

KREIRAJTE NALOG VEĆ IMATE NALOG?

ZABORAVILI STE DETALJE?

Go up